Orbea Terra H40 2x

Cena: 1.400 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

Dobrý deň. Z dôvodu nevyužitia predám uvedený bicykel v stave nového. Nájazd cca 200 km po prvom servise. Výmena reťaze, bowdeny jagwire, predstave PRO, nové lanká. Bicykel bol rozobratý a nanovo poskladaný. Kolesá s pevnými oskami. 3x zoslabovaný hliník. V podstate je bez škrabanca. Ku bicyklu dám zdarma SPD pedále v hodnote 30 eur a plášte Schwalbe X-one 33mm v hodnote 100 eur. Plášte na fotkách sú nové, jazdilo sa na Schwalbe. Veľmi tuhý a pohodlný bicykel na akýkoľvek druh výjazdu. Výška jazdca 172-185 cm. Viac info a fotiek správa. Dohoda na cene určite.

comment Otázky na predajcu

thumb_up0thumb_down

so sadou grx, toto je gravel/cx nie cestak

thumb_up0thumb_down

Áno ja tomu rozumiem.

thumb_up0thumb_down

Tak potom preco je inzerat zaradeny ako cestny, a nie ako gravel/cyclokorss?

thumb_up0thumb_down

Lebo môžem, jeden, jediný dôvod.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 20
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 8 693

Inzeráty predajcu

Zimná Bunda Pearl Izumi Elite

Predám zimnú bundu s reflexnými prvkami do mínusových teplôt. Bunda je úplne nová len vypratá na športovom programe. Vzadu tri nepremokavé vrecká. Vetru a dažďu odolná. Viac info v linku. https://www.amazon.com/Pearl-Izumi-Elite-Softshell-Jacket/dp/B003BLOUIS PC: 150 eur. Viac info správa. Ďakujem.
100 €

Predám Viacero Nevyužitých Nohavíc

Predám viacero nohavíc, ktoré sú uvedené na fotkách. Pre viac info správa ohľadom ceny, veľkosti a stavu. Ďakujem.
10 €

Prechodná Bunda Tinkoff

Ahojte. Predám prechodnú bundu Tinkoff s teplotný rozmedzím 5-15 stupňov. Mal som ju dva krát, bunda je bez poškodení opratá na športovom programe a stojí v skrini. Bunda je priľnavého strihu, dobre viditeľná v sychravom období. Veľkosť M približne na chlapa športovej postavy. Moja výška 183 cm a rozmedzie váhy 78-84 kg. Bunda disponuje gumeným spodným lemom, ktorý zabraňuje tomu aby sa súkala hore. Samozrejme vzadu 3 zateplené vrecká. Cena je aj s poštovným. Bližšie info správa. Ďakujem.
25 €
keyboard_arrow_up