MTBIKER odporúča Testovací deň Orbea
O vašu pohodu a dôkladné informácie o bikoch sa postará tím firmy Vavrys (dovozca pre Slovensko), ako aj členovia MTBIKER tímu.

Zoznam testovacích bicyklov Orbea:


Rezervácie Voľné termíny pre testovacie dni si môžete pozrieť na tomto odkaze. Rezervácie je možné spraviť mailom na testday@mtbiker.sk, pričom uveďte aj konkrétny deň a hodinu, na ktorú si budete priať zapožičať bicykel.

Cena za testovanie


Tešíme sa na každého, ale po skúsenostiach z minulých rokov, kedy sa na vážnejších kupujúcich záujemcov o bicykle nedostal priestor, pristupujeme k zopár novým opatreniam. Každý testovací termín má špecifické podmienky, lebo testovacie bicykle sú rôzne a ich cena siaha aj cez hranicu 5 000 €.

Podmienky sú uvedené v online dokumente, ktorý slúži na rezerváciu termínov. Ak si našim verným zákazníkom, pre testovacie dni získaš viacero výhod a v mnohých prípadoch bezplatné testovanie bicyklov. Viac o vernostnom systéme a zľavách v MTBIKER shope sa dozvieš na tomto odkaze.

Kategória zákazníka vo vernostnom systéme ťa oprávňuje pri testovacom dni na:
  • VIP - 2x bicykel bezplatne
  • Premium - 1x bicykel bezplatne a následne ďalší 5 € zápožička

Zrušenie rezervácie je potrebné ohlásiť najneskôr v stredu v týždni, kedy sa testovacie dni uskutočnia. Tvoju kategóriu vernostných zliav v MTBIKER shope si môžeš pozrieť v sekcii Tvoje objednávky, alebo na tomto odkaze.

Ak si ešte nenakupoval v MTBIKER shope, samozrejme testovanie bicyklov je dostupné aj pre teba, pričom je každý bicykel spoplatnený sumou 5 €. Tešíme sa aj na tvoju účasť.

Program testovacieho dňa


Prvé zápožičky bicyklov sa uskutočnia o 09:30 v MTBIKER centre (obec Hrádok). Testovanie môže prebiehať na pumptracku za MTBIKER centrom alebo na značenom cyklistickom okruhu, ktorý trvá približne hodinu a vedie okolo hradu Tematín a cez MTBIKER trail. Prípadne si môžete na bicykli spraviť výjazd podľa vlastného uváženia. Pre cestné bicykle sú vhodné destinácie pre testovací výjazd hrad Beckov (trasa) alebo Bezovec či obec Nová Lehota známa z TV seriálu Horná Dolná (trasa).

O 11:00 bude pripravené malé občerstvenie v centre pre účastníkov, počas ktorého bude náš redaktor predvádzať servisné úkony, ktoré ste možno mohli vidieť aj v našich videách na YouTube alebo podľa možností unboxing zaujímavého modelu Orbea.

O 14:30 sa uskutoční spoločný výjazd s redaktorom (kimlo) na Tematín, pri ktorom sa pôjde turistické tempo a dozviete sa zaujímavosti o konkrétnych modeloch bicyklov. Na výjazd je možne ísť na svojom bicykli alebo na zapožičanom z testu, pokiaľ ste si ho rezervovali. Náš fotograf zhotoví fotky, ktoré bude možné zaslať na vyžiadanie mailom. Po príchode zo spoločného výjazdu sa môžete tešiť na občerstvenie v podobe grilovačky, ukážky zo servisu alebo nazbierate cenné rady v oblasti výbavy na bikovačku. Testovací deň ukončíme cca 17:30.

Dĺžka zápožičky a trasy


Jeden bicykel je možné zapožičiavať maximálne na 1 hodinu + úvodné nastavenie, tak aby ste stihli absolvovať v pohode MTBIKER trail - mapa. Bicykle sa tak budú striedať v jeden a pol hodinových cykloch, prípadne skôr, podľa účasti a časových možností. Elektrobicykle sa budú testovať maximálne 20 minút spoločne aj s našim redaktorom, aby sme sa vyhli prípadnému vybitiu batérie.

Jeden účastník môže testovať najviac 2 bicykle v plných časových intervaloch. Ďalšie bicykle iba medzi zápožičnými termínmi, ak budú bicykle dostupné. Na dohodnutý termín rezervácie treba prísť včas, ak budete meškať viac ako 10 minút, vami rezervovaný bicykel môže byť poskytnutý ďalšiemu záujemcovi. O vašu pohodu a dôkladné informácie o bicykloch sa postarajú členovia MTBIKER tímu.

Užitočné informácie


  • V priestoroch MTBIKER centra bude k dispozícií sprcha, WC a zabezpečenie stráženia vlastného biku počas testovacej jazdy.
  • Nezabudnite si občiansky preukaz a prilbu.
  • Ak používate SPD pedále a pod., kľudne si ich zoberte so sebou a na testovaciu jazdu vám ich na bicykel radi nasadíme.
  • Bicykle sa požičiavajú iba osobám starším ako 18 rokov, alebo ich zákonným zástupcom.

Kde vás nájdem?


MTBIKER centrum je v obci Hrádok, v okrese Nové Mesto nad Váhom. Predajňa je dostupná z diaľnice D1 (výjazd Lúka/Hrádok), z ktorej vám to bude trvať 3 minúty. Hrádok je dostupný za 45 minút z Bratislavy, 10 minút z Piešťan a Nového Mesta nad Váhom, 15 minút z Trenčína a hodinku zo Žiliny. Lokalitu sme si vybrali kvôli prístupu z diaľnice, krásnym trasám a terénom v Považskom Inovci, ktoré budú okamžite dostupné z MTBIKER centra - bez prechádzania cez mesto a hlavné cesty.

Testovacie dni 2019 - termíny a značky
13.4.2019 Testovací deň Orbea
27.-28.4.2019 Testovacie dni Rock Machine
4-5.5.2019 Testovacie dni Ghost a Lapierre
11.-12.5.2019 Testovacie dni Canyon
18.5.2019 Testovací deň Bianchi a Corratec
8.6.2019 Testovacie dni Superior a Marin

Tešíme sa na vašu účasť a veríme, že si užijete testovačky, ktoré vás zaujímajú.
keyboard_arrow_up