Video: That Season - z biku priamo na Tour de France a zase späť

Pôvodom biker Ondřej Cink, zažil minulý rok naozaj výnimočnú sezónu, kedy sa po prestupe do sveta cestnej cyklistiky, ocitol na Tour de France. Výborný dokument mapuje jeho cestu a umožní vám nahliadnuť trochu pod "pokrievku" profesionálnej cyklistiky...Ak sledujete cyklistiku, či už MTB alebo tú cestnú, tak jeho príbeh zrejme poznáte a tiež to, ako to nakoniec celé skončilo. Ondřej Cink patril medzi špičku v XCO, no z dôvodu zániku tímu Multivan Merida Biking Team, sa preorientoval na cestnú cyklistiku.

V nej sa mu napodiv mnohých nedarilo vôbec zle, čo nakoniec vďaka zhode okolností viedlo k jeho účasti na najsledovanejšom etapáku hneď v jeho prevej sezóne medzi cestnými profesionálmi. Dokument sa v podstate natáčal celú sezónu a zachytáva postupný sled udalostí a určite poteší všetkých fanúšikov cyklistiky. Len dodám, že Onřej je už späť v teréne a jazdí za španielsky MTB tím Primaflor-Mondraker a má v pláne opäť trochu potrápiť Nina Schurtera...
report_problem Našiel si v texte chybu?
Páči sa ti toto video? thumb_up34thumb_down report_problem
clear
Prečo sa ti článok nepáči?
Odoslať spätnú väzbu
Formulár sa odosiela

comment Komentáre

Momentálne sa tu nenachádza žiaden komentár. Môžeš však zanechať Tvoj komentár.

Musíš byť prihlásený, ak chceš vidieť celú diskusiu.
Pridaj komentár
Formulár sa odosiela

Podobné videá

Video: Štatistiky nehôd a cyklisti - učme sa z chýb druhých play_arrow

Video: Štatistiky nehôd a cyklisti - učme sa z chýb druhých

Aj cyklisti mávajú nehody, koľko ich je ročne, aké sú ich príčiny a kto ich väčšinou spôsobuje? Na čo si dať pozor ako vodič a čo najčastejšie podcenia cyklisti?
Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021 play_arrow

Cestní cyklisti v Bratislave sa dočkali - L’Etape Slovakia 2021

Dlhé roky veľká akcia pre cestných amatérov v hlavnom meste chýbala, preto ma potešila možnosť zajazdiť si v uliciach Bratislavy a okolí a to hneď v duchu Tour de France.
Video: Slovakman - tréning hobbíka play_arrow

Video: Slovakman - tréning hobbíka

Na akom bicykli začínal, ako sa dostal k triatlonu a hlavne ako sa pripravoval na svojho prvého Slovakmana, teda dlhý triatlon (3,8 km/180 km/42 km), sme vyspovedali hobbíka Tomáša Žlnaya z Piešťan.
keyboard_arrow_up