Sram X01 Dh Type 2.1

Cena: 75 €

Popis produktu

Prehadzovač bol používaný krátko (asi 2 mesiace ako dočasné riešenie; foto aktuálne), vizuálne takmer ako nový. Je osadený kladkami KCNC (spodná je úplne nová). S uvedenými kladkami ho bolo možné používať s kazetou s najväčším pastorkom 36 zubov. Osobný odber možný v Bratislave alebo pošlem na dobierku (+3 eurá k cene).

Sada: Sram X01
Počet prevodov: 1x10
Farba: čierna

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 81
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 34 038

Inzeráty predajcu

Skrutky Na Prevodník

Predám skrutky na prevodník (nové, ešte nerozbalené). Cena 4 eurá za jedno balenie. Trivio TRV-CR-024: 9.9x7.05 (balenie obsahuje 5 párov - vonkajšia+vnútorná) ProblemSolver CR1470: M8x0,75 (balenie obsahuje 5 párov - vonkajšia+vnútorná (8 mm)) ProblemSolver CR1471: M8x0,75 (balenie obsahuje 5 párov - vonkajšia+vnútorná (10 mm)) Osobný odber je možný v Bratislave alebo pošlem na dobierku (+2 eurá k cene).
4 €

Sram Gx 10-speed (pravé)

Radenie bolo používané krátko (asi 2 mesiace ako dočasné riešenie; foto aktuálne), vizuálne takmer ako nové. Koniec lanka je rozstrapkaný, možno bude nutné vymeniť lanko. Osobný odber možný v Bratislave alebo pošlem na dobierku (+3 eurá k cene).
19 €

Surly - Nový Napinák Reťaze

Kvalitný a veľmi pekne priemyselne spracovaný napinák reťaze od výrobcu Surly. Je možné používať ho na celoodpružených bicykoch aj na hardtailoch. Napinák je nový (aktuálne foto). Osobný odber v Bratislave. Pošlem aj na dobierku (+3,00 eurá k cene).
35 €
keyboard_arrow_up