Urban Batoh Longus

Cena: 29 €

Popis produktu

Ponúkam urban batoh Longus primárne určený na každodenné dochádzanie do práce na bicykli.
Batoh je z pevného materiálu a hoci si to presne nepamätám, objem tipujem na 25 litrov. Uzatváranie funguje rolovacím systémom na kovovú klipsu viď. foto. Predné menšie vrecko má aj menšie rozdeľovníky zo sieťoviny.
Do hlavného priečinka batoha sa je možné dostať aj pomocou bočného zipsu. Druhý bočný zips vedie do vypolstrovaného priečinka na notebook alebo tablet.
Asi najväčšou výhodou tohto batoha je chrbtový systém. Popruhy je možné pomocou spony odopnúť a skryť. Po odzipsovaní malého priečinka sa dostaneme k úchytom na nosič, teda batoh je možné pripevniť priamo na bicykel ale aj nosiť na chrbte.
Okrem toho má batoh aj ochranný plášť proti dažďu alebo ušpineniu od blata.
Dôvod predaja je, že odkedy nedochádzam do práci na bicykli, takmer ho nevyužívam.
V prípade záujmu odber možný osobne v Bratislave - Dúbravke alebo poštou. Poštovné je 5€. Platba je možná v hotovosti alebo vopred na účet. Ak by ste mali záujem o dobierku tá je za poplatok 1 €.

Objem: 21 - 40 litrov

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 3
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 298

Inzeráty predajcu

Sp Connect Kryt Na Iphone 7+/8+ Vrátane Nepremokavého Obalu

Ponúkam kryt na iPhone 7+ alebo 8+ od výrobcu SP Connect. Ku krytu je aj tzv. weather cover, čiže nepremokavý kryt na display a univerzálny držiak. Ten je možné upevniť napr. na bicykel alebo motorku a následne naň uchytiť mobil. Viac si môžete pozrieť tu: Kryt: https://sp-connect.eu/collections/bicycle/products/phone-case Weather Cover: https://sp-connect.eu/collections/bicycle/products/weather-cover Držiak: https://sp-connect.eu/collections/bicycle/products/universal-mount Cena je za všetky komponenty spolu. Samostatne ich neponúkam. V prípade záujmu odber možný osobne v Bratislave - Dúbravke alebo poštou. Poštovné je 2€. Platba je možná v hotovosti alebo vopred na účet. Ak by ste mali záujem o dobierku tá je za poplatok 1 €.
18 €
keyboard_arrow_up