Video: Kellys Soot – život je cesta, asfaltová alebo spevnená...

PR článok

V kolekcii 2018 od Kellys nájdete bicykel určený pre všetkých, ktorí chcú mať na výber.Jedná sa o bicykel z kategórie gravel, ktorý má potenciál stať sa pre mnohých v podstate „nástrojom“ na každý deň. Rýchle presuny po asfalte, štrkové alebo šotolinové cesty, spevnené chodníčky v lese. Soot splní aj pôvodnú myšlienku bicykla – efektívny presun a doplnok ďalších aktivít. Vďaka upravenej geometrii je tento bike ideálny na dlhé výlety aj na športovejšiu jazdu v horskom teréne. Viac o modelovom rade Soot sa dozviete na tomto odkaze.
info
Testy a predstavenia produktov sa realizujú s produktami a materiálmi zapožičanými od dovozcu danej značky alebo z MTBIKER shopu. Ich obsah a záver je subjektívnym názorom autora.
report_problem Našiel si v texte chybu?

Podobné videá

Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90 play_arrow

Video: Ako jazdí najlepší HT ebike? Kellys Tygon R90

Top prevedenie ebiku s pevným rámom značky Kellys sme testovali, toto sú veci, ktorými vyniká. Pre koho to bude najlepšia alternatíva?
Video: Vývoj, výroba a budúcnosť - rozhovor s riaditeľom značky Kellys play_arrow

Video: Vývoj, výroba a budúcnosť - rozhovor s riaditeľom značky Kellys

Prečo nebudú nové kolekcie každý rok? Je dôležitejší vývoj alebo výroba? Pribudnú v ponuke nové modely z kompozitu?
Superior kolekcia na rok 2022 - rýchlo, ale aj zábavne PR článok play_arrow

Superior kolekcia na rok 2022 - rýchlo, ale aj zábavne

Pretekársky duch značky Superior cítiť už zo samotného motta #AlwaysRace. Neznamená to však iba boj o stupne víťazov, ale aj motiváciu na prekonávanie vlastných limitov. V tomto duchu sa nesie aj nová kolekcia bikov na rok 2022.
keyboard_arrow_up