Výsledky z akcie (126 účastníkov)

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : Krátka 15 km

Kategória : Muži – 19 a viac rokov (Krátka 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)112 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 01:26:35.00
2. (2.)102 Martin H. ( DudySVK) Lemra Cycling team Kosice 01:30:29.00
3. (3.)120 murko444 T-Systems Slovakia 01:40:56.00
4. (5.)114 Martin S. 01:57:16.00
5. (6.)121 Vladimír D. MŠK Krompachy 01:58:09.00
6. (8.)105 Ladislav G. 02:07:23.00
7. (10.)244 Peter D. 02:17:39.00
8. (11.)104 Ferenc S. ( salyiferi) Mátra Biker Sc 02:22:52.00
9. (12.)126 Matej S. NBS Poprad 02:23:40.00
10. (14.)128 Kamil G. Autosport BMW Snina 02:37:39.00
11. (15.)123 Ján V. ( johny_zavislak) TOM KRTKO 02:41:15.00
12. (16.)118 Marek J. Karolinka Huga a Bubli 02:41:34.00
13. (17.)122 Tomas A. ( Tomas.andrle186) 02:45:57.00
14. (19.)117 Marek S. 03:20:58.00
15. (20.)127 Ľubomír Š. 03:20:59.00
16. (22.)101 Gabriel M. 03:32:47.00
17. (24.)208 Peter V. 04:06:03.00

Kategória : Dorast – 18 a menej rokov (Krátka 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.)110 Maximilián S. 01:57:15.00
2. (13.)115 Dominik M. 02:24:30.00
3. (21.)103 Adrian P. 03:32:46.00

Kategória : Ženy – 19 a viac rokov (Krátka 15 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (7.)124 Ivana S. 01:58:34.00
2. (9.)125 Lucia P. Košice 02:11:54.00
3. (18.)111 Lucia J. MŠK Krompachy 02:46:05.00
4. (23.)116 Zuzana B. 04:01:01.00
106 Ľubka L. DN:Fi:ni.sh

Typ trate : Stredná 33 km

Kategória : Muži – ostatní – 40 a viac rokov (Stredná 33 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)222 Miroslav F. Pro Sport Team Košice 02:02:02.00
2. (5.)280 Drahomir M. ( drahomir1) Cyklovlk Trhovište 02:22:14.00
3. (6.)201 Peter J. ( joppik) Spišská Nová Ves 02:22:34.00
4. (9.)267 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:29:15.00
5. (10.)259 Miroslav R. 02:33:43.00
6. (14.)204 Martin S. ( matostar) 02:38:27.00
7. (16.)409 Ladislav C. Spedos Slovensko 02:49:35.00
8. (17.)426 Marian M. Prešov 02:49:51.00
9. (18.)260 Daniel W. Kriwo team Jantex Humenné 02:50:55.00
10. (24.)415 Ján M. KB Bukovce 03:04:18.00
11. (27.)225 Marek H. 03:06:06.00
12. (28.)290 Rastislav P. 03:14:16.00
13. (30.)335 vladi78 03:17:15.00
14. (31.)113 Rastislav K. 03:20:19.00
15. (34.)277 Jaroslav V. 03:22:52.00
16. (37.)270 Marek H. CK MŠK Kežmarok 03:25:17.00
17. (45.)275 Martin D. HPH Kežmarok 03:53:15.00
18. (46.)231 Milan J. ( miko53) - 03:53:19.00
19. (50.)202 Michal C. Mtb čuňoši 04:03:54.00
20. (51.)276 Martin O. 04:09:53.00
21. (53.)220 Andrej O. 29er Michalovce 04:24:39.00
22. (54.)240 Martin G. 04:31:08.00
23. (55.)239 Ján Ž. 04:31:09.00
24. (57.)249 Peter B. 04:33:06.00
203 Peter K. DN:Fi:ni.sh
206 Slavo P. Mtb čuňoši DN:Fi:ni.sh
217 Vlastimil C. ( vlastoch) DN:Fi:ni.sh
233 Július F. DN:Fi:ni.sh
246 Slavomír M. DN:Fi:ni.sh
248 Matúš M. DN:Fi:ni.sh
250 Rastislav L. DN:Fi:ni.sh
278 Ján M. CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
404 Róbert M. DN:Fi:ni.sh

Kategória : Muži A 19 do 39 rokov (Stredná 33 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (2.)209 Tomáš G. KriWo Team Jantex 02:02:09.00
2. (3.)254 Michal P. ebajk racing 02:05:22.00
3. (4.)282 Matúš H. 02:17:57.00
4. (7.)210 Michal Š. 02:25:58.00
5. (11.)243 Maroš G. CK MŠK Kežmarok 02:35:19.00
6. (12.)223 Jozef J. ( jachmel) Prešov 02:35:21.00
7. (13.)205 Pavol M. 02:36:13.00
8. (15.)232 Peter F. ( peto333ai) 02:39:37.00
9. (19.)414 Michal N. ( Meaky) 02:52:26.00
10. (20.)211 Miroslav K. ( migel049) Damad CYCLING 02:57:23.00
11. (21.)281 Michal J. MŠK Krompachy 02:57:29.00
12. (22.)410 Štefan L. 03:01:06.00
13. (23.)406 Radoslav G. 03:01:42.00
14. (25.)408 Tomáš H. 03:05:34.00
15. (29.)219 Juraj J. Prešov CoKUKAŠ 03:15:36.00
16. (32.)271 Radko S. 03:22:31.00
17. (33.)425 Tomáš M. 03:22:33.00
18. (36.)255 Jozo_1012 03:23:18.00
19. (38.)253 Peter K. ( peter.kal) 03:30:05.00
20. (39.)266 Ján Š. ( Jano81) 03:33:17.00
21. (41.)224 Ján V. Cykloturistický klub Topoľovka 03:37:44.00
22. (44.)215 František D. 03:44:14.00
23. (47.)403 Stanislav B. 03:53:27.00
24. (52.)257 Martin B. 04:16:06.00
25. (56.)238 Peter C. 04:31:10.00
26. (58.)289 Ján L. 04:46:41.00
234 Maroš N. DN:Fi:ni.sh
236 Peter P. DN:Fi:ni.sh
241 Peter J. Snina DN:Fi:ni.sh
264 Pavol K. DAMAD CYCLING DN:Fi:ni.sh
283 Erik M. Cykloturistický klub Topoľovka DN:Fi:ni.sh
413 Tomáš K. Metro Košice DN:Fi:ni.sh

Kategória : Dorast – 18 a menej rokov (Stredná 33 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (8.)269 Samuel G. bikemagazin.sk 02:25:59.00
2. (40.)229 Patrik S. KC Michalovce 03:36:12.00
3. (42.)216 Martin Š. 03:40:18.00
4. (48.)242 Jakub K. 03:59:06.00
5. (59.)274 Marián T. 1. Atletický klub Humenné 04:57:30.00

Kategória : Ženy A – od 19 do 39 rokov (Stredná 33 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (26.)247 Zuzana H. 03:06:05.00
2. (35.)256 Jana K. 03:23:17.00
3. (49.)221 Natália Ď. CK MŠK Kežmarok 04:00:35.00

Kategória : Ženy – ostatné – 40 a viac rokov (Stredná 33 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (43.)263 Slávka F. ( slavuš) BKL-Lipa 03:40:53.00

Typ trate : Dlha 65 km

Kategória : Muži A 19 do 39 rokov (Dlha 65 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (1.)319 Matúš L. ( mle) NaNerva 04:21:54.00
2. (2.)340 Julian B. 04:32:27.00
3. (3.)317 Štefan M. 04:37:05.00
4. (5.)327 Marek P. ( chalan25rZv) Maťo Team 05:03:49.00
5. (7.)332 Jozef Č. 05:15:16.00
6. (11.)330 Karol G. 06:27:56.00
7. (12.)308 Michal K. 06:35:20.00
8. (14.)302 Ján O. 07:15:32.00
9. (17.)336 Pavol H. Justeco Nezmrzliaci 08:49:18.00
309 Matúš K. DN:Fi:ni.sh
316 Tomáš T. DN:Fi:ni.sh
322 Peter Červeňák ( petocervik) DN:Fi:ni.sh
323 Peter P. T-Systems Slovakia DN:Fi:ni.sh
353 Dávid M. STARBIKE.SK TEAM Prešov DN:Fi:ni.sh
331 Peter K. DN:Fi:ni.sh

Kategória : Muži B od 40 do 49 rokov (Dlha 65 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.)310 Pavol H. pro-body sport team Košice 04:56:09.00
2. (8.)303 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 05:41:59.00
318 Rudolf B. DN:Fi:ni.sh
324 Rastislav M. ( macky) DN:Fi:ni.sh
325 Slavomir J. ( hunt9) DN:Fi:ni.sh

Kategória : Dorast – 18 a menej rokov (Dlha 65 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (6.)301 Samuel M. ( sbrehy) STARBIKE Prešov 05:10:03.00

Kategória : Muži – ostatní – 50 a viac rokov (Dlha 65 km)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (9.)314 Miroslav B. Spišska Nova Ves 05:43:15.00
2. (10.)333 Zdeno G. Snina 06:21:45.00
3. (13.)329 Jozef S. 06:55:47.00
4. (15.)313 Milan I. 08:02:18.00
5. (16.)307 Jan L. 08:16:14.00
338 Pavol B. T-Systems Slovakia DN:Fi:ni.sh



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : Krátka 15 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.112 Lukáš G. BIKE KLUB LIPA 01:26:35.00
2.102 Martin H. ( DudySVK) Lemra Cycling team Kosice 01:30:29.00
3.120 murko444 T-Systems Slovakia 01:40:56.00
4.110 Maximilián S. 01:57:15.00
5.114 Martin S. 01:57:16.00
6.121 Vladimír D. MŠK Krompachy 01:58:09.00
7.124 Ivana S. 01:58:34.00
8.105 Ladislav G. 02:07:23.00
9.125 Lucia P. Košice 02:11:54.00
10.244 Peter D. 02:17:39.00
11.104 Ferenc S. ( salyiferi) Mátra Biker Sc 02:22:52.00
12.126 Matej S. NBS Poprad 02:23:40.00
13.115 Dominik M. 02:24:30.00
14.128 Kamil G. Autosport BMW Snina 02:37:39.00
15.123 Ján V. ( johny_zavislak) TOM KRTKO 02:41:15.00
16.118 Marek J. Karolinka Huga a Bubli 02:41:34.00
17.122 Tomas A. ( Tomas.andrle186) 02:45:57.00
18.111 Lucia J. MŠK Krompachy 02:46:05.00
19.117 Marek S. 03:20:58.00
20.127 Ľubomír Š. 03:20:59.00
21.103 Adrian P. 03:32:46.00
22.101 Gabriel M. 03:32:47.00
23.116 Zuzana B. 04:01:01.00
24.208 Peter V. 04:06:03.00
106 Ľubka L. DN:Fi:ni.sh

Typ trate : Stredná 33 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.222 Miroslav F. Pro Sport Team Košice 02:02:02.00
2.209 Tomáš G. KriWo Team Jantex 02:02:09.00
3.254 Michal P. ebajk racing 02:05:22.00
4.282 Matúš H. 02:17:57.00
5.280 Drahomir M. ( drahomir1) Cyklovlk Trhovište 02:22:14.00
6.201 Peter J. ( joppik) Spišská Nová Ves 02:22:34.00
7.210 Michal Š. 02:25:58.00
8.269 Samuel G. bikemagazin.sk 02:25:59.00
9.267 Stanislav G. bikemagazin.sk 02:29:15.00
10.259 Miroslav R. 02:33:43.00
11.243 Maroš G. CK MŠK Kežmarok 02:35:19.00
12.223 Jozef J. ( jachmel) Prešov 02:35:21.00
13.205 Pavol M. 02:36:13.00
14.204 Martin S. ( matostar) 02:38:27.00
15.232 Peter F. ( peto333ai) 02:39:37.00
16.409 Ladislav C. Spedos Slovensko 02:49:35.00
17.426 Marian M. Prešov 02:49:51.00
18.260 Daniel W. Kriwo team Jantex Humenné 02:50:55.00
19.414 Michal N. ( Meaky) 02:52:26.00
20.211 Miroslav K. ( migel049) Damad CYCLING 02:57:23.00
21.281 Michal J. MŠK Krompachy 02:57:29.00
22.410 Štefan L. 03:01:06.00
23.406 Radoslav G. 03:01:42.00
24.415 Ján M. KB Bukovce 03:04:18.00
25.408 Tomáš H. 03:05:34.00
26.247 Zuzana H. 03:06:05.00
27.225 Marek H. 03:06:06.00
28.290 Rastislav P. 03:14:16.00
29.219 Juraj J. Prešov CoKUKAŠ 03:15:36.00
30.335 vladi78 03:17:15.00
31.113 Rastislav K. 03:20:19.00
32.271 Radko S. 03:22:31.00
33.425 Tomáš M. 03:22:33.00
34.277 Jaroslav V. 03:22:52.00
35.256 Jana K. 03:23:17.00
36.255 Jozo_1012 03:23:18.00
37.270 Marek H. CK MŠK Kežmarok 03:25:17.00
38.253 Peter K. ( peter.kal) 03:30:05.00
39.266 Ján Š. ( Jano81) 03:33:17.00
40.229 Patrik S. KC Michalovce 03:36:12.00
41.224 Ján V. Cykloturistický klub Topoľovka 03:37:44.00
42.216 Martin Š. 03:40:18.00
43.263 Slávka F. ( slavuš) BKL-Lipa 03:40:53.00
44.215 František D. 03:44:14.00
45.275 Martin D. HPH Kežmarok 03:53:15.00
46.231 Milan J. ( miko53) - 03:53:19.00
47.403 Stanislav B. 03:53:27.00
48.242 Jakub K. 03:59:06.00
49.221 Natália Ď. CK MŠK Kežmarok 04:00:35.00
50.202 Michal C. Mtb čuňoši 04:03:54.00
51.276 Martin O. 04:09:53.00
52.257 Martin B. 04:16:06.00
53.220 Andrej O. 29er Michalovce 04:24:39.00
54.240 Martin G. 04:31:08.00
55.239 Ján Ž. 04:31:09.00
56.238 Peter C. 04:31:10.00
57.249 Peter B. 04:33:06.00
58.289 Ján L. 04:46:41.00
59.274 Marián T. 1. Atletický klub Humenné 04:57:30.00
203 Peter K. DN:Fi:ni.sh
206 Slavo P. Mtb čuňoši DN:Fi:ni.sh
217 Vlastimil C. ( vlastoch) DN:Fi:ni.sh
233 Július F. DN:Fi:ni.sh
234 Maroš N. DN:Fi:ni.sh
236 Peter P. DN:Fi:ni.sh
241 Peter J. Snina DN:Fi:ni.sh
246 Slavomír M. DN:Fi:ni.sh
248 Matúš M. DN:Fi:ni.sh
250 Rastislav L. DN:Fi:ni.sh
264 Pavol K. DAMAD CYCLING DN:Fi:ni.sh
278 Ján M. CK Energia Svit DN:Fi:ni.sh
283 Erik M. Cykloturistický klub Topoľovka DN:Fi:ni.sh
404 Róbert M. DN:Fi:ni.sh
413 Tomáš K. Metro Košice DN:Fi:ni.sh

Typ trate : Dlha 65 km

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1.319 Matúš L. ( mle) NaNerva 04:21:54.00
2.340 Julian B. 04:32:27.00
3.317 Štefan M. 04:37:05.00
4.310 Pavol H. pro-body sport team Košice 04:56:09.00
5.327 Marek P. ( chalan25rZv) Maťo Team 05:03:49.00
6.301 Samuel M. ( sbrehy) STARBIKE Prešov 05:10:03.00
7.332 Jozef Č. 05:15:16.00
8.303 Marcel K. CK MŠK Kežmarok 05:41:59.00
9.314 Miroslav B. Spišska Nova Ves 05:43:15.00
10.333 Zdeno G. Snina 06:21:45.00
11.330 Karol G. 06:27:56.00
12.308 Michal K. 06:35:20.00
13.329 Jozef S. 06:55:47.00
14.302 Ján O. 07:15:32.00
15.313 Milan I. 08:02:18.00
16.307 Jan L. 08:16:14.00
17.336 Pavol H. Justeco Nezmrzliaci 08:49:18.00
309 Matúš K. DN:Fi:ni.sh
316 Tomáš T. DN:Fi:ni.sh
318 Rudolf B. DN:Fi:ni.sh
322 Peter Červeňák ( petocervik) DN:Fi:ni.sh
323 Peter P. T-Systems Slovakia DN:Fi:ni.sh
324 Rastislav M. ( macky) DN:Fi:ni.sh
325 Slavomir J. ( hunt9) DN:Fi:ni.sh
338 Pavol B. T-Systems Slovakia DN:Fi:ni.sh
353 Dávid M. STARBIKE.SK TEAM Prešov DN:Fi:ni.sh
331 Peter K. DN:Fi:ni.sh

Páčila sa Ti táto akcia?

Tvoje hodnotenie: thumb_up1thumb_down

Naspäť do kalendára
keyboard_arrow_up