Video: Ako zhodiť a spätne namontovať kazetu?

Na prvý pohľad sa to môže zdať ako náročný úkon, avšak so správnym náradím to zvládne snáď každý a za pár minút.Opotrebenie kazety závisí od viacerých faktorov a skôr či neskôr bude musieť k jej výmene pristúpiť každý cyklista - prípadne len potrebujete zmeniť rozsah či odstupňovanie za iné. No a zabúdať netreba ani na pravidelnú údržbu a čistenie, čo platí aj pre náboj a voľnobeh (orech). Všetko to začína práve demontážou a končí opätovným nasadením kazety.

Ak vám video pomohlo, tak nám môžete dať like a ak by ste potrebovali niečo objasniť, nechajte komentár pod videom. Rovnako budeme radi, ak nás podporíte vaším odberom.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up35thumb_down comments 15 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Kontrola a výmena pohonu play_arrow

Video: Kontrola a výmena pohonu

Reťaz, kazeta a prevodníky sú komponenty, ktoré sú permanentne zaťažované počas každého šliapnutia do pedálov. Logicky ich teda treba aj častejšie kontrolovať a v prípade potreby aj meniť.
Video: Jednoduchá kontrola elektrobicykla pred sezónou play_arrow

Video: Jednoduchá kontrola elektrobicykla pred sezónou

Tieto veci si dokážete na elektrickom bicykli skontrolovať aj doma, ideálne po zimnej pauze, alebo ak ste ebike dlhšie nepoužívali.
Video: Výmena bowdenu a skrátenie brzdovej hadice play_arrow

Video: Výmena bowdenu a skrátenie brzdovej hadice

Zbytočne dlhé hadice radenia a bŕzd sú nielen zdrojom klepania v zjazdoch, ale aj závažným “módnym” prehreškom každého cyklistického fóra.
keyboard_arrow_up