Video: Denis Kohút – zjazd, enduro a všetko okolo

Majster Slovenska kategórie elite v zjazde, 5. miesto na Majstrovstvách Európy, alebo aj 32. miesto na posledných Majstrovstvách sveta v Leogangu 2020. Zoznámte sa s jazdcom CTM Racing Teamu, Denisom Kohútom.

Okrem toho je Denis rovnako aj celkový víťaz SPEN, teda Slovenskej enduro série pre rok 2020 a tento rok už stihol vyhrať aj prvé kolo v rámci sezóny 2021, ktoré sa konalo nedávno na Veľkej Rači. Jednoducho z kopca mu to ide viac než dobre a v rozhovore sa pozrieme na to, ako s jazdením začínal, ako trénuje, ako kombinuje zjazd a enduro, prípadne v čom sú tieto disciplíny špecifické a odlišné. Predsa len, ak sa chcete posunúť ďalej, rozhoduje množstvo faktorov a samozrejme aj detailov.Pre tých, ktorí by si chceli vypočuť tento rozhovor bez „obrazu“, máme aj upravenú verziu ako podcast.

report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up35thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Ako na skoky po 40-ke - rozhovor s Milanom play_arrow

Video: Ako na skoky po 40-ke - rozhovor s Milanom

Láka vás adrenalínová jazda a skoky na horskom bicykli, no máte pocit, že ste na to už pristarý? Nikdy nie je neskoro začať.
Video: Vývoj a výroba CTM elektrobicyklov - čo je inak play_arrow

Video: Vývoj a výroba CTM elektrobicyklov - čo je inak

Čo obnáša návrh, vývoj a testovanie nových ebikov, ako vyzerá výroba, čo v nej prebieha inak oproti klasickým bicyklom? Po odpovede sme boli u značky CTM.
Video: Spoznajte nášho kameramana a editora - Adam Milo play_arrow

Video: Spoznajte nášho kameramana a editora - Adam Milo

Kameraman, fotograf, editor ale rovnako športovec, ktorý kombinuje cyklistiku a ďalšie outdoorové aktivity. Aj vďaka nemu sme mohli rozbehnúť projekt MTHIKER.
keyboard_arrow_up