Video: Ako sa obliecť pri jazdení v kopcoch a počas prechodného obdobia?

Väčšie prevýšenie a z toho plynúce rozdiely teplôt, či tiež blížiace sa prechodné obdobie vyžaduje klásť trochu väčší dôraz na oblečenie. Ako jazdiť na ľahko a mať všetko dôležité?Jazdenie v horách nie je to isté, ako keď idete na 2 hodiny okolo domu v stabilnom počasí. Základom je cítiť sa komfortne cestou nahor aj počas intenzívnej športovej jazdy a pritom ochrániť citlivé časti tela. Navyše tu viac než kde inde oceníte aj minimálnu hmotnosť výbavy. Rovnako podobný princíp platí aj pre blížiace sa prechodné obdobie, kedy je ešte teplo na zimné veci, ale už je potrebné sa chrániť - nehovoriac o výrazných teplotných rozdieloch počas dňa. V prípade meniaceho sa počasia a väčšieho chladu môže pomôcť video o výbere vhodnej bundy do premenlivých podmienok. Viac o výber základných doplnkov od Castelli a na čo si dať pri nich pozor sa doziete tu.

Séria o oblečení a vhodnej výbave vznikla na základe spolupráce so značkou Castelli. Jej aktuálnu ponuku nájdete na tomto odkaze.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up18thumb_down comments 6 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Oblečenie na zimu - kde je rozdiel medzi drahým a lacnejším play_arrow

Video: Oblečenie na zimu - kde je rozdiel medzi drahým a lacnejším

Prečo stojí napr. niektorá bunda 2x toľko ako iná a čo zohľadniť pri výbere oblečenia pre svoje vlastné potreby?
Prečo jazdím aj v horších podmienkach? play_arrow

Prečo jazdím aj v horších podmienkach?

Vyraziť, aj keď trochu prší alebo je veľká šanca, že človek zmokne? Je niekoľko dôvodov, prečo áno a okrem nich doplním aj niekoľko tipov pre väčší komfort a bezpečnosť.
Video: Cyklistické nohavice - obtiahnuté alebo voľné? play_arrow

Video: Cyklistické nohavice - obtiahnuté alebo voľné?

Či už obtiahnuté alebo voľné, cyklistické nohavice s vnútornou výstelkou sú nepochybne veľkým prínosom v oblasti komfortu jazdy. V dnešnom videu sa vám pokúsime poradiť, ktorý typ zvoliť a podľa čoho si vyberať.
keyboard_arrow_up