Video: MTBIKER Novodubnický maratón - trochu extra letnej motivácie

Ak hľadáte motiváciu k tréningu alebo zdravému životnému štýlu, maratóny vedia byť veľmi dobrým základom.

Táto pozvánka je možno trochu menej tradičná, ale pre mňa maratóny nie sú len o tom vziať si igelitku, číslo, vyžmýkať sa na max a o týždeň znovu. Pre mňa osobne sú zdrojom motiváciek tomu sa udržiavať v dobrej kondícii, ráno si privstať alebo sa držať viac na uzde, čo sa týka životosprávy. Je to v podstate životný štýl a platí to aj vtedy, keď žiadne nie sú, ako tomu bolo ešte donedávna .

Ale našťastie situácia sa zlepšila a viacerí ste si už pripli tento rok štartové čísla na niektorých pretekoch u nás, prípadne aj v zahraničí. Takže zostaňte naladení v pretekovom režime a pozývam vás 22. augusta na MTBIKER Novodubnický maratón. To isté platí, aj ak ste pretekať ešte nezačali alebo sa konečne chystáte na prvý pokus.



V čase, keď sme točili pozvánku, ešte nebolo jasné, či bude v pláne aj kráľovská trasa KING, z ktorej ste videli aj minuloročný videoreport. Ak teda chcete zo štartovného vyťažiť maximum, žiadny strach, pretože podľa aktuálnych informácií bude aj KING .

Opäť platí, že čím skôr sa príhlásite, tým sú podmienky výhodnejšie a všetky detaily vrátane možnosti registrácie nájdete v sekcii kalendár. Aktuálne dianie je možné sledovať aj na Facebookovom profile.

Ja dúfam, že situácia sa dovtedy nezmení, nech si môžeme dať pekne do tela a vychutnať si všetko ostatné, čo k pretekom patrí.
report_problem Našiel si v texte chybu?

MTBIKER Novodubnický maratón 26.ročník

calendar_today 21.08.2021
label MTB - maratón
place Nová Dubnica (Slovensko)

Páči sa ti toto video? thumb_up20thumb_down comments 5 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Pozvánka: MTBIKER Novodubnický maratón – po ročnej prestávke späť play_arrow

Pozvánka: MTBIKER Novodubnický maratón – po ročnej prestávke späť

Medzi bikermi už legendárny kopec Baske, alebo ďalšie súčasti najstaršieho maratónu u nás opäť čakajú. August sa blíži, môžete ladiť formu...
Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí play_arrow

Pozvánka: September je tu - sezóna sa nekončí

V septembri v nás ešte doznievajú zážitky z dovoleniek, ale zároveň nás už čakajú pracovné aj školské povinnosti. Aby ten koniec leta nebol až taký náročný, pripravili sme prehľad cyklistických akcií, na ktorých sa môžete zúčastniť či už ako pretekári alebo ako diváci.
Video: Tip na výlet - kopec Baske a Hrebeň na Homôlku play_arrow

Video: Tip na výlet - kopec Baske a Hrebeň na Homôlku

Tento úsek patrí už dlhé roky medzi tradičnú súčasť Novodubnického maratónu a vždy dá bikerom poriadne zabrať.
keyboard_arrow_up