Sedlo Shimano Pro Turnix, 152 Mm

Cena: 75 €

Popis produktu

Predám toto skvelé PRO sedlo vážiace len 240 gramov. Na jednom ebajku ho totiž máme, ale toto má nevyhovujúcu šírku. Bolo použité na troch jazdách, je bez akéhokoľvek škrabančeka či poškodenia. Na saniach samozrejme vidieť škrabnutie farby po upevnení sedla do sedlovky.
Bolo osadené na ebajku od kúpy nového (vymenili sme si ho už v predajni z origo 142mm širokého za toto širšie v rovnakej cenovej kategórii), žena však potrebuje ešte kúsok širšie. Cena nového sa pohybuje okolo 100€ (viď screen z eshopu), dáme dole štvrtinu, lebo je takmer nové.
Ideálne je osobné prevzatie, dohodneme.
https://www.youtube.com/watch?v=vpfQTM4trw0

Šírka sedla: 146 - 155 mm
Určenie: Športové
Farba: čierna

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 6
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 789

Inzeráty predajcu

Prehadzovačka Altus 9 Kolo + Radenie Deore 9 Kolo

predám tieto dva komponenty, prešiel som na vyššiu radu. Bike kúpený na jar ako nový, prehadzovačka Shimano Altus RD-M2000 9-S jazdená len túto sezónu cca 900km. Bola ku kazete 11-36z. Radenie triedy Deore M6000 som kúpil až neskôr, aby som mal pohodlnejšie radenie oboma smermi, takže je používané ešte menej. Dokonca mám aj to pôvodné Altus SL-M2010, to je skoro nové (to bude bonus zdarma). Komponenty nezažili žiaden pád či iné poškodenie, šlapú spolu ako hodinky. Sú určené pre miernejší terén, žiadne veľké terény a veľké skoky. Na takýto terén sú určené drahšie rady prehadzovačiek od 10 kola vyššie, čo udržia aj pri takých skokoch reťaz bez padnutia. To bol môj prípad, preto som musel priplatiť a vymeniť všetko komplet aj s reťazou a kazetou. Spolu to stojí cca 50€, ak to niekomu za polovicu pomôže, dohodneme sa. Najlepšie Prievidza a okolie. Ak z iných končín, niečo snáď vymyslíme ;-) Info na : 09 nula osem, päťstodesať, nula nula nula, alebo cez formulár v inzeráte
25 €
keyboard_arrow_up