Video: Pinarello a jeho história

102 komentáre

kimlo 05.07.2018   Predstavenie Youtube Pinarello Video Cestna Cyklistika

Tradičné značky, medzi ktoré Pinarello rozhodne patrí, majú vždy zaujímavú históriu. Veď, ako môže súvisieť zisk čierneho dresu z Gira pre posledného pretekára so založením?

 Dnes patrí Pinarello medzi značky, ktoré sa v dave cyklistov a bicyklov rozhodne nestratia. Nehovoriac o množstve víťazstiev, vrátane tých najcennejších z Grand Tours. Pozrite si, ako to celé vzniklo a ako sa vyvíjali bicykle s viac ako 50-ročnou tradíciou.

Video vzniklo na základe spolupráce so značkou Pinarello. Dovozcom na Slovensko je Davorin a ponuku vybraných modelov nájdete na tomto odkaze.

Ak sa vám video páčilo, nezabudnite nás podporiť svojím odberom.

Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Komentáre

truhlix 05.07.2018 (20:44)

3


Ahojte,

mozno som to vo videu zle zachytil, ale Banesto bolo zo Spanielska a a nasledovnikom Banesta bol Movistar. Tiez je skoda, ze ste nespomenuli Miguela Induraina, ktory - takpovediac - patri do rodiny Pinarella.

M.

 
kimlo truhlix 06.07.2018 (14:23)

0


Ahoj, dik za postreh, zle som si to asi prelozil z originalu "After Banesto, arrives yet another new intuition, Fausto decides to invest in a German team who are failing to find a sponsor. In less than a year, this small team becomes an unbeatable giant that will dominate the cycling scene in the 90"s: Team Telekom." ... vdaka za upozornenie

 
Pridaj komentár