Zrušené Testovací deň Bianchi

calendar_today 16.05.2020
format_list_numbered 0. kolo - Testovacie dni
sell MTBIKER akce
place MTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
Páčila sa Ti táto akcia?
Tvoje hodnotenie: thumb_up0thumb_down
arrow_backNaspäť do kalendára
Akcia bola zrušená!
MTBIKER odporúča Testovací deň Bianchi
O vašu pohodu a dôkladné informácie o bikoch sa postará tím firmy ProCycling (dovozca Bianchi pre Slovensko), ako aj členovia MTBIKER tímu.
PODUJATIE ZRUŠENÉ z dôvodu prevencie šírenia koronavírusu a v súvislosti so zákazom organizovania hromadných podujatí na územi Slovenskej republiky.

Táto akcia ešte u nás nemá kompletné propozície - doplníme ich čoskoro.

Zatiaľ si môžeš pozrieť reportáž z minulého ročníka.
Reportáž: Testovacie dni Bianchi a Corratec - skutočne pohodová sobota

Ak ste si chceli vyskúšať, ako sa jazdí na celeste farbe, tak bola možnosť uplynulý víkend počas testovacích dní Bianchi a Corratec.

 

Najrýchlejšia farba je vraj červená, no ja si myslím, že celeste je rozhodne najštýlovejšia a určite platí, že keď to nejde, nech to aspoň dobre vyzerá . O tom sa mohli presvedčiť viacerí, ktorí prišli v sobotu a navyše prialo aj skutočne výborné počasie. Pre tých, čo sú viac „praktickí“, boli pripravené testovacie bicykle značky Corratec. Práve tie zase ponúkajú výborný pomer ceny a úžitkových vlastností.Keď sme už pri pomere cena/výkon, novinka v ponuke Bianchi, model Sprint zrejme poteší viacerých. Jedná sa totiž o bicykel, ktorý kombinuje všetky moderné prvky a servíruje ich v kabáte, ktorý na prvý pohľad ťažko rozoznáte od tých najvyšších modelov. To všetko pri priaznivej cene a dostupná bude ako verzia na klasických brzdách, tak aj disková. Bude teda ideálnou vstupnou bránou do sveta značky Bianchi pre všetkých fanúšikov. Ten si trošku bližšie predstavíme v ďalšom videjku na YouTube kanáli MTBIKER centra.Samozrejme okrem tých cestných nechýbali ani MTB modely vrátane hardtailu Methanol CV alebo celoodpruženého Methanol FS.Okolo pol druhej sa začal ďalší termín výpožičiek a tak som sa tesne pred druhou náhodne pridal k Filipovi, ktorý testoval Oltre a nakoniec z toho bol výborný pojazd na Bezovec, ktorý sme vďaka svižnému tempu stihli s prehľadom a naozaj dobre „pokecali“. Ak budete mať niekedy cestu okolo, toto stúpanie si určite zaraďte do programu a ak budete pokračovať ešte ďalej, dostanete sa do slávnej Hornej Dolnej .Kto teda nemohol prísť vyskúšať iný stroj než ten svoj, je tu šanca už túto sobotu. Teraz pre zmenu s bicyklami od inej talianskej značky Wilier. Všetky podrobnosti vrátane termínov nájdete na tomto odkaze

Testovacie dni 2019 - termíny a značky:


  • 25.5.2019 - Testovací deň Wilier
  • 8.6.2019 - Testovacie dni Superior a Marin

Fotogaléria k článku

 
keyboard_arrow_up