Video: Finále SP v zjazde ovládol endurista

172 komentáre

redakcia 29.08.2018   Horska Cyklistika Enduro Video Svetovy Pohar Downhill Cyklistika

Trať v La Bresse si pripravila poriadne prekvapenie, keď sa z nečakaného víťazstva radoval Belgičan a víťaz nedávneho kola EWS - Martin Maes.

 Nikto nečakal, že jazda víťaza poslednej enduro série Martina Maesa bude nakoniec najrýchlejšia. Na mokrej a fyzicky náročnej trati si počínal skvelo a najmä v jednej sekcii doslova deklasoval konkurenciu - práve tá totiž obsahovala fyzicky náročné šliapavé pasáže, kde zúročil svoju vytrvalosť a prípravu v rámci EWS. Vďak tomu sedel v "horúcom kresle" viac ako 1 hod a 40 minút, až sa nakoniec dočkal. Nečakali to ani kamery a tak zatiaľ nie je veľa záznamov z jeho jazdy Pozrite si ale to najlepšie v zostrihu.Jediný, kto dokázala atakovať jeho čas bol celkový víťaz SP Amaury Pieron, lenže to položil tesne pred cieľom na šmykľavej tráve (video 2:20) a skončil na 10. mieste. Druhé miesto bral Gee Atherton (GBR) a tretie Brook McDonald (NZL).

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Prilby ~ AM/EN prilby)

Komentáre

b0b0 30.08.2018 (13:04)

0


A neťažil víťaz z toho, že ešte nebola na začiatku trať taká zničená?

 
AspidMan b0b0 31.08.2018 (07:24)

0


Určite aj to hralo rolu, ako aj to že sedel na úplne novom a preňho neznámom biku. Maes je proste zviera a víťazstvo si určite zaslúžil.

 
Pridaj komentár