Fox Transfer Factory 2021 , 125mm , 31,6mm

Cena: 300 €

Popis produktu

Ahoj,
predám teleskopickú sedlovku Fox Transfer Factory s dĺžkou 125mm. Pre rámy s rozmerom sedlovej trubky 31,6. Sedlovka je ročník 2021- minimálne používaná. Kupovaná začiatkom roka 2021 za 439,-eur a jazdená zhruba 2 mesiace. Potom kôli novému bicyklu s iným rozmerom sedlovky bola odložená v krabici až do teraz... to je aj dôvod predaja. V prípade záujmu pošlem viac foto. Sedlovka nepotrebuje žiadny servis ani nič podobné- sadnúť a používať...
ŠPECIFIKÁCIA:
• kvalitná teleskopická sedlovka
• povrchová úprava piestnice Kashima coating
• vnútorné vedenie lanka diaľkového ovládania
• možnosťou plynulého ovládania zasunutia a vysunutia páčkou priamo na riadítkach
• tlakom palca na ovládaciu páčku se ovládá rýchlosť návratu do vysunutej polohy: malý tlak = pomalý návrat, veľký tlak = rychlý návrat.
TECHNICKÉ ÚDAJE:
• priemer: 31.6mm.
• zdvih: 125mm
• zahnutie: 0mm
• celková dĺžka sedlovky: 363mm
• maximálne zasunutie do rámu: 229mm
• hmotnosť: 530g
Označenie „Factory“ hovorí za všetko. Najlepšie technológie, ktoré vieme ponúknuť sú k dispozícii v našich modeloch Factory Series vrátane našej ultra trvanlivej originálnej povrchovej úpravy Kashima Coat, ktorá zabezpečuje maslový chod.
Pre modelový rok 2021 prichádza firma FOX s významnými inováciami v oblasti špičkových teleskopických sedloviek Transfer, pričom táto nová verzia je kompaktnejšia a ľahšia.
Na prvý pohľad je viditeľný prepracovaný tvar hlavy, vďaka čomu sa podarilo skrátiť hornú časť sedlovky o 20mm. Zmenami vo vnútornej časti sedlovky sa podarilo ušetriť ďalšie milimetre, čo v súčte skracuje celkovú dĺžku sedlovky o 30-48mm (v závislosti na zdvihu) oproti predchádzajúcej verzii. Vďaka týmto zmenám prišlo aj k zníženiu celkovej hmotnosti o 25g.

Priemer: 31,6 mm

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 41
check_circle Aktívne inzeráty: 4
visibility Zobrazenia inzerátov: 43 743

Inzeráty predajcu

Dvo Diamond D3 novÁ

Ahoj, predám úplne novú vidlciu DVO Diamond D3. Zhodená z nového bicykla. Vidlica je bez škrabancov. Je to vzduchová vidlica. Zdvih nastaviteľný pomocou spacerov na 120-160mm. Vidlica je na 29” kolesá. + originálny blatník DVO Nastavenia: Zdvih 120-160mm Odskok Kompresia Tvrdost - tlakom vzduchu
450 €

Manitou Circus Expert

Ahoj, Predám Manitou Circus Expert-100mm, na 20mm pevnú os. Vidlica je v super stave. Nepotrebuje servis- netečie, nemá vôle a ani nesfukuje. Všetky nastavenia fungujú- Rebound aj Kompresia. ALE! má miniatúrny vlások na vnutornej nohe pri úcyhte osky. Všetky tieto vidlice s tým majú problém. Ten vlások tam je dlho a nezväčšuje sa. Cena 150eur- pri rýchlom a rozumnom jednaní som ochotný sa dohodnúť :)
150 €

Rock Machine Blizz 27 Hd Ltd

Predám tento bicykel. Jazdil na ňom 11 ročný chlapec. Bolo do neho značne investované. Bike je komplet vo fólii AMS. Horné vodítko reťaze. Nové kľuky Shimano deore, nové brzdy shimano deore a shimano slx. Nové kotúče Galfer 2mm !! . Nové plášte schwalbe magic marry, nové gripy. Vidlica je SR Santour - vzduch. Prevody- 1x9 microshift Bicykel je v bezchybnom stave. Dôvod predaja je že prechádza na celoodpružený bicykel. Len vážny záujemcovia.
850 €
keyboard_arrow_up