Kompava KreaTabs - kreatín aj pre cyklistov

Kompava KreaTabs - kreatín aj pre cyklistov

Každý športovec by okrem tréningu mal dbať hlavne na regeneráciu. Obzvlášť to platí pri tak náročnej aktivite, akou je cyklistika.

Pre regeneráciu môžete robiť mnoho vecí a okrem oddychu, spánku, kvalitného jedla alebo zaradenia kompenzačných aktivít je možné zvoliť aj správne doplnky výživy. Existuje mnoho rôznych “čarovných” tabletiek, nápojov a práškov. No veľmi málo z nich má aj reálne a vedecky overené, že fungujú. Napríklad taký kreatín monohydrát sa považuje nielen v komunite “miesičov” v posilňovniach, ale aj iných športov, za výborný doplnok na regeneráciu. Kompava KreaTabs obsahuje 100% kreatín monohydrát s glukózou vo forme žuvacích tabliet a mohol by si nájsť miesto aj na vašej poličke.Keď vám niekto povie slovo Kreatín, ako prvé sa vám zjaví pred očami pravdepodobne "nabušený" kulturista. Veľa ľudí hneď pri tomto slove povie “to zavodňuje”. Áno, ale poďme si spomenúť niekoľko pozitív, ktoré prináša užívanie kreatínu monohydrátu:

  • zlepšuje silu
  • zlepšuje celkový výkon (či ide o posilku, cyklistiku a iné)
  • urýchľuje regeneráciu (to je veľmi podstatné)
  • má potenciál pri raste čistej svalovej hmoty a redukcii tuku
  • má výhody pre mozog u mladých aj starých (kognitívne funkcie, pamäť, uvažovanie, prevencia proti neurologickým ochoreniam ako Parkinson, Alzheimer a pod.)
  • má pozitívny vplyv na cukor v krvi


  • v štúdiách riešiacich všetky dostupné suplementy je stále zaradený medzi TOP 5 účinnými doplnkami výživy
  • je odporúčaný a vhodný aj pre ženy, vegetariánov, vegánov
  • je lacný
  • je bezpečný - nachádza sa aj v potravinách, ale vo veľmi malom množstve, čo pre efektivitu nestačíSamozrejme všetko sú to pozitívne vlastnosti, no stále sa jedná o doplnok a bez adekvátneho tréningu, výživy a ďalších faktorov výkonnosť hore nepôjde.

Prečo KreaTabs a ako chutí?


Výživový doplnok KreaTabs je vhodný na použitie pri výbušných tréningoch a na celkovú silu a rýchlosť. Zabezpečí vám efektívny prísun energie s krátkodobým glukózovým efektom a rovnako dlhodobejším uvoľňovaním kreatínu. Ideálny je na okamžité použitie, teda vo forme žuvacích tabliet. Tie sú praktické na cesty, pri športe, alebo jednoducho keď treba bez nutnosti prípravy.

KreaTabs obsahujú 100% mikronizovaný kreatín Creapure® s glukózou. Spojenie kreatínu a glukózy zvyšuje využitie kreatínu až o 40%. Vďaka tomu sa do cieľovej bunky dostane rýchlejšie. To je výhodou KreaTabs spolu s tým, že ide o tablety, ktoré sú počas tréningov pohodlnejšie ako prášok. Táto forma tabliet s citrónovou príchuťou mi veľmi chutila. Mám rád, keď doplnky ešte aj chutia dobre a nemusím to jesť doslova nasilu. Balenie obsahuje 180 tabliet a ideálne je ich užívať pred tréningom alebo počas neho.Koho môže zaujať?


V podstate je vhodný pre všetkých vytrvalostných športovcov. Hlavne počas výbušných tréningov, pretekov alebo po náročnej aktivite na podporu celkovej regenerácie. Treba zdôrazniť, že nie každý môže pozorovať rovnaký účinok. Ale vzhľadom na bezpečnosť a rokmi overené využívanie kreatínu v športe sa netreba báť vyskúšať, ako bude fungovať vo vašom prípade - najmä ak tréningu dávate skutočne dosť.Kompava KreaTabs sú dostupné s citrónovou príchuťou, v balení o hmotnosti 540 g. To dáva celkovo 180 tabliet, s cenou 34 €. Viac sa o produkte dočítate na stránke výrobcu.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti tento článok? thumb_up6thumb_down comments 18 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné články

Nie je cukor ako cukor - doplnky výživy Kompava play_arrow

Nie je cukor ako cukor - doplnky výživy Kompava

Pozrime sa na niektoré doplnky výživy domácej značky Kompava, hodiť sa môžu informácie, čo a kedy do seba hodiť. Ak sa neorientujete v zložení, toto je dobré si všímať.
Bez repy už ani krok - výhody dusičnanov pri športe play_arrow

Bez repy už ani krok - výhody dusičnanov pri športe

Aj vy ste vnímali slovo dusičnany skôr s negatívnym významom? Vďaka novinke od značky SIS som si spravil menší prieskum a na tieto zaujímavé informácie som narazil.
Športová diagnostika aj pre laikov a Imro vs. Cepo play_arrow

Športová diagnostika aj pre laikov a Imro vs. Cepo

Záťažový test a spirometria mi dala dôležité údaje do ďalšieho trénovania. Čo si z testov zoberie laik? Ako bonus aj porovnanie dvoch MTBIKER dlháňov. Rovnakí a pritom iní.
keyboard_arrow_up