Kliknutím prejdeš na
Reklama

Radenie Campagnolo Athena 11

viktor104 30.05.2020 Ružomberok 1164 x

RADENIE ERGOPOWER™ POWER-SHIFT™ Athena™ Alu black 11s je vybavené duralovou brzdovou páčkou a radiacou kompozitovou páčkou. Mechanizmus páky je uložený v klznom puzdre zaisťujúci hladký chod celého mechanizmu, inovovaná odraďovacia páčka s rovnakým tvarom ako u radenia Campagnolo EPS, výborná ergonómia pre odraďovanie aj v spodnom úchyte. Väčší tvar tela páky poskytuje pohodlnejšiu oporu dlane. Páky sú vybavené gumovými návlekmi Vari-Cushion™. No-Bulge™ technológie vedenia kabeláže zaisťuje presný tvar páky bez nežiadúcich guličiek. Systém ponúka možnosť radenia na vyšší pastorok až o 3 pastorky na jedno zaradenie. Radenie smerom dole je potom riešené vždy po jednotlivých pastorkoch.
Radenie je kompatibilné iba so systémami 11s.


Cena: €90

Napísať predajcovi súkromnú správu:

Kontakt: viktor104atlas.sk 0903531765

Viac informácii o inzerentovi nájdeš v jeho profile. Tu si môžete pozrieť ďalšie inzeráty od viktor104.


Štatistiky predajcu

 Spolu inzeráty80
 Aktuálne inzeráty8
 Neaktuálne inzeráty72
 Zobrazení inzerátov 73,924


Posledné hodnotenia predajcu

Ďalšie inzeráty od predajcu

Cyklocomputer Na E-bike Teasi Volt Znížená CenaCyklocomputer Na E-bike Teasi Volt Znížená Cena

Ponúkam na predaj nový GPS navigáciu a cyklocomputer Teasi Volt, vyvinutý špecialne pre E-bike. Na druhom obrázku vidno prístroj zozadu a usporiadanie pinov , aby ste si vedeli preveriť kompatibilitu.Viac sa dočítate a kompatibilitu si overíte na stránke výrobcu:https://tahuna.com/en/devices-accessories/#
Prístroj je nový.Dohoda.

Cena: 120€

Campagnolo Potenza 11 Ho.Campagnolo Potenza 11 Ho.

RADENIE Potenza ™ 11s je dizajnovo vyvedené tak, že evokuje vzhľad elektronického radenia EPS. Telo radenie je vyrobené z kompozitného materiálu, duralová os radiaceho mechanizmu je uložená v klznom puzdre. Vnútorné časti radiaceho mechanizmu sú vyrobené z ocele, duralu a pevnostného plastu. Mechanizmus radiacich pák nesie označenie POWER-SHIFT TM , čo znamená, že pravá radiaca páka ponúka komfortné radenie až o 3 pastorky naraz (smerom nahor) ao 1 pastorok smerom nadol. Ľavá páka potom ponúka tzv. Mikro nastavenie pre upravenie polohy prešmýkača voči linke reťaze smerom nahor. Páky sú vybavené gumovými návleky Vari-Cushion ™. No-Bulge ™ technológia vedenia kabeláže zaisťuje presný tvar páky bez nežiaducich hrčiek. Radenie je kompatibilná iba s prehadzovačkou a prešmýkač radu Potenza.
Krátko použité.

Cena: 129€

Campagnolo Potenza 11Campagnolo Potenza 11

Cestný 11-rýchlostný prešmykač, uchytenie na návarky, prevedenie Black, maximálna veľkosť prevodníka 55 zubov, spodný ťah.
Nový prešmykač Potenza ™ z 11 rýchlostnej sady , je vyrobený z kovaného duralu (telo) a oceľových vodítok sa špeciálny chróm-niklovou povrchovou úpravou, ktorá dobre odoláva trenia reťaze.
Nová geometria prešmykača v spojení s novými radiacimi pákami zaisťuje veľmi presné a ľahké radenie . Využitie prešmykača je univerzálna pre všetky kombinácie prevodníkov (53-39 / 52-36 / 50-34).
Prešmykač je kompatibilná iba s radením radu Potenza. Maximálny rozsah prešmykača je 16 zubov medzi malým a veľkým prevodníkom.
Prešmykač Potenza je dodávaný v montážnej verzii-nie je dodávaný v papierovej škatuľke.
Technické označenie: FD17-POB2B
Určenie: 11-rýchlostné cestné systémy Campagnolo
Uchytenie: na návarky
Ťah: spodný
Hmotnosť: 94 g
Farba: čierna
Pre prevodníky: max. 55 zubov
Materiál: alu, oceľ
Krátko používaná.

Cena: 45€

Diadora Phantom 44Diadora Phantom 44

Ponúkam na predaj cestné tretry Diadora Phantom, strieborno-čierno- červené, číslo 44 v zachovalom stave, len zopár oderkov.

Cena: 55€

Campagnolo Athena 11 PrešmykačCampagnolo Athena 11 Prešmykač

Predám málo používaný prešmýkač campagnolo Athena 11, rozsah 34-53 zubov.Na návarok.

Cena: 29€

Všetky inzeráty od predajcu

Nové produkty so zárukou v MTBIKER shope

Prejsť do shopu (Komponenty ~ Radenie ~ Cestné)

Otázky pre predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem:

Pridaj otázku pre predajcu