ŠKODA Slovenský raj - finále

calendar_today 08.09.2018
format_list_numbered 4. kolo - Slovak XCM Tour
format_list_numbered 8. kolo - Slovenský pohár XCM
format_list_numbered 6. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
sell MTB - maratón
place Hrabušice (Slovensko)
Páčila sa Ti táto akcia?
Tvoje hodnotenie: thumb_up1thumb_down
arrow_backNaspäť do kalendára

Výsledky z akcie (611 účastníkov)

Kompletné výsledky z akcie nájdete na: http://www.maratonslovenskyraj.sk/vysledky/

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : Krátka trať - REKRE - 15 km

Kategória : KŠ - Kadeti 15 - 16 rokov (Krátka trať - REKRE - 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)693 Matúš M. CYKLISTICKÁ TOUR ŽILINA 00:40:31.15
2. (2.)674 Alex R. PROefekt team 00:40:34.33
3. (5.)682 Šimon K. ŠK Železiarne Podbrezová 00:41:57.83
4. (6.)695 Timotej L. ŠK Topoľčianky 00:41:59.58
5. (13.)669 Branislav Z. NORWIT 00:47:09.16
6. (14.)697 Adrián O. ŠK Topoľčianky 00:47:38.86
7. (16.)603 Marek S. Kaktus bike team 00:47:49.34
8. (17.)604 Dominik B. ( dominik81) 00:47:56.84
9. (40.)602 Tobias H. CK MSK Kezmarok 00:55:37.21
10. (44.)699 Miroslav P. CYKLOKLUB NÁMESTOVO 00:56:47.35
11. (75.)672 Adam J. 01:09:52.11
12. (88.)709 Kristian M. 01:15:49.37
605 Martin Hajdúch ( Vesna1) Cyklistická tour DN:Fi:ni.sh
0 Matus K. Kaktus Bike Team Bratislava DN:St:ar.ts
0 Samuel M. ( sbrehy) STARBIKE Prešov DN:St:ar.ts
0 Jakub V. DN:St:ar.ts

Kategória : MŠ - Muži 19 a viac rokov (Krátka trať - REKRE - 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (3.)706 Tomáš H. ( tojas125) prievidza 00:40:38.58
2. (4.)615 Pavol M. ( palo-dema) CK Energia Svit 00:41:24.40
3. (7.)683 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 00:43:12.15
4. (8.)689 Marcel D. 00:43:13.91
5. (9.)687 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad 00:43:40.41
6. (11.)710 Ján J. Sportakus cycling team 00:45:19.83
7. (12.)612 Peter F. ( peto333ai) 00:46:26.92
8. (15.)634 Peter M. 00:47:43.34
9. (18.)714 Martin H. ( DudySVK) Lemra Cycling team Kosice 00:47:58.89
10. (20.)700 Peter D. ( R.A.W.E.R.2.0) 00:48:57.42
11. (21.)666 Henrich G. 00:49:12.66
12. (22.)640 Marek B. ( cidlo1) šk-topoľčianky 00:49:39.91
13. (23.)684 Vladimir Novotny ( vladimirnovotny1979) 00:49:48.92
14. (26.)635 Štefan K. FS Sp.N.Ves 00:50:20.67
15. (27.)627 Karol P. ( pap348) 00:50:24.42
16. (28.)613 Peter P. 00:51:21.17
17. (29.)673 Michal R. 00:51:24.92
18. (31.)626 Vladimir R. KPŠ Žaškov 00:51:43.42
19. (32.)688 Mário H. CRAZY ONE BIKE TEAM 00:52:04.34
20. (33.)620 Roman M. ( RomanMucha45) 00:52:17.67
21. (34.)608 Róbert Grega ( proximus71) 00:53:05.42
22. (35.)703 Miloš T. SCK Cyklo Tour Súľov 00:53:08.43
23. (36.)623 Ladislav G. 00:54:13.43
24. (37.)639 Martin B. šk-topoľčianky 00:54:59.43
25. (41.)629 Ondrej H. CK MŠK Kežmarok 00:55:37.59
26. (43.)664 Martin S. ŠKODA Bike Team 00:56:31.68
27. (45.)607 Emil H. SNV 00:56:54.43
28. (46.)619 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing 00:56:54.93
29. (47.)707 Roman H. 00:57:38.93
30. (48.)611 Ferenc S. ( salyiferi) Mátra Biker Sc 00:58:17.85
31. (49.)632 Martin B. 00:58:18.19
32. (50.)637 Pavol F. 00:58:22.18
33. (51.)609 Marek J. Karolinka a hlodavce 00:58:26.93
34. (54.)702 Slavomír F. ( fabisik) Košice 01:00:09.10
35. (56.)614 Dušan B. CK Energia Svit 01:01:28.11
36. (57.)663 Radovan R. ŠKODA Bike Team 01:01:30.85
37. (59.)679 Ladislav Š. Loky Košice 01:02:09.86
38. (60.)625 Laco M. SpektrumSM 01:02:13.44
39. (61.)696 Ján P. Hasiči Snakov 01:02:54.10
40. (62.)668 Juraj K. 01:03:05.35
41. (64.)713 Vladimírr Š. 01:03:20.86
42. (65.)638 Martin V. Košice 01:03:37.35
43. (67.)671 Robert J. 01:06:00.36
44. (68.)636 Michal G. KINČO 01:06:01.86
45. (69.)657 Róbert H. ŠKODA Bike Team 01:06:30.61
46. (71.)630 Bohuslav S. 01:08:42.20
47. (74.)610 Štefan R. 01:09:23.11
48. (77.)690 Peter J. 01:10:42.11
49. (79.)606 Patrik B. CK Svätý Jur 01:11:20.62
50. (80.)616 Maroš L. ( djmaros) CK Energia Svit 01:11:48.62
51. (81.)698 Ján B. 01:13:16.37
52. (82.)618 Marek M. Košice 01:13:34.62
53. (83.)656 Matej G. ŠKODA Bike Team - KAMIKAZE Bike Team 01:13:55.12
54. (84.)711 Martin V. 01:14:03.37
55. (85.)691 Vincent H. CK Svätý Jur 01:14:08.87
56. (86.)622 Ľubomír B. 01:15:32.62
57. (89.)681 Rudolf D. ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 01:15:52.63
58. (91.)662 Jakub K. ŠKODA Bike Team 01:16:36.87
59. (92.)692 Slávko S. 01:16:50.37
60. (94.)624 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 01:17:16.13
61. (96.)708 Ján G. 01:17:49.12
62. (98.)631 Marek L. 01:19:18.37
63. (99.)641 Michal T. 01:22:22.47
64. (100.)685 Jozef K. AMK Nové Zámky 01:24:02.23
65. (101.)621 Emil P. 01:24:15.23
66. (102.)660 Roman R. ŠKODA Bike Team 01:24:30.98
67. (105.)701 Miroslav P. KB BREZA 01:45:45.27
633 Michal L. ( luckym) DN:Fi:ni.sh
715 Vladimír Š. DN:Fi:ni.sh
617 Peter K. CK Energia Svit DN:St:ar.ts
628 Jaroslav J. ( jaro180) SCK Ružín DN:St:ar.ts
0 Ján Z. FS Sp.N.Ves DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Krátka trať - REKRE - 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (10.)601 Tomáš Š. 00:43:56.17
2. (19.)675 Adam P. CK Rimavská Sobota 00:47:59.58
3. (63.)667 Samuel Z. 01:03:20.10

Kategória : ZKŠ - Kadetky 15 - 16 rokov (Krátka trať - REKRE - 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (24.)704 Kristína T. 00:49:58.34
2. (25.)655 Laura L. ŠK Topoľčianky 00:50:00.42
3. (30.)686 Alexandra Š. Cyklistická tour 00:51:26.18
4. (42.)678 Miroslava G. ŽP šport a.s. 00:56:09.93
5. (78.)654 Laura B. CK Svätý Jur 01:11:19.61
6. (90.)680 Janka D. DubajFamily Zvolen 01:15:53.62

Kategória : J - Juniorky 17 - 18 rokov (Krátka trať - REKRE - 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (38.)677 Dorka K. Salgótarjáni HKE 00:55:23.18

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Krátka trať - REKRE - 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (39.)712 Alena J. tj družba smrečany žiar 00:55:28.93
2. (52.)676 Anita S. Salgótarjáni HKE 00:58:35.93
3. (53.)658 Anastasiya K. ORBEA - Forza Racing Team 00:59:26.97
4. (55.)645 Zuzana H. 01:01:23.60
5. (58.)653 Katarína K. 01:01:51.60
6. (66.)649 Jana B. 01:03:48.36
7. (70.)652 Zuzana M. 01:07:26.11
8. (72.)642 Veronika S. 01:09:07.70
9. (73.)670 Katarína D. MTBIKER 01:09:10.11
10. (76.)651 Lenka D. 01:10:14.61
11. (87.)643 Anna F. 01:15:45.87
12. (93.)650 Kornélia P. 01:17:14.12
13. (95.)694 Monika S. 01:17:17.12
14. (97.)647 Darina H. CK Svätý Jur 01:18:52.88
15. (103.)665 Zuzana R. ŠKODA Bike Team 01:25:59.73
16. (104.)659 Jana Š. ŠKODA Bike Team 01:44:49.26
17. (106.)646 Zuzana H. 02:12:20.81
705 Zuzana H. DN:Fi:ni.sh
0 Andrea B. DN:St:ar.ts
644 Sarka J. Dojdem do cieľa aj keby čo! DN:St:ar.ts
0 Ivana S. pro-body triatlon Kosice DN:St:ar.ts
661 Petra S. ŠKODA Bike Team DN:St:ar.ts
0 Stanislava V. DN:St:ar.ts

Typ trate : Stredná trať - PROFI - 53 km

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)471 Radovan B. CK Dolný Kubín 02:02:39.72
2. (2.)518 Peter H. Stark baik 02:03:43.22
3. (3.)285 Andrej K. SUNCYCLE.sk Racing Team 02:06:17.97
4. (4.)329 Daniel D. Finančné Centrum Team 02:06:21.22
5. (5.)527 Martin S. 02:08:58.98
6. (6.)533 Rudolf D. ( RULE) BIKE TEAM Košice 02:09:42.63
7. (7.)376 Matúš L. ( mle) NaNerva 02:09:43.23
8. (8.)457 Ferents G. Banzaj-Ra 02:11:16.48
9. (10.)374 Róbert G. MTBIKER 02:12:43.88
10. (14.)359 Matus D. ŠKODA Bike Team 02:12:52.20
11. (15.)120 Peter Ž. Lemra Cycling Team Kosice 02:14:33.24
12. (19.)242 Tomáš G. ( tommee) KriWo Team Jantex 02:18:14.74
13. (20.)458 Matej P. 02:20:35.64
14. (21.)456 Yuriy Holovatskyi ( sabicad) Banzaj-Ra 02:21:18.50
15. (22.)118 Matúš P. ebajk racing 02:21:39.64
16. (25.)522 Marián F. 02:22:15.40
17. (28.)274 Marián J. ( pnak) 02:22:55.75
18. (29.)511 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 02:22:55.75
19. (30.)133 Martin H. ( martinharvanek) Cykloservis Martin Smatana 02:24:56.90
20. (31.)316 Roman M. ( infinitipp) Poprad 02:24:56.90
21. (34.)515 Marek T. 02:26:30.11
22. (35.)393 Tomas K. 02:27:15.44
23. (36.)368 Marek M. ( MareKMM) FTC CC Fiľakovo 02:28:07.76
24. (37.)459 Oleksandr T. 02:28:33.65
25. (38.)340 Branislav K. ( ninno101) ŠKODA Bike Team - Bradlo Bike Brezová 02:28:35.52
26. (41.)262 Martin R. CK DK 02:30:34.26
27. (42.)103 Lukáš K. ( Lukas8700) Hubová 02:30:40.17
28. (44.)141 Martin D. ( xdanko00) 02:31:08.27
29. (47.)467 Pavol V. ŠK KOMPAS 02:31:50.48
30. (48.)281 Marek M. ( marek3x) 02:32:23.16
31. (50.)201 Rastislav G. 02:33:06.52
32. (53.)390 Csaba Mitro ( seamastercontrol) PROefekt 02:33:47.77
33. (55.)232 Daniel Z. 02:34:07.27
34. (56.)150 Miro T. Tatranska Lomnica 02:34:30.17
35. (57.)547 tashunko OneCycling.cz 02:34:54.91
36. (58.)229 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:34:56.26
37. (61.)231 Pavol M. 02:35:36.16
38. (62.)225 Maroš Glevaňák ( Glevo) CK MŠK Kežmarok 02:35:37.27
39. (63.)233 Matej K. 02:35:47.17
40. (66.)109 Richard Š. ( ricardo-man) Košice 02:37:19.30
41. (67.)529 Miroslav J. MTB MLYNKY 02:37:21.78
42. (74.)463 Matúš K. 02:38:12.41
43. (76.)507 Miroslav K. ( migel049) DAMAD CYCLING 02:38:27.29
44. (80.)470 Michal J. MŠK Krompachy 02:40:30.53
45. (81.)325 Ľubomír M. Rebel klub Čachtice 02:40:39.78
46. (83.)528 Peter P. 02:40:48.78
47. (84.)106 Erik Zemanovič ( ericzem) bikeacademy.sk 02:41:00.50
48. (86.)554 Andrej P. ( andyvelosvet) Velosvet cycling team Prievidza 02:41:48.79
49. (88.)223 Peter J. Snina 02:42:32.28
50. (94.)261 Michal K. BikePro Banska Bystrica 02:43:56.93
51. (95.)101 Adam P. ( WeXoNT) 02:44:26.43
52. (96.)501 Michal P. 02:44:28.40
53. (97.)226 Michal U. 02:45:06.17
54. (98.)345 Milan H. ŠKODA Bike Team 02:45:10.55
55. (100.)369 Ján K. Rebel klub Čachtice 02:45:29.54
56. (104.)332 Marcel J. 02:45:52.43
57. (106.)372 Pavol B. Kosice 02:46:27.79
58. (108.)335 Peter H. ŠKODA Bike Team 02:47:09.79
59. (111.)537 Marián S. 02:48:15.67
60. (117.)487 Ján Š. ( Jano81) 02:49:03.67
61. (119.)486 Dávid S. SABMED BIKER 02:49:09.94
62. (120.)342 Branislav P. ŠKODA Bike Team 02:49:23.80
63. (124.)558 Jiří M. ( jura24) Office Team of Booking.com Slovakia 02:50:43.18
64. (126.)565 Martin Z. Slávia Praha 02:50:57.93
65. (127.)267 Matej Vavrek ( Matej83) M-bike team 02:51:33.80
66. (130.)466 Peter D. HPH Kežmarok 02:52:24.18
67. (131.)142 Borso 02:52:29.93
68. (135.)256 Andrej H. Vyšná Slaná 02:53:33.80
69. (136.)383 Ľubomír M. 02:53:35.80
70. (137.)293 Matúš P. PREŠOV 02:54:01.18
71. (144.)151 pipistabeno Bratislava 02:55:19.43
72. (145.)143 Jozef D. ŠK Topoľčianky 02:55:24.61
73. (146.)111 Štefan B. ( Stevik221) SCK Poprad 02:55:27.56
74. (147.)257 Jozef J. ( jachmel) Prešov 02:55:35.81
75. (149.)370 Jaroslav P. 02:55:47.30
76. (151.)557 Tomáš Š. Lusaro Kosice 02:56:28.56
77. (153.)156 Martin J. ( mjanega89) 02:56:37.18
78. (156.)289 Radko S. 02:58:09.31
79. (160.)170 Adrián C. CK Energia Svit 02:59:12.81
80. (162.)224 Gabriel O. skiexperts.sk 02:59:43.31
81. (167.)271 Jozo_1012 03:00:17.44
82. (175.)184 Tibor L. 03:01:39.82
83. (176.)165 Tono S. ( Tono26SC) Cykloklub SENEC 03:02:04.82
84. (177.)145 Slavomír K. ( slavokover) Auto Gabriel Košice 03:02:16.82
85. (179.)107 Stanislav J. 03:02:27.57
86. (180.)247 Jakub K. Žiar nad Hronom 03:02:28.69
87. (182.)248 Branislav R. Los debilos 03:03:03.82
88. (183.)277 Tomas P. Anglicka Skola Bratislava 03:03:08.73
89. (187.)552 Lukáš L. 03:04:34.58
90. (188.)127 Miroslav K. 03:05:36.76
91. (190.)556 Lukáš L. Lusaro 03:06:44.82
92. (192.)264 Ján Š. 03:07:09.57
93. (196.)144 Ivan N. ( 6ivannovotny6) 03:08:14.58
94. (197.)358 Radovan J. ŠKODA Bike Team 03:08:26.58
95. (206.)112 Marek P. 03:09:58.20
96. (207.)213 Ladislav M. Spišská Nová Ves 03:10:06.83
97. (208.)505 Tomáš S. ( tomas0610) 03:10:12.58
98. (211.)139 Robert Z. ( robo96) bikeacademy.sk 03:10:53.81
99. (213.)282 Marek K. HappyFeet 03:11:07.82
100. (218.)113 Jozef S. 03:12:01.20
101. (222.)564 Ondrej K. Odborový zvaz policie Lučenec 03:12:53.20
102. (227.)162 Lukáš P. 03:13:42.83
103. (228.)125 Radovan H. 03:13:45.95
104. (230.)474 Dalibor D. ( Dal_bor) Can You Make It 03:14:45.20
105. (232.)209 Peter Č. 03:14:48.58
106. (233.)146 Vladimír N. 03:15:09.84
107. (238.)313 Miloš L. bikeacademy.sk 03:16:26.70
108. (240.)521 Tomáš M. ( tomasmincak) CK Energia Svit 03:17:08.45
109. (241.)279 Kamil K. 03:17:14.59
110. (242.)550 Lukáš G. 03:17:26.35
111. (243.)294 Lukáš J. 03:17:32.34
112. (246.)378 Ján K. Spišská Nová Ves 03:18:11.59
113. (250.)568 Róbert J. 03:19:37.84
114. (251.)238 Matej C. Los Debilos 03:19:45.95
115. (253.)535 Marek M. ( CRS) Drsni bajkeri 03:20:11.84
116. (254.)380 Michal M. 03:20:28.97
117. (257.)130 Martin S. 03:20:51.34
118. (259.)189 František D. 03:21:12.34
119. (261.)517 Patrik K. 03:22:16.85
120. (262.)502 Jaroslav H. 03:22:17.60
121. (267.)288 Michal F. 03:23:05.85
122. (270.)567 Martin E. 03:23:51.10
123. (271.)318 Matej C. 03:23:54.35
124. (275.)324 Peter M. Hôrka 03:24:45.35
125. (276.)355 Michal P. ŠKODA Bike Team 03:25:11.85
126. (279.)287 Martin J. 03:25:58.85
127. (280.)259 Juraj B. ( juro59) 03:27:05.21
128. (283.)367 Miloš Ř. Mšk Krompachy 03:27:49.35
129. (291.)343 Tomas P. ŠKODA Bike Team 03:31:57.12
130. (293.)563 Juraj D. ( Poppyduri) Cewe 03:32:20.86
131. (296.)258 Peter R. ŠKODA Bike Team 03:32:43.36
132. (298.)108 Peter D. ( Peter1982) Poprad 03:33:34.47
133. (299.)543 Marián V. 03:33:36.86
134. (305.)161 Marek B. ( bajobb) 03:34:31.37
135. (315.)265 Miroslav S. 03:37:00.61
136. (321.)167 Peter L. 03:43:26.62
137. (323.)173 fdomanicky 03:45:21.62
138. (324.)461 Marek B. 03:46:03.37
139. (329.)152 Adrián K. 03:48:33.63
140. (331.)114 Ľuboš Š. MAMIL team Želiezovce 03:48:50.88
141. (334.)182 Erik K. 03:48:55.88
142. (335.)208 Mate M. 03:48:57.13
143. (338.)177 Vladimír H. ( vladika) MTB club SPIS 03:49:52.13
144. (340.)200 Jozef R. bikeacademy.sk 03:50:28.38
145. (343.)185 Michal B. ( cass) T-Systems Slovakia 03:52:51.63
146. (349.)344 Pavol R. ( kokodrilko) ŠKODA Bike Team 03:57:43.63
147. (350.)546 Eduard K. 03:58:18.89
148. (354.)302 Marcel K. Mutant bike 03:59:48.39
149. (359.)534 Michal K. 04:03:00.64
150. (362.)394 Pavol B. ( palqo) 04:09:24.68
151. (363.)115 Marcin K. 04:10:05.65
152. (365.)498 Peter B. 04:10:34.15
153. (370.)202 Albin P. CK KLIN 04:14:29.90
154. (371.)204 Marek Š. CK KLIN 04:14:30.66
155. (373.)203 Lukáš K. ( spion1982) CK KLIN 04:14:33.73
156. (375.)523 Vladimír R. 04:20:17.66
157. (377.)206 Oliver R. ( rollioli) 04:22:27.16
158. (379.)492 Július H. 04:25:23.41
159. (384.)311 Marcel M. ŠKBD 04:50:53.95
0 Marek K. C.K. Malachov DN:St:ar.ts
121 Štefan V. DN:St:ar.ts
0 Boris O. DN:St:ar.ts
0 Vladimír J. ebajk racing DN:St:ar.ts
164 Vladimír R. Cykloklub SENEC DN:St:ar.ts
0 Lebahn B. Sedliacy zo Svabska DN:St:ar.ts
217 Milan K. Schütz team DN:St:ar.ts
221 Pavol D. DN:St:ar.ts
0 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE DN:St:ar.ts
319 Michal D. DN:St:ar.ts
278 Peter K. DN:St:ar.ts
0 Michal K. DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. ( m.kadorik) Zlaté Moravce DN:St:ar.ts
0 David L. DN:St:ar.ts
0 Stanislav K. Bager Team DN:St:ar.ts
0 Henrich S. DN:St:ar.ts

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (9.)179 Peter B. CK Energia Svit 02:11:50.23
2. (16.)504 Pavol H. pro-body triatlon team Košice 02:16:09.49
3. (17.)451 Stanislav S. 02:16:11.74
4. (18.)309 Norbert L. ( nordon) Ck Dynamax Nitra 02:18:05.49
5. (33.)551 Jozef M. Bike klub Lipa 02:26:06.80
6. (46.)356 Ivan J. ŠKODA Bike Team 02:31:35.76
7. (54.)317 Ľubomír O. ( lubo-pp) Poprad 02:33:51.24
8. (59.)147 Miroslav P. Svit 02:35:08.17
9. (64.)314 Slavomír Š. Cyklošpak 02:36:20.28
10. (65.)243 Marek Š. Cyklomax Poprad 02:37:12.77
11. (68.)306 Peter K. 02:37:22.77
12. (69.)276 René G. Hôrky 02:37:24.42
13. (71.)168 Rastislav Ž. ( canecorso) Triumf professionál tools 02:37:54.66
14. (75.)216 Ján Š. ( jasik) Spišská Belá 02:38:12.78
15. (77.)379 Nándor K. Salgótarjáni HKE 02:39:19.53
16. (79.)482 Štefan A. ( alexovits) SAAT sport racing team 02:40:10.45
17. (90.)174 Marcel H. ( Marcel2808) CykloŠpak team 02:42:54.53
18. (91.)178 Peter H. CK Energia Svit 02:42:58.92
19. (93.)246 Branislav V. MŠK Žiar nad Hronom 02:43:22.79
20. (101.)273 Jan Blanar ( speedyenergy) biKeri 02:45:33.43
21. (102.)320 Maroš S. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:45:41.41
22. (105.)526 Radoslav K. 02:46:26.79
23. (107.)266 Vladislav J. ( bruno) 02:46:32.44
24. (109.)548 Balázs G. NMI Team 02:47:53.79
25. (110.)123 Igor N. 02:47:55.17
26. (112.)388 Milan H. Allianz Bike Team 02:48:17.29
27. (113.)347 Attila V. ORBEA-Forza Racing Team 02:48:18.43
28. (115.)500 Ladislav C. Spedos Slovensko 02:48:42.29
29. (118.)253 Róbert S. 02:49:09.94
30. (121.)104 Martin Č. ( martinko76) Cyklomax Poprad 02:50:07.50
31. (122.)214 Daniel U. ( Danox) Hk Direct 02:50:18.68
32. (123.)326 Peter J. 02:50:30.55
33. (125.)496 Peter R. 02:50:44.80
34. (128.)541 Jozef G. 02:51:50.80
35. (129.)260 Ivan Štoder ( stodo207) 02:52:23.55
36. (132.)544 Matúš M. 02:52:43.30
37. (134.)476 František O. 02:53:25.55
38. (139.)519 Miroslav Š. 02:54:41.68
39. (141.)373 Michal U. 02:55:12.81
40. (142.)158 Vlastimil C. ( vlastoch) 02:55:13.18
41. (143.)497 Štefan F. 02:55:17.18
42. (148.)480 Dušan G. 02:55:43.33
43. (150.)148 Tomáš B. TREBIS SPORT BIKE 02:56:01.74
44. (155.)153 Marek H. 02:57:38.68
45. (157.)384 Rastislav K. 02:58:21.94
46. (158.)462 Michal Z. Ja Sam 02:58:24.44
47. (159.)495 Stanislav P. ( Stenlyk) CK Energia Svit 02:59:05.81
48. (161.)539 Peter S. 02:59:40.44
49. (163.)244 Laco R. 02:59:47.57
50. (164.)136 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 03:00:00.66
51. (165.)270 Bruno P. Lovec Team 03:00:03.81
52. (166.)516 Rudolf B. 03:00:13.81
53. (172.)315 Róbert R. ADEKOM 03:01:06.57
54. (173.)149 Patrick T. TREBIS ŠPORT BIKE 03:01:15.69
55. (174.)303 Lubomir L. 03:01:15.81
56. (178.)110 Milan K. 03:02:26.72
57. (181.)472 Stanislav O. 03:03:00.32
58. (184.)249 Vladimír G. Ebajk racing 03:04:02.19
59. (191.)188 Matej R. 03:07:01.32
60. (193.)290 Miroslav F. 03:07:19.94
61. (195.)509 Ivan R. 03:08:04.20
62. (202.)211 Milan S. 03:09:02.82
63. (212.)381 Peter S. 03:11:03.33
64. (217.)300 Andrej M. 03:11:59.20
65. (219.)295 Peter C. ( bedi) 03:12:02.58
66. (221.)186 Martin K. ( martinkolacan) K K Racing 03:12:29.58
67. (223.)131 Marcel B. Košice 03:13:16.58
68. (224.)132 Jozef Č. ( jojo1970) CK Svätý Jur 03:13:29.85
69. (225.)175 Peter R. 03:13:35.33
70. (226.)192 Karol G. Košice 03:13:38.88
71. (229.)341 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 03:14:01.59
72. (231.)171 Rasťo Š. CK Energia Svit 03:14:47.33
73. (235.)220 Peter L. Gelnica 03:15:23.83
74. (237.)135 Michal F. 03:15:37.88
75. (245.)391 Peter M. 03:18:03.84
76. (249.)275 Karol K. ( Karci76) Sám za seba 03:19:32.59
77. (252.)126 Štefan D. ŠK Topoľčianky 03:20:08.96
78. (256.)360 Peter F. ŠKODA Bike Team 03:20:43.59
79. (260.)187 Róbert O. ( robo725) 03:21:38.01
80. (263.)499 Dušan H. 03:22:18.21
81. (266.)484 Patrik P. 03:22:51.85
82. (273.)389 Peter V. 03:24:09.85
83. (274.)349 Jan S. ŠKODA Bike Team 03:24:37.85
84. (277.)222 Andrej M. ( mraza) 03:25:31.85
85. (282.)348 Marek R. ŠKODA Bike Team 03:27:28.21
86. (285.)236 Ivan J. 03:28:34.61
87. (286.)469 Bohumír S. Senica 03:28:36.11
88. (290.)545 Slavomir V. 03:31:27.86
89. (294.)251 Martin B. 03:32:22.86
90. (297.)560 Radovan Ď. Poprad 03:32:44.61
91. (303.)478 Martin H. 03:34:18.36
92. (307.)387 Miloš G. 03:35:27.61
93. (309.)336 vladino9 ŠKODA Bike Team 03:36:04.37
94. (311.)331 Martin S. 03:36:17.61
95. (316.)193 Erich N. 03:37:16.36
96. (318.)160 Vladimír O. Vyšný Kubín 03:39:27.87
97. (325.)339 Andrej V. ŠKODA Bike Team 03:46:17.12
98. (327.)386 Bertalan G. NMITeam 03:48:14.13
99. (330.)514 Patrik H. 03:48:37.13
100. (336.)140 Milan K. ( kacerik577) KARPATSKÉ HORSKÉ 03:49:33.63
101. (339.)377 Jozef P. 03:50:05.63
102. (344.)464 Slavomir J. ( hunt9) 03:54:28.13
103. (346.)169 Kamil D. CK ENERGIA SVIT 03:56:39.88
104. (348.)119 František P. Poprad 03:57:33.73
105. (351.)138 Peter K. 03:58:21.64
106. (352.)207 Peter L. NMI Team 03:59:29.39
107. (353.)284 Ondrej P. 03:59:39.39
108. (361.)245 Slavomír K. 04:08:40.90
109. (364.)195 Ivan Č. 04:10:27.65
110. (380.)354 Peter B. ŠKODA Bike Team 04:25:50.91
111. (385.)350 Kamil K. ŠKODA Bike Team 04:51:30.20
112. (386.)352 Peter T. ŠKODA Bike Team - PO CAR 04:51:30.20
113. (388.)353 Rudolf S. ŠKODA Bike Team - PO CAR 04:53:07.21
114. (389.)562 Martin S. 04:53:08.20
298 Anton Z. Bikeri Kosice DN:Fi:ni.sh
479 Marek H. CK MŠK Kežmarok DN:Fi:ni.sh
489 Ján Š. DN:Fi:ni.sh
105 Milan V. VR MTB Racing Team Hriňová DN:St:ar.ts
205 Robert H. Poprad DN:St:ar.ts
218 Daniel W. Kriwo team Jantex Humenné DN:St:ar.ts
0 Adorján M. Bike-Zone Gödöllő DN:St:ar.ts
0 Drahomir M. ( drahomir1) Cyklovlk Trhovište DN:St:ar.ts
239 Milan C. Los Debilos DN:St:ar.ts
0 Ján R. Poprad DN:St:ar.ts
0 Gergely K. DN:St:ar.ts
0 Dušan F. DN:St:ar.ts
0 František T. DN:St:ar.ts
0 Rastislav L. DN:St:ar.ts
0 Jozef L. DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (11.)191 Marian M. PROefekt 02:12:48.74
2. (12.)338 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 02:12:49.73
3. (13.)163 Michal P. ebajk racing 02:12:52.13
4. (26.)159 Adam B. 02:22:54.14
5. (32.)566 Juraj C. ( you_rek) CK Energia Svit 02:25:57.10
6. (40.)219 Tomáš P. ( Tondo6) ŠK Topolčianky 02:29:41.76
7. (43.)181 Marek U. FTC CC Fiľakovo 02:30:44.90
8. (72.)102 Samuel F. 02:37:55.17
9. (73.)283 Radovan D. Young Talent Cycling Team 02:37:56.41
10. (200.)237 David Rastislav Š. CK Energia Svit 03:08:43.45
11. (236.)176 Simon S. 03:15:26.10
0 Adam 2 B. DN:St:ar.ts
230 Samuel G. bikemagazin.sk DN:St:ar.ts
0 Martin T. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (23.)292 Dušan F. 02:21:44.64
2. (24.)520 Miroslav H. KNAC Ružomberok 02:21:48.89
3. (27.)530 Róbert G. Prosporteam košice 02:22:55.14
4. (39.)291 Miroslav K. Jakľofski bicigeľ 02:28:42.14
5. (49.)473 Ján H. Deltaklub Košice 02:33:00.20
6. (51.)371 Peter S. MTBIKER.sk - Košice 02:33:18.30
7. (60.)330 Karol T. PROefekt Team 02:35:12.52
8. (70.)366 Kurt M. 02:37:47.31
9. (78.)322 Stanislav B. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:39:39.28
10. (85.)475 Juraj S. Deltaklub Košice 02:41:26.53
11. (89.)460 Rudolf Sabol ( neron) 02:42:33.78
12. (92.)307 Peter K. Iames klub Spiš - Allianz Bike Team 02:43:02.29
13. (133.)183 Milan G. 02:53:25.40
14. (140.)269 Branislav M. 02:54:53.55
15. (152.)510 Milan Ž. CK Dolný Kubín 02:56:36.61
16. (154.)304 Marin Džongov ( Marin1) GATORADE Team Bratislava 02:56:49.56
17. (170.)240 Juraj H. 03:00:30.68
18. (171.)268 Jaroslav H. Partizán Vysoké Tatry 03:00:38.67
19. (194.)241 Martin B. Los Debilos 03:07:47.58
20. (198.)172 Ján C. CK Energia Svit 03:08:28.33
21. (203.)327 Juraj Z. 03:09:21.83
22. (204.)483 Vladimír Vavrek ( vavco) Sabinov 03:09:55.82
23. (209.)199 Jaroslav V. 03:10:12.70
24. (215.)453 Ladislav J. 03:11:17.58
25. (220.)536 Rudolf H. ( rudohorvath) Gedis 03:12:27.85
26. (239.)129 Ladislav C. Žilina 03:16:53.59
27. (244.)532 Rudolf D. 03:17:58.84
28. (247.)540 František H. 03:19:19.96
29. (248.)468 Ivan B. CK RUSKU SPORT 03:19:30.84
30. (255.)361 Zdeněk K. Příluky 03:20:39.59
31. (268.)280 Peter R. Považské Podhradie 03:23:39.21
32. (269.)297 Ján F. Bike klub Lipa 03:23:47.60
33. (281.)134 Michal B. Bratislava 03:27:06.35
34. (287.)227 Zdeno J. Sečovce 03:30:55.21
35. (295.)337 Vladislav S. ŠKODA Bike Team 03:32:43.11
36. (304.)477 Imrich M. Camfil Biketeam 03:34:24.36
37. (306.)190 Slavomír M. nbs-poprad 03:34:51.86
38. (308.)506 Ivan P. 03:35:40.62
39. (310.)255 Milan Ď. ( starsidurcov) Černí koňe cz. 03:36:12.36
40. (314.)122 Dušan B. 03:36:33.36
41. (320.)346 Karel S. ŠKODA Bike Team 03:42:29.37
42. (322.)542 Cyrlil F. 03:43:58.63
43. (328.)454 Igor P. 03:48:22.88
44. (333.)333 František O. ( frantaot) 03:48:53.63
45. (342.)508 František K. Askof KOšICE 03:52:38.38
46. (345.)549 Ján S. 03:55:31.63
47. (358.)166 Jozef P. 04:01:35.39
48. (367.)491 Ján M. 04:13:28.40
49. (376.)490 Ľubomír S. 04:20:54.91
50. (378.)116 Peter V. 04:24:02.41
51. (382.)362 Ivan G. SpektrumSZ 04:30:15.17
52. (387.)559 Ján T. 04:52:52.45
53. (390.)513 Jozef Š. 05:11:36.98
54. (391.)512 Bartolomej H. 05:11:37.31
0 Pavol G. DN:St:ar.ts
228 Michal S. TK Senior Sečovce DN:St:ar.ts
0 Ján N. LK METROPOL KOSICE DN:St:ar.ts

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (45.)481 Frantisek K. ProSport Team Kosice 02:31:14.76
2. (87.)197 Jozef P. CK Epic Dohňany 02:41:53.39
3. (114.)553 Jozef L. 02:48:36.30
4. (116.)503 Peter M. ProSport Team Košice 02:49:03.17
5. (169.)365 GaliPet MTBIKER 03:00:28.31
6. (185.)212 Ján N. CK Energia Svit 03:04:03.82
7. (189.)198 Jozef Z. 03:06:15.57
8. (201.)357 Jozef M. ŠKODA Bike Team 03:08:58.83
9. (205.)382 Vojtech P. ( jaro127) Muráň 03:09:56.83
10. (210.)196 Pavol Janík ( zahalka) KŠN Janík RaP 03:10:42.83
11. (214.)154 Miroslav F. Košice 03:11:14.59
12. (234.)308 Eduard V. Vitalis Topoľčany 03:15:11.59
13. (258.)364 Dušan P. OmegaT cycling 03:20:59.98
14. (264.)485 Dušan Š. Ski drienica 03:22:34.34
15. (265.)137 František F. Haniska PO 03:22:34.86
16. (289.)323 Štefan H. 03:31:25.86
17. (300.)263 Viliam P. ŠS Zalesie 03:33:54.11
18. (317.)155 Milan R. 03:38:16.22
19. (326.)465 Martin D. HPH Kežmarok 03:47:33.63
20. (337.)296 Milan J. ( miko53) Prešov 03:49:50.97
21. (356.)452 Peter R. ( pepepo) Chateau Topoľčianky 04:00:39.64
22. (366.)555 Juraj G. 04:13:10.15
23. (369.)538 Miroslav P. Cykloklub Bardejov 04:14:29.65
24. (372.)312 Dušan L. LENTAKBIKE Sásová 04:14:30.66
25. (374.)235 Peter P. BK97 Stova 04:18:41.66
351 Radan L. ŠKODA Bike Team DN:St:ar.ts

Kategória : Z - Ženy 19 - 39 rokov (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (52.)531 Simona T. Sportakus Cycling Team 02:33:38.77
2. (82.)301 Viktória S. KTM Teszt Team Gödöllő 02:40:44.67
3. (103.)455 Kateryna K. Banzaj-Ra 02:45:51.92
4. (138.)524 Katarína V. Bike Klub Lipa 02:54:02.81
5. (168.)272 Jana K. 03:00:22.31
6. (186.)286 Veronika J. 03:04:21.32
7. (284.)305 Pavlína D. CEA Schwabik cycling 03:27:56.85
8. (292.)561 Natália Ď. Poprad 03:32:09.62
9. (357.)525 Dominika K. 04:01:00.23
10. (360.)385 Jana K. 04:08:06.39
11. (368.)234 Jana S. BK97 Stova 04:13:43.65
12. (392.)493 Martina B. 05:35:49.27

Kategória : J - Juniorky 17 - 18 rokov (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (99.)310 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:45:15.67
2. (301.)180 Natália B. CK Energia Svit 03:33:55.62

Kategória : ZMB - Ženy Masters B 40- 49 rokov (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (199.)488 Tatiana M. 03:08:35.81
2. (216.)215 Daniela R. ( richtoška) Považské Podhradie 03:11:25.58
3. (272.)392 Silvia V. 03:24:06.10
4. (278.)210 Adriana Š. SpektrumSZ 03:25:40.35
5. (288.)128 Alena C. Žilina 03:31:08.11
6. (312.)375 Ingrid U. 3F 03:36:29.36
7. (313.)250 Renata B. 03:36:32.61
8. (319.)124 Dana K. 03:41:38.22
9. (347.)252 Lenka B. 03:57:07.64
10. (355.)117 Slávka F. ( slavuš) BKL-Lipa 03:59:49.64
11. (383.)328 Lívia S. 04:38:28.93
12. (393.)494 Juliana S. 05:35:49.51

Kategória : ZMC - Ženy Masters C 50 rokov a viac (Stredná trať - PROFI - 53 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (302.)254 Monika Ď. CK Unicom Zvolen 03:34:08.55
2. (332.)334 Bohuslava O. 03:48:52.63
3. (341.)157 Ľubica K. CK Svätý jur 03:50:35.88
4. (381.)363 Ľubica G. SpektrumSZ 04:30:14.92

Typ trate : Dlhá trať - ELITE - 106 km

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Dlhá trať - ELITE - 106 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)59 Ján H. ( janohalik) Norwit-CykloMAX Poprad 04:12:54.86
2. (9.)42 Ladislav B. HORAL -BIKE Team 04:47:44.37
3. (10.)2 Rastislav B. Madbiker Košice 04:51:33.89
4. (16.)18 Peter M. HORAL Bike Team 05:10:41.65
5. (20.)32 Juraj D. 05:19:04.66
6. (22.)34 Radomír S. 05:25:31.66
7. (24.)45 Jozef S. ( smorko) Metro Košice 05:28:53.92
8. (25.)1 Roderik Hartmann ( hartmannrodo) KOMPAVA H-TRIATHLON TEAM 05:31:22.25
9. (26.)5 Jaroslav Hajduch ( jafri457) Malá Bytča 05:32:50.42
10. (31.)14 Miroslav Ď. Trenčín 05:43:36.94
11. (32.)19 Rastislav M. ( macky) 05:45:15.25
12. (40.)54 Rastislav Ž. ( RASTOZZ) 06:09:43.47
13. (48.)38 Jiří J. BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 07:15:18.68
14. (50.)30 Florian P. Pedal Pezinok 07:37:01.00
0 Roman Š. DN:St:ar.ts
23 Ondrej E. evinteam.sk DN:St:ar.ts

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Dlhá trať - ELITE - 106 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)31 Vladimír H. PROefekt team 04:14:00.92
2. (3.)56 Michal S. Superior riders 04:29:52.86
3. (4.)52 Julian B. 04:36:59.11
4. (5.)58 Tomáš T. bikepoint.sk 04:38:39.61
5. (6.)44 Martin I. ( Imroman) MTBIKER 04:41:51.87
6. (7.)16 Miroslav P. ( miropalicka) CK MŠK Kežmarok 04:43:56.12
7. (8.)61 Martin Š. ( smyky) Greenbike Aloha Team 04:46:56.12
8. (11.)4 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo 04:52:50.97
9. (13.)41 Peter D. Gelnica 04:59:39.39
10. (15.)60 Martin K. Greenbike Aloha Team 05:09:51.17
11. (17.)43 Norbert B. HORAL BIKE Team 05:10:41.73
12. (19.)53 Peter M. AGILUS 05:18:45.91
13. (21.)7 Lukáš R. 05:19:21.66
14. (23.)21 Tibor T. 05:27:41.24
15. (27.)57 Petr P. Antonka 05:35:34.68
16. (28.)15 Marek P. ( chalan25rZv) Maťo Team 05:41:48.93
17. (29.)13 Pavol F. ( fajo99) 05:43:15.75
18. (30.)36 Peter Ž. ( Magicxc06) NovoCK Lučenec 05:43:18.93
19. (33.)35 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 05:45:34.50
20. (35.)10 Peter R. CYKLO SPIŠ 05:46:29.69
21. (41.)8 Radovan K. Horská Polícia 06:12:34.73
22. (44.)27 Peter S. CK MTB Topoľčany 06:22:45.99
23. (45.)51 Lukáš G. SpektrumSZ 06:24:38.28
22 Tomáš K. Metro Košice DN:Fi:ni.sh
28 Tomáš D. Športový klub Devínska Kobyla DN:Fi:ni.sh
0 Peter S. Bike-Zone Godollo DN:St:ar.ts
26 Marcel B. ( Ursus) Timm DN:St:ar.ts
0 Marián H. Cykloklub Senec DN:St:ar.ts
0 Ján C. Ebajk Racing DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Dlhá trať - ELITE - 106 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (12.)24 Vladimír K. ( kali) Gelnica 04:57:04.64
2. (14.)17 František Š. Saat Sport Racing Team 05:00:05.39
3. (18.)40 Igor R. ( LIGR) HORAL -Bike Team 05:13:51.15

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Dlhá trať - ELITE - 106 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (34.)6 Vladimír P. YTCT Donovaly 05:46:16.94
2. (36.)11 Emil G. Ellio Nitra 05:46:33.44
3. (37.)20 Emil P. Športový klub Devínska Kobyla 05:53:00.70
4. (39.)25 Štefan H. ( steve4) Bytča 06:06:46.72
3 Jozef S. CK UNICOM ZVOLEN DN:St:ar.ts

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Dlhá trať - ELITE - 106 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (38.)55 Zuzana Palúchová ( SNBzuzi) ŠK Slovan Donovaly 05:57:31.21
2. (42.)12 10adidas10 CK Energia Svit 06:18:38.49
3. (43.)33 Adéla O. Český Těšín 06:22:22.75
4. (46.)39 Ivana G. SpektrumSZ 06:24:39.25
5. (47.)37 Milena V. BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 07:15:08.83
6. (49.)29 Lenka J. CK SVATY JUR 07:37:00.00



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : Krátka trať - REKRE - 15 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.693 Matúš M. CYKLISTICKÁ TOUR ŽILINA 00:40:31.15
2.674 Alex R. PROefekt team 00:40:34.33
3.706 Tomáš H. ( tojas125) prievidza 00:40:38.58
4.615 Pavol M. ( palo-dema) CK Energia Svit 00:41:24.40
5.682 Šimon K. ŠK Železiarne Podbrezová 00:41:57.83
6.695 Timotej L. ŠK Topoľčianky 00:41:59.58
7.683 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 00:43:12.15
8.689 Marcel D. 00:43:13.91
9.687 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad 00:43:40.41
10.601 Tomáš Š. 00:43:56.17
11.710 Ján J. Sportakus cycling team 00:45:19.83
12.612 Peter F. ( peto333ai) 00:46:26.92
13.669 Branislav Z. NORWIT 00:47:09.16
14.697 Adrián O. ŠK Topoľčianky 00:47:38.86
15.634 Peter M. 00:47:43.34
16.603 Marek S. Kaktus bike team 00:47:49.34
17.604 Dominik B. ( dominik81) 00:47:56.84
18.714 Martin H. ( DudySVK) Lemra Cycling team Kosice 00:47:58.89
19.675 Adam P. CK Rimavská Sobota 00:47:59.58
20.700 Peter D. ( R.A.W.E.R.2.0) 00:48:57.42
21.666 Henrich G. 00:49:12.66
22.640 Marek B. ( cidlo1) šk-topoľčianky 00:49:39.91
23.684 Vladimir Novotny ( vladimirnovotny1979) 00:49:48.92
24.704 Kristína T. 00:49:58.34
25.655 Laura L. ŠK Topoľčianky 00:50:00.42
26.635 Štefan K. FS Sp.N.Ves 00:50:20.67
27.627 Karol P. ( pap348) 00:50:24.42
28.613 Peter P. 00:51:21.17
29.673 Michal R. 00:51:24.92
30.686 Alexandra Š. Cyklistická tour 00:51:26.18
31.626 Vladimir R. KPŠ Žaškov 00:51:43.42
32.688 Mário H. CRAZY ONE BIKE TEAM 00:52:04.34
33.620 Roman M. ( RomanMucha45) 00:52:17.67
34.608 Róbert Grega ( proximus71) 00:53:05.42
35.703 Miloš T. SCK Cyklo Tour Súľov 00:53:08.43
36.623 Ladislav G. 00:54:13.43
37.639 Martin B. šk-topoľčianky 00:54:59.43
38.677 Dorka K. Salgótarjáni HKE 00:55:23.18
39.712 Alena J. tj družba smrečany žiar 00:55:28.93
40.602 Tobias H. CK MSK Kezmarok 00:55:37.21
41.629 Ondrej H. CK MŠK Kežmarok 00:55:37.59
42.678 Miroslava G. ŽP šport a.s. 00:56:09.93
43.664 Martin S. ŠKODA Bike Team 00:56:31.68
44.699 Miroslav P. CYKLOKLUB NÁMESTOVO 00:56:47.35
45.607 Emil H. SNV 00:56:54.43
46.619 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing 00:56:54.93
47.707 Roman H. 00:57:38.93
48.611 Ferenc S. ( salyiferi) Mátra Biker Sc 00:58:17.85
49.632 Martin B. 00:58:18.19
50.637 Pavol F. 00:58:22.18
51.609 Marek J. Karolinka a hlodavce 00:58:26.93
52.676 Anita S. Salgótarjáni HKE 00:58:35.93
53.658 Anastasiya K. ORBEA - Forza Racing Team 00:59:26.97
54.702 Slavomír F. ( fabisik) Košice 01:00:09.10
55.645 Zuzana H. 01:01:23.60
56.614 Dušan B. CK Energia Svit 01:01:28.11
57.663 Radovan R. ŠKODA Bike Team 01:01:30.85
58.653 Katarína K. 01:01:51.60
59.679 Ladislav Š. Loky Košice 01:02:09.86
60.625 Laco M. SpektrumSM 01:02:13.44
61.696 Ján P. Hasiči Snakov 01:02:54.10
62.668 Juraj K. 01:03:05.35
63.667 Samuel Z. 01:03:20.10
64.713 Vladimírr Š. 01:03:20.86
65.638 Martin V. Košice 01:03:37.35
66.649 Jana B. 01:03:48.36
67.671 Robert J. 01:06:00.36
68.636 Michal G. KINČO 01:06:01.86
69.657 Róbert H. ŠKODA Bike Team 01:06:30.61
70.652 Zuzana M. 01:07:26.11
71.630 Bohuslav S. 01:08:42.20
72.642 Veronika S. 01:09:07.70
73.670 Katarína D. MTBIKER 01:09:10.11
74.610 Štefan R. 01:09:23.11
75.672 Adam J. 01:09:52.11
76.651 Lenka D. 01:10:14.61
77.690 Peter J. 01:10:42.11
78.654 Laura B. CK Svätý Jur 01:11:19.61
79.606 Patrik B. CK Svätý Jur 01:11:20.62
80.616 Maroš L. ( djmaros) CK Energia Svit 01:11:48.62
81.698 Ján B. 01:13:16.37
82.618 Marek M. Košice 01:13:34.62
83.656 Matej G. ŠKODA Bike Team - KAMIKAZE Bike Team 01:13:55.12
84.711 Martin V. 01:14:03.37
85.691 Vincent H. CK Svätý Jur 01:14:08.87
86.622 Ľubomír B. 01:15:32.62
87.643 Anna F. 01:15:45.87
88.709 Kristian M. 01:15:49.37
89.681 Rudolf D. ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 01:15:52.63
90.680 Janka D. DubajFamily Zvolen 01:15:53.62
91.662 Jakub K. ŠKODA Bike Team 01:16:36.87
92.692 Slávko S. 01:16:50.37
93.650 Kornélia P. 01:17:14.12
94.624 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla 01:17:16.13
95.694 Monika S. 01:17:17.12
96.708 Ján G. 01:17:49.12
97.647 Darina H. CK Svätý Jur 01:18:52.88
98.631 Marek L. 01:19:18.37
99.641 Michal T. 01:22:22.47
100.685 Jozef K. AMK Nové Zámky 01:24:02.23
101.621 Emil P. 01:24:15.23
102.660 Roman R. ŠKODA Bike Team 01:24:30.98
103.665 Zuzana R. ŠKODA Bike Team 01:25:59.73
104.659 Jana Š. ŠKODA Bike Team 01:44:49.26
105.701 Miroslav P. KB BREZA 01:45:45.27
106.646 Zuzana H. 02:12:20.81
633 Michal L. ( luckym) DN:Fi:ni.sh
605 Martin Hajdúch ( Vesna1) Cyklistická tour DN:Fi:ni.sh
705 Zuzana H. DN:Fi:ni.sh
715 Vladimír Š. DN:Fi:ni.sh
0 Andrea B. DN:St:ar.ts
644 Sarka J. Dojdem do cieľa aj keby čo! DN:St:ar.ts
617 Peter K. CK Energia Svit DN:St:ar.ts
628 Jaroslav J. ( jaro180) SCK Ružín DN:St:ar.ts
0 Ján Z. FS Sp.N.Ves DN:St:ar.ts
0 Matus K. Kaktus Bike Team Bratislava DN:St:ar.ts
0 Ivana S. pro-body triatlon Kosice DN:St:ar.ts
0 Samuel M. ( sbrehy) STARBIKE Prešov DN:St:ar.ts
661 Petra S. ŠKODA Bike Team DN:St:ar.ts
0 Stanislava V. DN:St:ar.ts
0 Jakub V. DN:St:ar.ts

Typ trate : Stredná trať - PROFI - 53 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.471 Radovan B. CK Dolný Kubín 02:02:39.72
2.518 Peter H. Stark baik 02:03:43.22
3.285 Andrej K. SUNCYCLE.sk Racing Team 02:06:17.97
4.329 Daniel D. Finančné Centrum Team 02:06:21.22
5.527 Martin S. 02:08:58.98
6.533 Rudolf D. ( RULE) BIKE TEAM Košice 02:09:42.63
7.376 Matúš L. ( mle) NaNerva 02:09:43.23
8.457 Ferents G. Banzaj-Ra 02:11:16.48
9.179 Peter B. CK Energia Svit 02:11:50.23
10.374 Róbert G. MTBIKER 02:12:43.88
11.191 Marian M. PROefekt 02:12:48.74
12.338 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM 02:12:49.73
13.163 Michal P. ebajk racing 02:12:52.13
14.359 Matus D. ŠKODA Bike Team 02:12:52.20
15.120 Peter Ž. Lemra Cycling Team Kosice 02:14:33.24
16.504 Pavol H. pro-body triatlon team Košice 02:16:09.49
17.451 Stanislav S. 02:16:11.74
18.309 Norbert L. ( nordon) Ck Dynamax Nitra 02:18:05.49
19.242 Tomáš G. ( tommee) KriWo Team Jantex 02:18:14.74
20.458 Matej P. 02:20:35.64
21.456 Yuriy Holovatskyi ( sabicad) Banzaj-Ra 02:21:18.50
22.118 Matúš P. ebajk racing 02:21:39.64
23.292 Dušan F. 02:21:44.64
24.520 Miroslav H. KNAC Ružomberok 02:21:48.89
25.522 Marián F. 02:22:15.40
26.159 Adam B. 02:22:54.14
27.530 Róbert G. Prosporteam košice 02:22:55.14
28.274 Marián J. ( pnak) 02:22:55.75
29.511 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA 02:22:55.75
30.133 Martin H. ( martinharvanek) Cykloservis Martin Smatana 02:24:56.90
31.316 Roman M. ( infinitipp) Poprad 02:24:56.90
32.566 Juraj C. ( you_rek) CK Energia Svit 02:25:57.10
33.551 Jozef M. Bike klub Lipa 02:26:06.80
34.515 Marek T. 02:26:30.11
35.393 Tomas K. 02:27:15.44
36.368 Marek M. ( MareKMM) FTC CC Fiľakovo 02:28:07.76
37.459 Oleksandr T. 02:28:33.65
38.340 Branislav K. ( ninno101) ŠKODA Bike Team - Bradlo Bike Brezová 02:28:35.52
39.291 Miroslav K. Jakľofski bicigeľ 02:28:42.14
40.219 Tomáš P. ( Tondo6) ŠK Topolčianky 02:29:41.76
41.262 Martin R. CK DK 02:30:34.26
42.103 Lukáš K. ( Lukas8700) Hubová 02:30:40.17
43.181 Marek U. FTC CC Fiľakovo 02:30:44.90
44.141 Martin D. ( xdanko00) 02:31:08.27
45.481 Frantisek K. ProSport Team Kosice 02:31:14.76
46.356 Ivan J. ŠKODA Bike Team 02:31:35.76
47.467 Pavol V. ŠK KOMPAS 02:31:50.48
48.281 Marek M. ( marek3x) 02:32:23.16
49.473 Ján H. Deltaklub Košice 02:33:00.20
50.201 Rastislav G. 02:33:06.52
51.371 Peter S. MTBIKER.sk - Košice 02:33:18.30
52.531 Simona T. Sportakus Cycling Team 02:33:38.77
53.390 Csaba Mitro ( seamastercontrol) PROefekt 02:33:47.77
54.317 Ľubomír O. ( lubo-pp) Poprad 02:33:51.24
55.232 Daniel Z. 02:34:07.27
56.150 Miro T. Tatranska Lomnica 02:34:30.17
57.547 tashunko OneCycling.cz 02:34:54.91
58.229 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:34:56.26
59.147 Miroslav P. Svit 02:35:08.17
60.330 Karol T. PROefekt Team 02:35:12.52
61.231 Pavol M. 02:35:36.16
62.225 Maroš Glevaňák ( Glevo) CK MŠK Kežmarok 02:35:37.27
63.233 Matej K. 02:35:47.17
64.314 Slavomír Š. Cyklošpak 02:36:20.28
65.243 Marek Š. Cyklomax Poprad 02:37:12.77
66.109 Richard Š. ( ricardo-man) Košice 02:37:19.30
67.529 Miroslav J. MTB MLYNKY 02:37:21.78
68.306 Peter K. 02:37:22.77
69.276 René G. Hôrky 02:37:24.42
70.366 Kurt M. 02:37:47.31
71.168 Rastislav Ž. ( canecorso) Triumf professionál tools 02:37:54.66
72.102 Samuel F. 02:37:55.17
73.283 Radovan D. Young Talent Cycling Team 02:37:56.41
74.463 Matúš K. 02:38:12.41
75.216 Ján Š. ( jasik) Spišská Belá 02:38:12.78
76.507 Miroslav K. ( migel049) DAMAD CYCLING 02:38:27.29
77.379 Nándor K. Salgótarjáni HKE 02:39:19.53
78.322 Stanislav B. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:39:39.28
79.482 Štefan A. ( alexovits) SAAT sport racing team 02:40:10.45
80.470 Michal J. MŠK Krompachy 02:40:30.53
81.325 Ľubomír M. Rebel klub Čachtice 02:40:39.78
82.301 Viktória S. KTM Teszt Team Gödöllő 02:40:44.67
83.528 Peter P. 02:40:48.78
84.106 Erik Zemanovič ( ericzem) bikeacademy.sk 02:41:00.50
85.475 Juraj S. Deltaklub Košice 02:41:26.53
86.554 Andrej P. ( andyvelosvet) Velosvet cycling team Prievidza 02:41:48.79
87.197 Jozef P. CK Epic Dohňany 02:41:53.39
88.223 Peter J. Snina 02:42:32.28
89.460 Rudolf Sabol ( neron) 02:42:33.78
90.174 Marcel H. ( Marcel2808) CykloŠpak team 02:42:54.53
91.178 Peter H. CK Energia Svit 02:42:58.92
92.307 Peter K. Iames klub Spiš - Allianz Bike Team 02:43:02.29
93.246 Branislav V. MŠK Žiar nad Hronom 02:43:22.79
94.261 Michal K. BikePro Banska Bystrica 02:43:56.93
95.101 Adam P. ( WeXoNT) 02:44:26.43
96.501 Michal P. 02:44:28.40
97.226 Michal U. 02:45:06.17
98.345 Milan H. ŠKODA Bike Team 02:45:10.55
99.310 Bianka L. CK Dynamax Nitra 02:45:15.67
100.369 Ján K. Rebel klub Čachtice 02:45:29.54
101.273 Jan Blanar ( speedyenergy) biKeri 02:45:33.43
102.320 Maroš S. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 02:45:41.41
103.455 Kateryna K. Banzaj-Ra 02:45:51.92
104.332 Marcel J. 02:45:52.43
105.526 Radoslav K. 02:46:26.79
106.372 Pavol B. Kosice 02:46:27.79
107.266 Vladislav J. ( bruno) 02:46:32.44
108.335 Peter H. ŠKODA Bike Team 02:47:09.79
109.548 Balázs G. NMI Team 02:47:53.79
110.123 Igor N. 02:47:55.17
111.537 Marián S. 02:48:15.67
112.388 Milan H. Allianz Bike Team 02:48:17.29
113.347 Attila V. ORBEA-Forza Racing Team 02:48:18.43
114.553 Jozef L. 02:48:36.30
115.500 Ladislav C. Spedos Slovensko 02:48:42.29
116.503 Peter M. ProSport Team Košice 02:49:03.17
117.487 Ján Š. ( Jano81) 02:49:03.67
118.253 Róbert S. 02:49:09.94
119.486 Dávid S. SABMED BIKER 02:49:09.94
120.342 Branislav P. ŠKODA Bike Team 02:49:23.80
121.104 Martin Č. ( martinko76) Cyklomax Poprad 02:50:07.50
122.214 Daniel U. ( Danox) Hk Direct 02:50:18.68
123.326 Peter J. 02:50:30.55
124.558 Jiří M. ( jura24) Office Team of Booking.com Slovakia 02:50:43.18
125.496 Peter R. 02:50:44.80
126.565 Martin Z. Slávia Praha 02:50:57.93
127.267 Matej Vavrek ( Matej83) M-bike team 02:51:33.80
128.541 Jozef G. 02:51:50.80
129.260 Ivan Štoder ( stodo207) 02:52:23.55
130.466 Peter D. HPH Kežmarok 02:52:24.18
131.142 Borso 02:52:29.93
132.544 Matúš M. 02:52:43.30
133.183 Milan G. 02:53:25.40
134.476 František O. 02:53:25.55
135.256 Andrej H. Vyšná Slaná 02:53:33.80
136.383 Ľubomír M. 02:53:35.80
137.293 Matúš P. PREŠOV 02:54:01.18
138.524 Katarína V. Bike Klub Lipa 02:54:02.81
139.519 Miroslav Š. 02:54:41.68
140.269 Branislav M. 02:54:53.55
141.373 Michal U. 02:55:12.81
142.158 Vlastimil C. ( vlastoch) 02:55:13.18
143.497 Štefan F. 02:55:17.18
144.151 pipistabeno Bratislava 02:55:19.43
145.143 Jozef D. ŠK Topoľčianky 02:55:24.61
146.111 Štefan B. ( Stevik221) SCK Poprad 02:55:27.56
147.257 Jozef J. ( jachmel) Prešov 02:55:35.81
148.480 Dušan G. 02:55:43.33
149.370 Jaroslav P. 02:55:47.30
150.148 Tomáš B. TREBIS SPORT BIKE 02:56:01.74
151.557 Tomáš Š. Lusaro Kosice 02:56:28.56
152.510 Milan Ž. CK Dolný Kubín 02:56:36.61
153.156 Martin J. ( mjanega89) 02:56:37.18
154.304 Marin Džongov ( Marin1) GATORADE Team Bratislava 02:56:49.56
155.153 Marek H. 02:57:38.68
156.289 Radko S. 02:58:09.31
157.384 Rastislav K. 02:58:21.94
158.462 Michal Z. Ja Sam 02:58:24.44
159.495 Stanislav P. ( Stenlyk) CK Energia Svit 02:59:05.81
160.170 Adrián C. CK Energia Svit 02:59:12.81
161.539 Peter S. 02:59:40.44
162.224 Gabriel O. skiexperts.sk 02:59:43.31
163.244 Laco R. 02:59:47.57
164.136 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 03:00:00.66
165.270 Bruno P. Lovec Team 03:00:03.81
166.516 Rudolf B. 03:00:13.81
167.271 Jozo_1012 03:00:17.44
168.272 Jana K. 03:00:22.31
169.365 GaliPet MTBIKER 03:00:28.31
170.240 Juraj H. 03:00:30.68
171.268 Jaroslav H. Partizán Vysoké Tatry 03:00:38.67
172.315 Róbert R. ADEKOM 03:01:06.57
173.149 Patrick T. TREBIS ŠPORT BIKE 03:01:15.69
174.303 Lubomir L. 03:01:15.81
175.184 Tibor L. 03:01:39.82
176.165 Tono S. ( Tono26SC) Cykloklub SENEC 03:02:04.82
177.145 Slavomír K. ( slavokover) Auto Gabriel Košice 03:02:16.82
178.110 Milan K. 03:02:26.72
179.107 Stanislav J. 03:02:27.57
180.247 Jakub K. Žiar nad Hronom 03:02:28.69
181.472 Stanislav O. 03:03:00.32
182.248 Branislav R. Los debilos 03:03:03.82
183.277 Tomas P. Anglicka Skola Bratislava 03:03:08.73
184.249 Vladimír G. Ebajk racing 03:04:02.19
185.212 Ján N. CK Energia Svit 03:04:03.82
186.286 Veronika J. 03:04:21.32
187.552 Lukáš L. 03:04:34.58
188.127 Miroslav K. 03:05:36.76
189.198 Jozef Z. 03:06:15.57
190.556 Lukáš L. Lusaro 03:06:44.82
191.188 Matej R. 03:07:01.32
192.264 Ján Š. 03:07:09.57
193.290 Miroslav F. 03:07:19.94
194.241 Martin B. Los Debilos 03:07:47.58
195.509 Ivan R. 03:08:04.20
196.144 Ivan N. ( 6ivannovotny6) 03:08:14.58
197.358 Radovan J. ŠKODA Bike Team 03:08:26.58
198.172 Ján C. CK Energia Svit 03:08:28.33
199.488 Tatiana M. 03:08:35.81
200.237 David Rastislav Š. CK Energia Svit 03:08:43.45
201.357 Jozef M. ŠKODA Bike Team 03:08:58.83
202.211 Milan S. 03:09:02.82
203.327 Juraj Z. 03:09:21.83
204.483 Vladimír Vavrek ( vavco) Sabinov 03:09:55.82
205.382 Vojtech P. ( jaro127) Muráň 03:09:56.83
206.112 Marek P. 03:09:58.20
207.213 Ladislav M. Spišská Nová Ves 03:10:06.83
208.505 Tomáš S. ( tomas0610) 03:10:12.58
209.199 Jaroslav V. 03:10:12.70
210.196 Pavol Janík ( zahalka) KŠN Janík RaP 03:10:42.83
211.139 Robert Z. ( robo96) bikeacademy.sk 03:10:53.81
212.381 Peter S. 03:11:03.33
213.282 Marek K. HappyFeet 03:11:07.82
214.154 Miroslav F. Košice 03:11:14.59
215.453 Ladislav J. 03:11:17.58
216.215 Daniela R. ( richtoška) Považské Podhradie 03:11:25.58
217.300 Andrej M. 03:11:59.20
218.113 Jozef S. 03:12:01.20
219.295 Peter C. ( bedi) 03:12:02.58
220.536 Rudolf H. ( rudohorvath) Gedis 03:12:27.85
221.186 Martin K. ( martinkolacan) K K Racing 03:12:29.58
222.564 Ondrej K. Odborový zvaz policie Lučenec 03:12:53.20
223.131 Marcel B. Košice 03:13:16.58
224.132 Jozef Č. ( jojo1970) CK Svätý Jur 03:13:29.85
225.175 Peter R. 03:13:35.33
226.192 Karol G. Košice 03:13:38.88
227.162 Lukáš P. 03:13:42.83
228.125 Radovan H. 03:13:45.95
229.341 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 03:14:01.59
230.474 Dalibor D. ( Dal_bor) Can You Make It 03:14:45.20
231.171 Rasťo Š. CK Energia Svit 03:14:47.33
232.209 Peter Č. 03:14:48.58
233.146 Vladimír N. 03:15:09.84
234.308 Eduard V. Vitalis Topoľčany 03:15:11.59
235.220 Peter L. Gelnica 03:15:23.83
236.176 Simon S. 03:15:26.10
237.135 Michal F. 03:15:37.88
238.313 Miloš L. bikeacademy.sk 03:16:26.70
239.129 Ladislav C. Žilina 03:16:53.59
240.521 Tomáš M. ( tomasmincak) CK Energia Svit 03:17:08.45
241.279 Kamil K. 03:17:14.59
242.550 Lukáš G. 03:17:26.35
243.294 Lukáš J. 03:17:32.34
244.532 Rudolf D. 03:17:58.84
245.391 Peter M. 03:18:03.84
246.378 Ján K. Spišská Nová Ves 03:18:11.59
247.540 František H. 03:19:19.96
248.468 Ivan B. CK RUSKU SPORT 03:19:30.84
249.275 Karol K. ( Karci76) Sám za seba 03:19:32.59
250.568 Róbert J. 03:19:37.84
251.238 Matej C. Los Debilos 03:19:45.95
252.126 Štefan D. ŠK Topoľčianky 03:20:08.96
253.535 Marek M. ( CRS) Drsni bajkeri 03:20:11.84
254.380 Michal M. 03:20:28.97
255.361 Zdeněk K. Příluky 03:20:39.59
256.360 Peter F. ŠKODA Bike Team 03:20:43.59
257.130 Martin S. 03:20:51.34
258.364 Dušan P. OmegaT cycling 03:20:59.98
259.189 František D. 03:21:12.34
260.187 Róbert O. ( robo725) 03:21:38.01
261.517 Patrik K. 03:22:16.85
262.502 Jaroslav H. 03:22:17.60
263.499 Dušan H. 03:22:18.21
264.485 Dušan Š. Ski drienica 03:22:34.34
265.137 František F. Haniska PO 03:22:34.86
266.484 Patrik P. 03:22:51.85
267.288 Michal F. 03:23:05.85
268.280 Peter R. Považské Podhradie 03:23:39.21
269.297 Ján F. Bike klub Lipa 03:23:47.60
270.567 Martin E. 03:23:51.10
271.318 Matej C. 03:23:54.35
272.392 Silvia V. 03:24:06.10
273.389 Peter V. 03:24:09.85
274.349 Jan S. ŠKODA Bike Team 03:24:37.85
275.324 Peter M. Hôrka 03:24:45.35
276.355 Michal P. ŠKODA Bike Team 03:25:11.85
277.222 Andrej M. ( mraza) 03:25:31.85
278.210 Adriana Š. SpektrumSZ 03:25:40.35
279.287 Martin J. 03:25:58.85
280.259 Juraj B. ( juro59) 03:27:05.21
281.134 Michal B. Bratislava 03:27:06.35
282.348 Marek R. ŠKODA Bike Team 03:27:28.21
283.367 Miloš Ř. Mšk Krompachy 03:27:49.35
284.305 Pavlína D. CEA Schwabik cycling 03:27:56.85
285.236 Ivan J. 03:28:34.61
286.469 Bohumír S. Senica 03:28:36.11
287.227 Zdeno J. Sečovce 03:30:55.21
288.128 Alena C. Žilina 03:31:08.11
289.323 Štefan H. 03:31:25.86
290.545 Slavomir V. 03:31:27.86
291.343 Tomas P. ŠKODA Bike Team 03:31:57.12
292.561 Natália Ď. Poprad 03:32:09.62
293.563 Juraj D. ( Poppyduri) Cewe 03:32:20.86
294.251 Martin B. 03:32:22.86
295.337 Vladislav S. ŠKODA Bike Team 03:32:43.11
296.258 Peter R. ŠKODA Bike Team 03:32:43.36
297.560 Radovan Ď. Poprad 03:32:44.61
298.108 Peter D. ( Peter1982) Poprad 03:33:34.47
299.543 Marián V. 03:33:36.86
300.263 Viliam P. ŠS Zalesie 03:33:54.11
301.180 Natália B. CK Energia Svit 03:33:55.62
302.254 Monika Ď. CK Unicom Zvolen 03:34:08.55
303.478 Martin H. 03:34:18.36
304.477 Imrich M. Camfil Biketeam 03:34:24.36
305.161 Marek B. ( bajobb) 03:34:31.37
306.190 Slavomír M. nbs-poprad 03:34:51.86
307.387 Miloš G. 03:35:27.61
308.506 Ivan P. 03:35:40.62
309.336 vladino9 ŠKODA Bike Team 03:36:04.37
310.255 Milan Ď. ( starsidurcov) Černí koňe cz. 03:36:12.36
311.331 Martin S. 03:36:17.61
312.375 Ingrid U. 3F 03:36:29.36
313.250 Renata B. 03:36:32.61
314.122 Dušan B. 03:36:33.36
315.265 Miroslav S. 03:37:00.61
316.193 Erich N. 03:37:16.36
317.155 Milan R. 03:38:16.22
318.160 Vladimír O. Vyšný Kubín 03:39:27.87
319.124 Dana K. 03:41:38.22
320.346 Karel S. ŠKODA Bike Team 03:42:29.37
321.167 Peter L. 03:43:26.62
322.542 Cyrlil F. 03:43:58.63
323.173 fdomanicky 03:45:21.62
324.461 Marek B. 03:46:03.37
325.339 Andrej V. ŠKODA Bike Team 03:46:17.12
326.465 Martin D. HPH Kežmarok 03:47:33.63
327.386 Bertalan G. NMITeam 03:48:14.13
328.454 Igor P. 03:48:22.88
329.152 Adrián K. 03:48:33.63
330.514 Patrik H. 03:48:37.13
331.114 Ľuboš Š. MAMIL team Želiezovce 03:48:50.88
332.334 Bohuslava O. 03:48:52.63
333.333 František O. ( frantaot) 03:48:53.63
334.182 Erik K. 03:48:55.88
335.208 Mate M. 03:48:57.13
336.140 Milan K. ( kacerik577) KARPATSKÉ HORSKÉ 03:49:33.63
337.296 Milan J. ( miko53) Prešov 03:49:50.97
338.177 Vladimír H. ( vladika) MTB club SPIS 03:49:52.13
339.377 Jozef P. 03:50:05.63
340.200 Jozef R. bikeacademy.sk 03:50:28.38
341.157 Ľubica K. CK Svätý jur 03:50:35.88
342.508 František K. Askof KOšICE 03:52:38.38
343.185 Michal B. ( cass) T-Systems Slovakia 03:52:51.63
344.464 Slavomir J. ( hunt9) 03:54:28.13
345.549 Ján S. 03:55:31.63
346.169 Kamil D. CK ENERGIA SVIT 03:56:39.88
347.252 Lenka B. 03:57:07.64
348.119 František P. Poprad 03:57:33.73
349.344 Pavol R. ( kokodrilko) ŠKODA Bike Team 03:57:43.63
350.546 Eduard K. 03:58:18.89
351.138 Peter K. 03:58:21.64
352.207 Peter L. NMI Team 03:59:29.39
353.284 Ondrej P. 03:59:39.39
354.302 Marcel K. Mutant bike 03:59:48.39
355.117 Slávka F. ( slavuš) BKL-Lipa 03:59:49.64
356.452 Peter R. ( pepepo) Chateau Topoľčianky 04:00:39.64
357.525 Dominika K. 04:01:00.23
358.166 Jozef P. 04:01:35.39
359.534 Michal K. 04:03:00.64
360.385 Jana K. 04:08:06.39
361.245 Slavomír K. 04:08:40.90
362.394 Pavol B. ( palqo) 04:09:24.68
363.115 Marcin K. 04:10:05.65
364.195 Ivan Č. 04:10:27.65
365.498 Peter B. 04:10:34.15
366.555 Juraj G. 04:13:10.15
367.491 Ján M. 04:13:28.40
368.234 Jana S. BK97 Stova 04:13:43.65
369.538 Miroslav P. Cykloklub Bardejov 04:14:29.65
370.202 Albin P. CK KLIN 04:14:29.90
372.312 Dušan L. LENTAKBIKE Sásová 04:14:30.66
371.204 Marek Š. CK KLIN 04:14:30.66
373.203 Lukáš K. ( spion1982) CK KLIN 04:14:33.73
374.235 Peter P. BK97 Stova 04:18:41.66
375.523 Vladimír R. 04:20:17.66
376.490 Ľubomír S. 04:20:54.91
377.206 Oliver R. ( rollioli) 04:22:27.16
378.116 Peter V. 04:24:02.41
379.492 Július H. 04:25:23.41
380.354 Peter B. ŠKODA Bike Team 04:25:50.91
381.363 Ľubica G. SpektrumSZ 04:30:14.92
382.362 Ivan G. SpektrumSZ 04:30:15.17
383.328 Lívia S. 04:38:28.93
384.311 Marcel M. ŠKBD 04:50:53.95
385.350 Kamil K. ŠKODA Bike Team 04:51:30.20
386.352 Peter T. ŠKODA Bike Team - PO CAR 04:51:30.20
387.559 Ján T. 04:52:52.45
388.353 Rudolf S. ŠKODA Bike Team - PO CAR 04:53:07.21
389.562 Martin S. 04:53:08.20
390.513 Jozef Š. 05:11:36.98
391.512 Bartolomej H. 05:11:37.31
392.493 Martina B. 05:35:49.27
393.494 Juliana S. 05:35:49.51
298 Anton Z. Bikeri Kosice DN:Fi:ni.sh
479 Marek H. CK MŠK Kežmarok DN:Fi:ni.sh
489 Ján Š. DN:Fi:ni.sh
105 Milan V. VR MTB Racing Team Hriňová DN:St:ar.ts
0 Marek K. C.K. Malachov DN:St:ar.ts
121 Štefan V. DN:St:ar.ts
0 Boris O. DN:St:ar.ts
0 Vladimír J. ebajk racing DN:St:ar.ts
164 Vladimír R. Cykloklub SENEC DN:St:ar.ts
0 Adam 2 B. DN:St:ar.ts
0 Lebahn B. Sedliacy zo Svabska DN:St:ar.ts
0 Pavol G. DN:St:ar.ts
205 Robert H. Poprad DN:St:ar.ts
217 Milan K. Schütz team DN:St:ar.ts
218 Daniel W. Kriwo team Jantex Humenné DN:St:ar.ts
221 Pavol D. DN:St:ar.ts
0 Adorján M. Bike-Zone Gödöllő DN:St:ar.ts
228 Michal S. TK Senior Sečovce DN:St:ar.ts
0 Drahomir M. ( drahomir1) Cyklovlk Trhovište DN:St:ar.ts
230 Samuel G. bikemagazin.sk DN:St:ar.ts
239 Milan C. Los Debilos DN:St:ar.ts
0 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE DN:St:ar.ts
0 Ján R. Poprad DN:St:ar.ts
0 Gergely K. DN:St:ar.ts
319 Michal D. DN:St:ar.ts
278 Peter K. DN:St:ar.ts
0 Ján N. LK METROPOL KOSICE DN:St:ar.ts
0 Michal K. DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. ( m.kadorik) Zlaté Moravce DN:St:ar.ts
351 Radan L. ŠKODA Bike Team DN:St:ar.ts
0 Dušan F. DN:St:ar.ts
0 František T. DN:St:ar.ts
0 Martin T. ŠK Topoľčianky DN:St:ar.ts
0 David L. DN:St:ar.ts
0 Stanislav K. Bager Team DN:St:ar.ts
0 Henrich S. DN:St:ar.ts
0 Rastislav L. DN:St:ar.ts
0 Jozef L. DN:St:ar.ts

Typ trate : Dlhá trať - ELITE - 106 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.59 Ján H. ( janohalik) Norwit-CykloMAX Poprad 04:12:54.86
2.31 Vladimír H. PROefekt team 04:14:00.92
3.56 Michal S. Superior riders 04:29:52.86
4.52 Julian B. 04:36:59.11
5.58 Tomáš T. bikepoint.sk 04:38:39.61
6.44 Martin I. ( Imroman) MTBIKER 04:41:51.87
7.16 Miroslav P. ( miropalicka) CK MŠK Kežmarok 04:43:56.12
8.61 Martin Š. ( smyky) Greenbike Aloha Team 04:46:56.12
9.42 Ladislav B. HORAL -BIKE Team 04:47:44.37
10.2 Rastislav B. Madbiker Košice 04:51:33.89
11.4 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo 04:52:50.97
12.24 Vladimír K. ( kali) Gelnica 04:57:04.64
13.41 Peter D. Gelnica 04:59:39.39
14.17 František Š. Saat Sport Racing Team 05:00:05.39
15.60 Martin K. Greenbike Aloha Team 05:09:51.17
16.18 Peter M. HORAL Bike Team 05:10:41.65
17.43 Norbert B. HORAL BIKE Team 05:10:41.73
18.40 Igor R. ( LIGR) HORAL -Bike Team 05:13:51.15
19.53 Peter M. AGILUS 05:18:45.91
20.32 Juraj D. 05:19:04.66
21.7 Lukáš R. 05:19:21.66
22.34 Radomír S. 05:25:31.66
23.21 Tibor T. 05:27:41.24
24.45 Jozef S. ( smorko) Metro Košice 05:28:53.92
25.1 Roderik Hartmann ( hartmannrodo) KOMPAVA H-TRIATHLON TEAM 05:31:22.25
26.5 Jaroslav Hajduch ( jafri457) Malá Bytča 05:32:50.42
27.57 Petr P. Antonka 05:35:34.68
28.15 Marek P. ( chalan25rZv) Maťo Team 05:41:48.93
29.13 Pavol F. ( fajo99) 05:43:15.75
30.36 Peter Ž. ( Magicxc06) NovoCK Lučenec 05:43:18.93
31.14 Miroslav Ď. Trenčín 05:43:36.94
32.19 Rastislav M. ( macky) 05:45:15.25
33.35 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 05:45:34.50
34.6 Vladimír P. YTCT Donovaly 05:46:16.94
35.10 Peter R. CYKLO SPIŠ 05:46:29.69
36.11 Emil G. Ellio Nitra 05:46:33.44
37.20 Emil P. Športový klub Devínska Kobyla 05:53:00.70
38.55 Zuzana Palúchová ( SNBzuzi) ŠK Slovan Donovaly 05:57:31.21
39.25 Štefan H. ( steve4) Bytča 06:06:46.72
40.54 Rastislav Ž. ( RASTOZZ) 06:09:43.47
41.8 Radovan K. Horská Polícia 06:12:34.73
42.12 10adidas10 CK Energia Svit 06:18:38.49
43.33 Adéla O. Český Těšín 06:22:22.75
44.27 Peter S. CK MTB Topoľčany 06:22:45.99
45.51 Lukáš G. SpektrumSZ 06:24:38.28
46.39 Ivana G. SpektrumSZ 06:24:39.25
47.37 Milena V. BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 07:15:08.83
48.38 Jiří J. BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 07:15:18.68
49.29 Lenka J. CK SVATY JUR 07:37:00.00
50.30 Florian P. Pedal Pezinok 07:37:01.00
22 Tomáš K. Metro Košice DN:Fi:ni.sh
28 Tomáš D. Športový klub Devínska Kobyla DN:Fi:ni.sh
3 Jozef S. CK UNICOM ZVOLEN DN:St:ar.ts
0 Peter S. Bike-Zone Godollo DN:St:ar.ts
0 Roman Š. DN:St:ar.ts
23 Ondrej E. evinteam.sk DN:St:ar.ts
26 Marcel B. ( Ursus) Timm DN:St:ar.ts
0 Marián H. Cykloklub Senec DN:St:ar.ts
0 Ján C. Ebajk Racing DN:St:ar.ts
keyboard_arrow_up