4.67 / 5 • 9 hodnotení
thumb_up0thumb_down reply

super pretek

Vyborna organizacia, krasne prostredie.

Posledne preteky tohto roku pre niektorych z nas a musim povedat ze boli paradne. Mali mat uplne vsetko co maju mat. Miestami blato , kamene , inde idealna trat vacsinou v lese , ako vzdy super atmosfera,dobry gulas , no proste jedna TOPKA
Mišo to robi srdcom a to je zaklad. Len nech to takto vydrzi co najdalej Snad sa vidime aj o rok .Zmena na kratkej trase bola vyborna , technicky narocnejsia a takto to ma presne byt

Bol som len zo synmi na detské preteky, ale organizácia super a chlapi hovorili že aj trať bola dobrá, takže na budúci rok pôjdem asi aj ja😊🚴

Tradične dobre pripravene preteky, trošku dažďa aj blata im len dodali správnu atmosféru. Na 47 km trase mi chýbala ešte jedna občerstvovačka , ale inak super.

Veľmi dobrá organizácia, príprava trate, značenie, celkovo atmosféra, organizátorský tím za to môžeme len pochváliť a poďakovať. Trať technicky skôr jednoduchšia (47 km), aspoň blato to robilo trochu náročnejšou. A čo je už klasikou na všetkých pretekoch - na mňa veľmi dlhý odstup medzi príchodom pretekárov a následným vyhlasovaním výsledkov či tombolou, dosť ľudí dovtedy odíde.

Super pretek, vyborna trat (absolvoval som 47km), vyborna organizacia a znacenie, super obcerstvenie pocas aj po preteku.
Za mna jedine minus umyvanie bicyklov - len dve hadice pri 200 pretekaroch a tak blatistej strati je proste malo, trebalo cakat aj 20-30 minut na umytie bicykla.
Ale celkovo super akcia ako kazdy rok, tak dufam, ze o rok sa vidime znova

Parada, bol som všetky ročníky a samozrejme nebudem chýbať ani na tom ďalšom. To umývanie bikov, dve hadice málo navyše s dosť slabým tlakom ale umyť sa dalo aj keď to trochu trvalo no. Trať pozmenená k lepšiemu

spokojnosť,miesta dosť na parkovanie,prijateľné štartovné,chutný guláš a topka boli sprchy s teplou vodou! technicky ľahká dlhá trať aj dobre značená,miestami mohlo byť výraznejšie...navrhujem oddeliť štart tratí a na dlhej ešte jeden stánok aspoň s vodou...ďakujem organizátorom,účasťou som si vystavil pozvánku aj na budúci ročník