O nás
Žijeme cyklistikou telom aj dušou

O stránke MTBIKER

MTBIKER vznikol v roku 1998 ako prvý bike portál na Slovensku a udržal sa ako najväčší a najnavštevovanejší cyklistický portál v regióne V4 a patrí medzi najnavštevovanejšie cyklistické portály na svete.

MTBIKER dnes zastrešuje komunitu vyše 200 000 cyklistov, ktorí zdieľajú názory, zážitky, fotografie a skúsenosti. Od roku 2014 prevádzkujeme tiež e-shop s najširšou ponukou a najlepšími cenami na Slovensku. Navštíviť nás môžeš v troch predajniach - od roku 2016 v MTBIKER centre v Hrádku, od roku 2021 v showroome MTBIKER Bratislava a od roku 2023 aj v predajni MTBIKER Žilina.

Misiou tejto stránky je stať sa miestom, kde cyklisti nájdu všetky informácie a produkty, ktoré im pomôžu vychutnať si svoje hobby čo najviac. Chceme dať možnosť všetkým cyklistom komunikovať s ostatnými cyklistami v bezpečnom prostredí a chceme pomôcť cyklistom pri výbere bicyklov a komponentov, ktoré sú pre nich najvhodnejšie. Chceme umožniť cyklistom prihlásiť sa a zdieľať svoje zážitky a fotografie z akcií na jednom mieste. Chceme cyklistom pomôcť s tréningom a plánovaním trás a výjazdov. Vždy dávame našich užívateľov na prvé miesto.

Stránku MTBIKER prevádzkuje firma MTBIKER.shop s.r.o., IČO 52770222. Tu sú naše kontaktné údaje.

Táto stránka umožnuje návštevníkom zaregistrovať sa. Prečo sa registrovať?

  • Môžeš pridávať inzeráty do nášho bazára.
  • Môžeš prispievať do existujúcich tém a vytvárať nové témy vo fóre.
  • Môžeš pridávať fotografie a videá.
  • Môžeš pridávať komentáre a hodnotiť príspevky ostatných.
  • Môžeš vytvárať súkromné akcie a pozývať na ne bikerov.
  • Môžeš sa zúčastniť našich súťaží.
  • Môžeš vidieť, ktoré témy si prečítal/a a ktoré nie a upozoríme Ťa na nové príspevky, inzeráty a komentáre.
  • Môžeš pridávať svoje bicykle do svojho profilu.
  • Registrácia je zdarma! Zaregistruj sa teraz.

Detailnejšie informácie o sekciách tejto stránky nájdeš nižšie - ale množstvo ďalších informácií a možností nákupu alebo podpory nájdeš na stránkach dostupných z pravého menu v tejto sekcii.


Popis funkcií stránky MTBIKER

MTBIKER je komplexný portál pre cyklistov a obsahuje viaceré sekcie. Prečítaj si o nich nižšie a nezabudni, že v hlavičke máme pole pre vyhľadávanie, ktoré Ti pomôže nájsť čo hľadáš.

home Úvodná stránka

Na úvodnej stránke nájdeš niekoľko aktuálnych článkov za deň a takisto náš výber najzaujímavejších článkov za posledných 7 dní. Okrem toho tu nájdeš vždy najnovšie akciové produkty, inzeráty, fotografie a najbližšie akcie v našom kalendári. Oplatí sa sem pozrieť aj niekoľkokrát za deň.

Shop Internetový obchod MTBIKER

Najväčší slovenský cyklistický e-shop s vyše 50 000 položkami od stoviek známych aj exkluzívnejších značiek. Vyše polovica položiek je typicky skladom s dodaním do na druhý deň kuriérom, prípadne na osobný odber po celom Slovensku. Na všetok tovar je plná záruka a možnosť vrátenia do 30 dní.

Magazín Články a videá o cyklistike

Tu nájdeš články a videá zo všetkých odvetvií cyklistiky. Články a videá sú kategorizované podľa takzvaných "tagov", na ktoré môžeš kliknúť a zobraziť si tak obsah venujúci sa tomuto "tagu" - napr. tréningu.

Pri zozname článkov nájdeš v pravom menu aj zoznam najpopulárnejších kategórii a zoznam najčítanejších článkov za posledný mesiac.

Po prečítaní článku máš možnosť článok hodnotiť a pridať komentár. Budeme radi ak tak spravíš - dáva nám to hodnotnú spätnú väzbu a komentáre sú často hodnotným doplnkom článku. Takisto budeme radi ak článok zdieľaš na Facebooku alebo iných sociálnych sieťach.

Fórum Najväčšie cyklistické fórum

Naše fórum je najväčšie a najaktívnejšie cyklistické fórum na Slovensku. Tu máš možnosť nájsť odpoveď na každú otázku, ktorú máš ohľadom cyklistiky - a ak ju nenájdeš, môžeš ju položiť a čoskoro sa dočkáš odpovede.

Fórum ako sekcia je rozdelené na skoro 20 fór, každé obsahuje stovky tém a desaťtisíce príspevkov. Fórum môžeš prezerať po jednotlivých fórach, prípadne vyhľadávať, alebo sledovať aktívne témy, či témy bez odpovedí. Ak si prihlásený, fórum Ti ukáže, ktoré témy maju Tebou neprečítané príspevky a umožní Ti sledovať nové príspevky vo fórach alebo témach.

Do tém môžeš prispievať, alebo témy zakladať, ale len ak si registrovaný a prihlásený. Fórum obsahuje množstvo funkcií pre citáciu, prikladanie príloh, vkladanie obrázkov a videí, hodnotenie príspevkov a ďalšie, ktoré isto objavíš používaním fóra.

Bazár Najväčší cyklistický bazár

V bazári nájdeš denne niekoľko stoviek nových inzerátov nového a používaného cyklistického tovaru. Bazár je naša najaktívnejšia sekcia s vyše 60 000 zobrazeniami inzerátov denne, takže je ideálne miesto kde sa môžeš zbaviť svojich starých alebo nechcených komponentov a bicyklov. Bazár obsahuje len aktuálne inzeráty - inzeráty môžu mazať zadávatelia, keď je už neaktuálny, prípadne ich zmaže systém po maximálne 3 mesiacoch.

Bazár je kategorizovaný podľa typu predávaného tovaru a každý inzerát je len v jednej kategórii. Inzeráty môžeš vďaka pravému menu filtrovať podľa kategórie, okresu, ceny a takisto radiť podľa rôznych kritérii. Môžeš si tiež prezerať inzeráty od aktívnych členov fóra, od Tvojich priateľov na stránke MTBIKER, prípadne inzeráty, ktoré si označil ako obľúbené. Vyhľadávať v bazáre môžeš v hlavičke, rovnako ako v iných sekciách.

Každý inzerát Ti povie kto je predávajúci (a môžeš si pozrieť jeho ďalší tovar a jeho profil), odkiaľ je (niekedy aj presne na mape), koľkokrát bol inzerát videný a ako je hodnotený. Inzerát môžeš aj Ty hodnotiť a napísať verejný komentár, prípadne napísať predávajúcemu súkromnú správu. Ak inzerát porušuje pravidlá, prípadne je zle zaradený, môžeš kliknút na ikonku výkričníka a inzerát nahlásiť našim moderátorom.

Ak pridávaš inzerát, čo je u nás zdarma, pomocou formuláru vyplň čo najviac informácií a zaraď ho do správnej kategórie. Inzerát môžeš zdieľať na Facebooku, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí a každé 3 dni ho zdarma "topovať" - to znamená dostať naspäť na vrch zoznamu inzerátov.

Komunita Sekcia pre komunitu MTBIKER

Tu nájdeš aktivity našej komunity - výjazdy a rebríčky, fotografie pridané do fóra, kalendár akcií s možnosťou prihlasovania a cyklotrasy na prehľadnej mape.

Výjazdy Výjazdy a tréningový manažér

V tejti sekcii si môžeš viesť detailný tréningový denník, porovnávať sa s ostatnými, pridať sa do teamu, inšpirovať sa či pridať sa na tréning / výjazd, alebo len zistiť ako sú na tom ostatní bikeri. Ak používaš systém Strava, výjazdy sa Ti do tejto sekcie môžu nahrávať úplne automaticky.

Foto Fotogaléria tvorená bikermi

V tejto sekcii nájdeš fotografie pridané našími užívateľmi vo fóre.

Kalendár Kalendár cyklistických akcií

V tejto sekcii nájdeš všetky oficiálne akcie, ktoré sa organizujú na Slovensku a v blízkom okolí. Kalendár môžeš filtrovať podľa dátumov, typu akcie, krajiny alebo ligy, do ktorej akcia patrí. Všetky akcie sú zobrazené aj na mape, aby si lepšie videl akcie v Tvojom okolí.

Každá akcia má svoju detailnú stránku, kde nájdeš všetky informácie o akcii - od propozícií, mapy centra pretekov, počasia v centre pretekov až po komentáre / diskusiu o akcii a po skončení akcie výsledky, reportáže a fotografie z akcie. Takisto môžeš vidieť hodnotenie akcie a kto je na akciu z členov MTBIKER prihlásený.

Cyklotrasy Cyklistická mapa

Tu nájdeš digitálnu cyklomapu Slovenska, ktorú môžeš používať aj v teréne na mobile. Zobrazujú sa tu fotografie z fóra, ktoré boli na daných miestach odfotené, aby si mal/a predstavu ako to tam vyzerá.

mail Súkromné správy

Táto sekcia umožňuje príjmať a posielať súkromné správy medzi registrovanými používateľmi stránky MTBIKER. Ide o bezpečný a pohodlný spôsob komunikácie medzi členmi. Sekcia funguje ako klasický emailový klient, ale namiesto emailových adries sa správy posielajú priamo užívateľom podľa ich používateľského mena.

Okrem tradičných funkcií akým sú zlučovanie správ do konverzácií, možnosť poslať správu viacerým užívateľom, preposielať správy a podobne, je možné správy nahlasovať pri porušení pravidiel a vytvárať priečinky a pravidlá pre filtrovanie a lepší manažment správ.

notifications_none Notifikácie

Notifikácie Ťa upozorňujú na nové príspevky v témach, ktoré sleduješ, nové súkromné správy, nové komentáre pri článkoch, nové inzeráty v kategóriach, ktoré sleduješ, nové články a takisto ak Ťa niekto spomenie v príspevku. Notifikácie svietia na červeno ak máš neprečítané notifikácie - toto červené označenie zmizne keď si notifikácie prečítaš.

person Tvoj používateľský profil

Vo svojom užívateľskom profile uvidíš aké informácie o sebe publikuješ ostatným registrovaným členom, viac o svojej aktivite, príspevkoch, fotografiách, článkoch, komentároch, inzerátoch a akciách, na ktoré sa chystáš. V tejto sekcii si tiež môžeš pridať do profilu svoje bicykle, ktoré vlastníš - a pri každom bicykli definovať komponenty, hmotnosť, fotky a výrobné číslo, pre prípad krádeže.

settings Nastavenie

V nastaveniach si môžeš zmeniť všetky aspekty Tvojho profilu. Či už sú to osobné údaje, obrázok, kontaktné údaje, Tvoje heslo alebo nastavenia funkcií fóra a stránky, všetko nájdeš pod jednou strechou. Takisto tu nájdeš možnosť pridania priateľov a ignorovaných používateľov. Toto ti pomôže filtrovať príspevky a bazár.

keyboard_arrow_up