Video: Bratislava - Čierna Hora na bicykloch

Láska hory prenáša, alebo ako sa hovorí, za všetkým hľadaj ženu. Nebolo tomu ináč ani v tomto prípade.Chalani sa po minuloročnej ceste do Ríma, vybrali tentoraz na bicykloch do Čiernej Hory.

Počas 6 dní strávených v sedle, prešli dokopy 818,18 km. Pôvodná trasa, ktorá bola plánovaná s cieľom doraziť do Estónska a ktorej dĺžka bola odhadovaná na 2 000 km, bola takmer na poslednú chvíľu zmenená, a to z jediného dôvodu - stráviť posledné pokojné chvíle s priateľkou, skôr než odíde za štúdiom do zahraničia. Trasa viedla priamočiaro cez Maďarsko do Chorvátska - Zadaru, odkiaľ pokračovala popri mori až do samotnej Čiernej Hory.

Ich každodenné problémy, zážitky a mladícku roztopašnosť zachytáva kratší dokument, ktorý pomaly dotvára mozaiku ich putovania na dvoch kolesách.

Viac informácií ohľadom ich ciest spolu s plánovanými akciami, nájdete na stránke OZ HorSa.
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up43thumb_down comments 15 komentárov report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Preprava bicykla - možnosti a tipy play_arrow

Video: Preprava bicykla - možnosti a tipy

Bicykel a jeho preprava je už pevnou súčasťou cyklistiky, najmä ak vás lákajú výlety, či akcie ďalej od domu. Prepravovať bicykel vonku, alebo vnútri? Všetko má svoje pre a proti a rovnako pridáme aj niekoľko tipov.
500 km výlet, ktorý nič negarantuje play_arrow

500 km výlet, ktorý nič negarantuje

Keď sme ako partia študentov počas jedného jarného večera sedeli už pri treťom pive, jeden kamarát zahlásil: „Poďme cez prázdniny k Liptovskej Mare na babete.“ Ja som smelo odvetil: „Síce babetu nemám, ale pôjdem s vami na bicykli.“
Slovensko-americký cyklista z Wall Street – do Prahy za 10 hodín play_arrow

Slovensko-americký cyklista z Wall Street – do Prahy za 10 hodín

Rád jazdím ultra dlhé vzdialenosti, ktoré ma testujú mentálne aj fyzicky. Takto som s cyklistikou začínal, tréning som si prispôsobil práci a toto bol posledný výlet Bratislava – Praha.
keyboard_arrow_up