Video: Jazdcovi tímu Sky prasklo počas časovky predné karbónové koleso

Škaredý pád sa z ničoho nič prihodil Gianniu Mosconovi v tímovej časovke na Tirreno-Adriatico 2017. Po páde sa však nevzdal a pokračoval na náhradnom bicykli, aj keď už celkom ošúchaný.Moscon po etape povedal, že nehodu pripisuje nárazu kolesa do diery na ceste, pričom pravdepodobne mu následne explodovala galúska a potom sa aj zlomilo karbónové koleso. Nakoniec aj prišiel do cieľa, ale tím Sky sa umiestnil až na poslednom mieste.

Výsledky - Tirreno-Adriatico 2017


1. etapa (Lido di Camaiore - Lido di Camaiore, časovka družstiev na 22,7 km): 1. BMC Racing (Greg van Avermaet, Damiano Caruso, Rohan Dennis, Jean-Pierre Drucker, Stefan Küng, Daniel Oss, Manuel Quinziato, Tejay van Garderen) 23:20 min, 2. Quick-Step Floors +17 s, 3. FDJ, 4. Movistar - obaja +22, 5. Orica-Scott +25, 6. LottoNL-Jumbo +40,... 15. Bora-Hansgrohe (Rafal Majka, Cesare Benedetti, Maciej Bodnar, Marcus Burghardt, Matteo Pelucci, Pawel Poljanski, Peter Sagan, Aleksejs Saramotins) +1:11 min, 8. Sky 1:42 min.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up0thumb_down comments 14 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Formulár sa odosiela
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Karbónové novinky FFWD – dostupné TYRO, nové RYOT a gravel DRIFT PR článok play_arrow

Karbónové novinky FFWD – dostupné TYRO, nové RYOT a gravel DRIFT

Značka Fast Forward, ktorú sami radi jazdíme, prišla s novými modelmi a názvami kolies. Ako sa hýbu cenové relácie, aké sú medzi nimi rozdiely a v čom sú lepšie?
Video: Karbónové kolesá a MTB - dlhodobé skúsenosti play_arrow

Video: Karbónové kolesá a MTB - dlhodobé skúsenosti

Dobré kolesá dokážu bicykel výrazne posunúť a jednou z možností sú aj tie karbónové. Aký význam majú v rámci MTB a vydržia nástrahy terénu?
Test: Reynolds AR58/62 DB – kolesá do práce aj na sviatočný deň play_arrow

Test: Reynolds AR58/62 DB – kolesá do práce aj na sviatočný deň

Ako obstáli v teste cestné karbónové kolesá značky Reynolds v plášťovom prevedení a ako sa správali pri jazde? Sú čisto na pretekanie, alebo aj na denné jazdenie? Komu sa kolesá hodia?
keyboard_arrow_up