Sram Climber Rival Groupset

Cena: 100 €

Popis produktu

Prdam kompletnu sadu Sram Climber Rival Groupset nikdy nepouzitu. Súprava Sram Climber Rival Groupset vám ponúka ľahké, rýchle radenie a väčšiu akceleráciu pre efektívnejšie praktiky cestnej cyklistiky. Dodáva sa s reťazou, kazetou a zadnou prehadzovačkou WiFli, ktorá zaručuje rýchlejšie radenie na ceste s menšou hmotnosťou a vyššou rýchlosťou.
Zadná prehadzovačka na tejto súprave cestných bicyklov je vyrobená z karbónu a ložiská remenice sú vyrobené z keramiky. Má maximálne 32 zubov, 10 rýchlostí a je kompatibilný s modelmi Red, Force, Rival a Apex, ktoré uľahčujú vyhľadávanie a výmenu dielov.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 6
check_circle Aktívne inzeráty: 3
visibility Zobrazenia inzerátov: 948

Inzeráty predajcu

Pedále Time Atac Xs Carbon

TIME ATAC XS CarbonMTB nášľapné pedále.Pochrómovaná oceľová os, karbónom zosolnené kompozitové telo, ATAC systém automatického nastavovania napätia, stabilita, samočistenie, spoľahlivosť, jednoduché používanie, uhlová vôľa +- 5°, bočná vôľa 5 mm, váha 338 g/pár.Vhodné na cyklokros a XC. Sú pozmuzivane ale úplne funkčné.
50 €

Pedále Time Atac XS Carbon

TIME ATAC XS CarbonMTB nášľapné pedále.Pochrómovaná oceľová os, karbónom zosolnené kompozitové telo, ATAC systém automatického nastavovania napätia,  stabilita, samočistenie, spoľahlivosť, jednoduché používanie, uhlová vôľa +- 5°, bočná vôľa 5 mm, váha 338 g/pár.Vhodné na cyklokros a XC. Sú pozmuzivane ale úplne funkčné.
60 €
keyboard_arrow_up