Merida Reacto

Cena: 1.500 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

Predám tento celokarbónový cestný bicykel Marida Reacto. Rám je postavený na mechanickej sade Shimano Dura-ace, vysokých rýchlych karónovo-hliníkových kolesách Vision a kľukách Rotor 3D. Prevodníky sú 53/38 a kazeta je 11-28z. Brzdy na bicykli sú tekro dvojčapové. Sedadlo je značky Prologo a je umiestnené na Merida sedlovke S-Flex ktoré tlmí nárazy a robí tak jazdu pohodlnejšiou. Riaditka sú v šírke 40/42 na spodu rozširované a predstavec je v dĺžke 110mm. Kolesá sú na plášťoch Vredestein Fiammante v šírke 23. Bicykel je jazdený a samozrejme sa na ňom nájde pár chybičiek krásy, no bol pravidelne servisovaný a predávam ho v 100% funkčnom stave. Predaj je bez pedálov.

Počet prevodov: 2x11
Brzdy: V-brzdy
Materiál: karbón
Sada: Shimano Dura-Ace
Veľkosť: S

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 20
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 14 691

Inzeráty predajcu

Rám Ridley X-night

Predám tento čistokrvný cyklokrosový karbónový rám Belgickej prémiovej značky Ridley. Rám bol ako rezervný (dvojka) čiže sa na ňom jazdilo počas jednej sezóny minimálne. Má pár škrabančekov z prepravovania a používania samozrejme, ale nič strašné alebo príliš viditeľné. Rám má vnútrom vedené lanká a je s predprípravou na kotúčové brzdy. Systém upínania osiek je rýchloupinak (páčka). Vhodný aj na gravel.
999 €

Duncan Akita

Predám tento DH/FR rám Duncan Akita spolu s tlmičom X-Fusion. Rám je určený na tvrdý zjazdový terén a prispôsobený na dvojkorunovú vidlicu s 200mm zdvihom. K rámu dodám aj ložiská hlavového zloženia, ktoré už niesu v dobrom stave ale na základe nich viete ľahko nájsť náhradu. Jediný problém je zlomená pätka prehadzovača, ktorá sa dá taktiež zohnať.
115 €

Compex 2.0

Predávam svalový stimulátor Compex SP 2.0 obsahuje 30 programov na regeneráciu po výkone, spevnenie svalových skupín a na ich posilnenie a rast. Compex SP 2.0 urýchľuje svalovú regeneráciu a navádza príjemný pocit relaxácie. Obsahuje všetky základné funkcie elektrostimulátora a unikátnu technológiu svalovej inteligencie. Posilňovanie: vytrvalosť, odolnosť, sila, výbušná sila, tvorba svalov, zahriatie svalov, okysličenie Úľava od bolesti: úľava od bolesti TENS, zníženie svalového napätia, bolesť svalov, bolesť krížov, ťažké nohy, prevencia kŕčov Regenerácia / Masáže: regenerácia po tréningu, relaxačná masáž, zníženie svalovej bolesti po záťaži, Fitness: spevnenie ramien, posilnenie stehien, spevnenie brušných svalov, tvarovanie bedier Technické špecifikácie: Počet programov 30 Počet kanálov 2 Displej farebný Parametre 120mA, 400 μs, 150Hz Nabíjanie dobíjacia batéria, cca 4,5h Príslušenstvo mäkké prepravné puzdro, 4 balenia elektród
210 €
keyboard_arrow_up