Video: Sport Drive - pohon ebikov vo vlastnej réžii

62 komentáre

cepooo 11.12.2019   Elektrobicykle Predstavenie Youtube Ebike Rock Machine Horska Cyklistika Video Pohon

Pri výbere ebiku je často značka pohonu najviac sledovaný parameter. Existuje možnosť, ako neplatiť vyššiu cenu za silnú značku a pritom dostať kvalitný produkt?

 Je to klasika. Nie sme tak bohatí, aby sme kupovali najlacnejšie veci. Ale čo takto nájsť zaujímavý kompromis? Pri hľadaní alternatív by bolo dobré poznať, čo to je za výrobok, od akej firmy je a čo sa stane, ak sa niečo pokazí. S tým súvisí aj dostupnosť servisu a náhradných dielov. Preto vám predstavujeme výrobcu BFI od našich českých susedov a pohon Sport Drive. Vyzerá to, že trend, kedy si výrobcovia ebikov vyrábajú vlastný pohon, bude len posilňovať.

Elektrobicykel Rock Machine STORM e60-29 s pohonom Sport Drive nájdete na tomto odkaze.

Ak sa vám video páčilo, pozrite si ďalšie v našom playliste a nezabudnite nás podporiť svojím odberom.

Viac o elektrobicykloch, ich výbere a používaní nájdeš v novej sekcii Elektrobicykle v skratke.

Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Komentáre

martinrosipal 06.02.2020 (20:54)

0


Prezentovany e bike od Rock Machine pouziva cinsky motor. Samozrejme, nie je na tom nic zle, ale tvrdenie ze stale viac zavedenych vyrobcov bude ponukat "vlastne" pohony je trochu zavadzajuce. Na vyrobu motorov je potrebne know how a technologie, ktore firmy skladajuce bicykle nemaju. Ciel je jasny, ponuknut e bike za nizsiu cenu bez napisu made in china. Spotrebitel si moze vybrat, kupit bike so znackou pohonu, ktore su specializovane na vyrobu elektromotorov ( Bosh, Brose,..),alebo zvolit nieco lacnejsie kde mozno cast vyvojovych a vyrobnych nakladov bola usetrena.

 
cepooo 07.02.2020 (10:30)

0


Zavadzajuce je silne slovo. To si dnes nikto nemysli, ze si to niekto 100% riesi u seba, bez subdodaviek. Vyvoj mas pravdu, novinky a vychytavky budu mat zavedene znacky pohonov. Ale bez motor pre vacsinu ludi s dnes uz dostnupnym know how dokaze vyrobit aj Cina. Mna ako zakaznika zaujima, ze mam kde riesit servis, zaruku, nahradne diely. A jasne ze ide aj o prachy

 
Pridaj komentár