Video: Najkrajšie stúpania - Martinské hole - 11 km s prevýšením 900 m

Za týmto kopcom som rozhodne nemusel cestovať ďaleko a využil som domáce prostredie Lúčanskej Malej Fatry.Zrejme najväčšou dominantou okolia Žiliny sú Martinské hole a najmä vysielač Krížava na ich vrchole vo výške 1451 m n.m. Práve k nemu vedie cesta s parametrami, za ktoré sa nemusia hanbiť ani alpské stúpania. Jediné, čo niekomu môže prekážať, je horší stav vrchnej časti, ale s trochou techniky sa to dá zvládnuť...odmenou sú následné krásne výhľady na Veľkú a Malú Fatru. Navyše ma napadlo viac využiť aplikáciu Strava, ktorá vie byť dobrým zdrojom motivácie (ak sa to nepreháňa). Preto na segmente uvedenom nižšie vyhlasujeme takú menšiu súťaž.

Súťaž


Súťaž prebieha na tomto segmente a to mesiac od publikácie videa. Kto ako prvý prekoná môj čas, dostane kupón k nám do MTBIKER shopu v hodnote 50 €. Rovnako odmeníme aj ďalších, ktorí sa zúčastnia drobnosťami a vecnými cenami - či už ďalších v poradí alebo aj náhodne podľa počtu, takže sa stačí aj zúčastniť. Nikdy som nič podobné neorganizoval, tak uvidíme . No a ešte pre istotu dodám, že ebiky sa nerátajú...

Podmienky súťažeTakýchto súťaží by som rád postupne robil viac, tak potom už netreba nič riešiť, len sa zapojiť a dať si do tela .

1. diel série Najkrajšie stúpania nájdete na tomto odkaze.

Video vzniklo vďaka spolupráci so značkou Bianchi. Kompletnú ponuku modelov nájdete na tomto odkaze.

Ak sa vám video páčilo, pozrite sa aj na ďalšie v našom playliste a nezabudnite nás podporiť svojím odberom.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up58thumb_down comments 36 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Znaková reč cyklistov - poznáš všetky signály? play_arrow

Video: Znaková reč cyklistov - poznáš všetky signály?

Aké znamenia je dobré ovládať pri jazde v skupine cyklistov alebo vo vzťahu k vodičom? Ako tieto signály zlepšujú bezpečnosť, plynulosť a aj vzťahy na cestách?
Video: Trénuj pomaly, jazdi rýchlo – efektívny tréning s Petrom Zánickým play_arrow

Video: Trénuj pomaly, jazdi rýchlo – efektívny tréning s Petrom Zánickým

Prečo sa oplatí v tréningu spomaliť, aké sú časté chyby hobby jazdcov a ako aj z minima času vyťažiť postupný nárast kondície. Viac v rozhovore s bývalým trénerom Petra Sagana.
Video: Ako sa rozbehnúť do sezóny play_arrow

Video: Ako sa rozbehnúť do sezóny

Začiatok sezóny je vždy sprevádzaný určitým nadšením, očakávaním a veľmi často aj túžbou zase sa do toho viac oprieť. Trochu sme „pomudrovali” na danú tému a popritom si dali malé sústredenie…
keyboard_arrow_up