Video: Finále SP v zjazde ovládol endurista

Trať v La Bresse si pripravila poriadne prekvapenie, keď sa z nečakaného víťazstva radoval Belgičan a víťaz nedávneho kola EWS - Martin Maes.Nikto nečakal, že jazda víťaza poslednej enduro série Martina Maesa bude nakoniec najrýchlejšia. Na mokrej a fyzicky náročnej trati si počínal skvelo a najmä v jednej sekcii doslova deklasoval konkurenciu - práve tá totiž obsahovala fyzicky náročné šliapavé pasáže, kde zúročil svoju vytrvalosť a prípravu v rámci EWS. Vďak tomu sedel v "horúcom kresle" viac ako 1 hod a 40 minút, až sa nakoniec dočkal. Nečakali to ani kamery a tak zatiaľ nie je veľa záznamov z jeho jazdy Pozrite si ale to najlepšie v zostrihu.Jediný, kto dokázala atakovať jeho čas bol celkový víťaz SP Amaury Pieron, lenže to položil tesne pred cieľom na šmykľavej tráve (video 2:20) a skončil na 10. mieste. Druhé miesto bral Gee Atherton (GBR) a tretie Brook McDonald (NZL).
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up17thumb_down comments 2 komentáre report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS play_arrow

Video: Simona Kuchyňková - s nulovými očakávaniami vyhrala EWS

Simonu Kuchyňkovú (Simču) mnohým z vás predstavovať nemusíme, no niektorí možno ani nevedia, aký talent na Slovensku v gravity disciplínach máme.
Simona Kuchyňková – pre 4. miesto v zjazde na MS so zlomeným zápästím play_arrow

Simona Kuchyňková – pre 4. miesto v zjazde na MS so zlomeným zápästím

Keby bolo kedy, ale v zjazde na majstrovstvách sveta sme sa skoro mohli radovať z medaily. Hlavné je, že Slovensko má v gravity disciplínach skutočne veľký talent.
Video: Denis Kohút  – zjazd, enduro a všetko okolo play_arrow

Video: Denis Kohút – zjazd, enduro a všetko okolo

Majster Slovenska kategórie elite v zjazde, 5. miesto na Majstrovstvách Európy, alebo aj 32. miesto na posledných Majstrovstvách sveta v Leogangu 2020. Zoznámte sa s jazdcom CTM Racing Teamu, Denisom Kohútom.
keyboard_arrow_up