MTBIKER odporúča Testovací deň Orbea
O vašu pohodu a dôkladné informácie o bikoch sa postará tím firmy Vavrys (dovozca pre Slovensko), ako aj členovia MTBIKER tímu.

Zoznam testovacích bicyklov Orbea:


Voľné termíny pre testovacie dni si budete môcť pozrieť onedlho.
Rezervácie je možné spraviť mailom na testday@mtbiker.sk, pričom uveďte aj konkrétny deň a hodinu, na ktorú si budete priať zapožičať bicykel.

Dĺžka zápožičky a trasy


Jeden bicykel je možné zapožičiavať maximálne na 1 hodinu + úvodné nastavenie, tak aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail - mapa. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností. Elektrobicykle sa budú testovať maximálne 20 minút spoločne aj s našim redaktorom, aby sme sa vyhli prípadnému vybitiu batérie. Testovanie môže prebiehať na pumptracku za MTBIKER centrom, značenom cyklistickom okruhu, ktorý trvá približne hodinu a vedie okolo hradu Tematín a cez MTBIKER trail. Prípadne si môžete na bicykli spraviť výjazd podľa vlastného uváženia. Pre cestné bicykle sú vhodné destinácie pre testovací výjazd hrad Beckov (trasa) alebo Bezovec či obec Nová Lehota známa z TV seriálu Horná Dolná (trasa).

Jeden účastník môže testovať najviac 2 bicykle v plných časových intervaloch. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú biky dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bike môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi.

Užitočné informácie


  • V priestoroch MTBIKER centra bude k dispozícií sprcha, WC a zabezpečenie stráženia vlastného biku počas testovacej jazdy.
  • Nezabudnite si občiansky preukaz a prilbu.
  • Ak používate SPD pedále a pod., kľudne si ich zoberte so sebou a na testovaciu jazdu vám ich na bicykel radi nasadíme.
  • Bicykle sa požičiavajú iba osobám starším ako 18 rokov, alebo ich zákonným zástupcom.


Kde vás nájdem?


MTBIKER centrum je v obci Hrádok, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Predajňa je dostupná z diaľnice D1 (výjazd Lúka/Hrádok), z ktorej vám to bude trvať 3 minúty. Hrádok je dostupný za 45 minút z Bratislavy, 10 minút z Piešťan a Nového Mesta nad Váhom, 15 minút z Trenčína a hodinku zo Žiliny. Lokalitu sme si vybrali kvôli prístupu z diaľnice, krásnym trasám a terénom v Považskom Inovci, ktoré budú okamžite dostupné z MTBIKER centra - bez prechádzania cez mesto a hlavné cesty.

Testovacie dni 2019 - termíny a značky
13.4.2019 Testovací deň Orbea
27.-28.4.2019 Testovacie dni Rock Machine
4-5.5.2019 Testovacie dni Ghost a Lapierre
11.-12.5.2019 Testovacie dni Canyon
18.5.2019 Testovací deň Bianchi a Corratec
8.6.2019 Testovacie dni Superior a Marin
Logo: Testovací deň Orbea

Testovací deň Orbea

(minulý ročník)
13.04.2019 (ešte 23 dní)
0. kolo - Testovacie dni
Testovací deň
Hrádok (Slovensko)

Páči sa Ti táto akcia?

Tvoje hodnotenie:

Naspäť do kalendára