DátumNázov akcieMiestoDetailyIdem
Január 2019
5.1 Cyklistické preteky na snehuSpišská Nová Ves (Slovensko)
11.1 BBB Vlko Hron MTB + duatlon štafeta, 14. ročníkHronsek (Slovensko)
11-13.1 Zimný CyklonárezŽeleznô (Slovensko)
19-20.1 Stupava Winter Trophy MTB&RUNStupava (Slovensko)
26.1 Hradecký Winter raceHradec Králové (Česká republika)
Február 2019
9.2 Čergovská stopa 2019Raslavice (Slovensko)
9.2 Noční stopa ValachyVelké Karlovice (Česká republika)
23-26.2 Wolfman - Snow222Krušné Hory (Česká republika)
Marec 2019
5.3 MTB Rally Strážišťská šlapka Salačova LhotaSalačova Lhota (Česká republika)
23.3 Jarní Bahno #1Karlovy Vary (Česká republika)
29-31.3 FOR BIKESPraha (Česká republika)
30.3 Jarní Bahno #2Karlovy Vary (Česká republika)
30.3 Trofeo Cinelli - VC HlohovceHlohovec (Česká republika)
31.3 Morkovské BajkMorkovice (Česká republika)
31.3 XC StřížákÚstí nad Labem (Česká republika)
31.3 1. kolo - Detská Tour Petra SaganaRimavská Sobota (Slovensko)
31.3 All season pass - SPENSlovensko (Slovensko)
Apríl 2019
1.4 All season pass - SPDHSlovensko (Slovensko)
6-7.4 1. ČP XCO Kutná HoraKutná Hora (Česká republika)
6.4 Jarní Bahno #3Karlovy Vary (Česká republika)
6.4 Stevens 50 PodralskoOsečná (Česká republika)
6.4 Bláznivý cyklovýjazd - 3. ročníkPodolie (Slovensko)
6.4 Bolatická TřicítkaBolatice (Česká republika)
6.4 Liptov RideLiptovský Mikuláš (Slovensko)
7.4 GERGEL Wood Bike Series - OtrokoviceOtrokovice (Česká republika)
13.4 NOVA CUP - Mitas Hradec KrálovéHradec Králové (Česká republika)
13.4 Orlice CupChoceň (Česká republika)
13.4 Po stopách praotce ČechaRoudnice nad Labem (Česká republika)
13.4 ČMŽO Salašský Drtikol 2019Salaš (Česká republika)
13.4 1. kolo - Slovenský pohár XCO - TURIECKAP - Memoriál Petra VričanaTurčianske Teplice (Slovensko)
13.4 Testovací deň OrbeaHrádok (Slovensko)
13.4 ŠKODA Svätojurský MTB maratón
 Prídi si zajazdiť a hraj o auto.
Svätý Jur (Slovensko)
13-14.4 Slovenský pohár BMX - 1. a 2. koloBratislava - Rača (Slovensko)
14.4 #1 MSDH Cup Jasenská Dolina Jasenská Dolina (Slovensko)
14.4 Bohemie MTB Maraton 2019Nový Bor (Česká republika)
14.4 Prachem Svatební cestyKostelany (Česká republika)
14.4 TURIECKAP - Memoriál Petra Vričana - UCI C1Turčianske Teplice (Slovensko)
20.4 Author 50 Český rájBranžež – Nová Ves u Mnichova Hradiště (Česká republika)
20.4 XC StřížákÚstí nad Labem (Česká republika)
22.4 Bikeranch CUP #1Praha (Česká republika)
Dnes je 24.04.2019
26.4 Rohálovská 50kaPrusinovice (Česká republika)
27-28.4 2. ČP XCO TouškovTouškov (Česká republika)
27.4 Jarní XC v pivovaruLiberec (Česká republika)
27.4 Praha - Karlštejn Tour České spořitelnyDobřichovice (Česká republika)
27.4 Radouňské okruhyKostelní Radouň (Česká republika)
27.4 QUICK SPORT Jarný šprintBystrička (Slovensko)
27.4 Porubajk MTB závodOstrava (Česká republika)
27.4 Medvedica Bike tour - 1. koloPezinok (Slovensko)
27-28.4 Testovacie dni Rock MachineHrádok (Slovensko)
28.4 KM Trading Okolo Vlčí hory Krásná Lípa (Česká republika)
28.4 Bike Open Fest - krosové pretekyŠamorín (Slovensko)
28.4 Bike Open Fest - MTB eliminátorŠamorín (Slovensko)
Máj 2019
1.5 Cukroušův mazecPraha - Zbraslav (Česká republika)
1.5 Pavé Tour MiloviceMilovice (Česká republika)
1.5 ADRIM Nemčiansky behNemce (Slovensko)
1.5 2. kolo - Detská tour Petra SaganaŠamorín (Slovensko)
1.5 1. kolo - Detská Považská cykloligaPraznov (Slovensko)
1.5 ZRUŠENÉ VELOsprint Open Bike Cup 2019Nitra (Slovensko)
4.5 Author Šela MarathonLipník nad Bečvou (Česká republika)
4-5.5 Rock Machine Enduro Race JeštědJeštěd (Česká republika)
4.5 Valachy duatlon Velké Karlovice (Česká republika)
4.5 Cyklozávod MiladaÚstí nad Labem (Česká republika)
4-5.5 Testovacie dni Ghost a LapierreHrádok (Slovensko)
4-5.5 Slovenský pohár BMX - 3. a 4. koloKošice (Slovensko)
4.5 ŠKODA Vlko Hron MTB
 Prídi si zajazdiť a hraj o auto.
Hronsek (Slovensko)
5.5 Dětský Author Šela MarathonLipník nad Bečvou (Česká republika)
5.5 Poličské cross-countryPolička (Česká republika)
5.5 1. kolo - Slovenský pohár EnduroVeľká Rača (Slovensko)
5.5 28. Sebnitzer MTB-Cup MaratonSebnitz (Nemecko)
5.5 AUTOGLYM cez Iľovnicky hrebeňLackovce (Slovensko)
5.5 KAKTUS BIKE Karloveský krosKarlova Ves (Slovensko)
8.5 Deň víťazstvaRajecká Lesná (Slovensko)
8.5 3. kolo - Detská tour Petra SaganaŽilina (Slovensko)
11-12.5 3. ČP XCO Pec pod SněžkouPec pod Sněžkou (Česká republika)
11.5 Bike Trans Poříčí Poříčí nad Sázavou (Česká republika)
11.5 Kolem kolem LíbeznicLíbeznice (Česká republika)
11.5 Májový bobr MTBBobrovníky (Česká republika)
11.5 Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTOMladá Boleslav (Česká republika)
11.5 Náměštský CyklomaratonNáměšť nad Oslavou (Česká republika)
11.5 Tour de RalskoMimoň (Česká republika)
11.5 Erdinger kráľ Záhoria MTB maratónSkalica (Slovensko)
11-12.5 Testovacie dni CanyonHrádok (Slovensko)
11.5 GERGEL Wood Bike Series - SlopnéSlopné (Česká republika)
11-12.5 2. kolo - Slovenský Pohár MTB XCODrozdovo (Slovensko)
12.5 ČEZ MTB Maraton Třebíč (Česká republika)
12.5 MTB Rosna stíhačkaSvitavy (Česká republika)
12.5 NOVA CUP - Stolové horyMachov (Česká republika)
12.5 1. kolo - Slovenský pohár SPDHMraznica (Slovensko)
12.5 Slávnostný výstup na BradloKošariská (Slovensko)
13.5 Bikeranch CUP #2Praha (Česká republika)
18.5 Aimtec Open RacePlzeň (Česká republika)
18.5 MTB Nivnická 50Nivnice (Česká republika)
18-19.5 Nutrend Enduro Race KoutyKouty nad Desnou (Česká republika)
18.5 Tábor Bike Classic “Zižkova pomsta”Tábor (Česká republika)
18.5 Testovací deň Bianchi a CorratecHrádok (Slovensko)
18.5 Silesia Bike marathonOpava (Česká republika)
18.5 2. kolo - Detská Považská cykloligaŠebešťanová (Slovensko)
19.5 Apache Jestřebí horyÚpice (Česká republika)
19.5 Author 50 BezdězBezděz (Česká republika)
19.5 XC Letní KinoÚstí nad Labem (Česká republika)
19.5 Novohradský pedálLučenec (Slovensko)
19.5 DHL SereďmaratónSereď (Slovensko)
25.5 ABB MTB CUP 2018Jablonec nad Nisou (Česká republika)
25.5 Author Král Šumavy Klatovy (Česká republika)
25.5 Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTOHustopeče (Česká republika)
25.5 Mamut TourPřerov (Česká republika)
25.5 Northco Triatlon VarnsdorfVarnsdorf (Česká republika)
25.5 WEBER Jičínská 50Jičín (Česká republika)
25.5 Testovací den WilierMTBIKER centrum (Slovensko)
25.5 ŠKODA MTB maratón Levočské vrchy
 Prídi si zajazdiť a hraj o auto.
Levoča (Slovensko)
25.5 XCO Skalica - Slovenský pohár XCO 1.ligaSkalica (Slovensko)
25-26.5 Slovenský pohár BMX - 5. a 6. koloLiptovský Mikuláš (Slovensko)
26.5 4. kolo - Detská tour Petra SaganaSpišský Hrhov (Slovensko)
29.5 PRAŽSKÉ SCHODY 2019 Velká cena České spořitelnyPraha (Česká republika)
30.5 Vulkanland RadmarathonFeldbach (Rakúsko)
31.5.-2.6. Granfondo Stelvio SantiniBormio (Taliansko)
Jún 2019
1-2.6 4. ČP XCO ZadovZadov (Česká republika)
1.6 Jarná klasika 2019Poprad (Slovensko)
1.6 MTB PRODOLI maraton města ChýnovChýnov (Česká republika)
1.6 Orlík Tour KooperativyOrlík - Vystrkov, areál Hotel Orlík (Česká republika)
1.6 Dohňany-Púchov TrophyDohňany (Slovensko)
1.6 4. ročník cykloprechodu Čergovským pohorímĽutina (Slovensko)
1.6 Čutkovský šlakČutkovská dolina (Slovensko)
1-2.6 ChampionshipŠamorín (Slovensko)
1.6 3. kolo - Detská Považská cykloligaDohňany (Slovensko)
2.6 Fofr cupPrysk (Česká republika)
2.6 St.Pöltner RadmarathonSt.Pölten (Rakúsko)
2.6 2. kolo - Slovenský pohár SPDHPolomka (Slovensko)
8.6 Chřibská MTB 50Kroměříž (Česká republika)
8-9.6 Enduro Race ZadovZadov (Česká republika)
8.6 Malevil CupJablonné v Podještědí (Česká republika)
8.6 Osická MTB časovkaOsík (Česká republika)
8.6 Častovský cyklookruhČervený Kameň (Slovensko)
8.6 Testovacie dni Superior a MarinHrádok (Slovensko)
9.6 Dětský Malevil Cup By AuthorJablonné v Podještědí (Česká republika)
9.6 XC Weber JičínJičín (Česká republika)
9.6 Leithaberg RadmarathonPurbach am Neusiedler SEE (Rakúsko)
10.6 Bikeranch CUP #3Praha (Česká republika)
11.6 Ještěd Tour KooperativyLiberec - Vesec (Česká republika)
15-16.6 5. ČP XCO BedřichovBedřichov (Česká republika)
15.6 Bike Valachy Velké Karlovice (Česká republika)
15.6 Karlovarský AM bikemaraton České spořitelnyKarlovy Vary (Česká republika)
15.6 Krakonošův cyklomaratonTrutnov (Česká republika)
15.6 NOVA CUP - SázavaSázava (Česká republika)
15.6 Pachova cyklovačkaHybe (Slovensko)
15.6 ŠKODA MTB Rajecké Teplice
 Prídi si zajazdiť a hraj o auto.
Rajecké Teplice (Slovensko)
16.6 Kapfensteiner RadmarathonKapfenstein (Rakúsko)
16.6 5. kolo - Detská tour Petra SaganaNová Dubnica (Slovensko)
16.6 2. kolo - Slovenský pohár EnduroVišňové (Slovensko)
16.6 Malokarpatský drapákSvätý Jur (Slovensko)
19-22.6 GlocknermanGraz (Rakúsko)
22.6 MTB Bulls maraton Písecké horyTálín - Kukle (Česká republika)
22.6 Specialized Extrém Bike Most 2019Most (Česká republika)
22.6 Vrchlabí - Špindl Tour ŠKODA AUTOVrchlabí (Česká republika)
22-23.6 1. TREK Enduro MTB SeriesRabka-Zdrój (Poľsko)
22.6 Pumpcup 1 - Veľké ZálužieVeľké Zálužie (Slovensko)
22.6 Stupava TrophyStupava (Slovensko)
23.6 #2 MSDH Kouty nad DesnouKouty nad Desnou (Česká republika)
23.6 4. kolo - Detská Považská cykloligaPapradno (Slovensko)
26-27.6 24h SLOVAKIA RING cycling raceOrechová Potôň (Slovensko)
29.6 Beskyd Tour 2019Bílá v Beskydech (Česká republika)
29.6 Bikemaraton Drásal České spořitelnyHolešov (Česká republika)
29.6 O pohár starosty města Česká KameniceČeská Kamenice (Česká republika)
29.6 Vinařská 50 Author Znovín CupŠatov (Česká republika)
29.6 6. kolo - Detská tour Petra SaganaTrnava (Slovensko)
29.6 Nízkotatranská MTB tourLiptovská Lužná (Slovensko)
29.6 Turniansky pedálTrenčianska Turná (Slovensko)
29-30.6 Slovenský pohár BMX - 7. kolo, Majstrovstvá SR JednotlivcovBratislava - Rača (Slovensko)
29.6 GERGEL Wood Bike Series - VšeminaVšemina (Česká republika)
30.6 XC StřížákÚstí nad Labem (Česká republika)
30.6 5. kolo - Detská Považská cykloligaSúľov (Slovensko)
Júl 2019
5.7 Trstianska špajchňaTrstené (Slovensko)
5.7 KAKTUS BIKE Svätojurský bleskSvätý Jur (Slovensko)
6-7.7 Radmarathon GrieskirchenGrieskirchen (Rakúsko)
6.7 Okolo DomašeDomaša (Slovensko)
6.7 MTB Hrhovský divočákHrhov (Slovensko)
6.7 Pumpcup 2 - BáhoňBáhoň (Slovensko)
7.7 #3 MSDH Veľká RačaVeľká Rača (Slovensko)
12.7 Kompava beh zdravia SkalicaZlatnícka dolina (Slovensko)
13.7 Karpatský pedál 2019Javorník (Česká republika)
13-14.7 Wachauer RADtageMautern an der Donau (Rakúsko)
13.7 2. Enduro MTB SeriesPrzesieka (Poľsko)
13.7 Salzkammergut MTB TrophyBad Goisern (Rakúsko)
13.7 Salzkammergut TrophyBad Goisern (Rakúsko)
13.7 Smolnícky MTB maratónSmolník (Slovensko)
13.7 H-Triathlon Skalica - pretek jednotlivcov - Slovenský pohár v kros triatloneSkalica (Slovensko)
14.7 3. kolo - Slovenský pohár EnduroBranisko (Slovensko)
14.7 H-Triathlon Skalica - pretek štafiet JA-TY-ONSkalica (Slovensko)
19-21.7 6. ČP XCO HlinskoHlinsko (Česká republika)
20.7 ČT Trans BrdyŘevnice (Česká republika)
20.7 Dukovanské okruhy Dukovany (Česká republika)
20.7 Smraďavka Smraďavka (Česká republika)
20-21.7 3 Peaks Bike RaceVienna (Rakúsko)
20.7 Jakľofski bicigeľJaklovce (Slovensko)
20.7 Pumpcup 3 - NovákyNováky (Slovensko)
21.7 Sliačansky pedálLiptovské Sliače (Slovensko)
21.7 3. kolo - Slovenský pohár SPDHKošútka (Slovensko)
27.7 Mezi Polevskými obryPolevsko (Česká republika)
27.7 MTB Sádecká pila Sádek (Česká republika)
27.7 Šumavský MTB maraton České spořitelnyZadov (Česká republika)
27.7 Tatry TourHorný Smokovec (Slovensko)
27.7 FilištínJakubovany (Slovensko)
27.7 Cyklomaratón TopoľčiankyTopoľčianky (Slovensko)
27.7 6. kolo - Detská Považská cykloligaKošeca (Slovensko)
28.7 7. kolo - Detská tour Petra SaganaTopoľčianky (Slovensko)
August 2019
1-3.8 Ironbike Festival 2019Ischgl (Rakúsko)
2.8 NOVA CUP - Sahara raceMarokánka u Hradce Králové. (Česká republika)
2-3.8 Valachy ManVelké Karlovice (Česká republika)
2-3.8 Spišských 333 EXTREMESpišská Nová Ves (Slovensko)
2-4.8 CYKLOSTOPY FESTStará Ľubovňa (Slovensko)
3-4.8 Enduro Race KlínyKlíny (Česká republika)
3.8 Mikuláš CupVraclav (Česká republika)
3.8 Donovalský DrapákDonovaly (Slovensko)
3.8 Pumpcup 4 - TopoľčiankyTopoľčianky (Slovensko)
3.8 Cyklostore maratón Horné SrnieHorné Srnie (Slovensko)
3.8 GERGEL Wood Bike Series - Podkopná LhotaPodkopná Lhota (Česká republika)
4.8 Zwettler Brauerei RadmarathonZwettl (Slovensko)
10.8 KrušnotonTeplice (Česká republika)
10.8 Vysočina Arena Tour České spořitelnyNové Město na Moravě (Česká republika)
10.8 Skalický drsňákZlatnícka dolina (Slovensko)
10.8 ŠKODA Horal MTB maratón - 20. ročník
 Prídi si zajazdiť a hraj o auto.
Svit (Slovensko)
11.8 4. kolo - Slovenský pohár EnduroBrezno (Slovensko)
12.8 Bikeranch CUP #4Praha (Česká republika)
17.8 ALISY Bike Babí Léto MTB marathonHrádek nad Nisou (Česká republika)
17.8 MTB GS TECHNIK JistebniceJistebnice (Česká republika)
17.8 Manitou Železné hory České spořitelnyChrudim (Česká republika)
17.8 Kráľovský MTB maratónGranč - Petrovce (Slovensko)
17.8 Pumpcup 5 - Laskomer BBBanská Bystrica (Slovensko)
24.8 Author Král Šumavy Road Klatovy (Česká republika)
24-25.8 FOX Enduro Race MorávkaMalá Morávka (Česká republika)
24.8 MTBIKER Novodubnický maratón 25.ročníkNová Dubnica (Slovensko)
24.8 ČarnohurecBrezovica (Slovensko)
25.8 4. kolo - Slovenský pohár SPDHVeľká Rača (Slovensko)
31.8 Lahofer Author CupVranovská přehrada (Česká republika)
31.8 KEC MTB PružinaPružina (Slovensko)
31.8 3. Enduro MTB SeriesSrebrna Góra (Poľsko)
31.8 TOUR de TOKAJMalá Tŕňa (Slovensko)
31.8 7. kolo / finále - Detská Považská cykloligaPružina (Slovensko)
September 2019
1.9 LAWI Tour Classic Vinařice u Dobrovic (Česká republika)
1.9 #4 MSDH Wisla StožekWisla Stožek (Poľsko)
1.9 Ötztal Cycling MarathonSölden (Rakúsko)
1.9 Bodovský pedálTrenčianske Stankovce - Bodovka (Slovensko)
1.9 VELOsprint Open Bike Cup 2019Nitra (Slovensko)
4-7.9 EurobikeFriedrichshafen (Nemecko)
5-8.9 World Games Of MountainbikingSaalbach (Rakúsko)
6.9 XC O Pohár Bakova nad Jizerou 2019Bakov nad Jizerou (Česká republika)
7.9 Rallye Sudety Teplice nad Metují (Česká republika)
7.9 STEVENS G. BENEDIKT Soběslavský maratonSoběslav (Česká republika)
7.9 Tour de ZeleňákRumburk (Česká republika)
7.9 Znojmo Burčák Tour KooperativyZnojmo (Česká republika)
7.9 Istrofinal Snežnický MTB maratónSnežnica - Kysucká vrchovina (Slovensko)
7.9 ŠKODA Slovenský rajHrabušice (Slovensko)
7.9 MSR 4X ŽarnovicaŽarnovica (Slovensko)
7-8.9 Lechnica MTB TourLechnica (Slovensko)
7.9 GERGEL Wood Bike Series - ZlínZlín (Česká republika)
8.9 8. kolo - Detská tour Petra SaganaNitra (Slovensko)
8.9 Ružomberské SchodyRužomberok (Slovensko)
9.9 Bikeranch CUP #5Praha (Česká republika)
14.9 Gema XC Hrádek Varnsdorf (Česká republika)
14-15.9 GIANT Enduro Race ŠpičákŽelezná Ruda (Česká republika)
14.9 MTB Babí léto Moravská Třebová (Česká republika)
14.9 NOVA CUP - Harrachov (Finále ČP v XCM)Harrachov (Česká republika)
14.9 XC Cup NapajedlaNapajedla (Česká republika)
14.9 Ponickými kiarmi 2019Poniky (Slovensko)
14.9 ŠKODA MTB Singletrack Maratón Košice - UCI Marathon Series Košice (Slovensko)
14-15.9 Slovenský pohár BMX - 8. a 9. koloBratislava - Rača (Slovensko)
15.9 Teatro Okolo MalohontuRimavská Sobota (Slovensko)
15.9 5. kolo - Slovenský pohár SPDHLučivná (Slovensko)
21.9 Author Pražská 50Praha (Česká republika)
21.9 Author Pražský dětský sprintPraha 6 (Česká republika)
21.9 Oderská Mlýnice Lesy ČRKlokočůvek u Oder (Česká republika)
21.9 Okolo SedlišťSedliště (Česká republika)
21.9 Okruhy pod JehlouČeská Kamenice (Česká republika)
21.9 Gajarský KovianGajary (Slovensko)
21-22.9 Slovenský pohár BMX - 10. a 11. koloLiptovský Mikuláš (Slovensko)
22.9 #5 MSDH Malino BrdoMalino Brdo (Slovensko)
22.9 Svojkovský pohár Haven Svojkov (Česká republika)
22.9 9. kolo - Detská tour Petra SaganaKošice (Slovensko)
28.9 Author Valtické CyklobraníValtice (Česká republika)
28.9 Mitas Gočárovy schody 2019Hradec Králové (Česká republika)
28.9 Ralsko MTB Tour České spořitelnyRalsko (Česká republika)
28.9 Športservis Bratislavský MTB maratón Bratislava - Rača (Slovensko)
29.9 Industry raceÚstí nad Labem (Česká republika)
Október 2019
5-6.10 KONA Enduro Race KlínovecKlínovec (Česká republika)
5.10 Mandava RunVarnsdorf (Česká republika)
5.10 NOVA CUP - MikulovMikulov (Česká republika)
5.10 Tour de Brdy Strašice (Česká republika)
5-6.10 Slovenský pohár BMX - 12. a 13. koloKošice (Slovensko)
6.10 #6 MSDH Bílá Bílá (Česká republika)
6.10 5. kolo - Slovenský pohár EnduroStará Ľubovňa (Slovensko)
7.10 Bikeranch CUP finálePraha (Česká republika)
12.10 GERGEL Wood Bike Series - TrnavaTrnava (Česká republika)
13.10 ČT Author CupBedřichov (Česká republika)
19.10 Finálový večer Kolo pro život 2019Praha (Česká republika)
19.10 Pancířské stráně MTBŽelezná Ruda (Česká republika)
Január 2020
10-11.1 Zimný Cyklonárez 4Partizánska ľupča (Slovensko)