DátumNázov akcieMiestoDetailyIdem
Január 2022
1.1.-31.12. 100KOM- Komárňanská stovkaKomárno (Slovensko)
11.1 Visegrad 4 eCUP- Česká RepublikaVirtual (Česká republika)
25.1 Visegrad 4 eCUP- Slovenská RepublikaVirtual (Slovensko)
30.1 Javorinská časovkaLubina-Hrnčiarové (Slovensko)
Február 2022
15.2 Visegrad 4 eCUP- PoľskoVirtual (Poľsko)
26.2 eMSR- SlovenskoVirtual (Slovensko)
Marec 2022
3.3 Míľa pre Ukrajinu- virtuálny charitatívny behVirtuále preteky (Slovensko)
8.3 Visegrad 4 eCUP- MaďarskoVirtual (Maďarsko)
19.3 Jarní Bahno #1Karlovy Vary (Česká republika)
20-27.3 Absa Cape Epic 2022Cape Town (Zbytok sveta)
20.3 1.kolo Škoda Pražského MTB poháru 2022 - Velká cena Nutrend SpecializedPraha - Motol (Česká republika)
26.3 MTB FOR BIKES 2022Praha Letňany (Česká republika)
26.3 Jarní Bahno #2Karlovy Vary (Slovensko)
26-27.3 UCI Svetový Pohár DHI #1Lourdes (Francúzsko)
27.3 Klassik Kamptal TrophLangenlois (Rakúsko)
Apríl 2022
1.4.-14.10. Cyklokruhy 2022Trenčín (Slovensko)
2.4 Jarní Bahno #3Karlovy Vary (Slovensko)
2-3.4 ČESKÝ POHÁR XCO #1 (C1)Brno (Česká republika)
2.4 SP CC 2022 kritérium; všetky kategórieTrnava (Slovensko)
2.4 XCO a E-BIKE XCO SkalicaSkalica (Slovensko)
3.4 SP CC 2022 preteky jednotlivcov; všetky kategórie + VP mužiTrnava (Slovensko)
8-10.4 UCI SVĚTOVÝ POHÁR XCO #1Petropolis (Zbytok sveta)
9.4 Jarní Bahno #4Karlovy Vary, Čankov (Slovensko)
9.4 Morkovské BajkMorkovice (Česká republika)
9.4 Vezmi bike a príď sa zabaviťIvanka pri Dunaji (Slovensko)
10.4 Radíkovské XCRadíkov u Olomouce (Česká republika)
10.4 XC Sektorové centrum Ústí n.L. / Elimon Ústí MTB CUPÚstí nad Labem (Česká republika)
10.4 1. Detská Tour Petra SaganaBudmerice (Slovensko)
14.4 Muhu MTB CupJablonec nad Nisou (Česká republika)
16.4 Prima CUP - Hradec KrálovéHradec Králové (Česká republika)
16.4 PSG Chřibská 50/30 MTBKroměříž (Česká republika)
16.4 PSG Chřibská 50/30 MTBKroměříž (Česká republika)
16.4 Talent Bike series 2022Rozhledna Vysoká ( Suchdol - Miskovice u Kutné Hor (Česká republika)
16.4 Ultraday Okolo 80 dubůChotyně (Česká republika)
16.4 2.kolo Škoda Pražského MTB poháru 2022 - Velká cena MČ Praha Kbely, Mistrovství PrahyPraha - Kbely (Lesopark Letňany) (Česká republika)
23.4 Detská Východ MTB liga (1. kolo)Veľká Ida (Slovensko)
23-24.4 TURIECKAP - Memoriál Petra Vričana, MTB XCO, UCI C1Turčianske Teplice (Slovensko)
23-24.4 ČESKÝ POHÁR XCO #2 (C1)Město Touškov (Česká republika)
23.4 Vilémovická MTB 120Vilémovice u Ledče nad Sázavou (Česká republika)
23.4 Bikemaraton Beroun KooperativyBeroun (Česká republika)
24.4 Prievidzský BOZPO cyklomaratónPrievidza (Slovensko)
24.4 Gavurky rideDobrá Niva, Námestie SNP (Slovensko)
28.4 Muhu MTB CupJablonec nad Nisou (Česká republika)
29-30.4 PORUBAJKOstrava Poruba (Česká republika)
30.4 Český pohár MTBO - Middle a Mistrovství ČR SprintKrasnice (Česká republika)
30.4 Orlice CupChoceň (Česká republika)
30.4 RAAB FORCE Rohálovská 50ka 2022Prusinovice (Česká republika)
30.4 Valašský pohár MTB-XCValašské Meziříčí - Veselá, Chata SKI areálu Vesel (Česká republika)
30.4 3.kolo Škoda Pražského MTB poháru 2022 - Velká cena Café CalabronePraha - Zličín (Česká republika)
30.4 ZRUŠENÉ ŠKODA Svätojurský MTB maratónSvätý Jur (Slovensko)
30.4 SP CC 2022 kritérium; všetky kategórieDudince (Slovensko)
Máj 2022
1.5 4.kolo Škoda Pražského MTB poháru 2022 - O pohár starostky MČ Praha ZličínPraha - Zličín (Česká republika)
1.5 Český pohár MTBO - LongKrasnice (Česká republika)
1.5 PEKLO SEVERU 2022 #1 - 29. Sebnitzer MTB-CUPSebnitz (Nemecko)
1.5 Merida Road Cup: kritériumVoderady (Slovensko)
1.5 SP CC 2022 preteky jednotlivcov; všetky kategórie + VP mužiKrupina (Slovensko)
1.5 Račianska časovkaBratislava-Rača (Slovensko)
1.5 Medvedica Bike tour - 1. koloPezinská baba (Slovensko)
1.5 QUICK SPORT Jarný šprintBystrička (Slovensko)
6.5 Okolo ČeskaVsetín (Česká republika)
6-8.5 UCI SVĚTOVÝ POHÁR XCO #2Albstadt (Nemecko)
7.5 2. Detská Tour Petra SaganaMartin (Slovensko)
7.5 AUTHOR ŠELA MARATHON 2022Týn nad Bečvou (Česká republika)
7.5 Muhu MTB CupJablonec nad Nisou (Česká republika)
7.5 Cyklozávod MiladaMotoareál Chabařovice (Česká republika)
7.5 Cyklojazda o Slatinský zlatý dukátZvolenská Slatina (Slovensko)
8.5 GOSH Cez Iľovnícky hrebeň 2022Humenné (Slovensko)
10.5 První jarní cross country - Povltavský bikerský pohár DA-BASedlčany (Česká republika)
13-15.5 UCI SVĚTOVÝ POHÁR XCO #3Nové Město na Moravě (Česká republika)
14.5 3. Detská Tour Petra SaganaDemänová (Slovensko)
14.5 Hory a mesto MTB City Dual Race BratislavaHlavné nám. Bratislava (Slovensko)
14-15.5 Náchodská 24 hour MTBNáchod (Česká republika)
14.5 Talent Bike series 2022Suchdol - Miskovice u Kutné Hory (Česká republika)
14.5 Elnika XC HrádekVarnsdorf (Česká republika)
14.5 Tessuti sport bike race- Mistrovství Pardubického krajeDlouhoňovice u Žamberka-areál sjezdovky (Česká republika)
14.5 Valašský pohár MTB-XCVsetín - Semetín, areál Bike and Fishing camp (Česká republika)
14.5 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTOMladá Boleslav (Česká republika)
14-15.5 MTBIKER Hornonitrianska Enduro séria - PartizánskePartizánske (Slovensko)
15.5 Svätojurský Den Braven drapákSvätý Jur (Slovensko)
15.5 1. kolo. Slovenský pohár DownhillKošútka (Slovensko)
15.5 Prima CUP - Stolové horyMachov, Náchod (Česká republika)
15.5 Druhé jarní cross country - Povltavský bierský pohár 2022Sedlčany (Česká republika)
15.5 Merida Road Cup: časovkaKomárno (Slovensko)
15.5 Black bike XCOKošice - Lesopark Ťahanovce (Slovensko)
20-22.5 400 ultraMostek, Královéhradecký kraj (Česká republika)
20.5 Silniční závody Velká cena Kola Svorada Hansgrohe 2022Brno - Masarykův okruh (Česká republika)
21-22.5 200 hardMostek, Královéhradecký kraj (Slovensko)
21-22.5 ČESKÝ POHÁR XCO #3 (HC)Zadov (Česká republika)
21-22.5 UCI SVĚTOVÝ POHÁR DHI #2Fort William (Veľká Británia)
21.5 Velká cena KraslicKraslice (Česká republika)
21.5 WEBER Jičísnká50Jičín (Česká republika)
21.5 ŠKODA MTB Rajecké TepliceRajecké Teplice (Slovensko)
Dnes je 22.05.2022
22.5 Detská Považská cyklistická liga- Dolná MarikováDolná Mariková (Slovensko)
22.5 Osícká MTB časovkaOsík (Česká republika)
22.5 DHL SereďmaratónSereď (Slovensko)
28.5 Dirtcup 2022- PartizánskePartizánske (Slovensko)
28-29.5 Drozdovo XCO UCI C1Drozdovo (Slovensko)
28.5 Český pohár MTBO - MiddleŠaštín (Slovensko)
28.5 Májový bobr MTBHlučín-Bobrovníky (Česká republika)
28.5 MISTROVSTVÍ ČR XCM / Prima CUP - ŠKODA AUTO Dolní MoravaDolní Morava (Česká republika)
28.5 XC Střížák - Ústí n.L. / Elimon Ústí MTB CUP#2Ústí nad Labem (Česká republika)
28.5 Mamut BikePřerov (Česká republika)
28.5 Mamut TourPřerov (Česká republika)
28.5 ŠKODA MTB maratón Levočské vrchyLevoča (Slovensko)
28.5 Merida Road Cup: časovkaLakšárska Nová Ves (Slovensko)
28.5 Pumpcup 2022- PartizánskePartizánske (Slovensko)
29.5 Český pohár MTBO - LongŠaštín (Slovensko)
29.5 Merida Road Cup: pretekyPernek (Slovensko)
Jún 2022
4.6 2. Kolo- Slovenský pohár EnduroKálnica (Slovensko)
4-5.6 Orlík Tour STRABAGOrlík (Česká republika)
4-5.6 SP CC 2022 etapové preteky; Trnava Tour 2022; všetky kategórie + VP mužiTrnava (Slovensko)
4.6 MTB Slovenský OpálKokošovce-Slanské vrchy (Slovensko)
5.6 BikeFest maratón 2022Kálnica (Slovensko)
11.6 ŠKODA Slovenský rajHrabušice- Podlesok (Slovensko)
11-12.6 MTB XCO 3.kolo Žarnovica Žarnovica (Slovensko)
11.6 5. ročník cykloprechodu Čergovským pohorímĽutina (Slovensko)
11.6 Šárka SlivkováStará Myjava (Slovensko)
11.6 Žabokreky TourŽabokreky nad Nitrou (Slovensko)
18.6 4. Detská Tour Petra SaganaŠamorín (Slovensko)
18.6 JIHLAVSKA 24 HOURS MTB EUROPEAN CHAMPIONSHIPJihlava (Česká republika)
18.6 Majstrovstvá SR masters v pretekoch (Peklo Gemera)Teplý vrch (Slovensko)
18.6 Verejné preteky jednotivcovPapraď (Slovensko)
18-19.6 MTBIKER Hornonitrianska Enduro séria - DrozdovoDrozdovo (Slovensko)
18.6 Pachova cyklovačkaHybe (Slovensko)
19.6 Detská Považská cyklistická liga- PapradnoPapradno (Slovensko)
19.6 Merida Road Cup: časovka do vrchuTeplý vrch (Slovensko)
19.6 Verejné preteky - časovka do vrchuHlavina (Slovensko)
19.6 Novohradský pedálLučenec (Slovensko)
19.6 Medvedica Bike tour - 2. koloPetržalka (Slovensko)
23.6 M SR/ČR časovka jednotlivcov; J, Jky, Ž, EliteKovářov (Česká republika)
25.6 Pumpcup 2022- Spišská BeláSpišská Belá (Slovensko)
25.6 ŠKODA MTB Cyklomaratón TopoľčiankyTopoľčianky (Slovensko)
25.6 Dirtcup 2022- Spišská Belá Spišská Belá (Slovensko)
25.6 PEDÁLovník a PEDÁLovníček 2022Varín (Slovensko)
25.6 NOVA Bikemaraton DrásalHolešov (Česká republika)
25.6 M SR/ČR preteky jednotlivcov; J, Jky, ŽMladá Vožice (Česká republika)
25.6 Merida Road Cup: časovka do vrchuHubalová (Slovensko)
25.6 Intersport Humenné Singletrack Night RidersHumenné (Slovensko)
26.6 5. Detská Tour Petra SaganaKošice (Slovensko)
26.6 M SR/ČR preteky jednotlivcov; EliteMladá Vožice (Česká republika)
26.6 Porubský vrchárZávažná Poruba (Slovensko)
Júl 2022
2.7 Okolo DomašeRO Domaša - Dobrá (Slovensko)
2.7 Detská Považská cyklistická liga- DohňanyDohňany (Slovensko)
2.7 Merida Road Cup: časovka do vrchuVršatec (Slovensko)
2.7 Neslušským chotárom s GARMIN-omNesluša (Slovensko)
3.7 2. kolo. Slovenský pohár DownhillMýto pod Ďumbierom (Slovensko)
3.7 Merida Road Cup: kritériumDubnica nad Váhom (Slovensko)
5.7 Kaktusbike Svätojurský BleskSvätý Jur (Slovensko)
5.7 Trstianska špajchňaTrstené (Slovensko)
7.7 Trnava- RysyTrnava (Slovensko)
9.7 Ondavský cyklomaratónStropkov (Slovensko)
9.7 SP CC 2022 časovka jednotlivcov; mládežŽiar nad Hronom (Slovensko)
9.7 Majstrovstvá SR masters v časovke jednotlivcovLáb (Slovensko)
9.7 Smolnícky MTB maratónSmolník (Slovensko)
10.7 Merida Road Cup: časovka dvojícZohor (Slovensko)
10.7 SP CC 2022 preteky jednotlivcov; mládežŽiar nad Hronom (Slovensko)
15-17.7 MDC Dubnica nad Váhom; 2.1 UCI MJDubnica nad Váhom (Slovensko)
16.7 Pumpcup 2022- Veľké ZálužieVeľké Zálužie (Slovensko)
16.7 Dirtcup 2022- Veľké ZálužieVeľké Zálužie (Slovensko)
16.7 Trans Brdy s 211Dobříš (Česká republika)
16.7 EzakimakBobrovec (Slovensko)
17.7 Merida Road Cup: časovkaSokolovce (Slovensko)
22-23.7 Spišských 333 EXTREMESpišská Nová Ves (Slovensko)
22-24.7 XCO/XCE Košice Majstrovstvá SlovenskaKošice (Slovensko)
23.7 Jakľofski bicigeľJaklovce (Slovensko)
23.7 Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia; 1.2 UCI Ženy/WENová Baňa (Slovensko)
23-24.7 MTBIKER Hornonitrianska Enduro séria - Veľká LehôtkaVeľká Lehôtka (Slovensko)
24.7 Tour de PrešovPrešov (Slovensko)
24.7 Visegrad 4 Bicycle Race - GP Slovakia; 1.2.UCI Elite/MENová Baňa (Slovensko)
24.7 Sliačansky pedálLiptovské Sliače (Slovensko)
30.7 Pumpcup 2022- ZákamennéZákamenné (Slovensko)
30.7 Dirtcup 2022- ZákamennéZákamenné (Slovensko)
30.7 3. kolo. Slovenský pohár Downhill + MSRMalinô Brdo (Slovensko)
30.7 Šumavský MTB Maraton KooperativyLyžařský areál Zadov (Česká republika)
30.7 Cyklomaratón Horné SrnieHorné Srnie (Slovensko)
30-31.7 Merida Road Cup: etapové pretekyHorný Kalník (Slovensko)
30.7 Verejné preteky - časovka do vrchuJavorina (Slovensko)
30.7 FilištínJakubovany (Slovensko)
August 2022
5.8 West Carpathian Challenge Pribylina (Slovensko)
6.8 MTBIKER Častovský cyklookruhČervený Kameň (Slovensko)
6.8 SP CC 2022 kritérium; všetky kategórieTlmače (Slovensko)
6-7.8 Poráč XCO UCIPoráč (Slovensko)
7.8 NAY Granfondo BratislavaBory Mall, Bratislava - Lamač (Slovensko)
7.8 SlovakmanPiešťany (Slovensko)
7.8 Merida Road Cup: pretekySokolovce (Slovensko)
7.8 SP CC 2022 preteky jednotlivcov; všetky kategórie + VP mužiTlmače (Slovensko)
13-14.8 NOVA Vysočina Arena TourNové Město na Moravě (Česká republika)
13.8 Kysuce – Orava, cez kopecZborov nad Bystricou (Slovensko)
13.8 Časovka do vrchu Zlatá Idka - Kojšovská hoľaZlatá Idka (Slovensko)
13.8 M SR časovka jednotlivcov; mládež po kadetov + U23Bánovce nad Bebravou (Slovensko)
13.8 Majstrovstvá SR masters v časovke dvojícJatov (Slovensko)
13.8 Slovakia DivideModra (Slovensko)
13.8 ŠKODA Horal MTB maratónSvit (Slovensko)
14.8 3. kolo - Slovenský pohár EnduroMýto pod Ďumbierom (Slovensko)
14.8 M SR preteky jednotlivcov; mládež po kadetovBánovce nad Bebravou (Slovensko)
14.8 SP CC 2022 preteky jednotlivcov; VP mužiBánovce nad Bebravou (Slovensko)
20.8 Pumpcup 2022- Čadca finále Čadca (Slovensko)
20.8 Dirtcup 2022- Čadca finále Čadca (Slovensko)
20.8 ČarnohurecBrezovica (Slovensko)
20.8 MTBIKER Novodubnický maratón 27. ročníkNová Dubnica (Slovensko)
20.8 Merida Road Cup: preteky (Slovenské Pyreneje)Kláštor pod Znievom (Slovensko)
20.8 SP CC 2022 časovka jednotlivcov; mládež po kadetov + Ž/JkyKláštor pod Znievom (Slovensko)
20.8 Manitou Železné hory CardionChrudim (Česká republika)
21.8 L'Etape Slovakia by Tour de France Bratislava (Slovensko)
21.8 Časovka Chocholná – KykulaChocholná-Velčice (Slovensko)
21.8 SP CC 2022 preteky jednotlivcov; všetky kategórie okrem MŽ/ŽkyKláštor pod Znievom (Slovensko)
27.8 6. Detská Tour Petra SaganaŠaľa (Slovensko)
27.8 Detská Považská cyklistická liga- PružinaPružina (Slovensko)
27.8 Prešovský cyklomaratónPrešov (Slovensko)
27.8 MSR PUMPTRACKBratislava (Slovensko)
27-28.8 MTBIKER Hornonitrianska Enduro séria - BojniceBojnice (Slovensko)
28.8 Lesný Lackovský behLackovce (Slovensko)
28.8 Martinský cyklomaratónMartin (Slovensko)
28.8 Cyklomaratón Cestami SNPMartin (Slovensko)
September 2022
1.9 Merida Road Cup: pretekyHalič (Slovensko)
1.9 Zelená stopa - MERIDA Selce Selce (Slovensko)
2.9 SP CC 2022 časovka do vrchu; všetky kategórieSpišská Nová Ves (Slovensko)
3.9 MTB Singletrack Maraton Košice - UCI MTB Marathon SeriesKošice (Slovensko)
3.9 Merida Road Cup: časovkaKráľová pri Senci (Slovensko)
3.9 SP CC 2022 preteky jednotlivcov; všetky kategórie + VP mužiSpišská Nová Ves (Slovensko)
3-4.9 Znojmo Burčák Tour KooperativyZnojmo (Česká republika)
3.9 Istrofinal Snežnický MTB maratónSnežnica - Kysucká vrchovina (Slovensko)
4.9 Merida Road Cup: pretekyKráľová Pri Senci (Slovensko)
4.9 SP CC 2022 kritérium; všetky kategórieSpišská Nová Ves (Slovensko)
4.9 Bánovecká parenicaBánovce nad Bebravou (Slovensko)
4.9 HORAL RichvaldRichvald (Slovensko)
10-11.9 Selce XCC MSRSelce (Slovensko)
10.9 XC NapajedlaNapajedla (Česká republika)
10.9 Ivanka XCIvanka pri Dunaji (Slovensko)
10.9 Plzeňská MTB 50 KooperativyPlzeň (Česká republika)
11.9 4. kolo. Slovenský pohár DownhillKubínska Hoľa (Slovensko)
11.9 5.kolo Škoda Pražského MTB poháru 2022 - O pohár MČ Praha LibušPraha - Libuš (Česká republika)
11.9 Teatro Okolo MalohontuRimavská Sobota (Slovensko)
11.9 Raslavický pedálRaslavice (Slovensko)
17.9 Gajarský KovianGajary (Slovensko)
17.9 Časovka na Bradlo- Memoriál Jana NoskaBrezová pod Bradlom (Slovensko)
17.9 Porostav eliminator XCETurčianske Teplice (Slovensko)
18.9 7. Detská tour Petra SaganaŽilina (Slovensko)
18.9 Medvedica Bike tour - 3. koloRuskovce (Slovensko)
24.9 Turieckap CITY MTB ELIMINATOR (UCI XCE C3)Turčianské Teplice (Slovensko)
24.9 Oderská Mlýnice Lesy ČRKlokočůvek u Oder (Česká republika)
25.9 6.kolo Škoda Pražského MTB poháru 2022 - Velká cena Škoda Auto, Akademické MČR 2022Praha - Motol (Česká republika)
25.9 Merida Road Cup: preteky do vrchuŠachtičky (Slovensko)
25.9 Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón Bratislava - Rača (Slovensko)
26.9 4. Kolo- Slovenský pohár Enduro + MSR + EWS QUALIFIERMalinô brdo (Slovensko)
Október 2022
1.10 Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTORalsko (Česká republika)
9.10 1. kolo Slov. pohára CX (UCI C2)Podbrezová (Slovensko)
15.10 2. kolo Slov. pohára CX (UCI C2)Dohňany (Slovensko)
16.10 5. Kolo- Slovenský pohár EnduroBratislava (Slovensko)
16.10 3. kolo Slov. pohára CX (UCI C2)Dohňany (Slovensko)
22.10 4. kolo Slov. pohára CX (UCI C2)Topoľčianky (Slovensko)
23.10 5. kolo Slov. pohára CX (UCI C2)Topoľčianky (Slovensko)
November 2022
17.11 6. kolo Slov. pohára CX (UCI C2)Šamorín (Slovensko)
19.11 7. kolo Slov. pohára CX (UCI C1)Šamorín (Slovensko)
20.11 8. kolo Slov. pohára CX (UCI C2)Trnava (Slovensko)
December 2022
4.12 MSR v cyklokroseŽiar nad Hronom (Slovensko)
keyboard_arrow_up