Kalendár podujatí

Logo: YAZDA Pohoda YAZDA Pohoda

Pre milovníkov cyklistiky a Pohoda festivalu sme si tento rok pripravili niečo jedinečné. Zážitok, ktorý vie byť výzvou, no zároveň veľký a epický krok pre ekologickú dopravu.


Cyklistika je viac ako len bicyklovanie, rovnako ako Pohoda je viac než len hudobný festival. Predstavujeme ti najekologickejšiu prepravu na tento festival s názvom YAZDA. Nie je to len o tom, ako sa dostať na trenčianske letisko, ale tvoj pohodový festivalový víkend začne už komunitnou YAZDOU, ktorá bude mať všetko, čo miluješ na cestnej cyklistike 

Klub ziletky.cc na čele s Yakshom pripravili cyklo balík, ktorý vyrazí z Bratislavy do Trenčína so zástavkami v Trnave, v Leopoldove, v Piešťanoch a v Novom Meste Nad Váhom a ty máš možnosť byť súčasťou tejto historicky prvej najekologickejšej prepravy na Pohodu, ktorá bude zakončená exkluzívnou spanilou jazdou cez festivalový areál.

Poď na bike s Yakshom, klubom ziletky.cc, MTBIKER a Isadore a buď súčasťou YAZDY, na ktorú nezabudneš. Zatiaľ čo budeš točiť nohami, my sa postaráme o ostatok. MTBIKER spolu s Isadore zabezpečuje sprievodné vozidlá, ktoré do Trenčína zoberú všetku batožinu, ktorú si na festival plánuješ vziať. Zároveň po YAZDE zabezpečíme stráženie bicyklov, aby si si ničím nerušený užil skutočnú Pohodu.

Dôležité informácie

Štart: 11.7. o 10:00 hod.
Miesto štartu: Pradiareň, v blízkosti predajne Isadore
Trasa: nájdeš ju na tomto odkaze
Pridať sa k nám môžeš v nasledovných mestách:Obmedzený počet účastníkov: 50

Na podujatie sa môžeš prihlásiť pomocou tlačidla „Zúčastním sa“. Kamoši z Isadore si pre všetkých účastníkov pripravili tričká s logom YAZDA, stačí nám nahlásiť Tvoju veľkosť a tričko ta bude čakať na štarte. Samozrejme, vieš sa k nám pripojiť na ktorejkoľvek zastávke našej YAZDY. Inštrukcie Ti pošleme mailom. Odvoz osobných veci z Bratislavy na Pohodu je zabezpečený sprievodnými vozidlami. Stačí prísť na miesto štartu s ruksakom a bicyklom a o všetko sa postaráme. Rovnako máme zabezpečenú aj bezpečnú a stráženú úschovu Tvojho drahocenného bicykla počas festivalu! Aby sme sa náhodou nenudili počas festivalu, pripravili sme si v piatok doobeda jazdu po okolí Trenčína a v sobotu malú súťaž - Drag Race na runway letiska v areáli festivalu! Bližšie informácie pošleme pár dní pred pohodou konkrétnym prihláseným účastníkom. Tešíme sa na Teba!

Posledná a najdôležitejšia informácia: YAZDA je zadarmo a potrebuješ len cestný bicykel + lístok na festival POHODA 2024.

Tešíme sa na Teba!
keyboard_arrow_up