Video: Ako si správne nastaviť riadenie

183 komentáre

kimlo 22.04.2020   Predstavec Youtube Horska Cyklistika Video Ctm Servis

Riadenie, alebo aj kokpit, vo veľkej miere ovplyvňuje, ako sa budeme na bicykli cítiť. Pritom viaceré zmeny môžeme spraviť pomerne ľahko.

 Dôležité je hlavne nemať strach niečo upraviť alebo doladiť, ak sa na bicykli necítite dobre. V tomto prípade aj malé detaily môžu mať vo výsledku veľký vplyv na celkový komfort, či ovládanie bicykla.

Video vzniklo vďaka spolupráci so značkou CTM.

Ak sa vám video páčilo, pozrite sa aj na ďalšie v našom playliste a nezabudnite nás podporiť svojím odberom.

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Komentáre

ace_9 22.04.2020 (19:48)

1


Video je ok pre ludi, ktori to nikdy nerobili. Len teda v asi 1:30 minute vo videu po nasadeni predstavca hovori: "pritiahneme predstavec, pritiahneme hornu skrutku, ..." pricom by to malo byt opacne (najskor hornu skrutku, potom predstavec). Ale nazorne je to ukazane spravne, takze snad to nikoho nezmatie

 
kimlo ace_9 23.04.2020 (13:47)

0


ahoj, mas pravdu, a pritom som myslel prave na ten spravny postup, no povedal som to opacne a nevsimli sme si to ani pri editovani videa. kazdopadne na konci videa by mal byt odkaz na samostatne video, ktore sa venuje vymene predstavca a tam uz je postup sprave popisany. ale vdaka za postreh.

 
DurijoDzembe 23.04.2020 (01:16)

1


Výborne to robíte mtbiker. Ja však pri mojej technickej "zručnosti" radšej podporím práve ten lokálny bikeshop a servis.

 
Pridaj komentár