Prehadzovačka Shimano Deore Xt Na Náhradné Diely/opravu

Cena: 5 €

Popis produktu

Dobrý deň, mám na predaj tento 8-rychlostný prehadzovač Shimano Deore XT (model rd-m760) na NÁHRADNÉ DIELY, POPRÍPADE OPRAVU. Chýbajú mu radiace kladky a zadný pliešok, ktorý drží kladky pokope. Inak je plne funkčný. Osobný odber možný v Ružomberku, poprípade viem doviesť na Oravu, do Žiliny, alebo Liptovského Mikuláša. Možná dohoda pri kúpe viacerých mojich inzerátov.

Sada: Shimano XT
Počet prevodov: 8
Farba: sivá

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 4
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 589
12. 09. 2021
Všetko OK ;)

Inzeráty predajcu

Ktm Ultra Motion - 26" Horský Bicykel

Predám tento bicykel s odľahčeným hliníkovým rámom. Kolesá sú 26". Osadenie je mix Shimano a Shimano Deore. Rám má výšku 48cm. Bicykel je plne funkčný v super stave, je po generálnom servise - boli menené brzdové obloženia, celá zadná prehadzovačka aj s páčkou, centrované kolesá, vymenená jedna duša.... Má bežné známky používania, nutné je len vymeniť sedlo(je potrhané). Najlepšie osobný odber. Inzerát je aktuálny. Pri serióznom jednaní je ešte možná dohoda na cene.
170 €

Radiaca Páčka Shimano Deore Na Náhradné Diely/opravu

Dobrý deň, predám túto zadnú pravú radiacu páčku Shimano Deore na náhradné diely, poprípade opravu. V páčke chýba taká malá pružinka, inak je kompletná. Osobný odber možný v Ružomberku, poprípade viem doviesť na Oravu, do Žiliny alebo Liptovského Mikuláša. Na cene sa vieme dohodnúť v prípade kúpy viacerých mojich inzerátov.
5 €
keyboard_arrow_up