Video: Keď Peter Sagan vyhral 100. ročník Okolo Flámska – pohľad do zákulisia

Pozrite si výborne spracované video, ktoré kombinuje pohľad do zákulisia a krásne súboje priamo na trati jubilejného ročníka, v ktorom sa Peter Sagan radoval v drese svetového šampióna.Film zachytáva dianie z roku 2016 v rámci celého dňa a aspoň uvidíte, o aké obrovské podujatie sa jedná a koľko ľudí za ním stojí. Približne od 46. minúty potom už môžete sledovať súboje mužov v dramatickom finále. Inak tomu sa povie deň, kedy sa tvoria legendy, veď posúďte sami. Jubilejný 100. ročník, na sebe dres majstra sveta, prvý víťazný monument pre Slovensko a navyše v priamom súboji s Fabianom Cancellarom. A samozrejme wheelie na konci . Stačí si pozrieť reakcie komentátorov, hostí, či tímových riaditeľov aj z iných celkov a je jasné, o aký výkon sa Sagan postaral...
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up65thumb_down comments 9 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Finále Okolo Slovenska 2021 - Sagan, zákulisie a falošný Froome play_arrow

Video: Finále Okolo Slovenska 2021 - Sagan, zákulisie a falošný Froome

Veľkolepé finále najsilnejšieho ročníka Okolo Slovenska v histórii. Uži si zmätok a tlačenicu po dojazde, pohľad do tváre svetových hviezd a milý omyl s falošným Froomom.
Reportáž: DHL Sereďmaratón 2021 - po roku konečne osobne play_arrow

Reportáž: DHL Sereďmaratón 2021 - po roku konečne osobne

Aký bol priebeh jedného z najlepších cestných maratónov na Slovensku? Iná bola trať a aj dátum konania, jedinečný bol priebeh, ako to už býva každý rok.
Saganove majstrovstvá - preteky ako žiadne iné play_arrow

Saganove majstrovstvá - preteky ako žiadne iné

Majstri republiky sa udeľujú v pretekoch, ktoré sa nepodobajú na nič iné. Na štarte sú profíci aj amatéri, dokončí ich len pár jazdcov. Ako vyzeral ďalší titul Petra Sagana?
keyboard_arrow_up