Cannondale Caad5 Retro

Cena: 150 €

Popis produktu

Rámová sada komplet, hliníkový rám výšky 54cm s pätkou, Carbon vidla + hlavové, barany, predstavec, vrátane sedlovky, sedla. Všetko originál pôvodné a značkové Cannondale. Mám k nemu aj oveľa novšie kolesá Maddux R 3.0 s nábojmi Formula, používané len krátko. Dlhšie nepoužívaný predtým slúžil už len ako zimný, teda to vidieť na farbe ťukance od kamienkov aj malé bublinky dá sa prestriekať ináč rovný nepadnutý, neohnutý v slušnom stave ale sedlo je už dosť zničené aj vekom...ostatnú výbavu som už využil. Vhodný na ďalšiu dostavbu...všetky ďalšie fotky a rozmery na vyžiadanie. Cena je za rám komplet aj s kolesami. Prípadne rozpredám aj po dieloch či častiach

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 75
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 56 862
05. 10. 2021
rýchla a seriózna komunikácia, tovar bol v poriadku, v udávanom stave,spokojnosť
Seriózny kupujúci so serióznym jednaním a konštruktívnym jasným prístupom, doporučujem
23. 09. 2021
100%. Ďakujem krásne
Synpaťák s vedomosťami, znalosťami a skúsenosťami. Vie čo chce, prečo a na čo to chce. Doporučujem.
01. 01. 1970
Veľmi príjemný chlapík vedel čo chce a prečo, doporučujem

Inzeráty predajcu

Dámsky Trek Alfa 1.5 W

Nádherný temer nejazdený, veľmi rýchly, všetko pôvodné veľmi kvalitné značkové Trek Bontrager. Hliníkový rám a karbonová vidla. Veľkosť dámske M teda na výšku 167 ( +/- 5 ) cm. Výbava Shimano Tiagra 3x9, kľuky FSA. Kolesá rovné, ľahúčko sa točia… Špeciciána dámska geometria rámu aj doplnkov ( užší volant, kratší predstavec a dámske sedadlo… ) . Super stav po kontrole v servise a bez dalších investicií okrem pedálov. Len drobné povrchové znaky veku či príležitostného používania. Možnsť zaspať aj poštovým kurierom ale len po zálohe či platbe vopred, poštovné hradí kupujúci.
499 €

Planet X Fullcarbon Sada Na Opravu

Rámový set za cenu bezchybnej temer nejazdenej vidly . Prasklina na zadnej vzpere po strete s prehadzovákom čo ulomilo aj pätku. Scanovanie odhalilo na zadnej stavbe ešte jednu prasklinu ale tá vraj opravu nepotrebuje lebo je to zostatok po spekani karbonu ... a tú časť som veľmi jemne obrúsil kvôli odmaskovaniu a serióznemu pravdivému popisu aj kontrole. Rám žiada nenáročnú bežnú opravu a potom lakovanie len v jednej farbe bez ďalšej grafickej komplikácie. Ináč vo výbornom stave, ponúkam vrátane bezchybnej celokarbónovej vidly ( krk dlhý 22,5cm ) a značkového hlavového zloženia vo vybornom stave. Dĺžka hornej rámovej trúbky 53cm ( teda veľkosť M na výšku postavy 170-182cm ) výška sedlovej trúbky 48cm pre sedlovky priemeru 31.6mm. Všetky závity bez porušenia rovnako ako všetky úchyty vedenia laniek bez potreby špeciálnych dorazov lebo už sú súčasťou rámu. Celková váha vrátane kompletného hlavového zloženia pod 1400g. Renomovaná anglická značka, poctivý karbón, žiaden čínsky fake. Rám je málo jazdený ale drobné znaky užívania sa nájdu. Určený len pre ráfikové brzdy. Cena je bez hlavového zloženia. Aj poštou plus poštovné vopred.
150 €

Cateye Q3 športové Hodinky

Japonská top značka pre cyklopočítače a cyklodoplnky. Úplne nový ešte nepoužitý kompletný set možno nosiť na ruke či uchytiť na volant ( špeciálny držiak je súčasťou ), umožnujú aj prenos dát do počítača a aplikácii vrátane “Strava” plus množstvo funkcií vrátane nastaviteľných upozornení .... sledujucich funkcie rýchlosti, kadencie, tepovej frekvencie, vzdialenosti, času, kalórií... maximálna, aktuálna aj priemerná hodnota. 5 nastavených zón tepovej frekvencie, optimálna zóna kadencie, čas na kolo, cieľová vzdialenosť... Samozrejme vodotesný do 30m pre hodinky. Výdrž batérie pri dennom používaní je asi rok. Odporúčaná predajňa cena výrobcu je 198,9 USD. Rozumnému návrhu sa nebránim.
75 €
keyboard_arrow_up