O nás
Žijeme cyklistikou telom aj dušou

Práca pre MTBIKER

MTBIKER je dlhodobo najnavštevovanejší cyklistický portál na Slovensku s 400 000 návštevníkmi mesačne. V roku 2015 začal prevádzkovať cyklistický e-shop, ktorý sa stal lídrom na slovenskom trhu. Taktiež otvoril cyklistické centrum s predajňou bicyklov, testovacími dňami, pump-trackom a občerstvením pre všetkých priaznivcov cyklistiky. MTBIKER hľadá možno práve Teba, aby posilnil svoj tím!

Otvorené pozície

Náplň práce:
  • Programovanie webu MTBIKER a jeho systémov
    • Úpravy a programovanie nových funkcii stránky MTBIKER.sk
    • Práca na back-end systémoch na riadenie skladu, analytiky, marketingu a administrácie webu a e-shopu
    • Práca na lokalizácii webu a systémov pre použitie v rôznych jazykoch a krajinách
Technické požiadavky
  • Expertná znalosť PHP 7+ a MySQL (bez frameworkov)
  • Ovládanie princípov škálovania, testovania a optimalizácie webových aplikácii
  • Schopnosť prispôsobiť sa coding standards a procesom existujúceho projektu
  • Výborná znalosť HTML/CSS/Bootstrap
  • Veľmi dobrá znalosť angličtiny - minimálne v písomnom prejave
  • Schopnosť kvalitne komunikovať s kolegami písomne cez Slack a e-maily
  • Skúsenosti z vlastných projektov sú veľkou výhodou
Nepovinné, ale vysoko cenené skúsenosti
  • Projektový a tímový manažment agilného remote teamu
  • Dátová analytika, A/B testing, UX princípy
  • SEO a performance marketing
  • Development alebo integrácia e-commerce systémov
  • Lokalizácia webových projektov
Miesto a čas:
  • Plne flexibilná práca - môže byť 100% remote, prípadne v našej kancelárii v Hrádku alebo Bratislave
Plat a benefity:
  • Mzda od 1 500 - 3 000 € v základe, podľa seniority
  • Koncoročný bonus na základe osobných a firemných výsledkov
  • Každoročný rast mzdy podľa osobných výsledkov, bez stropu
  • Cyklistické benefity a zamestnanecké zľavy
  • Práca v mladom kolektíve bikerov a bikeriek v rýchlo rastúcej firme
Aký/aká by si mal/a byť?
  • Si proaktívny/a - nečakáš, kým Ti niekto povie, čo máš robiť, ale robíš, čo je v tej chvíli potrebné. Pomôžeš svojím kolegom, keď je treba a oni Ti pomôžu, keď budeš potrebovať.
  • Si efektívny/a - nie si perfekcionista, ale pragmatik. Nesnažíš sa o komplikované riešenia, keď jednoduché postačujú. Keď treba, máš oko pre detail a dáš si na veciach záležať.
  • Máš vlastný názor a vieš ho prezentovať - ale vieš akceptovať iný pohľad na vec.
  • Vieš čo naši užívatelia a zákazníci očakávajú a snažíš sa ich očakávania predčiť.
  • Vieš príjemne a efektívne komunikovať, aj písomne - či už ide o komunikáciu so zákazníkmi, ale aj internú komunikáciu s tímom.
  • Vieš sa rýchlo učiť nové veci. Nevadí, ak si niečo ešte nerobil/a, ale musíš byť ochotný/á sa to rýchlo naučiť.
Kontakt: tomas.cervenka@mtbiker.sk
  • Spracovanie dát, ETL, validácia dát, práca s databázami
  • Analýza dát týkajúcich sa prevažne performance marketingu, SEO, webovej analytiky
  • Automatizovaný reporting, Ad hoc analýzy
  • Prezentácia výsledkov
  • Identifikácia úspechov a chýb z dát, vypracovanie odporúčaní
  • Prehľad o globálnych trendoch v obore
  • Automatizácia procesov
  • Prieskum trhu, analýza konkurencie
  • Aktívna účasť na mítingoch/calloch
Požiadavky
  • Vysokoškolské vzdelanie (I., II. stupňa)
    • oblasť: IT, Matematika a Fyzika, Výpočtová štatistika, Hospodárska Informatika, Manažment
    • Špecializácia - výhodou: Data Science, Business analýza, Data Mining, Business Intelligence, Predictive Analytics & Forecasting
  • Angličtina - mierne pokročilý (B1, min. písaná forma)
  • Excel - pokročilý (min. ovládanie kontingečných tabuliek, funkcií, VBA výhodou)
  • SQL - SELECT-y, jednoduché JOIN-y (dialekt mySQL ideálne)
  • Znalosť Google Analytics výhodou (prípadne iné nástroje)
  • Znalosť R/Python výhodou
  • Vedomosti v oblasti digitálneho marketingu výhodou
  • Analytické a logické myslenie
  • Viacrozmerná analýza, orientácia v komplexných problémoch
  • Proaktívny prístup
  • Flexibilita
  • Tímový hráč
  • Zvedavosť a vášeň pre vedomosti a big data
  • Sebestačnosť
  • Pozícia je vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj pre skúseného kandidáta
  • Plne flexibilná práca - môže byť 100% remote, prípadne v našej kancelárii v Hrádku alebo neskôr v Bratislave
  • Nástup: ASAP
  • Mzda od 1 300 € podľa skúseností uchádzača
  • Cyklistické/outdoor benefity a zamestnanecké zľavy
  • Práca v mladom kolektíve bikerov a bikeriek, a ostatných outdooristov v rýchlo rastúcej firme
Kontakt: jakub.dudik@mtbiker.sk
  • Automatizácia marketingových procesov
  • Vyhodnocovanie marketingových aktivít
  • Email marketing - akciové ponuky a automation series
  • SEO - analýza kľúčových slov, sledovanie štatistík, SEO obsahu, SEO produktových stránok
  • Práca s nástrojmi Google Analytics, Google Search Console
  • Analýzy eventových dát (v nástroji Amplitude)
  • Práca s HTML predlohami, úpravy v rámci automatizácie
  • Pravidelný reporting a analýza výsledkov kampaní
Požiadavky
  • Stredoškolské s maturitou
  • Anglický jazyk- Pokročilý (min. B2)
  • Excel - pokročilý
  • Google Analytics - základy (výhodou)
  • HTML/CSS - základy (výhodou)
  • Schopnosť identifikovať problém a navrhnúť riešenie
  • Skúsenosť s týmito oblasťami výhodou: marketing automation, A/B testing, personalisation, customer segmentation, SEO
  • Pozícia vhodná pre čerstvého absolventa, ale aj uchádzača s praxou
  • Mzda od 1 200 € podľa skúseností uchádzača
keyboard_arrow_up