Kluky Truvativ Ruktion

Cena: 15 €

Popis produktu

Predám tieto kluky od sramu, sú skôr pre niekoho kto chce väčšiu pevnosť , nie sú najľahšie. Majú už čo to odjazdené, vymenil som ich za rovnaké ale iba na jednoprevodník. Kluky ponúkam ako samotné za 20€, pripadne sa nejako dohodneme na cene. S prevodníkmy to bude za 25.
V prípade otázok mi píšte.
ĽAVÁ PREDANÁ, MÁM UŽ IBA PRAVÚ A PREVODNÍKY

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 24
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 5 696
Predávajúceho určite odporúčam.
Darujem 1,2,3 Prevod date_range 29. 03. 2021
Veľká spokojnosť. Aj s predávajúcim a aj s nábojom.
Naboj Novatec date_range 29. 01. 2021
Seriózny predajca, rám bol v dobrom stave...
Dirt Parade Cocaine date_range 12. 10. 2020
Rýchla komunikácia a odoslanie, všetko v poriadku.
Shimano Acera 8 Sp. date_range 25. 08. 2020

Inzeráty predajcu

Cyklo "obraz" Na Stenu

Predám doma vyrobenú ozdobu. Je to brzda shimano BR-M396L ktorá mi už tiekla a nebola nijak funkčná. Brzda a polovica strmeňa sú namontované na kuse masívu z červeného smreku, ktorá je obrúsená a kvôli dizajnu má tvar trojuholníka a polovica je nalakovaná. Brzdu som nijak nestriekal, ani neupravoval. Všetko je originál až na to že jedna skrutka chýba, všetko je také aké som to našiel, páči sa mi tá patina. Brzdová páka je chytená lepidlom. Na zadnej strane je ako úchyt na stenu spravený z kusu prehadzovačky. Nie je to žiaden majstrovský kúsok, je to taká ozdoba pre nadšenca ktorému sa páčia takéto veci a rád by niečo mal doma zavesené namiesto obrazu. Ak vás niečo zaujíma kľudne mi napíšte.
10 €

"renovovaný" Detský Bicykel 20"

Mám na predaj starý bicykel modet vega pre asi 8r dieťa. Je na 20" kolesách. Ideálny pre dieťa ktoré sa naučilo na menšom bicykli a tento bude mať tak na 2 roky pokial z neho nevyrastie. Bicykel som našiel asi po 6 rokoch v kôlni. Mal obúchanú farbu, no všetko bolo v poriadku- na bicykli nebola prasklina iba odreté kusy ktoré časom zhrdzaveli. Tie som obrúsil a celý bicykel nanovo nastriekal vo farbách aké mal predtým. Bicykel som rozobral do poslednej skrutky a očistil, namazal a všetko poskladal späť. Nemá vôlu v náboji, všetky ložiská sú v poriadku a ako nové. K bicyklu mám stojan, pedále, ráfky, reťaz, sedlo, predná brzda a jeden plášť. Zatiaľ som do neho investoval iba svoj čas. Chcem ho dať do úplneho stavu ale nie som si istý či bude o neho záujem. Preto ak by vás zaujal napíšte mi, ja na neho objednám všetky potrebné diely (plášť,2ks duše, držadlá, lanko do prednej brzdy s bowdenom) bolo by to spolu v cene a ak by vám vadilo viem kúpiť nové sedlo, ktoré by bolo asi +6€. Všetko zmontujem a odovzdám vám zložený plne funkčný bicykel. Ak vás niečo zaujíma napíšte mi, viem na ten bicykel dať aj diely aké si vyberiete alebo ho viem predať aj v stave na diely, čiže by som ho dal do kopy a odovzdal s tým čo je a dokončili by ste si ho podľa seba. V tom prípade by bol za polovicu ceny ktorú ponúkam. Dá sa dohodnúť aby to bolo čo najlepšie
50 €

Remerx Extreme Jumbo

Predám tento ráfik. Vhodný aj na výrobu bezdušákov. Je poškriabaný ale nič vážne, nemá ani vajíčko ani nebol seknutý. Tuhý, zosilnený. Ak vás niečo zaujíma píšte.
10 €
keyboard_arrow_up