Cyklovesta Sensor Paraschute, čierna, veľkosť L

Cena:

Dobrý deň / ahoj,

predám ultraľahkú cyklovestu Sensor, model Paraschute,
čierna, veľkosť L.

Zachovalá až mierne opotrebovaná (už bez reflex potlače loga),
nesedí veľkosť. Regulovateľný pás, 1 vrecko vzadu na zips.
Predný zips s reflexným pásom, vzadu plecia s vodorovným reflex
prúžkom. Zapínanie na zips až ku krku. Zadná časť je samozrejme
dlhšia = cyklistický strih.

Odmerané rozmery:

- šírka pása: 53,5 cm,
- celková dĺžka (včítane goliera): 81 cm,
- hrudník: 56 cm.

Pre viac info a foto zadajte názov vesty do Vášho
obľúbeného vyhľadávača. Jedná sa o MY2020.


--------------------------------------------------------------------------------------------
Poznámka:

Nie som e-shop a nejedná sa o biznis ponuku. Všetky ponúkané doplnky, súčiastky, oblečenie vlastním od novoty a predpokladám vedeli by ste ich využiť a urobili by Vám radosť. Poznám celý ich príbeh. Keďźe sa znovu využijú, nemusia sa vyrobiť ďalšie = upcycling šetrí zdroje.


--------------------------------------------------------------------------------------------
Doprava:

Osobne - v Štúrove, Ostrihome a blízkom okolí (zastavte sa ak pôjdete na termálne kúpalisko, Baziliku či Višegrád),
SLK pošta - viď interaktívny cenník https://cennik.posta.sk/,
Packeta - službu tohto typu žiaľbohu neviem využiť, je založená výhradne na mobilnej sieti, mám ju nestabilnú,
Platba vopred na účet - opäť, nemám stabilnú sieť a s internet bankingom mávam problémy (aspoň takto - ďakujem za dôveru), alebo sa dohodeme ináč, ozvite sa prosím.

Nepoznám Vaše osobné preferencie pre dopravu, ani Váš max. rozpočet. Presná cena dopravy závisí na hmotnosti balíku práve položeného na váhu na pošte.


--------------------------------------------------------------------------------------------
Príklad výpočtu poštovného pre cyklistickú vestu:

(na internete našiel 75 g + zmestí sa do bublinkového obalu A5 + inz. cena 7.- Eur)
=> web Pošty: "Hmotnosť" - do 100 g (včítane obalu)
=> web Pošty: "Služby" - Dobierka na adresu (nemeniť)
=> web Pošty: "Doporučený list" - 4,50.- Eur (najlacnejšia vypočítaná možnosť, doručenie na adresu)

Celková cena = cena dopravy + cena obalu + cena oblečenia = 4,50 + 0,90 + 7 = 12,40.- Eur


--------------------------------------------------------------------------------------------
Note: I speak English. Leave a message/send me an e-mail. Thnx.

Pohlavie: Pánske

list Spolu inzerátov: 24
check_circle Aktívne inzeráty: 8
visibility Zobrazenia inzerátov: 16 033

Cyklokraťasy Craft Ride Habit (bez vložky) sivé, veľkosť L

Dobrý deň / ahoj, predám dedikované cyklokraťasy Craft Ride Habit, 2 zhodné kusy, veľkosti L. Sú veľmi zachovalé, nesadla mi veľkosť, na spodku mali pôvodne lem s bodkovaným vzorom, ktorý ma obmedzoval vo voľnom pohybe nôh po hodine jazdy. Odmerané rozmery: - šírka pása (waist band): 43,5 cm, - celková dĺžka (vonkajší šev, outseem): 55,5 cm, - šírka stehien (leg opening): 24,5 cm. Odporúčam skôr pre štíhle M/L až L postavy, so štíhlymi nohami. Vzadu s čiernym pružným pásom. Jedná sa o MY 2019. Pre viac info zadajte názov kraťasov do Vášho obľúbeného vyhľadávača. Ďalšie info: "Pánske mierne elastické šortky bez cyklistickej vložky. Materiál: 92% polyamid, 8% elastan; - odolný materiál s dobrými vlastnosťami odvodu potu a priedušnosťou - 2 predné vrecká, 1 zadné vrecko na zips - klasické zapínanie v páse na zips, vzadu široká nekrytá guma - v páse pútka pre opasok - reflexné ošetrenie". Craft je švédska firma a je autorom konceptu funkčného oblečenia. Používam ich cyklo letné, zimné aj bežecké oblečenie. Okrajovo lietajú veľkosti, treba dávať pozor. -------------------------------------------------------------------------------------------- Poznámka: Nie som e-shop a nejedná sa o biznis ponuku. Všetky ponúkané doplnky, súčiastky, oblečenie vlastním od novoty a predpokladám vedeli by ste ich využiť a urobili by Vám radosť. Poznám celý ich príbeh. Keďźe sa znovu využijú, nemusia sa vyrobiť ďalšie = upcycling šetrí zdroje. -------------------------------------------------------------------------------------------- Doprava: Osobne - v Štúrove, Ostrihome a blízkom okolí (zastavte sa ak pôjdete na termálne kúpalisko, Baziliku či Višegrád), SLK pošta - viď interaktívny cenník https://cennik.posta.sk/, Packeta - službu tohto typu žiaľbohu neviem využiť, je založená výhradne na mobilnej sieti, mám ju nestabilnú, Platba vopred na účet - opäť, nemám stabilnú sieť a s internet bankingom mávam problémy (aspoň takto - ďakujem za dôveru), alebo sa dohodeme ináč, ozvite sa prosím. Nepoznám Vaše osobné preferencie pre dopravu, ani Váš max. rozpočet. Presná cena dopravy závisí na hmotnosti balíku práve položeného na váhu na pošte. -------------------------------------------------------------------------------------------- Príklad výpočtu dopravy pre nohavice: (na internete našiel cca. 200 g + zmestí sa do bublinkového obalu A4 + inz. cena 9.- Eur) => web Pošty: "Hmotnosť" - do 200 g (včítane obalu) => web Pošty: "Služby" - Dobierka na adresu (nemeniť) => web Pošty: "Doporučený list" - 4,50.- Eur (najlacnejšia vypočítaná možnosť, doručenie na adresu) Celková cena = cena dopravy + cena obalu A4 + cena oblečenia = 4,50 + 1,50 + 9 = 15.- Eur -------------------------------------------------------------------------------------------- Shoot me a message. Thnx.

Cykločapica Monton, sivá-červená, veľkosť M/L

Dobrý deň / ahoj, predám gravel/road cykločapicu, veľkosť M/L. Vyskúšané, zachovalý stav, nesedí veľkosť. Vzadu má gumičku. Materiál druh polyesteru, teda funkčný. Farba je sivá-tmavosivá, druh origami maskáču. Šilt je červený, zospodu čierny. Drží dole aj hore. Priložím ako bonus pre inú zásielku v mojej ponuky. Dajte vopred vedieť. -------------------------------------------------------------------------------------------- Poznámka: Nie som e-shop a nejedná sa o biznis ponuku. Všetky ponúkané doplnky, súčiastky, oblečenie vlastním od novoty a predpokladám vedeli by ste ich využiť a urobili by Vám radosť. Poznám celý ich príbeh. Keďźe sa znovu využijú, nemusia sa vyrobiť ďalšie = upcycling šetrí zdroje. -------------------------------------------------------------------------------------------- Doprava: Osobne - v Štúrove, Ostrihome a blízkom okolí (zastavte sa ak pôjdete na termálne kúpalisko, Baziliku či Višegrád), SLK pošta - viď interaktívny cenník https://cennik.posta.sk/, Packeta - službu tohto typu žiaľbohu neviem využiť, je založená výhradne na mobilnej sieti, mám ju nestabilnú, Platba vopred na účet - opäť, nemám stabilnú sieť a s internet bankingom mávam problémy (aspoň takto - ďakujem za dôveru), alebo sa dohodeme ináč, ozvite sa prosím. Nepoznám Vaše osobné preferencie pre dopravu, ani Váš max. rozpočet. Presná cena dopravy závisí na hmotnosti balíku práve položeného na váhu na pošte. -------------------------------------------------------------------------------------------- Príklad výpočtu dopravy pre čapicu: (na internete našiel 50 g + zmestí sa do bublinkového obalu A5 + inz. cena 4.- Eur) => web Pošty: "Hmotnosť" - do 100 g (včítane obalu) => web Pošty: "Služby" - Dobierka na adresu (nemeniť) => web Pošty: "Doporučený list" - 4,20.- Eur (najlacnejšia vypočítaná možnosť, doručenie na adresu) Celková cena = cena dopravy + cena obalu A5 + cena oblečenia = 4,20 + 0,90 + 4 = 9,10.- Eur. -------------------------------------------------------------------------------------------- Note: I speak English. Leave a message/send me an e-mail.

Prevodníky Surly, Shimano, Sram (2sp, 3sp, 1sp), Bcd104 a 96, rockringy

Zdravím, predám prevodníky takto: - Surly 33z, 1x (1)sp, BCD104, nerez oceľ tr. 304, nie je NW*, veľmi dobrý stav, cena: 9.- Eur, - RaceFace 44z, 3x 9sp, BCD104, hliník, black elox, na konci životnosti, cena: čučoriedkový džús, - Shimano STX 42z, 3x 8sp, BCD104, hliník, strieborný, na konci životnosti, cena: čuč. džús, - Shimano Altus 44z, 3x 8sp, BCD104, oceľ, type SG-X, čierny, zhodený z n. biku, cena: 5.- Eur, - Shimano 32t, 3x 8sp, BCD104, oceľ, čierny sprej, ešte použiteľný stav, cena: 3.- Eur, - Shimano Altus 32t, 3x 8sp, BCD104, oceľ, type SG-X, strieborný, zhodený z n.b., cena: 5.- Eur, - Truvativ 36t, 2x 10sp, BCD104, hliník čierny elox, v strede životnosti, cena: 6.- Eur, - Shimano 22t, 3x 8sp, BCD96, hliník, black elox, type SG-X, cca. Deore, veľmi dobrý stav, cena: 6.- Eur, - Shimano 22t, 3x 8sp, BCD96, oceľ, strieborný, na konci životnosti-otlačené zuby, cena: jahodový džús, - Shimano Altus 22t, 3x 8sp, BCD96, oceľ, type SG-X, strieborný, zhodený z n. biku, cena: 5.- Eur, - Truvativ 22t, 2x 10sp, BCD96, hliník čierny elox, pred stredom životnosti, cena: 6.- Eur, a rockringy: - FSA BCD104, DH, FR, EN, AM, priehľadné plexi t=9mm, kovové (alu) montážne puzdrá, nikdy nepoužité, cena: 15.- Eur, - Truvativ BCD104, hliník, čierny elox, prekryje max. 36-38 zubový prevodník, stav veľmi dobrý, cena: 14.- Eur. *) Surlybikes: "Stainless is a rust and corrosion-resistant alloy steel that is known for its toughness. Like all things mechanical, it will eventually wear out. When it does, simply flip the chainring around and you’ll get another lifespan out of it." Preklad: "Nerezová oceľ je odolná hrdzi a je známa pre svoju húževnatosť. Všetky veci podliehajú opotrebovaniu. Ak sa opotrebuje jedna strana prevodníka, otočte a ide sa ďalej". Nie je NW, na turistiku fungoval v poho - bežne nepadal, odporúčam antipadač. Na single-speed, fixi, tandem ideál. Použiteľné s prešmykom, prehadzovanie pomalšie pre neprítomnosť pinov a tvarovania nábehových hrán. Použitá bola reťaz 8-9sp v setupe 1x, XT prehadzovačka non-Shadow. ________________________________________________ Poznámka: Nie som e-shop a nejedná sa o biznis ponuku. Všetky ponúkané doplnky, súčiastky vlastním od novoty a predpokladám, vedeli by ste ich využiť na Vašom projekte a urobilo by Vám to radosť. Keďźe sa znovu využijú, nemusia sa vyrobiť ďalšie = upcycling šetrí zdroje. Bol by som rád, ako členovia bikerskej rodiny a nie zákazníci e-shopu, priložili ruku k dielu a aby ste si celkovú sumu vopred stanovili aj vo vlastnej réžii, pre vlastnú predstavu, a to vyhľadaním ich hmotnosti na internete s pričítaním k inzerovanej cene. Presná cena prepravy závisí na hmotnosti balíku práve položeného na váhu na pošte. Súčiastky zatiaľ vyčistím/už vyčistil, nafotil a upravil fotografie, prípadne natočil a postrihal video, pretriedil, uploadoval inzerát, napísal texty, skontroloval ako tak gramatiku, naštudoval druhy poštovného, diskutoval detaily s Vami online, potom ešte zabalím, odnesiem na poštu (2x 8 km), počkám v rade a vybavím s pracovníkom pošty. Som presvedčený, na mojom mieste by ste zaujali zhodný postoj. Ak som uviedol cena "za džús", "za pivo", tak preferujem osobný príjem prírodných produktov :). Za pochopenie ďakujem .). ________________________________________________ Doprava: Osobne - v Štúrove, Ostrihome a blízkom okolí (zastavte sa ak pôjdete na termálne kúpalisko, Baziliku či Višegrád), SLK pošta - viď interaktívny cenník https://cennik.posta.sk/, Packeta - službu tohto typu žiaľbohu neviem využiť, je založená výhradne na mobilnej sieti, mám ju v okolí nestabilnú, Platba vopred na účet - opäť, nemám stabilnú sieť a s internet bankingom mávam problémy (aspoň takto - ďakujem za dôveru). ________________________________________________ Príklad výpočtu dopravy pre prevodník Shimano 32t: (na internete našiel cca. 100 g + zmestí sa do bublinkového obalu A5 + inz. cena 3.- Eur) => web Pošty: "Hmotnosť" - do 500 g (včítane obalu) => web Pošty: "Služby" - Dobierka na adresu (nemeniť) => web Pošty: "Doporučený list" - 4,50.- Eur (najlacnejšia vypočítaná možnosť, doručenie na adresu) Celková cena = cena dopravy + cena obalu + cena súčiastky = 4,50 + 0,90 + 3 = 8,40.- Eur (bez ďalších mojich nákladov). ________________________________________________ Note: I speak English. You can send me a message/e-mail.

Podobné produkty v shope

SILVINI Vetta dámska bunda, čierna Skladom > 2 ks

Akcia SILVINI Vetta dámska bunda, čierna

od 56,99  -19% MOC 87,99 

FORCE Laser vesta, čierna Skladom > 5 ks

Akcia FORCE Laser vesta, čierna

od 28,99  -15% MOC 48,99 

SILVINI Tenno vesta, čierna Skladom 3 ks

Akcia SILVINI Tenno vesta, čierna

od 47,99  -25% MOC 79,99 

FORCE WindPro vesta, čierna Skladom > 5 ks

Akcia FORCE WindPro vesta, čierna

od 17,09  -34% MOC 29,99 

keyboard_arrow_up