Kliknutím prejdeš na
www.gtbicycles.sk
Reklama
 DátumNázov akcieMiestoDetailyIdem
Január 2020
6.1 CyklométaPrešov (Slovensko)
10-11.1 Zimný Cyklonárez 4Partizánska ľupča (Slovensko)
11.1 Cyklistické preteky na snehuSpišská Nová Ves (Slovensko)
18.1 ZCL1 - Rozhľadňa DúbravkaHostinec U Ondreja, Soblahov (Slovensko)
25.1 Stupava Winter Trophy MTB&RUNStupava (Slovensko)
Február 2020
8.2 Čergovská stopa 2020Raslavice (Slovensko)
8.2 ZCL2 - Kozí VrchČechovka (IBOvka), Orechové (Slovensko)
Dnes je 18.02.2020
20.2 Rouvy virtuální závodRadotín (Česká republika)
22.2 ZCL3 - InovecInovecká chata, Trenčianske Jastrabie (Slovensko)
Marec 2020
7.3 ZCL4 -Útulňa IzbaBikepark Kálnica (Slovensko)
14.3 Škola jazdy a techniky s Bike AcademyMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
20-23.3 FOR BIKESPraha (Česká republika)
29.3 1. kolo - Detská Tour Petra SaganaRimavská Sobota (Slovensko)
31.3 Ukončenie Winter Psycho EditionKálnica (Slovensko)
Apríl 2020
4.4 1. kolo - Slovenský pohár XCO - TURIECKAP - Memoriál Petra VričanaTurčianske Teplice (Slovensko)
4.4 Bolatická TřicítkaBolatice (Česká republika)
5.4 TURIECKAP - Memoriál Petra Vričana - UCI C1Turčianske Teplice (Slovensko)
10.4.-30.11. Vrchárska koruna TrenčianskaTrenčín (Slovensko)
18.4 Bláznivý cyklovýjazdPodolie (Slovensko)
18.4 ŠKODA Svätojurský MTB maratónSvätý Jur (Slovensko)
24.4 1. kolo MTS 24h MTBBikepark Kálnica (Slovensko)
25.4 Škola jazdy a techniky s Bike Academy IIMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
25-26.4 Testovací deň Rock MachineMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
25.4 QUICK SPORT Jarný šprintBystrička (Slovensko)
25.4 Praha - Karlštejn TourDobřichovice (Česká republika)
25.4 Porubajk MTB závodOstrava (Česká republika)
25.4 2. kolo - Detská tour Petra SaganaSpišský Hrhov (Slovensko)
Máj 2020
1.5 Love TNLesopark Brezina (Slovensko)
1-2.5 Bike Open Fest - krosové pretekyŠamorín (Slovensko)
1.5 3. kolo - Detská tour Petra SaganaŠamorín (Slovensko)
2.5 ŠKODA Vlko Hron MTBHronsek (Slovensko)
3.5 1. kolo - SPENVeľká Rača (Slovensko)
3.5 KAKTUS BIKE Karloveský krosKarlova Ves (Slovensko)
8.5 Berounský MTB maratonBeroun (Česká republika)
8.5 E-bike XCO SkalicaZlatnícka dolina (Slovensko)
9.5 Erdinger kráľ Záhoria MTB maratónSkalica (Slovensko)
10.5 XCO SkalicaSkalica (Slovensko)
16.5 Testovací deň BianchiMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
16-17.5 24 hodín MTBike JamKuchyňa (Slovensko)
16.5 Mladá Boleslav TourMladá Boleslav (Česká republika)
17.5 1. kolo - Slovenský pohár SPDHPolomka (Slovensko)
17.5 4. kolo - Detská tour Petra SaganaŽilina (Slovensko)
23.5 Testovací deň Pinarello + MarinMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
23.5 Škola jazdy a techniky s Bike Academy IIIMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
23.5 Bike & RollSkalka pri Kremnici (Slovensko)
23.5 Apache JestřebíÚpice (Česká republika)
23.5 5. kolo - Detská tour Petra SaganaBratislava (Slovensko)
24.5 Novohradský pedálLučenec (Slovensko)
29-31.5 Kellys Bikefest MaratónKálnica (Slovensko)
30.5 ŠKODA MTB maratón Levočské vrchyLevoča (Slovensko)
30.5 Orlík TourOrlík (Česká republika)
30.5 2. kolo - SPENKálnica (Slovensko)
31.5 Tour de PrešovPrešov (Slovensko)
Jún 2020
6.6 Dohňany-Púchov TrophyDohňany (Slovensko)
6.6 Vrchlabí - Špindl TourŠpindlerův Mlýn (Česká republika)
6.6 MTBIKER Častovský cyklookruhČervený Kameň (Slovensko)
7.6 6. kolo - Detská tour Petra SaganaTrnava (Slovensko)
12-13.6 2. kolo MTS 24h MTBOpava (Česká republika)
13.6 Škola jazdy a techniky s Bike Academy IVMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
13-14.6 Náchodská 24 hour MTBNáchod (Česká republika)
13.6 Malokarpatský drapákSvätý Jur (Slovensko)
13.6 FanatikPlzeň (Česká republika)
13.6 Malevil Cup by AuthorJablonné v Podještědí (Česká republika)
20.6 PEDÁLovník a PEDÁLovníček 2020Varín (Slovensko)
20-21.6 Stupava TrophyStupava (Slovensko)
20.6 Karlovarský AM bikemaratonKarlovy Vary (Česká republika)
21.6 2. kolo - Slovenský pohár SPDHVrátna (Slovensko)
21.6 7. kolo - Detská tour Petra SaganaStupava (Slovensko)
26-28.6 Jihlavská 24 MTBJihlava (Česká republika)
26.6 Kompava beh zdravia SkalicaZlatnícka dolina (Slovensko)
27.6 MTB Hrhovský divočákHrhov (Slovensko)
27.6 Bikemaraton DrásalHolešov (Česká republika)
27.6 Skalický drsňákZlatnícka dolina (Slovensko)
27.6 Pachova cyklovačkaHybe (Slovensko)
27.6 MTB Štvrtočan 2020Spišský Štvrtok (Slovensko)
28.6 Cyklomaratón TopoľčiankyTopoľčianky (Slovensko)
28.6 3. kolo - SPENMýto pod Ďumbierom (Slovensko)
28.6 H-Triathlon SkalicaSkalica (Slovensko)
Júl 2020
4.7 Testovací deň Ghost a LapierreMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
4.7 Škola jazdy a techniky s Bike Academy VMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
4.7 Okolo DomašeDomaša (Slovensko)
5.7 KAKTUS BIKE Svätojurský bleskSvätý Jur (Slovensko)
5.7 Trstianska špajchňaTrstené (Slovensko)
11.7 Smolnícky MTB maratónSmolník (Slovensko)
11.7 Ondavský cyklomaratónStropkov (Slovensko)
17-19.7 Salzkammergut TrophyBad Goisern (Rakúsko)
18.7 Jakľofski bicigeľJaklovce (Slovensko)
19.7 3. kolo - Slovenský pohár SPDHMýto pod Ďumbierom (Slovensko)
19.7 Sliačansky pedálLiptovské Sliače (Slovensko)
24-25.7 Spišských 333 EXTREMESpišská Nová Ves (Slovensko)
25.7 Trans BrdyBrdy (Česká republika)
25.7 Kellys GreenBike TourBratislava (Slovensko)
25.7 FilištínJakubovany (Slovensko)
26.7 4. kolo - SPENVišňové (Slovensko)
August 2020
1.8 Šumavský MTB maratonZadov (Česká republika)
8.8 ŠKODA Horal MTB maratónSvit (Slovensko)
8.8 Hustopeče TourHustopeče (Česká republika)
13-15.8 Vrchárska Koruna Trenčianska NONSTOPKálnica (Slovensko)
15.8 Kráľovský MTB maratónGranč - Petrovce (Slovensko)
15-16.8 Vysočina Arena TourNové Město na Moravě (Česká republika)
16.8 Gravel & MTB RallyNové Město na Moravě (Česká republika)
22.8 ČarnohurecBrezovica (Slovensko)
22.8 Manitou Železné horyChrudim (Česká republika)
22.8 Cream Bike ČeladnáČeladná (Česká republika)
22.8 MTBIKER Novodubnický maratón 26.ročníkNová Dubnica (Slovensko)
23.8 4. kolo - Slovenský pohár SPDHKošútka (Slovensko)
28-29.8 3. kolo MTS 24h MTBBabice (Uherské Hradiště) (Česká republika)
29.8 KEC MTB PružinaPružina (Slovensko)
30.8 8. kolo - Detská tour Petra SaganaKošice (Slovensko)
30.8 LAWI Tour ClassicVinařice u Dobrovic (Česká republika)
September 2020
1.9 Výstup na Ostrý vrchBikepark Kálnica (Slovensko)
1.9 Stupava MTB SprintStupava (Slovensko)
5.9 Istrofinal Snežnický MTB maratónSnežnica - Kysucká vrchovina (Slovensko)
5-6.9 Sokolovská 24 MTBSokolov (Česká republika)
5.9 Slovenský raj - Hrabušice-PodlesokHrabušice (Slovensko)
5.9 Znojmo Burčák TourZnojmo (Česká republika)
12.9 MTB Singletrack Maraton Košice - UCI MTB Marathon SeriesKošice (Slovensko)
13.9 Raslavický pedálRaslavice (Slovensko)
13.9 Trans BrodyZvole u Prahy (Česká republika)
19.9 Gajarský KovianGajary (Slovensko)
19.9 Plzeňská MTB 50Plzeň (Česká republika)
20.9 5. kolo - Slovenský pohár SPDHVeľká Rača (Slovensko)
26.9 ŠKODA MTB Rajecké TepliceRajecké Teplice (Slovensko)
26.9 Author Valtické CyklobraníValtice (Česká republika)
26.9 Oderská MlýniceOdry (Česká republika)
26.9 9. kolo - Detská tour Petra SaganaPieniny (Slovensko)
Október 2020
1.10.-14.12. Testovacie dni Elite - cyklotrenažéryMTBIKER centrum, Hrádok 225 (Slovensko)
3.10 Kaktus Bike Bratislavský MTB maratón Bratislava - Rača (Slovensko)
3.10 Ralsko MTB TourRalsko (Česká republika)
11.10 6. kolo - SPENBratislava (Slovensko)
23-24.10 EverestingBikepark Kálnica (Slovensko)
November 2020
17.11 Free TrenčínTrenčín (Slovensko)