Prevodník Shimano Deore 48z. 9/10-sp.

Cena: 10 €

Popis produktu

Predám jednu sezónu rekreačne jazdený prevodník Shimano Deore 48z. vhodný pre MTB alebo crossový bicykel s 9 alebo 10 rýchlostnou reťazou. Súčasťou je ochranný kryt. Prevodník je plne funkčný, takmer v 100%-nom stave, bez poškodenia a bez deformácie. Prefereujem osobný odber v Bratislave alebo v Gbeloch. V prípade požiadavky zaslania na dobierku je poštovné +4€ (Slovenskou poštou).

Sada: Shimano Deore
Počet zubov: 43 a viac zubov

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 12
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 1 986

Inzeráty predajcu

Kellys Predstavec Kls Advanced Xc, 90mm

Predám jedno leto jazdený predstavec Kellys KLS Advenced XC v 100%-nom stave: - dĺžka 90 mm - uhol +/- 7° - hmotnosť 120 g - pre krk vidlice Ø28,6 mm - pre riadidlá Ø31,8 mm Dôvod predaja: nevyhovuje mi dĺžka. Preferujem osobný odber v Bratislave alebo v Gbeloch. Pri zaslaní na dobierku platí cena + 5€ (balné a poštovné).
14 €

Prevodník Shimano Deore 26z. 9/10-sp.

Predám jednu sezónu rekreačne jazdený prevodník Shimano Deore 26z. vhodný pre MTB alebo crossový bicykel s 9 alebo 10 rýchlostnou reťazou. Prevodník je plne funkčný, takmer v 100%-nom stave, bez poškodenia a bez deformácie. Prefereujem osobný odber v Bratislave alebo v Gbeloch. V prípade požiadavky zaslania na dobierku je poštovné +4€ (Slovenskou poštou).
3 €
keyboard_arrow_up