Opasok Vyrobený Z Recyklovanej Duše Bicykla

Cena: 27 €

Popis produktu

Bez nás by sa stal z týchto duší komunálny odpad, ktorý by znečisťoval len životné prostredie. Preto sme sa s jedným odvážnym rozhodnutím vydali cestou, že z použitých duší vytvoríme niečo nové, niečo jedinečné a použiteľné. Začali sme so zbieraním, následne s triedením a očistením použitých súčiastok bicyklov, aby sme z nich vytvorili nové formy. Na každom našom výrobku sú badateľné znaky používania, škrabance, odreniny a záplaty po oprave defektov. Opasky a peňaženky majú svoj príbeh, precestovali kus našej okolitej krajiny, videli úsmev i slzy. Preto milujeme s nimi pracovať. Ich tajnú minulosť pretavíme do nových zážitkov.

Opasok je vyrobený z recyklovanej duše bicykla, šité, zdobené na boku farebnými stuhami, so záplatami z opravy defektu alebo textom výrobcu. K opasku patrí puzdro vyrobené taktiež z použitých duší. Duše sú čistené, nerobia otlačky, nemažú. Kovové diely sú zo železa, pracka je nastaviteľná na ľubovoľnú veľkosť, nie je potrebná mať dierky. Zúbky sú tupé, nezachytia sa ani stuhy a nenaštrbí sa ani povrch duší. Šijeme ich vlastnoručne. Naše výrobky sú extra odolné.

Šírka: 40 mm
Dĺžka: individuálne alebo 135 cm
135 cm / 130 cm / 125 cm / 120 cm / 115 cm / 110 cm / 105 cm / 100 cm / 95 cm
Farby: žlto-červený, tmavo zeleno-červený, béžovo-červený, béžovo-oranžový, béžovo-hnedý, tyrkysovo modrý-tmavo hnedý, modro-hnedý, oranžovo-tyrkysovo modrý, ružovo-tyrkysovo modrý, čierny, sivo-červený, červeno-jablkovo zelený, oranžovo-jablkovo zelený, modro-červený
Cena vrátane poštovného: 27 EUR

Dôležité: Prosím Ťa, svoju objednávku zadaj včas s prihliadnutím na skutočnosť, že tvoj opasok bude vyrobený vlastnoručne, aby sme ho vedeli ešte do Vianoc zaslať. Objednávka do 10. decembra je pre Vás istotou Ak nepoznáš požadovanú dĺžku (napríklad ak je to darček) prosím vyber si dĺžku 135 cm Domácky sa dá skrátiť na požadovanú dĺžku (vysvetlím e-mailom ako). Pred nákupom opasku prosím maj na pamäti, že každý kus sa vyrába jednotlivo z recyklovaného materiálu, preto miesto záplaty alebo text výrobcu na tvojom opasku sa nemusí stotožňovať s obrázkom.

Opasok vyrobený z recyklovanej duše bicykla je výnimočný darček pre Teba, Tvojich rodinných príslušníkov alebo priateľov. Nákupom našich produktov eliminuješ environmentálnu záťaž tvojho životného prostredia.

comment Otázky na predajcu

thumb_up1thumb_down

mozem sa opytat na rozdiel napr od rebelt.cz? (okrem trosku vyssej ceny...) nehejtujem...len ci je tu za danu cenu nieco ine...

thumb_up0thumb_down

Ahoj, ja som nepoznal rebelt.cz. Prestudoval som teraz. Maju jedinecne veci aj oni. Nase vyrobky vypadaju trosku inak. Mame viac farebnych kombinacii a kopaskom dame aj puzdro. Nasa cena je vratane postovneho. Takze ta konecna cena je podobna.

thumb_up1thumb_down

Myslim ze tebe treba popriat vela stastia, nie mne. Peace

thumb_up0thumb_down

dobré, okopirujem napad a navysim cenu. originalna to myslienka.

thumb_up0thumb_down

Prajeme Ti vela stastia

thumb_up0thumb_down

S tymto akoze legalne podnikas? Alebo predavas po bazaroch, bazosi a na Fb.

thumb_up0thumb_down

Aj legalne, ale tam su ceny radovo vyssie, nie pre slovensky trh. Napriklad tieto opasky stoja 60 EUR.

thumb_up0thumb_down

Ako nič v zlom štýlovo to nevyzerá zle ale za tu cenu mám kožený opasok

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 54
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 33 431

Inzeráty predajcu

Kľúčenka Vyrobená Recyklovaním Reťaze Z Bicykla

Vyrobil som kľúčenku recyklovaním reťaze bicykla s krúžkom na kľúče. Môže byť jedinečný darček na vianoce. Ponúkam 1 kus presne ako na fotke. Cena aj s poštovným 10 eur. Vyrábam aj ďalšie veci z recyklovaných súčiastok bicyklov. Pozrite si moje inzeráty.
10 €
keyboard_arrow_up