Kliknutím prejdeš na
www.welovecycling.com
Reklama

Výsledky z akcie (57 účastníkov)

Kompletné výsledky z akcie nájdete na: https://www.sportsofttiming.sk/sk/zavod/overview/5030

Zobraz výsledky pre trať:
a kategóriu:

Typ trate : 11km/400m prevýšenie

Kategória : Muži, 18 a menej rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2. (2.)16 Marek T. ( Marek521) Kaktus Bike Team Bratislava 00:33:38.50
3. (39.)53 Maxim R. CYKLISTICKA TOUR 00:53:46.10
4. (43.)56 Juraj J. Cyklistický klub Stupava 00:57:41.20
5. (51.)40 Matúš B. 01:01:44.20
6. (55.)48 Martin B. 01:12:12.80
36 Samuel G. DN:Fi:ni.sh

Kategória : Muži, 19 - 29 rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (3.)5 Lukáš B. Bratislava 00:33:53.40
2. (10.)22 Martin J. 00:38:49.80
3. (32.)38 Lukáš M. PROefekt team 00:48:48.50
4. (33.)19 Michal K. 00:49:32.30
5. (36.)39 Peter F. 00:50:57.50
6. (37.)24 Matúš T. 00:52:00.50
7. (41.)20 Robert S. 00:54:40.50
8. (50.)45 Matúš U. 00:59:59.80

Kategória : Muži, 30 - 39 rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (4.)21 Jaroslav Š. DEMA Racing team 00:34:06.60
2. (5.)6 Juraj O. ( eloscilatore) Športservis 00:34:20.70
3. (6.)35 Jaroslav S. 00:34:41.90
4. (15.)7 Martin R. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 00:42:01.70
5. (17.)34 Richard M. 00:42:30.50
6. (25.)37 Jakub H. ( jakubhnilica) 00:47:11.40
7. (26.)18 Matej N. 00:47:14.70
8. (30.)25 František P. 00:47:39.70
9. (56.)29 Marek L. 01:14:55.70

Kategória : Muži, 40 - 49 rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2. (7.)1 Norbert Š. Limbach 00:35:44.20
3. (8.)43 Ondrej H. Šk Devínska kobyla 00:37:58.70
4. (9.)10 Miroslav L. MTB Harmony TEAM 00:38:04.60
5. (11.)15 Karol K. ( Karci76) 00:40:49.90
6. (12.)9 Martin K. 00:41:00.70
7. (14.)28 Ivan H. SUNCYCLE.sk Cycling Team 00:41:51.50
8. (20.)14 Peter B. 00:44:22.30
9. (21.)27 Marek Malovec ( MarMal) 00:44:39.60
10. (22.)44 Igor K. P K racing team 00:44:39.80
11. (23.)3 Maroš S. CK Koliesko Stupava 00:45:13.40
12. (24.)17 Martin K. 00:47:07.00
13. (27.)52 Miloš R. 00:47:26.80
14. (28.)55 Marian Ž. P K Racing team 00:47:28.70
15. (29.)8 Libor J. 00:47:29.40
16. (31.)30 Peter T. 00:47:54.60
17. (40.)51 Roman B. CK Koliesko 00:54:04.40
18. (45.)31 Igor T. 00:58:35.50
19. (53.)49 Adrián B. 01:11:15.80
0 Juraj J. Cyklistický klub Stupava DN:St:ar.ts

Kategória : Muži, 50 - 59 rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (13.)2 Stanislav B. CK Koliesko Stupava 00:41:26.70
2. (16.)12 Ivan M. 00:42:13.70
3. (34.)50 Juraj J. CK KOLIESKO 00:49:37.80
4. (38.)47 Juraj S. MTB Kolečko 00:53:10.30
5. (44.)46 Branislav S. MTB Kolečko 00:58:16.50
6. (46.)32 Viliam S. 00:59:05.70
7. (48.)54 Vladimír S. CK KOLIESKO 00:59:36.10

Kategória : Muži, 60 a viac rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (18.)4 Jozef T. P K Racing team 00:42:32.50
2. (19.)11 Imrich T. ( bikerbrumko) Bajkula Rieders Bratislava 00:43:02.30
3. (47.)13 Tibor T. 00:59:23.60

Kategória : Ženy, 40 a viac rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (35.)33 Lucia H. Geronimo Bratislava 00:50:41.70
2. (49.)23 Monika P. MTB Kolečko 00:59:59.30
3. (52.)41 Viera P. 01:04:54.90
4. (54.)80 Eva K. ŠK VAZKA Bratislava 01:11:47.60

Kategória : Ženy, 19 - 29 rokov (11km/400m prevýšenie)

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
1. (42.)26 Denisa Dubovská ( DeniDu) 00:57:19.10



Celkové poradie pre jednotlivé trate

Typ trate : 11km/400m prevýšenie

Poradie ŠČ Meno pretekára Klub Čas
2.16 Marek T. ( Marek521) Kaktus Bike Team Bratislava 00:33:38.50
3.5 Lukáš B. Bratislava 00:33:53.40
4.21 Jaroslav Š. DEMA Racing team 00:34:06.60
5.6 Juraj O. ( eloscilatore) Športservis 00:34:20.70
6.35 Jaroslav S. 00:34:41.90
7.1 Norbert Š. Limbach 00:35:44.20
8.43 Ondrej H. Šk Devínska kobyla 00:37:58.70
9.10 Miroslav L. MTB Harmony TEAM 00:38:04.60
10.22 Martin J. 00:38:49.80
11.15 Karol K. ( Karci76) 00:40:49.90
12.9 Martin K. 00:41:00.70
13.2 Stanislav B. CK Koliesko Stupava 00:41:26.70
14.28 Ivan H. SUNCYCLE.sk Cycling Team 00:41:51.50
15.7 Martin R. CK KOLIESKO - STUPAVA TROPHY TEAM 00:42:01.70
16.12 Ivan M. 00:42:13.70
17.34 Richard M. 00:42:30.50
18.4 Jozef T. P K Racing team 00:42:32.50
19.11 Imrich T. ( bikerbrumko) Bajkula Rieders Bratislava 00:43:02.30
20.14 Peter B. 00:44:22.30
21.27 Marek Malovec ( MarMal) 00:44:39.60
22.44 Igor K. P K racing team 00:44:39.80
23.3 Maroš S. CK Koliesko Stupava 00:45:13.40
24.17 Martin K. 00:47:07.00
25.37 Jakub H. ( jakubhnilica) 00:47:11.40
26.18 Matej N. 00:47:14.70
27.52 Miloš R. 00:47:26.80
28.55 Marian Ž. P K Racing team 00:47:28.70
29.8 Libor J. 00:47:29.40
30.25 František P. 00:47:39.70
31.30 Peter T. 00:47:54.60
32.38 Lukáš M. PROefekt team 00:48:48.50
33.19 Michal K. 00:49:32.30
34.50 Juraj J. CK KOLIESKO 00:49:37.80
35.33 Lucia H. Geronimo Bratislava 00:50:41.70
36.39 Peter F. 00:50:57.50
37.24 Matúš T. 00:52:00.50
38.47 Juraj S. MTB Kolečko 00:53:10.30
39.53 Maxim R. CYKLISTICKA TOUR 00:53:46.10
40.51 Roman B. CK Koliesko 00:54:04.40
41.20 Robert S. 00:54:40.50
42.26 Denisa Dubovská ( DeniDu) 00:57:19.10
43.56 Juraj J. Cyklistický klub Stupava 00:57:41.20
44.46 Branislav S. MTB Kolečko 00:58:16.50
45.31 Igor T. 00:58:35.50
46.32 Viliam S. 00:59:05.70
47.13 Tibor T. 00:59:23.60
48.54 Vladimír S. CK KOLIESKO 00:59:36.10
49.23 Monika P. MTB Kolečko 00:59:59.30
50.45 Matúš U. 00:59:59.80
51.40 Matúš B. 01:01:44.20
52.41 Viera P. 01:04:54.90
53.49 Adrián B. 01:11:15.80
54.80 Eva K. ŠK VAZKA Bratislava 01:11:47.60
55.48 Martin B. 01:12:12.80
56.29 Marek L. 01:14:55.70
36 Samuel G. DN:Fi:ni.sh
0 Juraj J. Cyklistický klub Stupava DN:St:ar.ts

Páčila sa Ti táto akcia?

Tvoje hodnotenie:

Naspäť do kalendára