Batohy na bicykel

Batohy

MTHIKER outdoor bazár

Predaj a doplň svoju outdoor výbavu

Zobraziť viac
Reklama MTBIKER shopu

CamelBak MULE Pro Ibiza dámsky batoh, 14 l, modrá/oranžová

CamelBak MULE Pro Ibiza dámsky batoh Batoh M.U.L.E. je legenda. A nový M.U.L.E. Pre 14 je ten istý batoh, ktorý poznáš a používaš už veľa rokov, ale s množstvom nových vychytávok. Bolo pridané špeciálne vrecko na e-bikovú batériu a doladené vnútorné usporiadanie. Celková kapacita je 14 l, z toho 3 l zaberá rezervoár Crux. Dámska verzia je navrhnutá tak, aby rešpektovala ženské torso, a popruhy sú vytvarované do „S“.
Nový produkt so zárukou
Cena: 155 €

Predám cyklistický batoh XLC E-ride 23l

predám 2x použitý ebikový batoh (vložka pre náhradnú batériu) popis nižšie: Popis Cyklistický batoh XLC BA-S48, pro jakékoliv cyklistické i turistické výlety. Reflexní pásy zajišťují větší bezpečnost na silnici, zejména při jízdě za tmy nebo za soumraku. objem batohu 23 l speciální neoprenová taška na baterii e-bike, vhodná pro všechny běžné externí i interní modely baterií vyvážené těžiště baterie s dvěma popruhy na suchý zip samosvorný pas s obvodem 130 cm a dvěma bočními přihrádkami integrovaná neonově žlutá ochrana proti dešti reflexní pásy pro větší bezpečnost ergonomicky tvarovaná zadní část pro optimální větrání speciální prostor pro mini pumpu síť pro uložení helmy kapsa na mobilní telefon, klíče, peněženku nouzové pískání na hrudním popruhu
85 €

Bora Hansgrohe pódiový batoh Saicon Sagan

Bora Hansgrohe pódiový ruksak s ktorým masér čakal aj na Sagana v cieli. Mal v ňom pitie, čisté oblečenie a niečo na umytie pretekára pri vyhlasovaní na pódiu. Batoh má veľa úložných priehradiek a vreciek. Všetky zipsy fungujú len jeden popruh sa roztrhol tak ho len na rýchlo zviazali do kopy a fungoval ďalej.Viď foto. Dá sa jednoducho zašiť a bude ako nový.
70 €
Formulár sa odosiela
keyboard_arrow_up