Šliapací Cyklo Benzínová Cargo Nákladna Trojkolka - Rikša

Cena: 550 €
Doklad o kúpe: Nie

Popis produktu

Predám cyklo šlapacu benzínovú cargo nákladnu trojkolku - rikšu za cenu 550EUR.
Trojkolka s ložnou plochou 64x110cm plus rozšíření (klec 84x110cm) vzadu - cargo bike. Uzatvárateľný a uzamykateľný drôtený box s vyklápacími dvierkami, vohodný na prepravu drobného zvieratstva.
Teda rám je pevnejší a trojkolka má nosnosť 210kg, jej využitie je napríklad:
Ekonomická a ekologická doprava v halách, údržbárske vozidlo, zásobovanie výrobných liniek. Robustná konštrukcia. Bezpečnosť a stabilita pri jazde. Teda použiteľné aj na väčšie nákupy či na záhradu.

Trojkolka je teraz osadená benzínovým motorom 60ccm, ktorý je na túto trojkolku slabý. Môžem predať buď silnejší benzínový motor 90ccm za cenu 130EUR.
Alebo osadiť silnú novú elektrosadou Bafang 750W so stredovým motorom. Krútiaci moment 100 nm, LCD dispej farebný. Batérie 48V 13Ah (alebo 17,5Ah či 23Ah). Sada je úplne nová v záruke 2roky s dokladom. Maximálna rýchlosť až 40km / h.

Prídete vyskúšať do našej takmer sebestačné Eko-osady u Myjavy. (Www.prirodniubytovani.cz). Natáčala sa u nás napríklad rozprávka Spievankovo ​​-Kráľovná Harmonia.
Píšte SMS alebo email s vašim číslom, rád vám zavolám.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 7
check_circle Aktívne inzeráty: 6
visibility Zobrazenia inzerátov: 2 020

Inzeráty predajcu

Horský Elektrobicykel, Nová Sada Bafang 750w

Horský elektrobicykel, ktorý bude osaden novou elektrosadou Bafang 750W so stredovým motorom. Krútiaci moment 100 nm, LCD dispej. Batérie 48V 17,5Ah (alebo iné). Hydraulické brzdy s magnetickými odpojovačmi bŕzd. CTM REIN 3.0. Vhodné na výšku 170 až 190 cm. Veľkosť kolies 29 ". Toto kolo ešte nie je prestavané na ebajk, teda možno ho kúpiť do tej doby než ho prestavíme za cenu okolo 250EUR. Sada a batérie sú úplne nové v záruke 2 roky s dokladom. Možno poslať aj poštou. Maximálna rýchlosť až 50km / h. Nabíjač, niekoľkostupňové asistencie šliapania a súčasťou je aj akceleračné páčka (pridávate ako na mopede, teda nemusíte šliapať - dobré na rozjazdy do kopca). Jazdným vlastnostiam bicykla prispieva nízko položené ťažisko. Má voľnobežky na rozdiel od motorov v zadnom kolese, ktorá dovolí jazdiť bez obmedzenia aj pri vybitej batérii. Naozaj silný a rýchly ebike, ktoré pomôže stúpať na akýkoľvek kopec bez námahy ... Úplne neporovnávatelné s bežnými predávanými 250w ebiky, keď sa vám do väčšieho kopca motor prehreje a zastaví. Však zákonné obmedzenia na 25km / h možno ľahko nastaviť na displeji a využívať extrémnu silu motora len mimo cesty. Ebike zahŕňa: - Stredový elektrický motor Bafang 750 W s výstupom aj na svetlo a senzor riadenie - Li-ion batéria 48V 17,5Ah, 20 či 24,5Ah - nabíjačka batérie - nový (i náhradné pôvodné dvouprevodník s krytom) - akceleračné páčka - LCD displej - odpojovače bŕzd - snímač rýchlosti - magnet Elektrosada, všetko nové, v záruke 24mesiacov. Ale koleso je starší, ale ako nové, nové stálo 500EUR. Podobnú sadu vám pripadne nainštaluji aj na váš bicykel. Prídete vyskúšať do našej takmer sebestačné Eko-osady u Myjavy. (Www.prirodniubytovani.cz). Natáčala sa u nás napríklad rozprávka Spievankovo ​​-Kráľovná Harmonia. Píšte SMS alebo email s vašim číslom, rád vám zavolám. Možné aj poslať poštou.
1.330 €

Horský Extra Elektrobicykel - Motorka 3000w / 80km / H

Nový špeciálny horský skladací extra silný elektrobicykel osaden novou elektrosadou s 3000W motorom. Na fotkách je osadené nosičmi pre umiestnenie nákladu. Mám pre prípadných záujemcov aj solárny príves, ktorý dokáže ebike nabíjať za jazdy na 100-200km na deň. POZOR! Toto kolo je pre pokročilých jazdcov, dvíha na zadné, zrýchlenie je úctyhodné, do prudkého kopca dokáže ísť 65km / h, predbieha autá :). Batérie 72V 20Ah (1440Wh). Hydraulické brzdy Shimano Deore XT s magnetickými odpojovačmi bŕzd. Vhodné na výšku 170 až 190 cm. Veľkosť kolies 26 ". Pevný vojenský skladací rám (kópia rámu slávneho Montague Paratrooper), ktorý umožňuje aj veľmi drsný terén. Plášte hrubý vzorka MAXXIS do drsného terénu. Ďalšie príslušenstvo ako zrkadlá, svetlá, blatníky, nosič, odpružené sedlo, brašne, vozík nie sú súčasťou, teda prípadne podľa dohody. Naozaj rýchly univerzálny bicykel vhodné a stále pohodlné kamkoľvek. Zvláda cestu, les aj väčši terén. Ceny od 3000 EUR do 4000 EUR s DEORE XT, vidlica FOX 120mm, kvalitné odpruženou sedlovkou i sedlom - naozaj luxusné zvezenie. Mám na tomto skladacom ráme aj slabšie motor 750-1000W. Vis ostatné inzeráty predávajúceho. Sám som ho vymyslel a vyrobil a využívam aj na dlhšie cesty (možno ľahko zložiť do auta, vlaku či dokonca i autobusu). Používam aj na vozenie detí alebo ako cargo na prácu a s KARKO na nákupy. Sada aj bicykel sú úplne nové v záruke 2roky s dokladom. Maximálna rýchlosť až 80km / h. Nabíjač, niekoľkostupňové asistencie šliapania a súčasťou je aj akceleračné rúčka (pridávate ako na mopede, teda nemusíte šliapať). Úplne neporovnávatelné s bežnými predávanými 250w kolesami. Bicykel aj elektrosada, všetko nové, v záruke 24mesiacov. Prídete vyskúšať do našej takmer sebestačné Eko-osady u Myjavy. (Www.prirodniubytovani.cz). Natáčala sa u nás napríklad rozprávka Spievankovo ​​-Kráľovná Harmonia. Píšte SMS alebo email s vašim číslom, rád vám zavolám.
3.300 €

Riaditka Carbon Fsa K-force Dh ...

Použite,vizualne poškodenie vid foto,31,8 mm , zdvih 40mm 30EUR
30 €
keyboard_arrow_up