Super akcia,klobúk dole pred Vlastom,vidno,že je to robené srdcom. Škoda môjho prvého DNF Vv živote. 😀

Nemám čo vytknúť všetko bolo super.

Vsetko dobre zvladnute, ziadny problem som nevidel, vsetko fungovalo ako malo

Ok

perfektné, vďaka.

Bol som na takejto akcii prvýktrát, super že sa to vôbec uskutočnilo, kvôli vírusovým problémom. Účasť fakt veľká, elitná kategória boli iný borci.... , zážitok určite, viacerí sme sa prekonávali hlavne v tých bahnitých úsekoch... Myslím že aj krátka trať bola dosť značená, aj pre začiatočníka ako ja + pár ľudí, organizácia na štarte a v zázemí, dobrá, potešilo by ale tričko (minulý ročník myslím dostávali účastníci).
Ale, možno niekto bude súhlasiť, možno nie
moje subjektívne postrehy: - v kategórii 25km, bolo ešte pár pretekárov asi profi, aj vo family kategórii, hoby bikeri mali menšiu šancu, ale museli viac zabojovať,
- štart elit.+profi kategórie mohol byť skôr, lebo tí čo nám to trvalo dlhšie absolvovať trať aj 25ku, tak sme na pár úzkych úsekoch im zavadzali pri obiehaní, samozrejme väčšina boli obozretní, a kričali hobby jazdcom keď nás obiehali, že ktorou stranou "preletia" to bolo fajn, ale deti sa môžu zmiasť, a nedajbože sa môže stať kolízia, tým pádom by bolo lepšie posúnuť štart jedných alebo druhých, druhá vec že by trvali dlhšie preteky viem...
- Sprchy: sorry ale katastrof, ked sme sa šli sprchovať predposledný a posledný jazdci už dávno nebola teplá voda a plno blata tam bolo naneseného, že sa nedalo osprchovaný normálne obliecť, ale to možno bola chyba aj niektorých súťažiacich, neviem, ale boli iba dve sprchy na skoro "200" chlapov...
- poslená vec, Občerstvovačka: mohla by byť pre tých čo idú 25ku aj skôr(10 alebo15km), bo sme niektorí došli na 20km už totálne v kŕčoch a nemali pri sebe magnézium alebo fruktozový cukor.....nevravím za seba ale ostatných!!!
No organizátorom aj mediálnym partnerom patrí vďaka za túto akciu!!!!

Rad by som reagoval - to blato v sprche si robia pretekári sami. Je nemožné ihneď upratovať a to nehovorím že boli vyzvaný aby sa sprchovali a nerobili si tam pracku. ( po pretekoch to upratujeme a čistíme odpadovú rúru tak viem aké to je a nepáči sa mi to tiež)
Tepla voda ? To je všade tak po pretekoch bohužiaľ to sa nedá ovplyvniť tak isto ako viac spŕch je to kúpalisko.
Trička ? Za 15€ štartovného myslím, že v takejto situácii keď sa nedajú nájsť sponzori bol bohatý balíček. Mohlo sa dať štartovné ako inde 40€ a boli by trička no myslím, že každý sa tešil viac na súťaž a zajazdenie si ako na tričko. Mimochodom trička boli, ale na 3.ročníku toto bol 6.ročnik. A k občerstvovačke je na takom mieste kde je potrebné dodať energiu po stojke a pred. Každý pretekar si berie aj svoj gel či vodu. Každý vie koľko spotrebuje a ako to potrebuje. Napríklad niekto z dlhej sa ani nezastaví a z 25 sa zastavia aby si urobili foto a najedli sa.
Ale ďakujem za seba nie za ostatných za postrehy no z organizačných veci toto sú take čo ja neviem vylepšiť do budúcna
Vlasto

Na tento pretek som odpočítaval týždne, dni, hodiny a sekundy, kedže od posledného maratoniku v Janurári v Stupave, prešlo kvôli korone kopec mesiacov bez podobného eventu. Očakávania sa naplnili a Novohradský Pedál sa uskutočnil - s 10 bodmi z 10. Nemám vôbec čo vytknúť, prvá účasť aj spolu so 7 parťákmi kde si aj oni prišli na svoje. Pre veľa znich boli toto prvé preteky a musím za nich odkázať, že dostali od trate poriadne naložené (v dobrom) Pretekársky sa naladili a preto sa zúčastníme aj nabudúce. Tento ročník bude výnimočný tým, že odštartoval pretekársku sezónu pre veľa znás, kedže bol jeden z prvých po dlhom čase. Preto sa určite ukážem aj na dalšom ročníku. Blata sice bolo dosť, ale o tom to MTB je a ak sa človek na pretek teší X mesiacov, je úplne jedno aké počasie ho na štarte čaká. Trať super, organizátor na jednotku, občersvenie parádne, niet čo vytknúť. Ďakujem !

thumb_up0thumb_down reply

nasa skupina na kratkej zle odbocila a ti, ktori sa vcas nezbadali ze idu zle tak si nadisli 5km navyse... strata priblizne 10 minut takze super. Pri prejazde danym miestom druhy krat tam uz stal regulovcik a ospravedlnoval sa. zrejme sa bol kdesi vykakat. inak vsetko ok