Video: Kellys Soot – život je cesta, asfaltová alebo spevnená...

PR článok

V kolekcii 2018 od Kellys nájdete bicykel určený pre všetkých, ktorí chcú mať na výber.Jedná sa o bicykel z kategórie gravel, ktorý má potenciál stať sa pre mnohých v podstate „nástrojom“ na každý deň. Rýchle presuny po asfalte, štrkové alebo šotolinové cesty, spevnené chodníčky v lese. Soot splní aj pôvodnú myšlienku bicykla – efektívny presun a doplnok ďalších aktivít. Vďaka upravenej geometrii je tento bike ideálny na dlhé výlety aj na športovejšiu jazdu v horskom teréne. Viac o modelovom rade Soot sa dozviete na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné videá

Video: Univerzálny vojak Kellys Thorx 50 2020 play_arrow

Video: Univerzálny vojak Kellys Thorx 50 2020

Ako sa rozhodnúť, aký bike si kúpiť, ak vás baví užívanie v zjazdoch, ale radi si ten kopec aj pred tým vyšliapete? Čo nové ponúka aktuálny Kellys Thorx?
Video: Kellys Hacker 90 - maratónska strela na rok 2020 play_arrow

Video: Kellys Hacker 90 - maratónska strela na rok 2020

Najlepšie osadený XC model slovenského výrobcu Kellys v sebe spája všetky kľúčové vlastnosti, potrebné pre podanie čo najlepšieho výkonu. Aké sú pocity z jazdy?
Video: Rock Machine Blizz CRB 90 - zoznámte sa s modelom 2020 play_arrow

Video: Rock Machine Blizz CRB 90 - zoznámte sa s modelom 2020

S týmto bikom sa budete stretávať vo viacerých videách a článkoch, tak sa patrí ho aj predstaviť, dnes trochu menej tradičným spôsobom.
keyboard_arrow_up