Kliknutím prejdeš na
rockmachine.sk
Reklama

Video: Vychytávky na spríjemnenie zimných výjazdov

3 komentáre

Imroman 21.12.2017   Chlad MTB Horska Cyklistika Zima Youtube Video Jazdenie

Maličkosti, ktoré vedia výrazne ovplyvniť komfort a práve ten v zime vo veľkej miere rozhoduje.

 V zime sú to veľmi často práve detaily, ktoré majú na celkový komfort počas jazdy výrazný vplyv. Vnímanie chladu je samozrejme veľmi individuálne, no možno vám niečo z toho pomôže ho zase posunúť o niečo vyššie.

Obsah s podobnou tematikou:

Páči sa ti toto video?

Článok je zle napísaný
V článku sú chyby
Nepáči sa mi obsah
Nepáčia sa mi predstavované produkty
Iné
Odoslať

Podobné videá

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy ~ Okuliare ~ Lyžiarske a DH)

Komentáre

maros1974 22.12.2017 (20:42)

dobry diel, zistil som ze vsetky tieto veci pouzivam aj ja, okrem extra navlekov na nohy, nemam ich take dlhe, takze tie navleky nepotrebujem. Doplnil by som este chemicke teplo do tretier, najma v minusovych teplotach je to dobra pomoc, napr. Foot warmer. Na prilbe nosim zjazdarske snowboardacke/lyziarske okuliare, zvycajne ani nie tak kvoli slnku ale ochrane pred zimou na prinosove dutiny. Okrem toho vozim v ruksaku aj extra tenku zimnu bundu pre zjazdy ci navrsty z vyslapu, ak som spoteny zo sliapania a je treba sa vratit zjazdom dole. Zvycajne by som prechladol, takze na vsetky tie vrstvy co na sebe mam navleciem z ruksaku este tuto bundu (Silvini Rutor MJ1142). Pri expedicnych vyjazdoch v minusoch mam na krku zavesenu este tenku tasku ladvinku v ktorej su kluce od auta a mobil, alebo nahradna baterka do gopro, alebo powerbanku).

 
N/A 24.12.2017 (20:04)

Ja nosim v zime vzdy spodnu vrstvu na telo. Pri vyjazdoch sa clovek spoti, pradlo v zime neschne ani neodcadza tu vlhkost a preto sa pred zjazdom prezleciem. Mat na tele pri zjazde suchu spidnu vrstvu, to je skvely pocit a hlavne zo zdravotnwho hladiska to najlepsie

 
N/A N/A 24.12.2017 (20:07)

Teda myslel som nahradnu spodnu vrstvu v ruksaku

 
Pridaj komentár