ŠKODA MTB maratón Levočské vrchy

calendar_today 25.05.2019
format_list_numbered 2. kolo - Slovenský pohár XCM
format_list_numbered 2019. kolo - Slovak XCM Tour
format_list_numbered 2. kolo - Východ MTB Liga
format_list_numbered 3. kolo - ŠKODA BIKE OPEN TOUR
sell MTB - maratón
place Levoča (Slovensko)
Páčila sa Ti táto akcia?
Tvoje hodnotenie: thumb_up0thumb_down
arrow_backNaspäť do kalendára

Výsledky z akcie (692 účastníkov)

Kompletné výsledky z akcie nájdete na: https://sportsoft.cz/sk/zavod/overview/3889

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : Family trať - 8 km

Kategória : ŠKODA Family, dospelý + 1. dieťa do 14 rokov (Family trať - 8 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)905 Jozef L. Cyklistická tour 00:14:41.35
2. (2.)906 Adam L. Cyklistická tour 00:14:41.59
3. (3.)950 Juraj H. 00:14:48.84
4. (4.)951 Tomáš H. 00:14:48.92
5. (5.)930 Filip M. Cyklistická Tour 00:14:59.42
6. (6.)929 Jozef M. Cyklistická Tour 00:14:59.84
7. (7.)941 Adam B. 00:17:04.32
8. (8.)940 Ivana B. 00:17:04.78
9. (9.)947 František K. 00:17:36.76
10. (10.)946 Nela K. 00:17:36.77
11. (11.)936 Ján M. Cyklo Spiš 00:17:48.32
12. (12.)937 Goran M. Cyklo Spiš 00:17:48.57
13. (13.)952 Tomáš Š. Kežmarok 00:17:49.83
14. (14.)953 René Š. Kežmarok 00:17:50.70
15. (15.)904 Veronika F. 00:17:53.90
16. (16.)903 Vladimíra F. 00:17:58.32
17. (17.)961 Filip Z. Cyklistická tour Petra Sagana 00:18:03.70
18. (18.)960 Zima Ľ. Cyklistická tour Petra Sagana 00:18:04.57
19. (19.)922 Liana D. 00:18:10.15
20. (20.)921 Ivana D. 00:18:10.84
21. (21.)901 Marek N. 00:18:16.68
22. (22.)902 Filip N. 00:18:16.82
23. (23.)914 Pavol R. 00:18:56.32
24. (24.)911 Ľubica R. ŠKODA Bike Team 00:18:56.56
25. (25.)907 Ľubica R. ŠKODA TEAM Autonovo 00:18:58.56
26. (26.)908 Peter R. ŠKODA TEAM Autonovo 00:18:58.61
27. (27.)939 Cyprián K. 00:19:10.57
28. (28.)938 Miroslava K. Triatlon Team Nereus Zilina 00:19:15.31
29. (29.)959 Marko R. 00:19:24.58
30. (30.)958 Marek R. 00:19:25.57
31. (31.)966 Milan M. 00:20:25.82
967 Matej M. 00:20:26.66
32. (32.)942 Radovan R. ŠKODA TEAM AUTOVES 00:20:30.55
943 Alex R. ŠKODA TEAM AUTOVES 00:20:30.79
33. (33.)932 Ema D. 00:20:52.56
34. (34.)931 Miloš D. 00:20:52.57
35. (35.)956 Peter L. 00:20:58.46
957 Miška L. 00:20:58.47
36. (36.)919 Soňa Č. C.K. Malachov 00:21:31.39
37. (37.)920 Michaela Č. C.K. Malachov 00:21:31.54
38. (38.)909 Katarína R. 00:22:09.78
39. (39.)910 Katarína R. 00:22:11.53
40. (40.)917 Zuzana S. 00:22:26.28
41. (41.)918 Matej K. 00:22:26.76
42. (42.)924 Ivanka D. DubajFamily Zvolen 00:22:50.82
43. (43.)923 Jana D. DubajFamily Zvolen 00:22:51.82
44. (44.)926 Dominik Krutý ( tomaskruty) Žilina 00:23:02.52
45. (45.)925 Tomáš K. Žilina 00:23:02.79
46. (46.)949 Samuel D. 00:23:14.28
47. (47.)948 František L. 00:23:17.25
48. (48.)965 Hugo K. 00:24:22.51
49. (49.)963 Jaroslav K. 00:24:23.15
50. (50.)934 Adrián F. 00:24:43.12
51. (51.)933 Gabriel F. 00:24:44.76
52. (52.)945 Bianka I. 00:24:53.11
53. (53.)944 Michal I. 00:24:54.76
54. (54.)968 Ema V. 00:27:11.26
55. (55.)969 Patrik V. 00:27:12.25
56. (56.)964 Darius N. 00:28:23.66
57. (57.)962 Marianna M. 00:28:23.73
58. (58.)954 Ján J. Arios Sportakus Cycling Team 00:28:35.23
59. (59.)955 Ján J. 00:28:36.48
60. (60.)928 Tamara C. 00:31:41.28
61. (61.)927 Tomáš C. 00:31:41.95
913 Miroslav A. ŠKODA TEAM INTERSCREEN 00:33:21.60
62. (62.)912 Marianna Š. ŠKODA TEAM INTERSCREEN 00:33:21.61
63. (63.)971 Eliška P. 00:36:25.91
64. (64.)970 Ondřej P. 00:36:26.41
915 Viera Č. bk chellito DN:Fi:ni.sh
916 Martin Č. bk chellito DN:Fi:ni.sh
0 Miroslav U. bikepoint.sk eleven team DN:St:ar.ts
0 Matej U. bikepoint.sk eleven team DN:St:ar.ts
0 Samuel H. Bike Team Spiš DN:St:ar.ts
0 Rastislav H. Bike Team Spiš DN:St:ar.ts

Typ trate : Krátka trať - 25 km

Kategória : MŠ - Muži 19 a viac rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)679 Kevin B. ŠKC Liptovská Lúžna 01:19:14.20
2. (6.)744 Ivan J. Skoda team impa dk 01:28:34.55
3. (10.)650 Peter F. ( peto333ai) 01:37:48.90
4. (11.)662 Jozef I. POPRAD 01:38:10.21
5. (13.)704 Roman S. Kosice 01:40:10.44
6. (14.)699 Peter V. Spišské Podhradie 01:40:40.69
7. (15.)610 Pavol B. Buday Family 01:40:58.44
8. (16.)703 murko444 01:42:45.42
9. (17.)646 Ľubomír H. 01:43:13.56
10. (18.)607 Marek B. ( cidlo1) šk-topoľčianky 01:44:13.14
11. (19.)694 Martin V. Cykloklub IRIS Prešov 01:44:30.17
12. (22.)690 Róbert J. Považská Bystrica 01:46:08.89
13. (27.)708 Martin A. CK Trnava Hora 01:50:31.10
14. (28.)763 Lukáš L. 01:50:38.10
15. (30.)681 Tomáš M. ( tomasmincak) CK Energia Svit 01:50:46.11
16. (32.)626 Miloš R. 01:51:05.60
17. (33.)706 Ján J. Bratislava 01:52:39.84
18. (34.)609 Peter K. 01:53:00.42
19. (35.)695 Ivan K. 01:53:29.83
20. (38.)645 Marek Š. Bez klubu 01:54:06.76
21. (39.)678 Ladislav G. 01:55:17.13
22. (40.)764 Ján C. CK Energia Svit 01:55:37.81
23. (41.)658 Vladimír D. MŠK Krompachy 01:55:44.81
24. (42.)751 Ján H. 01:55:51.20
25. (43.)775 Joko Š. Tandem plus crc 01:55:51.21
26. (44.)661 Pavol Š. 01:55:58.42
27. (47.)716 Filip B. Marathon BB Team 01:56:24.92
28. (48.)668 Radoslav G. 01:56:44.53
29. (49.)771 Peter S. PROefekt Kosice 01:57:01.80
30. (50.)709 Tomáš B. Spisska Nova Ves 01:57:51.29
31. (51.)606 Martin B. ( cidlo1) šk-topoľčianky 01:58:05.43
32. (53.)779 Lubomir R. ( lubo179) 01:59:15.42
33. (54.)617 Rastislav Š. Hnilčík 02:00:15.52
34. (55.)768 Peter Š. Bratislava 02:00:42.78
35. (58.)701 Pavol F. 02:02:24.75
36. (59.)773 Jozef Š. ( Simcak831) Tandem plus crc 02:02:46.30
37. (60.)654 Peter L. 02:03:05.40
38. (61.)705 Ján F. 02:03:14.00
39. (62.)635 Slavomir J. ( hunt9) Gelnica 02:03:25.99
40. (63.)697 Peter Pajunk ( pajunkpeter) 02:03:34.49
41. (64.)745 Peter M. SCK Magnezit Jelšava 02:04:49.73
42. (65.)743 Peter F. škoda team 02:05:05.98
43. (66.)675 Michal F. 02:06:41.47
44. (67.)653 Peter D. ( Peter1982) CK Energia Svit 02:06:48.71
45. (69.)666 Adam O. Lykužruti 02:07:30.96
46. (70.)766 Tomáš M. 02:07:59.46
47. (71.)760 Marian H. 02:08:39.46
48. (72.)674 Branislav B. CK Energia Svit 02:08:52.92
49. (74.)665 Lukáš B. Lykožruti 02:10:05.44
50. (75.)605 Peter K. 02:10:53.93
51. (76.)761 Jozef V. ( jvybostok) Betamond 02:11:27.69
52. (77.)656 Miroslav H. CK Batizovce 02:11:38.93
53. (78.)748 Jakub B. 02:12:35.81
54. (79.)659 Laco M. Spektrum SZ 02:12:39.16
55. (80.)620 Ferenc S. ( salyiferi) Mátra Biker Sc 02:12:49.66
56. (81.)718 Ján N. 02:12:52.83
57. (82.)693 Ľubomír B. ( LuboPD) Prievidza 02:12:55.91
58. (83.)614 Martin Z. 02:13:05.67
59. (85.)755 Slawomir B. 02:13:32.41
60. (86.)602 Radoslav K. Arriva klub 02:14:00.44
61. (89.)601 Lukáš V. Arriva klub 02:15:09.49
62. (90.)698 Roman L. 02:16:10.38
63. (91.)721 Miloš V. 02:16:18.38
64. (92.)719 Vladimír N. 02:18:45.11
65. (94.)757 Juraj R. Kembridž Košice 02:20:21.11
66. (95.)655 Slavomír M. nbs poprad 02:20:21.35
67. (96.)692 Michal D. 02:21:38.84
68. (97.)644 Juraj O. HK James Trenčín 02:22:06.23
69. (98.)619 Miroslav L. Cyklospiš 02:22:17.83
70. (100.)670 Ján P. Hasiči Snakov 02:22:54.33
71. (101.)715 Jaromír S. 02:22:57.31
72. (102.)772 Peter Z. Topoľčany 02:22:58.32
73. (103.)720 Rastislav B. 02:24:23.81
74. (104.)672 Miroslav F. 02:24:27.63
75. (105.)682 Tomas A. ( Tomas.andrle186) Michalovce 02:24:32.82
76. (106.)669 Miroslav J. Geooptimist 02:24:56.52
77. (107.)634 Marcel H. 02:25:27.31
78. (109.)673 Slavomír P. 02:26:15.49
79. (110.)631 Peter K. 02:27:15.28
80. (111.)769 Ján V. ( johny_zavislak) Kosice 02:27:28.71
81. (113.)667 Tomas D. ( Mekonom) Lykozruti 02:28:47.52
82. (114.)636 Rontik Aquaterm 02:28:49.27
83. (115.)628 Jaroslav T. ŠKODA TEAM ŠAS 02:30:16.77
84. (116.)724 Rastislav B. 02:30:29.13
85. (117.)621 Július F. Skoda Team Auto Gabriel 02:30:38.76
86. (118.)727 Martin S. 02:31:33.50
87. (119.)622 Maroš N. Skoda Team Auto Gabriel 02:31:57.50
88. (120.)717 Ernest K. ( erjumbo) 02:32:02.18
89. (125.)663 Peter G. CTM 02:35:52.22
90. (128.)613 Vincent H. CK Svätý Jur 02:38:04.44
91. (130.)689 Rudolf D. ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 02:39:08.43
92. (131.)725 Richard T. 02:39:31.43
93. (132.)707 Tomáš J. SVK 02:39:37.44
94. (133.)712 Tomáš B. 02:39:37.68
95. (134.)723 Peter J. 02:40:10.17
96. (136.)686 Patrik B. CK Svätý Jur 02:41:00.68
97. (137.)726 Vladimír Š. 02:41:52.16
98. (142.)683 Peter K. 02:47:07.87
99. (144.)750 Martin P. MTBIKER.sk 02:49:23.34
100. (146.)629 Peter T. ŠKODA TEAM ŠAS 02:50:48.58
101. (152.)762 Juraj K. 02:56:12.37
102. (153.)671 Peter K. CK Energia Svit 02:57:36.78
103. (154.)640 Miroslav B. 03:07:14.00
104. (155.)649 Jozef K. AMK Nové Zámky 03:18:46.38
105. (156.)657 Tomáš G. 03:49:10.32
710 Martin H. ( DudySVK) Lemra cycling team Kosice DN:Fi:ni.sh
623 Karol K. ŠKODA TEAM Autonovo DN:Fi:ni.sh
615 Radoslav B. Spišské Podhradie DN:Fi:ni.sh
680 Peter V. Laborecka MTB DN:Fi:ni.sh
711 Marián Ž. Prology Cycling Team Košice DN:Fi:ni.sh
713 Peter P. DN:Fi:ni.sh
630 Jakub K. Skoda Team SAS DN:Fi:ni.sh
0 Marek M. Aquaterm DN:St:ar.ts
0 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla DN:St:ar.ts
0 Ľuboš T. Geooptimist DN:St:ar.ts
0 Jaroslav V. TJ Družba Smrečany-Žiar DN:St:ar.ts
0 Marek M. ( CRS) Drsni bajkeri DN:St:ar.ts
0 Martin M. ( Martin1411) Prievidské ľadové medvede DN:St:ar.ts
0 Viliam V. DN:St:ar.ts
0 Tomáš O. DN:St:ar.ts

Kategória : KŠ - Kadeti 15 - 16 rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)774 Marek Č. PROefekt Košice 01:20:25.37
2. (3.)664 Samuel M. ( sbrehy) STARBIKE Prešov 01:20:58.11
3. (5.)765 Matúš L. 01:24:07.33
4. (8.)702 Matej K. ISAKO šport Košice 01:36:47.97
5. (23.)714 Marek S. Kaktus bike team 01:47:59.38
6. (24.)624 Maxim R. CYKLISTICKA TOUR 01:48:30.87
7. (25.)753 Samuel D. 01:48:31.87
8. (31.)747 Maximilián S. 01:50:54.10
9. (73.)777 Stanislav M. Košice 02:09:41.45
10. (87.)741 Samuel S. 02:14:22.65
11. (93.)722 Róbert K. CK Energia Svit 02:18:50.38
12. (123.)611 Roman B. Buday Family 02:34:29.22
0 Peter S. PRO-Efekt team DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.)637 Matúš O. Divina racing team 01:21:55.26
2. (7.)647 Andrej H. 01:31:59.89
3. (12.)776 Rastislav T. 01:39:54.96
4. (21.)746 Branislav Z. NORWIT 01:44:55.91
5. (45.)641 Ondrej Š. 01:56:10.81
6. (68.)638 Filip Milan M. Bratislava 02:07:29.31
7. (124.)643 Samuel Z. - 02:35:19.22
8. (145.)691 Tomáš J. Považská Bystrica 02:49:55.60
9. (147.)759 Adam K. 02:51:57.82
0 Tomáš S. DN:St:ar.ts

Kategória : ZKŠ - Kadetky 15 - 16 rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (9.)778 Nina U. bikepoint.sk eleven team 01:37:33.22
2. (88.)652 Miroslava G. ŽP Šport Sa 02:14:23.15
3. (127.)742 Slavomíra Š. Caklo špak 02:37:52.44
4. (129.)688 Janka D. DubajFamily Zvolen 02:39:08.19
5. (138.)604 Radka L. CK Dynamax Nitra 02:42:09.66

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (20.)767 Katarína V. Bike Klub Lipa 01:44:30.66
2. (26.)677 Marcela K. Cabaj Capor 01:48:32.62
3. (29.)627 Zuzana I. ( Sjuzy) ŠKODA TEAM ŠAS 01:50:44.55
4. (36.)696 Ivana S. Probody triatlon team Kosice 01:53:30.00
5. (37.)770 Alena J. sportakus team cycling 01:53:31.39
6. (52.)648 Anita S. Salgótarjáni HKE 01:59:08.28
7. (56.)651 Lucia P. Košice 02:00:59.26
8. (57.)632 Alena Š. KL city 02:02:21.82
9. (84.)754 Renáta B. 02:13:31.92
10. (99.)618 Martina M. Cyklospiš 02:22:17.83
11. (112.)608 Katarína J. Žilina 02:28:04.36
12. (121.)676 Zuzana M. 02:33:10.47
13. (122.)660 Mária G. Košice 02:33:52.96
14. (126.)603 Zuzana D. Višňové 02:36:04.22
15. (139.)700 Jana B. 02:43:10.15
16. (140.)687 Jana K. ( Janka18) JK TEAM 02:43:48.84
17. (141.)639 Anna F. Haniska PO 02:45:59.12
18. (143.)684 Denisa Š. Drsní Bajkeri 02:49:00.35
19. (148.)633 Dagmar V. Žilina 02:54:39.55
20. (149.)616 Zuzana Ď. Rezeň so šalátom 02:54:44.46
21. (150.)612 Darina H. CK Svätý Jur 02:55:54.54
22. (151.)758 Lívia S. 02:55:59.56
625 Božena K. ŠKODA TEAM Autonovo DN:Fi:ni.sh
752 Dana G. SUNCYCLE.sk Racing Team DN:Fi:ni.sh
0 Emília S. Bardejov DN:St:ar.ts
0 Veronika V. TJ Družba Smrečany-Žiar DN:St:ar.ts
0 Žaneta S. DN:St:ar.ts
0 Andrea P. Cyklospiš DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniorky 17 - 18 rokov (Krátka trať - 25 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (46.)749 Dorka K. Salgótarjáni HKE 01:56:21.80
2. (108.)642 Barbora K. Zvolen 02:25:56.11
3. (135.)685 Laura B. CK Svätý Jur 02:40:37.42

Typ trate : E-bike - Stredná trať - 47 km

Kategória : Elektrobike muži 17 a viac rokov (E-bike - Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)543 Matúš P. ebajk racing 02:01:59.14
2. (2.)542 Jirko Š. ( jirkos) Bikere Košice 02:11:44.18
3. (3.)544 Marek B. 02:23:22.83
4. (4.)541 Peter G. 02:39:54.94
5. (5.)545 Jozef P. 03:39:27.42

Kategória : Elektrobike ženy 17 a viac rokov (E-bike - Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (6.)546 Kašparová O. 04:39:12.89

Typ trate : Stredná trať - 47 km

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)402 Andrej K. SUNCYCLE.sk Racing Team 02:11:00.69
2. (2.)481 Kristian J. Skoda team impa dk 02:11:19.69
3. (3.)529 Lukáš K. DUKLA Banská Bystrica 02:13:34.42
4. (4.)512 Peter H. StarBike.sk 02:16:19.79
5. (5.)331 Martin B. ( bmartin) Športservis 02:20:03.12
6. (6.)414 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:20:05.86
7. (8.)356 Matúš L. ( mle) NaNerva 02:21:19.99
8. (9.)384 Róbert G. MTBIKER 02:22:17.30
9. (10.)400 Peter Ž. Lemra Cycling Team Kosice 02:23:22.58
10. (11.)526 Martin S. 02:23:55.32
11. (12.)300 Michal P. ebajk racing 02:24:54.82
12. (13.)304 Tomáš G. ( tommee) KriWo Team Jantex 02:25:31.56
13. (15.)398 Tomáš H. ( tojas125) Velosvet prievidza 02:26:34.54
14. (16.)299 Marek L. ( legi) Divina Racing Team 02:27:56.54
15. (18.)480 Matus D. Skoda team impa DK 02:28:57.18
16. (21.)248 Martin T. ŠK Topoľčianky 02:33:08.74
17. (22.)348 Erik G. ( 110ericko) Suncycle.sk Racing Team 02:34:07.24
18. (23.)347 Michal Č. ŠK Velodrom Prešov 02:34:15.00
19. (24.)406 Marek D. Bike klub LIPA 02:40:22.43
20. (28.)531 Juraj C. ( you_rek) CK Energia Svit 02:41:35.19
21. (29.)289 Miroslav K. ( migel049) Damad Cycling 02:41:38.17
22. (30.)379 Marián F. 02:42:47.66
23. (32.)360 Roman M. ( infinitipp) Poprad 02:43:05.67
24. (33.)254 Matej F. 02:44:07.93
25. (37.)318 Ladislav H. Hruštín 02:47:43.12
26. (38.)344 Rastislav D. Kráľovské Bajkobranie 02:48:00.39
27. (41.)295 Maroš Glevaňák ( Glevo) CK MŠK Kežmarok 02:50:05.45
28. (43.)357 Pavol M. 02:51:01.97
29. (44.)390 Marek U. FTC CC Fiľakovo 02:51:57.20
30. (45.)211 Andrej B. ( Andobiker) Malinô Skialp Team 02:52:03.58
31. (46.)381 Marek M. ( MareKMM) FTC CC Fiľakovo 02:52:09.58
32. (47.)524 Michal Š. 02:52:56.21
33. (48.)443 Roman R. 02:53:48.38
34. (50.)536 Roman Č. AT & T 02:54:28.56
35. (51.)493 Michal Š. 02:54:52.56
36. (55.)224 Peter B. ( Bartecko44) Buday Family 02:57:43.79
37. (61.)229 Erik Zemanovič ( ericzem) bikeacademy.sk 03:01:28.50
38. (62.)233 Peter R. CK lev levoca 03:01:31.20
39. (63.)434 Stanislav K. 03:01:37.26
40. (64.)321 Ján A. ( HornetZv) Zvolen 03:02:26.46
41. (65.)405 Marek M. ( marek3x) 03:02:53.25
42. (68.)352 Jozef J. ( jachmel) Prešov 03:03:58.23
43. (69.)498 Jozef V. 03:05:10.97
44. (70.)412 Jakub H. ( J2kuB) 03:05:18.22
45. (71.)283 Peter J. ( peterpj) PROefekt team 03:05:29.52
46. (73.)228 Dominik B. Spišska Nova Ves 03:06:23.71
47. (75.)219 Michal K. 03:06:48.71
48. (76.)528 Pavol B. 03:06:54.45
49. (77.)249 Cyprián K. Levoča 03:07:06.45
50. (78.)302 Michal J. MŠK Krompachy 03:07:11.95
51. (81.)373 Ján Š. ( Jano81) 03:08:28.94
52. (83.)240 Vladimír R. Cykloklub SENEC 03:08:39.44
53. (84.)365 Jakub K. žiar nad Hronom 03:09:46.43
54. (87.)496 Branislav Š. 03:10:21.44
55. (90.)307 Martin J. Stará Turá 03:12:48.47
56. (93.)419 Marián S. 03:12:52.65
57. (97.)320 Daniel Z. 03:14:50.13
58. (100.)206 Róbert K. ( RoboNM) NMnV 03:15:39.53
59. (101.)345 Matej Vavrek ( Matej83) M-bike team 03:16:17.37
60. (103.)435 Marian R. 03:16:49.37
61. (104.)231 Marián K. 03:17:47.24
62. (105.)482 Dalibor D. ( Dal_bor) Can You Make It 03:18:40.60
63. (106.)367 Jozef M. 03:18:40.66
64. (107.)306 Peter K. 03:19:01.85
65. (111.)417 Peter J. Snina 03:20:30.33
66. (114.)292 Radko S. 03:21:54.11
67. (117.)311 Štefan B. ( Stevik221) SCK Poprad 03:23:02.81
68. (123.)270 Michal C. Hôrka 03:24:33.55
69. (130.)533 Ján C. 03:26:18.12
70. (131.)433 Radoslav G. 03:26:39.53
71. (134.)364 Tomáš M. CK Malachov 03:27:55.77
72. (137.)363 Ľuboš R. 03:29:28.70
73. (141.)372 Peter Červeňák ( petocervik) Košice 03:32:04.74
74. (143.)342 Martin M. Svätý Jur 03:32:26.23
75. (147.)401 Martin P. 03:34:07.46
76. (157.)210 Roman B. 03:37:06.94
77. (159.)234 Jozef L. ( Jozkol) 03:38:06.93
78. (163.)281 Michal D. ( miskozla) Laborecka MTB 03:39:40.92
79. (165.)497 Dávid S. SABMED BIKER 03:40:14.66
80. (167.)238 Jozo_1012 03:40:34.41
81. (174.)313 Peter H. ( phrdy) GreenCorp 03:43:19.19
82. (175.)245 Dušan K. ( ddusan03) CK Wings 03:43:43.13
83. (176.)535 Tomáš S. ( tomas0610) 03:43:49.38
84. (177.)298 Adam Š. SAAT Sport Racing Team 03:44:12.13
85. (178.)383 Matúš G. Atrium Architekti 03:44:57.62
86. (179.)375 Marek D. Atrium Architekti 03:45:02.87
87. (180.)409 Michal M. 03:45:18.45
88. (181.)378 Mastr_SVK 03:45:19.75
89. (183.)286 Vladimír H. ( vladika) MTB club SPIS 03:46:31.87
90. (189.)267 Tomáš M. 03:48:44.59
91. (195.)392 Zoran B. 03:51:51.76
92. (196.)430 Peter K. ( peter.kal) 03:52:46.80
93. (197.)247 Zdenek K. 03:52:56.30
94. (204.)328 Miroslav O. Pancreolan 03:55:08.78
95. (205.)424 Vladimír H. ( vladimir.hrivnak) Luhyňa 03:55:32.18
96. (206.)263 Milan Š. Banká Bystrica 03:55:38.28
97. (207.)422 Oliver R. ( rollioli) 03:55:47.29
98. (209.)444 Matus K. 03:56:01.52
99. (210.)511 Tomáš Š. 03:57:21.16
100. (213.)336 Pavol K. Damad Cycling 03:58:28.75
101. (216.)261 Tomas P. ŠKODA TEAM Todos Bratislava 03:59:14.62
102. (217.)517 Matúš G. ŠKODA Bike Team 03:59:14.62
103. (218.)539 Lukáš P. 03:59:23.27
104. (220.)351 Roman H. 03:59:52.12
105. (227.)239 Tono S. ( Tono26SC) Cykloklub SENEC 04:02:35.22
106. (232.)334 Róbert B. 04:08:45.26
107. (233.)257 Branislav P. ŠKODA TEAM Todos Bratislava 04:09:05.66
108. (236.)242 Lukáš B. Rezeň so šalátom 04:11:52.64
109. (239.)338 Juraj B. ( juro59) 04:12:43.63
110. (247.)368 Miloš Ř. Mšk Krompachy 04:16:36.97
111. (250.)440 Peter L. 04:18:17.34
112. (254.)439 Marián H. 04:23:23.53
113. (257.)510 Róbert J. 04:24:42.53
114. (259.)250 Jozef L. ( Dodik1) HappyFeet 04:25:13.77
115. (262.)437 Dušan Gajdoš ( dusdos) 04:27:13.50
116. (265.)301 Ján O. 04:27:42.24
117. (267.)540 Martin E. 04:33:19.95
118. (268.)503 Marek B. ( bajobb) 04:34:08.42
119. (269.)346 Tomáš J. Poprad 04:34:52.43
120. (270.)305 Kamil K. 04:35:44.17
121. (272.)442 Jan S. 04:39:13.98
122. (280.)243 Marcel H. 04:52:35.79
123. (283.)391 Matúš P. 04:56:43.99
124. (284.)418 Jakub F. Drsní Bajkeri 04:57:30.49
125. (289.)308 Marcin K. 05:08:46.39
126. (293.)522 Anmand K. 05:29:08.96
396 Erik B. DN:Fi:ni.sh
259 Michal P. ŠKODA TEAM ŠAS DN:Fi:ni.sh
520 Gabriel O. DN:Fi:ni.sh
525 sunshines ŠKC Liptovská Lúžna DN:Fi:ni.sh
0 Marek K. HappyFeet DN:St:ar.ts
0 Csaba Mitro ( seamastercontrol) PROefekt DN:St:ar.ts
0 František D. Kosice DN:St:ar.ts
0 Matúš B. ( bamatus) Technodat DN:St:ar.ts
0 Tomáš L. DN:St:ar.ts
0 Michal N. ( Meaky) DN:St:ar.ts
0 Michal L. DN:St:ar.ts
0 Jiří M. ( jura24) ACK Stará Ves nad Ondřejnicí DN:St:ar.ts
0 Jan K. ( johny29) Oggy a šváby DN:St:ar.ts
0 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA DN:St:ar.ts
0 Michal F. DN:St:ar.ts
0 Ján S. LEMRA Cycling team Košice DN:St:ar.ts
0 Peter F. Sportakus cycling team DN:St:ar.ts
0 Andrej H. Vyšná Slaná DN:St:ar.ts

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (7.)232 Ľubomír O. VEDORA - Bike4you Hlohovec 02:20:44.67
2. (14.)319 Peter B. CK Energia Svit 02:25:59.17
3. (17.)413 Miroslav F. ProSport Team Kosice 02:28:04.30
4. (19.)220 Peter J. ( joppik) Spišská Nová Ves 02:30:43.77
5. (25.)266 Martin Holiš ( hoblik) Bike4you Hlohovec 02:40:26.44
6. (27.)208 Pavol K. Zilina 02:41:14.43
7. (39.)472 Peter K. 02:49:24.43
8. (49.)475 Ján Š. 02:54:05.42
9. (53.)403 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:56:27.54
10. (54.)337 Nándor K. Salgótarjáni HKE 02:57:16.29
11. (56.)316 Jan Blanar ( speedyenergy) 02:57:45.71
12. (57.)478 Slavomír Š. Cyklošpak 02:59:26.20
13. (59.)486 Ivan M. Velky Saris 03:00:55.75
14. (60.)314 Martin F. greencorp 03:01:15.51
15. (66.)312 Cyril V. bike - run team 03:03:10.74
16. (67.)271 Miroslav P. Svit 03:03:11.49
17. (74.)494 Peter P. Revuca 03:06:47.20
18. (86.)488 Erik J. Dolný Kubín 03:09:49.47
19. (88.)366 Branislav V. Cyklisti Žiar nad Hronom 03:12:27.16
20. (91.)377 Marek H. 03:12:50.40
21. (95.)387 Igor N. 03:13:26.64
22. (96.)350 Ján M. CK Energia Svit 03:13:31.80
23. (99.)230 Vladimír I. CK Machulince 03:15:32.64
24. (110.)479 Peter S. 03:20:12.59
25. (113.)509 Miroslav Š. 03:21:39.79
26. (115.)236 Jozef_CK_LEV CK LEV Levoča 03:21:55.82
27. (116.)205 Stanislav P. ( Stenlyk) CK Energia Svit 03:22:30.32
28. (119.)514 Ladislav C. Spedos Slovensko 03:23:20.32
29. (120.)506 Peter T. 03:23:41.81
30. (121.)538 Jaroslav F. ( JAroBB) HAPPY FEET 03:23:54.58
31. (122.)213 Karol K. ( Karci76) Sám za seba 03:24:30.80
32. (124.)333 Ján H. ( hives.j) FTC CC Fiľakovo 03:24:41.52
33. (127.)415 Igor Z. ( Zajo23) Laborecka MTB 03:25:19.54
34. (129.)421 vladi78 VT TEAM 03:25:41.42
35. (135.)376 Vlastimil C. ( vlastoch) Košice 03:28:20.27
36. (138.)221 Marcel H. ( Marcel2808) CykloŠpak team 03:29:30.52
37. (142.)290 Martin Č. ( martinko76) Cyklomax Poprad 03:32:26.23
38. (144.)487 Jozef L. 03:33:10.74
39. (146.)411 Peter J. 03:34:06.97
40. (148.)262 Jan S. ŠKODA Auto 03:34:10.21
41. (149.)416 Štefan F. 03:34:15.71
42. (151.)341 Ivan Štoder ( stodo207) 03:36:16.94
43. (154.)303 Marian M. Prešov 03:36:43.69
44. (155.)332 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 03:36:44.44
45. (158.)397 Pavol N. HAPPY FEET 03:38:05.43
46. (164.)361 Marian C. 03:39:50.66
47. (169.)393 Rastislav K. 03:41:58.44
48. (170.)425 Ján K. JK TEAM 03:42:04.89
49. (171.)515 Ivan D. ( ivodo) 03:42:07.14
50. (173.)284 Pavol V. Spišská Belá 03:42:49.89
51. (182.)420 Martin S. ( matostar) SNINA 03:45:55.11
52. (184.)513 Dušan G. 03:46:32.36
53. (186.)485 Igor S. kpzhumenne 03:47:47.85
54. (190.)255 Peter R. ŠKODA TEAM Autonovo 03:49:07.89
55. (191.)474 Michal R. Rebel Klub Čachtice 03:49:30.58
56. (193.)432 Jan T. 03:50:04.83
57. (198.)217 Martin K. ( martinkolacan) K K Racing 03:53:09.80
58. (199.)499 Richard S. 03:53:21.30
59. (200.)253 vladino9 SKODA Bike Team 03:53:57.58
60. (203.)386 Stanislav O. Trstená 03:54:43.41
61. (208.)349 František B. 03:55:54.81
62. (215.)490 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 03:59:03.10
63. (219.)362 Peter B. 03:59:41.25
64. (221.)423 Adrian M. ŠK Malinovo 03:59:58.75
65. (222.)326 Karol G. Košice 04:00:31.49
66. (223.)315 Marian H. ( mekcen) Zvolen 04:00:31.99
67. (230.)431 Ľubomír G. Levoča 04:04:31.70
68. (231.)322 Róbert O. ( robo725) Rozhanovce 04:06:04.93
69. (246.)212 Stanislav F. TRI Tatry Triathlon Team 04:16:22.60
70. (251.)369 Branislav M. Tandem plus crc 04:21:09.55
71. (253.)215 Erich N. Spisska Nova Ves 04:22:49.29
72. (256.)327 Rado L. Pancreolan 04:24:29.91
73. (258.)204 Andrej M. ( mraza) PRO CYCLING team Bratislava 04:24:47.79
74. (260.)251 Rastislav L. 04:26:51.75
75. (264.)241 Štefan D. ŠK Topoľčianky 04:27:32.80
76. (274.)260 Kamil K. ŠKODA Bike ŠAS 04:41:57.28
77. (275.)394 Martin L. Geooptimist 04:43:22.41
78. (276.)279 Peter K. Suchá nad Parou 04:44:05.35
79. (277.)296 Marek H. CK MŠK Kežmarok 04:44:42.35
80. (281.)201 Marek R. Levoča Nordic Centrum 04:54:49.26
81. (286.)269 Martin Č. bk chellito 05:06:59.65
82. (287.)218 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing 05:07:30.63
83. (288.)521 Mario K. 05:08:21.90
84. (290.)518 Juraj D. ( Poppyduri) Lúčky 05:19:45.50
85. (291.)388 Gabriel N. ( gabrielnemcik) 05:21:49.53
86. (294.)227 Slavomír J. Spišská Nová Ves 05:36:48.39
410 Radovan Ď. Poprad DN:Fi:ni.sh
225 Roman K. Bratislava DN:Fi:ni.sh
235 Radoslav Č. ( RadoC) CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh
288 Ľubomír B. Milk Agro Sabinov DN:Fi:ni.sh
340 Štefan A. ( alexovits) SAAT sport racing team DN:Fi:ni.sh
404 Kamil D. CK ENERGIA SVIT DN:Fi:ni.sh
252 Radoslav F. DN:Fi:ni.sh
335 Matúš M. DN:Fi:ni.sh
427 Alexander H. Geooptimist DN:Fi:ni.sh
484 Ján K. Vasilov DN:Fi:ni.sh
504 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad DN:Fi:ni.sh
0 Slavo Š. DN:St:ar.ts
0 Robert H. Poprad DN:St:ar.ts
222 Daniel W. Kriwo Team Jantex Humenné DN:St:ar.ts
0 Milan H. Diabolskí cyklisti z THC DN:St:ar.ts
0 Martin J. Prešov DN:St:ar.ts
0 Kristián V. ( kris) Forza racing team DN:St:ar.ts
0 Eduard S. DN:St:ar.ts
0 Roman F. Feňďo Team DN:St:ar.ts
0 František J. DN:St:ar.ts
0 Juraj R. CK MŠK KEŽMAROK DN:St:ar.ts

Kategória : J - Juniori 17 - 18 rokov (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (20.)216 Tomáš P. ( Tondo6) ŠK Topoľčianky 02:33:05.75
2. (31.)473 Alex R. PROefekt team 02:42:48.91
3. (72.)214 Jakub S. CYKLO SPIŠ 03:05:38.96
4. (79.)508 Dominik G. ( dominikgabris192887) Finančné 03:07:43.45
317 Dominik B. ( dominik81) DN:Fi:ni.sh
489 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM DN:Fi:ni.sh
276 Adam P. CK Rimavská Sobota DN:Fi:ni.sh
0 Samuel G. bikemagazin.sk DN:St:ar.ts
0 Radovan D. PROefekt team DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (26.)329 Dušan F. ProSport Team Košice 02:41:14.43
2. (34.)370 Karol T. PROefekt team 02:44:08.19
3. (40.)226 Miroslav B. Spišska Nova Ves 02:49:41.73
4. (42.)297 Ladislav K. KNAC Ružomberok 02:50:10.35
5. (52.)527 Peter K. Allianz Bike Team 02:56:10.30
6. (58.)282 Rudolf D. Malá Ida 03:00:07.26
7. (80.)492 Ján H. Deltaklub Košice 03:08:13.94
8. (85.)244 Ivan B. HV cyklo 03:09:46.43
9. (89.)278 Rudolf Sabol ( neron) 03:12:46.65
10. (98.)476 Maroš G. 03:15:29.49
11. (112.)272 Peter V. Zilina 03:20:40.58
12. (118.)280 Peter M. 03:23:08.31
13. (125.)223 Zdeno G. Snina 03:25:15.54
14. (126.)500 Vladimír Vavrek ( vavco) 1.PCS Sabinov 03:25:15.55
15. (128.)477 Ľubomír L. 03:25:26.75
16. (132.)325 Milan G. 03:27:07.31
17. (136.)268 Jaroslav H. Partizán Vysoké Tatry 03:29:07.74
18. (145.)399 Branislav M. Sunday Bikers 03:34:04.47
19. (160.)323 Cyril D. Obyce 03:38:27.68
20. (161.)246 Pavol T. ( tonkapavol69) ŠK Topoľčianky 03:38:37.75
21. (172.)330 Ladislav C. Žilina 03:42:09.40
22. (188.)441 Marián L. Svit 03:48:40.87
23. (201.)407 Štefan L. Nemešany 03:54:33.57
24. (202.)353 cukapeter Cykloteam Lavína Žilina 03:54:39.30
25. (224.)507 Milan H. 04:00:54.49
26. (226.)294 Milan Ď. ( starsidurcov) Černí koňe cz. 04:01:39.22
27. (228.)291 Miroslav R. CK Energia Svit 04:03:01.25
28. (237.)426 Jaroslav V. HPH Kežmarok 04:11:52.64
29. (238.)428 Stanislav D. Cyklo Michalovce 04:12:07.98
30. (240.)502 Viktor M. BA 04:14:13.87
31. (241.)256 Vladislav S. ŠKODA TEAM AUTONOVO 04:14:18.14
32. (243.)537 Rudolf H. ( rudohorvath) 04:16:10.35
33. (244.)274 Ivan G. SpektrumSZ 04:16:17.85
34. (249.)436 Jaroslav Ž. 04:18:07.83
35. (255.)371 Milan S. Trenčín 04:23:44.34
36. (273.)382 Ján M. 04:40:28.64
0 Miloš V. ZF SPORT TEAM DN:St:ar.ts
0 Milan Ž. DODO TEAM ORAVA DN:St:ar.ts
0 Ivan H. DN:St:ar.ts
0 Ľuboš B. DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. Jakľofski bicigeľ DN:St:ar.ts

Kategória : Z - Ženy 19 - 39 rokov (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (35.)532 Simona T. 02:46:16.84
2. (92.)380 Zuzana H. 03:12:51.65
3. (140.)237 Jana K. 03:30:50.58
4. (162.)264 Martina Š. ( matulaf) Kráľova Lehota 03:38:52.17
5. (192.)285 10adidas10 CK Energia Svit 03:50:04.78
6. (229.)358 Eva F. KOB Čingov Spišská Nová Ves 04:03:47.73
7. (248.)408 Natália Ď. CK MŠK Kežmarok 04:18:01.84
8. (263.)438 Kristina P. 04:27:14.30
9. (282.)202 Danka F. Levoča Nordic Centrum 04:54:50.15
10. (292.)523 Eva K. 05:29:08.21

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (36.)491 Milo C. SPORT SERWIS SANDOMIERZ 02:47:42.27
2. (82.)277 GaliPet MTBIKER.SK 03:08:33.76
3. (108.)429 Jozef P. CK Cyklošport Kežmarok 03:19:37.49
4. (109.)530 Jozef L. 03:19:41.34
5. (139.)516 Peter M. ProSport Team Košice 03:29:32.90
6. (150.)287 Dušan P. OmegaT cycling 03:35:14.95
7. (152.)203 Jozef Z. AGROZAT Dohňany 03:36:34.45
8. (156.)483 Jozef O. 03:37:00.44
9. (166.)324 Pavol G. Drevodomy Slovakia 03:40:21.48
10. (185.)355 Vojtech P. ( jaro127) Muráň 03:46:47.13
11. (187.)505 Vendelín P. 03:48:07.34
12. (194.)310 František F. Haniska PO 03:50:52.58
13. (212.)354 Peter M. CK Spišské Vlachy 03:58:11.75
14. (234.)385 Miroslav F. Košice 04:10:28.90
15. (235.)471 Ľubomír V. 04:11:10.14
16. (252.)275 Pavol Janík ( zahalka) KŠN Janík RaP 04:21:20.55
17. (261.)501 Dušan Š. Ski drienica 04:27:07.52
18. (266.)519 Jaroslav Š. Diviaky - Turčianske Teplice 04:30:56.97
19. (279.)359 Milan R. 04:46:04.20
20. (285.)209 Viliam P. ŠS Zalesie 05:01:15.60
0 Milan J. ( miko53) -Prešov DN:St:ar.ts

Kategória : ZMB - Ženy Masters B 40- 49 rokov (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (94.)343 Miroslava B. HORAL-bike team 03:13:11.15
2. (102.)495 Tatiana M. 03:16:27.62
3. (133.)534 Andrea I. Eset 03:27:19.28
4. (153.)309 Stanislava V. 03:36:38.36
5. (168.)258 Soňa T. SKODA TEAM Autonovo 03:41:33.91
6. (242.)374 Adriana Š. SpektrumSZ 04:15:11.86
7. (271.)207 Dana K. 04:37:07.84
8. (278.)265 Svetlana H. Liptovský Mikuláš 04:45:06.97
389 Beáta Nemčíková ( nemcikovabeata) DN:Fi:ni.sh

Kategória : ZMC - Ženy Masters C 50 rokov a viac (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (211.)395 Slávka F. ( slavuš) BKL-LIPA 03:57:23.85
2. (214.)293 Monika Ď. ( starsidurcov) CK Unicom Zvolen 03:58:32.25
3. (225.)339 Alena C. Žilina 04:01:37.48
4. (245.)273 Ľubica G. SpektrumSZ 04:16:17.85

Kategória : J - Juniorky 17 - 18 rokov (Stredná trať - 47 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
0 Natália B. CK Energia Svit DN:St:ar.ts

Typ trate : Dlhá trať - 72 km

Kategória : MM - Muži Masters B 40 - 49 rokov (Dlhá trať - 72 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)24 Karel H. STARBIKE.SK 03:20:47.85
2. (3.)69 Ján H. ( janohalik) Norwit-CykloMAX Poprad 03:27:08.82
3. (11.)31 Ladislav B. HORAL -BIKE Team 03:57:35.78
4. (13.)33 Rastislav B. Madbiker Košice 04:01:16.50
5. (21.)54 Peter K. starbike Presov 04:12:21.16
6. (23.)39 Peter M. HORAL Bike Team 04:13:24.28
7. (35.)43 Drahomir M. ( drahomir1) Alfavlk Trhovište 04:39:06.18
8. (37.)16 Michal P. Achus-Stolárstvo 04:39:24.17
9. (38.)70 Stanislav H. ( stanohvizdos) Krompachy 04:42:10.90
10. (46.)3 Rastislav M. ( macky) 04:50:51.89
11. (48.)57 René G. 04:54:40.79
12. (49.)9 Florian P. Pedal Pezinok 04:54:46.30
13. (51.)55 Ján Š. ( jasik) Spišská Belá 04:57:46.26
14. (55.)15 Michal Mondočko ( Fonzy) ŠK Topoľčianky 05:01:10.98
15. (56.)8 Rastislav Ž. ( canecorso) 05:02:56.99
16. (57.)2 Igor V. Piešťany 05:11:19.67
17. (60.)59 Marek K. Tandem plus Spišská Nová Ves 05:14:10.87
18. (62.)52 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 05:19:02.82
19. (65.)75 Peter K. 05:37:21.16
20. (68.)6 Marcel B. 05:43:48.96
21. (72.)10 Jozef Kromka ( kromkaj) 06:11:10.42
47 Pavol H. pro-body sport team Košice DN:Fi:ni.sh
19 Ales M. Inlogic Games DN:Fi:ni.sh
87 Peter B. DN:Fi:ni.sh
0 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE DN:St:ar.ts
0 Ondrej E. evinteam.sk DN:St:ar.ts

Kategória : M - Muži 19 - 39 rokov (Dlhá trať - 72 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)88 Martin K. Greenbike Aloha Team 03:25:46.84
2. (4.)62 Vladimír H. PROefekt team 03:29:42.77
3. (5.)27 Rastislav R. ( Rasto1) Borinka 03:29:43.53
4. (6.)25 Michal S. Superior Riders 03:44:31.40
5. (7.)46 Rudolf D. ( RULE) ProSport Team Košice 03:46:08.94
6. (8.)63 Daniel K. ebajk racing 03:47:43.28
7. (10.)11 Martin I. ( Imroman) MTBIKER 03:55:16.55
8. (12.)67 Miroslav P. ( miropalicka) CK MSK KK 03:58:42.28
9. (14.)13 Lukáš R. CK lev levoca 04:02:32.74
10. (15.)12 Stanislav C. ( sten-tntcrew) ebike racing 04:04:13.47
11. (16.)36 Richard V. SUNCYCLE.sk Racing Team 04:05:53.97
12. (17.)84 Tomáš T. bikepoint.sk 04:06:54.95
13. (18.)20 Michal F. Banská Bystrica 04:09:20.18
14. (20.)85 Martin Š. Lietavská Svinná 04:10:42.50
15. (22.)58 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo 04:13:07.65
16. (24.)61 Peter D. Gelnica 04:16:08.12
17. (25.)72 Dávid M. STARBIKE.SK TEAM Prešov 04:16:58.87
18. (27.)42 Martin S. TRIAN ŠK UMB BANSKA BYSTRICA 04:21:45.48
19. (28.)83 Tomáš H. CKM Poprad 04:25:50.84
20. (29.)14 Michal B. SPOMA Hlohovec 04:27:45.77
21. (30.)66 Patrik B. BBB 04:27:57.52
22. (31.)41 Marek P. ( chalan25rZv) MARNIK 04:31:54.24
23. (33.)45 Štefan M. ( Infiela) 04:36:32.20
24. (34.)38 Marek O. ( markom2) WLRM 04:37:40.56
25. (40.)37 Lukáš G. Finančné Centrum Team 04:44:29.61
26. (41.)23 Andrej H. ( Davac) Oáza racing team 04:44:31.37
27. (42.)44 Juraj K. Poprad 04:46:34.62
28. (43.)81 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 04:47:34.87
29. (44.)35 Tomáš T. Prešov 04:48:22.87
30. (50.)48 Martin V. ( mvolensk) TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 04:55:34.16
31. (54.)71 David L. SCK Magnezit Jelšava 04:59:24.22
32. (58.)28 Radovan K. Horská Polícia 05:12:15.63
33. (61.)22 Tomáš Čičmiš ( cicosk) Voderady 05:18:59.80
34. (70.)17 Jozef S. 05:50:29.79
35. (71.)18 Marek C. ( Marki007) FTC CC Fiľakovo 05:57:18.99
73 Julian B. DN:Fi:ni.sh
51 Peter M. AGILUS DN:Fi:ni.sh
76 Tomáš K. Lemra Cycling team Košice DN:Fi:ni.sh
29 Maroš J. ( komornik0) Prešov DN:Fi:ni.sh
21 Juraj Košík ( kosikjj) Solčany DN:Fi:ni.sh
0 Norbert B. HORAL BIKE Team DN:St:ar.ts
0 Peter Š. Fatra Team DN:St:ar.ts

Kategória : MB - Muži Masters C 50 - 59 rokov (Dlhá trať - 72 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (9.)68 21256františek Š. SAAT Sport Racing Team 03:54:38.64
2. (19.)4 Norbert L. ( nordon) CK Dynamax Nitra 04:09:45.18
3. (26.)32 Igor R. ( LIGR) HORAL -Bike team 04:19:37.73
4. (32.)56 Róbert G. ProSport Team Košice 04:33:25.97
5. (39.)86 Miroslav H. KNAC Ružomberok 04:42:39.92
6. (52.)53 Jozef S. 04:58:12.80
7. (67.)74 Pavol B. Kosice 05:42:30.12
50 Petr L. ( elvila) DN:Fi:ni.sh
34 Zdenko Š. SADESPORT DN:Fi:ni.sh

Kategória : Z - Ženy 19 a viac rokov (Dlhá trať - 72 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (36.)49 Zuzana Juhásová ( zuzu3011) Bike Team Juhasky 04:39:19.67
2. (66.)5 Bianka L. CK Dynamax Nitra 05:39:25.24

Kategória : MC - Muži Masters D 60 rokov a viac (Dlhá trať - 72 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (45.)26 Pavel Longauer ( longauerpali) Černa voda Chorvátsky Grob 04:50:33.57
2. (47.)1 Jozef P. CK EPIC Dohňany 04:53:58.94
3. (53.)30 Vladimír P. Young Talent Cycling Team 04:58:42.25
4. (59.)7 Emil G. Ellio Nitra 05:12:51.00
5. (63.)40 Jozef S. HORAL Bike Team 05:19:27.32
6. (64.)60 Miroslav F. Tandem plus SNV 05:28:55.13
7. (69.)64 Eduard G. Jurassic bike team Dolný Kubín 05:49:51.54
82 Frantisek K. ProSport Team Kosice DN:Fi:ni.sh



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : Family trať - 8 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.905 Jozef L. Cyklistická tour 00:14:41.35
2.906 Adam L. Cyklistická tour 00:14:41.59
3.950 Juraj H. 00:14:48.84
4.951 Tomáš H. 00:14:48.92
5.930 Filip M. Cyklistická Tour 00:14:59.42
6.929 Jozef M. Cyklistická Tour 00:14:59.84
7.941 Adam B. 00:17:04.32
8.940 Ivana B. 00:17:04.78
9.947 František K. 00:17:36.76
10.946 Nela K. 00:17:36.77
11.936 Ján M. Cyklo Spiš 00:17:48.32
12.937 Goran M. Cyklo Spiš 00:17:48.57
13.952 Tomáš Š. Kežmarok 00:17:49.83
14.953 René Š. Kežmarok 00:17:50.70
15.904 Veronika F. 00:17:53.90
16.903 Vladimíra F. 00:17:58.32
17.961 Filip Z. Cyklistická tour Petra Sagana 00:18:03.70
18.960 Zima Ľ. Cyklistická tour Petra Sagana 00:18:04.57
19.922 Liana D. 00:18:10.15
20.921 Ivana D. 00:18:10.84
21.901 Marek N. 00:18:16.68
22.902 Filip N. 00:18:16.82
23.914 Pavol R. 00:18:56.32
24.911 Ľubica R. ŠKODA Bike Team 00:18:56.56
25.907 Ľubica R. ŠKODA TEAM Autonovo 00:18:58.56
26.908 Peter R. ŠKODA TEAM Autonovo 00:18:58.61
27.939 Cyprián K. 00:19:10.57
28.938 Miroslava K. Triatlon Team Nereus Zilina 00:19:15.31
29.959 Marko R. 00:19:24.58
30.958 Marek R. 00:19:25.57
31.966 Milan M. 00:20:25.82
967 Matej M. 00:20:26.66
32.942 Radovan R. ŠKODA TEAM AUTOVES 00:20:30.55
943 Alex R. ŠKODA TEAM AUTOVES 00:20:30.79
33.932 Ema D. 00:20:52.56
34.931 Miloš D. 00:20:52.57
35.956 Peter L. 00:20:58.46
957 Miška L. 00:20:58.47
36.919 Soňa Č. C.K. Malachov 00:21:31.39
37.920 Michaela Č. C.K. Malachov 00:21:31.54
38.909 Katarína R. 00:22:09.78
39.910 Katarína R. 00:22:11.53
40.917 Zuzana S. 00:22:26.28
41.918 Matej K. 00:22:26.76
42.924 Ivanka D. DubajFamily Zvolen 00:22:50.82
43.923 Jana D. DubajFamily Zvolen 00:22:51.82
44.926 Dominik Krutý ( tomaskruty) Žilina 00:23:02.52
45.925 Tomáš K. Žilina 00:23:02.79
46.949 Samuel D. 00:23:14.28
47.948 František L. 00:23:17.25
48.965 Hugo K. 00:24:22.51
49.963 Jaroslav K. 00:24:23.15
50.934 Adrián F. 00:24:43.12
51.933 Gabriel F. 00:24:44.76
52.945 Bianka I. 00:24:53.11
53.944 Michal I. 00:24:54.76
54.968 Ema V. 00:27:11.26
55.969 Patrik V. 00:27:12.25
56.964 Darius N. 00:28:23.66
57.962 Marianna M. 00:28:23.73
58.954 Ján J. Arios Sportakus Cycling Team 00:28:35.23
59.955 Ján J. 00:28:36.48
60.928 Tamara C. 00:31:41.28
61.927 Tomáš C. 00:31:41.95
913 Miroslav A. ŠKODA TEAM INTERSCREEN 00:33:21.60
62.912 Marianna Š. ŠKODA TEAM INTERSCREEN 00:33:21.61
63.971 Eliška P. 00:36:25.91
64.970 Ondřej P. 00:36:26.41
915 Viera Č. bk chellito DN:Fi:ni.sh
916 Martin Č. bk chellito DN:Fi:ni.sh
0 Miroslav U. bikepoint.sk eleven team DN:St:ar.ts
0 Matej U. bikepoint.sk eleven team DN:St:ar.ts
0 Samuel H. Bike Team Spiš DN:St:ar.ts
0 Rastislav H. Bike Team Spiš DN:St:ar.ts

Typ trate : Krátka trať - 25 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.679 Kevin B. ŠKC Liptovská Lúžna 01:19:14.20
2.774 Marek Č. PROefekt Košice 01:20:25.37
3.664 Samuel M. ( sbrehy) STARBIKE Prešov 01:20:58.11
4.637 Matúš O. Divina racing team 01:21:55.26
5.765 Matúš L. 01:24:07.33
6.744 Ivan J. Skoda team impa dk 01:28:34.55
7.647 Andrej H. 01:31:59.89
8.702 Matej K. ISAKO šport Košice 01:36:47.97
9.778 Nina U. bikepoint.sk eleven team 01:37:33.22
10.650 Peter F. ( peto333ai) 01:37:48.90
11.662 Jozef I. POPRAD 01:38:10.21
12.776 Rastislav T. 01:39:54.96
13.704 Roman S. Kosice 01:40:10.44
14.699 Peter V. Spišské Podhradie 01:40:40.69
15.610 Pavol B. Buday Family 01:40:58.44
16.703 murko444 01:42:45.42
17.646 Ľubomír H. 01:43:13.56
18.607 Marek B. ( cidlo1) šk-topoľčianky 01:44:13.14
19.694 Martin V. Cykloklub IRIS Prešov 01:44:30.17
20.767 Katarína V. Bike Klub Lipa 01:44:30.66
21.746 Branislav Z. NORWIT 01:44:55.91
22.690 Róbert J. Považská Bystrica 01:46:08.89
23.714 Marek S. Kaktus bike team 01:47:59.38
24.624 Maxim R. CYKLISTICKA TOUR 01:48:30.87
25.753 Samuel D. 01:48:31.87
26.677 Marcela K. Cabaj Capor 01:48:32.62
27.708 Martin A. CK Trnava Hora 01:50:31.10
28.763 Lukáš L. 01:50:38.10
29.627 Zuzana I. ( Sjuzy) ŠKODA TEAM ŠAS 01:50:44.55
30.681 Tomáš M. ( tomasmincak) CK Energia Svit 01:50:46.11
31.747 Maximilián S. 01:50:54.10
32.626 Miloš R. 01:51:05.60
33.706 Ján J. Bratislava 01:52:39.84
34.609 Peter K. 01:53:00.42
35.695 Ivan K. 01:53:29.83
36.696 Ivana S. Probody triatlon team Kosice 01:53:30.00
37.770 Alena J. sportakus team cycling 01:53:31.39
38.645 Marek Š. Bez klubu 01:54:06.76
39.678 Ladislav G. 01:55:17.13
40.764 Ján C. CK Energia Svit 01:55:37.81
41.658 Vladimír D. MŠK Krompachy 01:55:44.81
42.751 Ján H. 01:55:51.20
43.775 Joko Š. Tandem plus crc 01:55:51.21
44.661 Pavol Š. 01:55:58.42
45.641 Ondrej Š. 01:56:10.81
46.749 Dorka K. Salgótarjáni HKE 01:56:21.80
47.716 Filip B. Marathon BB Team 01:56:24.92
48.668 Radoslav G. 01:56:44.53
49.771 Peter S. PROefekt Kosice 01:57:01.80
50.709 Tomáš B. Spisska Nova Ves 01:57:51.29
51.606 Martin B. ( cidlo1) šk-topoľčianky 01:58:05.43
52.648 Anita S. Salgótarjáni HKE 01:59:08.28
53.779 Lubomir R. ( lubo179) 01:59:15.42
54.617 Rastislav Š. Hnilčík 02:00:15.52
55.768 Peter Š. Bratislava 02:00:42.78
56.651 Lucia P. Košice 02:00:59.26
57.632 Alena Š. KL city 02:02:21.82
58.701 Pavol F. 02:02:24.75
59.773 Jozef Š. ( Simcak831) Tandem plus crc 02:02:46.30
60.654 Peter L. 02:03:05.40
61.705 Ján F. 02:03:14.00
62.635 Slavomir J. ( hunt9) Gelnica 02:03:25.99
63.697 Peter Pajunk ( pajunkpeter) 02:03:34.49
64.745 Peter M. SCK Magnezit Jelšava 02:04:49.73
65.743 Peter F. škoda team 02:05:05.98
66.675 Michal F. 02:06:41.47
67.653 Peter D. ( Peter1982) CK Energia Svit 02:06:48.71
68.638 Filip Milan M. Bratislava 02:07:29.31
69.666 Adam O. Lykužruti 02:07:30.96
70.766 Tomáš M. 02:07:59.46
71.760 Marian H. 02:08:39.46
72.674 Branislav B. CK Energia Svit 02:08:52.92
73.777 Stanislav M. Košice 02:09:41.45
74.665 Lukáš B. Lykožruti 02:10:05.44
75.605 Peter K. 02:10:53.93
76.761 Jozef V. ( jvybostok) Betamond 02:11:27.69
77.656 Miroslav H. CK Batizovce 02:11:38.93
78.748 Jakub B. 02:12:35.81
79.659 Laco M. Spektrum SZ 02:12:39.16
80.620 Ferenc S. ( salyiferi) Mátra Biker Sc 02:12:49.66
81.718 Ján N. 02:12:52.83
82.693 Ľubomír B. ( LuboPD) Prievidza 02:12:55.91
83.614 Martin Z. 02:13:05.67
84.754 Renáta B. 02:13:31.92
85.755 Slawomir B. 02:13:32.41
86.602 Radoslav K. Arriva klub 02:14:00.44
87.741 Samuel S. 02:14:22.65
88.652 Miroslava G. ŽP Šport Sa 02:14:23.15
89.601 Lukáš V. Arriva klub 02:15:09.49
90.698 Roman L. 02:16:10.38
91.721 Miloš V. 02:16:18.38
92.719 Vladimír N. 02:18:45.11
93.722 Róbert K. CK Energia Svit 02:18:50.38
94.757 Juraj R. Kembridž Košice 02:20:21.11
95.655 Slavomír M. nbs poprad 02:20:21.35
96.692 Michal D. 02:21:38.84
97.644 Juraj O. HK James Trenčín 02:22:06.23
99.618 Martina M. Cyklospiš 02:22:17.83
98.619 Miroslav L. Cyklospiš 02:22:17.83
100.670 Ján P. Hasiči Snakov 02:22:54.33
101.715 Jaromír S. 02:22:57.31
102.772 Peter Z. Topoľčany 02:22:58.32
103.720 Rastislav B. 02:24:23.81
104.672 Miroslav F. 02:24:27.63
105.682 Tomas A. ( Tomas.andrle186) Michalovce 02:24:32.82
106.669 Miroslav J. Geooptimist 02:24:56.52
107.634 Marcel H. 02:25:27.31
108.642 Barbora K. Zvolen 02:25:56.11
109.673 Slavomír P. 02:26:15.49
110.631 Peter K. 02:27:15.28
111.769 Ján V. ( johny_zavislak) Kosice 02:27:28.71
112.608 Katarína J. Žilina 02:28:04.36
113.667 Tomas D. ( Mekonom) Lykozruti 02:28:47.52
114.636 Rontik Aquaterm 02:28:49.27
115.628 Jaroslav T. ŠKODA TEAM ŠAS 02:30:16.77
116.724 Rastislav B. 02:30:29.13
117.621 Július F. Skoda Team Auto Gabriel 02:30:38.76
118.727 Martin S. 02:31:33.50
119.622 Maroš N. Skoda Team Auto Gabriel 02:31:57.50
120.717 Ernest K. ( erjumbo) 02:32:02.18
121.676 Zuzana M. 02:33:10.47
122.660 Mária G. Košice 02:33:52.96
123.611 Roman B. Buday Family 02:34:29.22
124.643 Samuel Z. - 02:35:19.22
125.663 Peter G. CTM 02:35:52.22
126.603 Zuzana D. Višňové 02:36:04.22
127.742 Slavomíra Š. Caklo špak 02:37:52.44
128.613 Vincent H. CK Svätý Jur 02:38:04.44
129.688 Janka D. DubajFamily Zvolen 02:39:08.19
130.689 Rudolf D. ( rudolfdubaj) DubajFamily Zvolen 02:39:08.43
131.725 Richard T. 02:39:31.43
132.707 Tomáš J. SVK 02:39:37.44
133.712 Tomáš B. 02:39:37.68
134.723 Peter J. 02:40:10.17
135.685 Laura B. CK Svätý Jur 02:40:37.42
136.686 Patrik B. CK Svätý Jur 02:41:00.68
137.726 Vladimír Š. 02:41:52.16
138.604 Radka L. CK Dynamax Nitra 02:42:09.66
139.700 Jana B. 02:43:10.15
140.687 Jana K. ( Janka18) JK TEAM 02:43:48.84
141.639 Anna F. Haniska PO 02:45:59.12
142.683 Peter K. 02:47:07.87
143.684 Denisa Š. Drsní Bajkeri 02:49:00.35
144.750 Martin P. MTBIKER.sk 02:49:23.34
145.691 Tomáš J. Považská Bystrica 02:49:55.60
146.629 Peter T. ŠKODA TEAM ŠAS 02:50:48.58
147.759 Adam K. 02:51:57.82
148.633 Dagmar V. Žilina 02:54:39.55
149.616 Zuzana Ď. Rezeň so šalátom 02:54:44.46
150.612 Darina H. CK Svätý Jur 02:55:54.54
151.758 Lívia S. 02:55:59.56
152.762 Juraj K. 02:56:12.37
153.671 Peter K. CK Energia Svit 02:57:36.78
154.640 Miroslav B. 03:07:14.00
155.649 Jozef K. AMK Nové Zámky 03:18:46.38
156.657 Tomáš G. 03:49:10.32
710 Martin H. ( DudySVK) Lemra cycling team Kosice DN:Fi:ni.sh
623 Karol K. ŠKODA TEAM Autonovo DN:Fi:ni.sh
625 Božena K. ŠKODA TEAM Autonovo DN:Fi:ni.sh
615 Radoslav B. Spišské Podhradie DN:Fi:ni.sh
752 Dana G. SUNCYCLE.sk Racing Team DN:Fi:ni.sh
680 Peter V. Laborecka MTB DN:Fi:ni.sh
711 Marián Ž. Prology Cycling Team Košice DN:Fi:ni.sh
713 Peter P. DN:Fi:ni.sh
630 Jakub K. Skoda Team SAS DN:Fi:ni.sh
0 Tomáš S. DN:St:ar.ts
0 Marek M. Aquaterm DN:St:ar.ts
0 Milan Schurger ( milsu) Športový klub Devínska Kobyla DN:St:ar.ts
0 Ľuboš T. Geooptimist DN:St:ar.ts
0 Emília S. Bardejov DN:St:ar.ts
0 Veronika V. TJ Družba Smrečany-Žiar DN:St:ar.ts
0 Jaroslav V. TJ Družba Smrečany-Žiar DN:St:ar.ts
0 Marek M. ( CRS) Drsni bajkeri DN:St:ar.ts
0 Žaneta S. DN:St:ar.ts
0 Martin M. ( Martin1411) Prievidské ľadové medvede DN:St:ar.ts
0 Viliam V. DN:St:ar.ts
0 Tomáš O. DN:St:ar.ts
0 Andrea P. Cyklospiš DN:St:ar.ts
0 Peter S. PRO-Efekt team DN:St:ar.ts

Typ trate : E-bike - Stredná trať - 47 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.543 Matúš P. ebajk racing 02:01:59.14
2.542 Jirko Š. ( jirkos) Bikere Košice 02:11:44.18
3.544 Marek B. 02:23:22.83
4.541 Peter G. 02:39:54.94
5.545 Jozef P. 03:39:27.42
6.546 Kašparová O. 04:39:12.89

Typ trate : Stredná trať - 47 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.402 Andrej K. SUNCYCLE.sk Racing Team 02:11:00.69
2.481 Kristian J. Skoda team impa dk 02:11:19.69
3.529 Lukáš K. DUKLA Banská Bystrica 02:13:34.42
4.512 Peter H. StarBike.sk 02:16:19.79
5.331 Martin B. ( bmartin) Športservis 02:20:03.12
6.414 Tomáš H. ProSport Team Košice 02:20:05.86
7.232 Ľubomír O. VEDORA - Bike4you Hlohovec 02:20:44.67
8.356 Matúš L. ( mle) NaNerva 02:21:19.99
9.384 Róbert G. MTBIKER 02:22:17.30
10.400 Peter Ž. Lemra Cycling Team Kosice 02:23:22.58
11.526 Martin S. 02:23:55.32
12.300 Michal P. ebajk racing 02:24:54.82
13.304 Tomáš G. ( tommee) KriWo Team Jantex 02:25:31.56
14.319 Peter B. CK Energia Svit 02:25:59.17
15.398 Tomáš H. ( tojas125) Velosvet prievidza 02:26:34.54
16.299 Marek L. ( legi) Divina Racing Team 02:27:56.54
17.413 Miroslav F. ProSport Team Kosice 02:28:04.30
18.480 Matus D. Skoda team impa DK 02:28:57.18
19.220 Peter J. ( joppik) Spišská Nová Ves 02:30:43.77
20.216 Tomáš P. ( Tondo6) ŠK Topoľčianky 02:33:05.75
21.248 Martin T. ŠK Topoľčianky 02:33:08.74
22.348 Erik G. ( 110ericko) Suncycle.sk Racing Team 02:34:07.24
23.347 Michal Č. ŠK Velodrom Prešov 02:34:15.00
24.406 Marek D. Bike klub LIPA 02:40:22.43
25.266 Martin Holiš ( hoblik) Bike4you Hlohovec 02:40:26.44
26.329 Dušan F. ProSport Team Košice 02:41:14.43
27.208 Pavol K. Zilina 02:41:14.43
28.531 Juraj C. ( you_rek) CK Energia Svit 02:41:35.19
29.289 Miroslav K. ( migel049) Damad Cycling 02:41:38.17
30.379 Marián F. 02:42:47.66
31.473 Alex R. PROefekt team 02:42:48.91
32.360 Roman M. ( infinitipp) Poprad 02:43:05.67
33.254 Matej F. 02:44:07.93
34.370 Karol T. PROefekt team 02:44:08.19
35.532 Simona T. 02:46:16.84
36.491 Milo C. SPORT SERWIS SANDOMIERZ 02:47:42.27
37.318 Ladislav H. Hruštín 02:47:43.12
38.344 Rastislav D. Kráľovské Bajkobranie 02:48:00.39
39.472 Peter K. 02:49:24.43
40.226 Miroslav B. Spišska Nova Ves 02:49:41.73
41.295 Maroš Glevaňák ( Glevo) CK MŠK Kežmarok 02:50:05.45
42.297 Ladislav K. KNAC Ružomberok 02:50:10.35
43.357 Pavol M. 02:51:01.97
44.390 Marek U. FTC CC Fiľakovo 02:51:57.20
45.211 Andrej B. ( Andobiker) Malinô Skialp Team 02:52:03.58
46.381 Marek M. ( MareKMM) FTC CC Fiľakovo 02:52:09.58
47.524 Michal Š. 02:52:56.21
48.443 Roman R. 02:53:48.38
49.475 Ján Š. 02:54:05.42
50.536 Roman Č. AT & T 02:54:28.56
51.493 Michal Š. 02:54:52.56
52.527 Peter K. Allianz Bike Team 02:56:10.30
53.403 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:56:27.54
54.337 Nándor K. Salgótarjáni HKE 02:57:16.29
55.224 Peter B. ( Bartecko44) Buday Family 02:57:43.79
56.316 Jan Blanar ( speedyenergy) 02:57:45.71
57.478 Slavomír Š. Cyklošpak 02:59:26.20
58.282 Rudolf D. Malá Ida 03:00:07.26
59.486 Ivan M. Velky Saris 03:00:55.75
60.314 Martin F. greencorp 03:01:15.51
61.229 Erik Zemanovič ( ericzem) bikeacademy.sk 03:01:28.50
62.233 Peter R. CK lev levoca 03:01:31.20
63.434 Stanislav K. 03:01:37.26
64.321 Ján A. ( HornetZv) Zvolen 03:02:26.46
65.405 Marek M. ( marek3x) 03:02:53.25
66.312 Cyril V. bike - run team 03:03:10.74
67.271 Miroslav P. Svit 03:03:11.49
68.352 Jozef J. ( jachmel) Prešov 03:03:58.23
69.498 Jozef V. 03:05:10.97
70.412 Jakub H. ( J2kuB) 03:05:18.22
71.283 Peter J. ( peterpj) PROefekt team 03:05:29.52
72.214 Jakub S. CYKLO SPIŠ 03:05:38.96
73.228 Dominik B. Spišska Nova Ves 03:06:23.71
74.494 Peter P. Revuca 03:06:47.20
75.219 Michal K. 03:06:48.71
76.528 Pavol B. 03:06:54.45
77.249 Cyprián K. Levoča 03:07:06.45
78.302 Michal J. MŠK Krompachy 03:07:11.95
79.508 Dominik G. ( dominikgabris192887) Finančné 03:07:43.45
80.492 Ján H. Deltaklub Košice 03:08:13.94
81.373 Ján Š. ( Jano81) 03:08:28.94
82.277 GaliPet MTBIKER.SK 03:08:33.76
83.240 Vladimír R. Cykloklub SENEC 03:08:39.44
85.244 Ivan B. HV cyklo 03:09:46.43
84.365 Jakub K. žiar nad Hronom 03:09:46.43
86.488 Erik J. Dolný Kubín 03:09:49.47
87.496 Branislav Š. 03:10:21.44
88.366 Branislav V. Cyklisti Žiar nad Hronom 03:12:27.16
89.278 Rudolf Sabol ( neron) 03:12:46.65
90.307 Martin J. Stará Turá 03:12:48.47
91.377 Marek H. 03:12:50.40
92.380 Zuzana H. 03:12:51.65
93.419 Marián S. 03:12:52.65
94.343 Miroslava B. HORAL-bike team 03:13:11.15
95.387 Igor N. 03:13:26.64
96.350 Ján M. CK Energia Svit 03:13:31.80
97.320 Daniel Z. 03:14:50.13
98.476 Maroš G. 03:15:29.49
99.230 Vladimír I. CK Machulince 03:15:32.64
100.206 Róbert K. ( RoboNM) NMnV 03:15:39.53
101.345 Matej Vavrek ( Matej83) M-bike team 03:16:17.37
102.495 Tatiana M. 03:16:27.62
103.435 Marian R. 03:16:49.37
104.231 Marián K. 03:17:47.24
105.482 Dalibor D. ( Dal_bor) Can You Make It 03:18:40.60
106.367 Jozef M. 03:18:40.66
107.306 Peter K. 03:19:01.85
108.429 Jozef P. CK Cyklošport Kežmarok 03:19:37.49
109.530 Jozef L. 03:19:41.34
110.479 Peter S. 03:20:12.59
111.417 Peter J. Snina 03:20:30.33
112.272 Peter V. Zilina 03:20:40.58
113.509 Miroslav Š. 03:21:39.79
114.292 Radko S. 03:21:54.11
115.236 Jozef_CK_LEV CK LEV Levoča 03:21:55.82
116.205 Stanislav P. ( Stenlyk) CK Energia Svit 03:22:30.32
117.311 Štefan B. ( Stevik221) SCK Poprad 03:23:02.81
118.280 Peter M. 03:23:08.31
119.514 Ladislav C. Spedos Slovensko 03:23:20.32
120.506 Peter T. 03:23:41.81
121.538 Jaroslav F. ( JAroBB) HAPPY FEET 03:23:54.58
122.213 Karol K. ( Karci76) Sám za seba 03:24:30.80
123.270 Michal C. Hôrka 03:24:33.55
124.333 Ján H. ( hives.j) FTC CC Fiľakovo 03:24:41.52
125.223 Zdeno G. Snina 03:25:15.54
126.500 Vladimír Vavrek ( vavco) 1.PCS Sabinov 03:25:15.55
127.415 Igor Z. ( Zajo23) Laborecka MTB 03:25:19.54
128.477 Ľubomír L. 03:25:26.75
129.421 vladi78 VT TEAM 03:25:41.42
130.533 Ján C. 03:26:18.12
131.433 Radoslav G. 03:26:39.53
132.325 Milan G. 03:27:07.31
133.534 Andrea I. Eset 03:27:19.28
134.364 Tomáš M. CK Malachov 03:27:55.77
135.376 Vlastimil C. ( vlastoch) Košice 03:28:20.27
136.268 Jaroslav H. Partizán Vysoké Tatry 03:29:07.74
137.363 Ľuboš R. 03:29:28.70
138.221 Marcel H. ( Marcel2808) CykloŠpak team 03:29:30.52
139.516 Peter M. ProSport Team Košice 03:29:32.90
140.237 Jana K. 03:30:50.58
141.372 Peter Červeňák ( petocervik) Košice 03:32:04.74
142.290 Martin Č. ( martinko76) Cyklomax Poprad 03:32:26.23
143.342 Martin M. Svätý Jur 03:32:26.23
144.487 Jozef L. 03:33:10.74
145.399 Branislav M. Sunday Bikers 03:34:04.47
146.411 Peter J. 03:34:06.97
147.401 Martin P. 03:34:07.46
148.262 Jan S. ŠKODA Auto 03:34:10.21
149.416 Štefan F. 03:34:15.71
150.287 Dušan P. OmegaT cycling 03:35:14.95
151.341 Ivan Štoder ( stodo207) 03:36:16.94
152.203 Jozef Z. AGROZAT Dohňany 03:36:34.45
153.309 Stanislava V. 03:36:38.36
154.303 Marian M. Prešov 03:36:43.69
155.332 Gabriel B. FTC CC Fiľakovo 03:36:44.44
156.483 Jozef O. 03:37:00.44
157.210 Roman B. 03:37:06.94
158.397 Pavol N. HAPPY FEET 03:38:05.43
159.234 Jozef L. ( Jozkol) 03:38:06.93
160.323 Cyril D. Obyce 03:38:27.68
161.246 Pavol T. ( tonkapavol69) ŠK Topoľčianky 03:38:37.75
162.264 Martina Š. ( matulaf) Kráľova Lehota 03:38:52.17
163.281 Michal D. ( miskozla) Laborecka MTB 03:39:40.92
164.361 Marian C. 03:39:50.66
165.497 Dávid S. SABMED BIKER 03:40:14.66
166.324 Pavol G. Drevodomy Slovakia 03:40:21.48
167.238 Jozo_1012 03:40:34.41
168.258 Soňa T. SKODA TEAM Autonovo 03:41:33.91
169.393 Rastislav K. 03:41:58.44
170.425 Ján K. JK TEAM 03:42:04.89
171.515 Ivan D. ( ivodo) 03:42:07.14
172.330 Ladislav C. Žilina 03:42:09.40
173.284 Pavol V. Spišská Belá 03:42:49.89
174.313 Peter H. ( phrdy) GreenCorp 03:43:19.19
175.245 Dušan K. ( ddusan03) CK Wings 03:43:43.13
176.535 Tomáš S. ( tomas0610) 03:43:49.38
177.298 Adam Š. SAAT Sport Racing Team 03:44:12.13
178.383 Matúš G. Atrium Architekti 03:44:57.62
179.375 Marek D. Atrium Architekti 03:45:02.87
180.409 Michal M. 03:45:18.45
181.378 Mastr_SVK 03:45:19.75
182.420 Martin S. ( matostar) SNINA 03:45:55.11
183.286 Vladimír H. ( vladika) MTB club SPIS 03:46:31.87
184.513 Dušan G. 03:46:32.36
185.355 Vojtech P. ( jaro127) Muráň 03:46:47.13
186.485 Igor S. kpzhumenne 03:47:47.85
187.505 Vendelín P. 03:48:07.34
188.441 Marián L. Svit 03:48:40.87
189.267 Tomáš M. 03:48:44.59
190.255 Peter R. ŠKODA TEAM Autonovo 03:49:07.89
191.474 Michal R. Rebel Klub Čachtice 03:49:30.58
192.285 10adidas10 CK Energia Svit 03:50:04.78
193.432 Jan T. 03:50:04.83
194.310 František F. Haniska PO 03:50:52.58
195.392 Zoran B. 03:51:51.76
196.430 Peter K. ( peter.kal) 03:52:46.80
197.247 Zdenek K. 03:52:56.30
198.217 Martin K. ( martinkolacan) K K Racing 03:53:09.80
199.499 Richard S. 03:53:21.30
200.253 vladino9 SKODA Bike Team 03:53:57.58
201.407 Štefan L. Nemešany 03:54:33.57
202.353 cukapeter Cykloteam Lavína Žilina 03:54:39.30
203.386 Stanislav O. Trstená 03:54:43.41
204.328 Miroslav O. Pancreolan 03:55:08.78
205.424 Vladimír H. ( vladimir.hrivnak) Luhyňa 03:55:32.18
206.263 Milan Š. Banká Bystrica 03:55:38.28
207.422 Oliver R. ( rollioli) 03:55:47.29
208.349 František B. 03:55:54.81
209.444 Matus K. 03:56:01.52
210.511 Tomáš Š. 03:57:21.16
211.395 Slávka F. ( slavuš) BKL-LIPA 03:57:23.85
212.354 Peter M. CK Spišské Vlachy 03:58:11.75
213.336 Pavol K. Damad Cycling 03:58:28.75
214.293 Monika Ď. ( starsidurcov) CK Unicom Zvolen 03:58:32.25
215.490 Anton C. SEGUM BIKE TEAM 03:59:03.10
216.261 Tomas P. ŠKODA TEAM Todos Bratislava 03:59:14.62
217.517 Matúš G. ŠKODA Bike Team 03:59:14.62
218.539 Lukáš P. 03:59:23.27
219.362 Peter B. 03:59:41.25
220.351 Roman H. 03:59:52.12
221.423 Adrian M. ŠK Malinovo 03:59:58.75
222.326 Karol G. Košice 04:00:31.49
223.315 Marian H. ( mekcen) Zvolen 04:00:31.99
224.507 Milan H. 04:00:54.49
225.339 Alena C. Žilina 04:01:37.48
226.294 Milan Ď. ( starsidurcov) Černí koňe cz. 04:01:39.22
227.239 Tono S. ( Tono26SC) Cykloklub SENEC 04:02:35.22
228.291 Miroslav R. CK Energia Svit 04:03:01.25
229.358 Eva F. KOB Čingov Spišská Nová Ves 04:03:47.73
230.431 Ľubomír G. Levoča 04:04:31.70
231.322 Róbert O. ( robo725) Rozhanovce 04:06:04.93
232.334 Róbert B. 04:08:45.26
233.257 Branislav P. ŠKODA TEAM Todos Bratislava 04:09:05.66
234.385 Miroslav F. Košice 04:10:28.90
235.471 Ľubomír V. 04:11:10.14
237.426 Jaroslav V. HPH Kežmarok 04:11:52.64
236.242 Lukáš B. Rezeň so šalátom 04:11:52.64
238.428 Stanislav D. Cyklo Michalovce 04:12:07.98
239.338 Juraj B. ( juro59) 04:12:43.63
240.502 Viktor M. BA 04:14:13.87
241.256 Vladislav S. ŠKODA TEAM AUTONOVO 04:14:18.14
242.374 Adriana Š. SpektrumSZ 04:15:11.86
243.537 Rudolf H. ( rudohorvath) 04:16:10.35
245.273 Ľubica G. SpektrumSZ 04:16:17.85
244.274 Ivan G. SpektrumSZ 04:16:17.85
246.212 Stanislav F. TRI Tatry Triathlon Team 04:16:22.60
247.368 Miloš Ř. Mšk Krompachy 04:16:36.97
248.408 Natália Ď. CK MŠK Kežmarok 04:18:01.84
249.436 Jaroslav Ž. 04:18:07.83
250.440 Peter L. 04:18:17.34
251.369 Branislav M. Tandem plus crc 04:21:09.55
252.275 Pavol Janík ( zahalka) KŠN Janík RaP 04:21:20.55
253.215 Erich N. Spisska Nova Ves 04:22:49.29
254.439 Marián H. 04:23:23.53
255.371 Milan S. Trenčín 04:23:44.34
256.327 Rado L. Pancreolan 04:24:29.91
257.510 Róbert J. 04:24:42.53
258.204 Andrej M. ( mraza) PRO CYCLING team Bratislava 04:24:47.79
259.250 Jozef L. ( Dodik1) HappyFeet 04:25:13.77
260.251 Rastislav L. 04:26:51.75
261.501 Dušan Š. Ski drienica 04:27:07.52
262.437 Dušan Gajdoš ( dusdos) 04:27:13.50
263.438 Kristina P. 04:27:14.30
264.241 Štefan D. ŠK Topoľčianky 04:27:32.80
265.301 Ján O. 04:27:42.24
266.519 Jaroslav Š. Diviaky - Turčianske Teplice 04:30:56.97
267.540 Martin E. 04:33:19.95
268.503 Marek B. ( bajobb) 04:34:08.42
269.346 Tomáš J. Poprad 04:34:52.43
270.305 Kamil K. 04:35:44.17
271.207 Dana K. 04:37:07.84
272.442 Jan S. 04:39:13.98
273.382 Ján M. 04:40:28.64
274.260 Kamil K. ŠKODA Bike ŠAS 04:41:57.28
275.394 Martin L. Geooptimist 04:43:22.41
276.279 Peter K. Suchá nad Parou 04:44:05.35
277.296 Marek H. CK MŠK Kežmarok 04:44:42.35
278.265 Svetlana H. Liptovský Mikuláš 04:45:06.97
279.359 Milan R. 04:46:04.20
280.243 Marcel H. 04:52:35.79
281.201 Marek R. Levoča Nordic Centrum 04:54:49.26
282.202 Danka F. Levoča Nordic Centrum 04:54:50.15
283.391 Matúš P. 04:56:43.99
284.418 Jakub F. Drsní Bajkeri 04:57:30.49
285.209 Viliam P. ŠS Zalesie 05:01:15.60
286.269 Martin Č. bk chellito 05:06:59.65
287.218 Ivan Kolačan ( koiv1001) K K Racing 05:07:30.63
288.521 Mario K. 05:08:21.90
289.308 Marcin K. 05:08:46.39
290.518 Juraj D. ( Poppyduri) Lúčky 05:19:45.50
291.388 Gabriel N. ( gabrielnemcik) 05:21:49.53
292.523 Eva K. 05:29:08.21
293.522 Anmand K. 05:29:08.96
294.227 Slavomír J. Spišská Nová Ves 05:36:48.39
317 Dominik B. ( dominik81) DN:Fi:ni.sh
410 Radovan Ď. Poprad DN:Fi:ni.sh
225 Roman K. Bratislava DN:Fi:ni.sh
235 Radoslav Č. ( RadoC) CK Svätý Jur DN:Fi:ni.sh
288 Ľubomír B. Milk Agro Sabinov DN:Fi:ni.sh
340 Štefan A. ( alexovits) SAAT sport racing team DN:Fi:ni.sh
404 Kamil D. CK ENERGIA SVIT DN:Fi:ni.sh
396 Erik B. DN:Fi:ni.sh
389 Beáta Nemčíková ( nemcikovabeata) DN:Fi:ni.sh
252 Radoslav F. DN:Fi:ni.sh
335 Matúš M. DN:Fi:ni.sh
489 Tomáš C. ( ace123) SEGUM BIKE TEAM DN:Fi:ni.sh
427 Alexander H. Geooptimist DN:Fi:ni.sh
259 Michal P. ŠKODA TEAM ŠAS DN:Fi:ni.sh
276 Adam P. CK Rimavská Sobota DN:Fi:ni.sh
484 Ján K. Vasilov DN:Fi:ni.sh
504 Radoslav I. CYKLOmax - Poprad DN:Fi:ni.sh
520 Gabriel O. DN:Fi:ni.sh
525 sunshines ŠKC Liptovská Lúžna DN:Fi:ni.sh
0 Miloš V. ZF SPORT TEAM DN:St:ar.ts
0 Slavo Š. DN:St:ar.ts
0 Milan J. ( miko53) -Prešov DN:St:ar.ts
0 Marek K. HappyFeet DN:St:ar.ts
0 Robert H. Poprad DN:St:ar.ts
0 Samuel G. bikemagazin.sk DN:St:ar.ts
0 Csaba Mitro ( seamastercontrol) PROefekt DN:St:ar.ts
0 František D. Kosice DN:St:ar.ts
0 Matúš B. ( bamatus) Technodat DN:St:ar.ts
222 Daniel W. Kriwo Team Jantex Humenné DN:St:ar.ts
0 Milan H. Diabolskí cyklisti z THC DN:St:ar.ts
0 Tomáš L. DN:St:ar.ts
0 Michal N. ( Meaky) DN:St:ar.ts
0 Martin J. Prešov DN:St:ar.ts
0 Michal L. DN:St:ar.ts
0 Jiří M. ( jura24) ACK Stará Ves nad Ondřejnicí DN:St:ar.ts
0 Kristián V. ( kris) Forza racing team DN:St:ar.ts
0 Jan K. ( johny29) Oggy a šváby DN:St:ar.ts
0 Eduard S. DN:St:ar.ts
0 Milan Ž. DODO TEAM ORAVA DN:St:ar.ts
0 Dominik Ž. DODO TEAM ORAVA DN:St:ar.ts
0 Natália B. CK Energia Svit DN:St:ar.ts
0 Michal F. DN:St:ar.ts
0 Roman F. Feňďo Team DN:St:ar.ts
0 Ján S. LEMRA Cycling team Košice DN:St:ar.ts
0 Peter F. Sportakus cycling team DN:St:ar.ts
0 František J. DN:St:ar.ts
0 Andrej H. Vyšná Slaná DN:St:ar.ts
0 Juraj R. CK MŠK KEŽMAROK DN:St:ar.ts
0 Ivan H. DN:St:ar.ts
0 Ľuboš B. DN:St:ar.ts
0 Radovan D. PROefekt team DN:St:ar.ts
0 Miroslav K. Jakľofski bicigeľ DN:St:ar.ts

Typ trate : Dlhá trať - 72 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.24 Karel H. STARBIKE.SK 03:20:47.85
2.88 Martin K. Greenbike Aloha Team 03:25:46.84
3.69 Ján H. ( janohalik) Norwit-CykloMAX Poprad 03:27:08.82
4.62 Vladimír H. PROefekt team 03:29:42.77
5.27 Rastislav R. ( Rasto1) Borinka 03:29:43.53
6.25 Michal S. Superior Riders 03:44:31.40
7.46 Rudolf D. ( RULE) ProSport Team Košice 03:46:08.94
8.63 Daniel K. ebajk racing 03:47:43.28
9.68 21256františek Š. SAAT Sport Racing Team 03:54:38.64
10.11 Martin I. ( Imroman) MTBIKER 03:55:16.55
11.31 Ladislav B. HORAL -BIKE Team 03:57:35.78
12.67 Miroslav P. ( miropalicka) CK MSK KK 03:58:42.28
13.33 Rastislav B. Madbiker Košice 04:01:16.50
14.13 Lukáš R. CK lev levoca 04:02:32.74
15.12 Stanislav C. ( sten-tntcrew) ebike racing 04:04:13.47
16.36 Richard V. SUNCYCLE.sk Racing Team 04:05:53.97
17.84 Tomáš T. bikepoint.sk 04:06:54.95
18.20 Michal F. Banská Bystrica 04:09:20.18
19.4 Norbert L. ( nordon) CK Dynamax Nitra 04:09:45.18
20.85 Martin Š. Lietavská Svinná 04:10:42.50
21.54 Peter K. starbike Presov 04:12:21.16
22.58 Marian Š. ( xbiker) FTC CC Fiľakovo 04:13:07.65
23.39 Peter M. HORAL Bike Team 04:13:24.28
24.61 Peter D. Gelnica 04:16:08.12
25.72 Dávid M. STARBIKE.SK TEAM Prešov 04:16:58.87
26.32 Igor R. ( LIGR) HORAL -Bike team 04:19:37.73
27.42 Martin S. TRIAN ŠK UMB BANSKA BYSTRICA 04:21:45.48
28.83 Tomáš H. CKM Poprad 04:25:50.84
29.14 Michal B. SPOMA Hlohovec 04:27:45.77
30.66 Patrik B. BBB 04:27:57.52
31.41 Marek P. ( chalan25rZv) MARNIK 04:31:54.24
32.56 Róbert G. ProSport Team Košice 04:33:25.97
33.45 Štefan M. ( Infiela) 04:36:32.20
34.38 Marek O. ( markom2) WLRM 04:37:40.56
35.43 Drahomir M. ( drahomir1) Alfavlk Trhovište 04:39:06.18
36.49 Zuzana Juhásová ( zuzu3011) Bike Team Juhasky 04:39:19.67
37.16 Michal P. Achus-Stolárstvo 04:39:24.17
38.70 Stanislav H. ( stanohvizdos) Krompachy 04:42:10.90
39.86 Miroslav H. KNAC Ružomberok 04:42:39.92
40.37 Lukáš G. Finančné Centrum Team 04:44:29.61
41.23 Andrej H. ( Davac) Oáza racing team 04:44:31.37
42.44 Juraj K. Poprad 04:46:34.62
43.81 Péter K. ORBEA - Forza Racing Team 04:47:34.87
44.35 Tomáš T. Prešov 04:48:22.87
45.26 Pavel Longauer ( longauerpali) Černa voda Chorvátsky Grob 04:50:33.57
46.3 Rastislav M. ( macky) 04:50:51.89
47.1 Jozef P. CK EPIC Dohňany 04:53:58.94
48.57 René G. 04:54:40.79
49.9 Florian P. Pedal Pezinok 04:54:46.30
50.48 Martin V. ( mvolensk) TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 04:55:34.16
51.55 Ján Š. ( jasik) Spišská Belá 04:57:46.26
52.53 Jozef S. 04:58:12.80
53.30 Vladimír P. Young Talent Cycling Team 04:58:42.25
54.71 David L. SCK Magnezit Jelšava 04:59:24.22
55.15 Michal Mondočko ( Fonzy) ŠK Topoľčianky 05:01:10.98
56.8 Rastislav Ž. ( canecorso) 05:02:56.99
57.2 Igor V. Piešťany 05:11:19.67
58.28 Radovan K. Horská Polícia 05:12:15.63
59.7 Emil G. Ellio Nitra 05:12:51.00
60.59 Marek K. Tandem plus Spišská Nová Ves 05:14:10.87
61.22 Tomáš Čičmiš ( cicosk) Voderady 05:18:59.80
62.52 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 05:19:02.82
63.40 Jozef S. HORAL Bike Team 05:19:27.32
64.60 Miroslav F. Tandem plus SNV 05:28:55.13
65.75 Peter K. 05:37:21.16
66.5 Bianka L. CK Dynamax Nitra 05:39:25.24
67.74 Pavol B. Kosice 05:42:30.12
68.6 Marcel B. 05:43:48.96
69.64 Eduard G. Jurassic bike team Dolný Kubín 05:49:51.54
70.17 Jozef S. 05:50:29.79
71.18 Marek C. ( Marki007) FTC CC Fiľakovo 05:57:18.99
72.10 Jozef Kromka ( kromkaj) 06:11:10.42
50 Petr L. ( elvila) DN:Fi:ni.sh
47 Pavol H. pro-body sport team Košice DN:Fi:ni.sh
19 Ales M. Inlogic Games DN:Fi:ni.sh
34 Zdenko Š. SADESPORT DN:Fi:ni.sh
73 Julian B. DN:Fi:ni.sh
51 Peter M. AGILUS DN:Fi:ni.sh
82 Frantisek K. ProSport Team Kosice DN:Fi:ni.sh
76 Tomáš K. Lemra Cycling team Košice DN:Fi:ni.sh
29 Maroš J. ( komornik0) Prešov DN:Fi:ni.sh
21 Juraj Košík ( kosikjj) Solčany DN:Fi:ni.sh
87 Peter B. DN:Fi:ni.sh
0 Csaba M. Gyilkos Lódarazsak SE DN:St:ar.ts
0 Norbert B. HORAL BIKE Team DN:St:ar.ts
0 Ondrej E. evinteam.sk DN:St:ar.ts
0 Peter Š. Fatra Team DN:St:ar.ts
keyboard_arrow_up