Suunto Snímač Rýchlosti, Vzdialenosti, Kadencie

Cena: 35 €

Popis produktu

Dobrý deň,
predám snímač rýchlosti, vzdialenosti a kadencie značky Suunto. Snímač funguje bez problémov. Je kompatibilné so zariadeniami s ANT+ rozhraním a technológiou Bluetooth. Senzor nie je kompatibilný so Suunto Ambit (I.generácia), Quest a M-Series hodinkami. Momentálne ho mám stále namontovaný na bicykli (pre to je na fotkách len krabica z neho). Cena je pevná. Pošlem aj na dobierku prvou triedou +3 €. Inzerát je platný do zmazania.

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 80
check_circle Aktívne inzeráty: 7
visibility Zobrazenia inzerátov: 25 379

Inzeráty predajcu

Hrudný Pás Sigma

Dobrý deň, predám zachovalý hrudný pás (merač srdcovej frekvencie) značky Sigma R1 ANT+. Nemal som žiadny problém so spárovaním s cyklopočítačom, ani s hodinkami. Pošlem aj na dobierku, prvou triedou +2,95€. Cena je pevná. Inzerát je platný do zmazania.
30 €

Garmin Edge 500

Dobrý deň, predám zachovalý cyklopočítač Garmin Edge 500. Cyklopočítač funguje bez problémov, nemal som s ním doteraz žiaden problém. V cene sú zahrnuté držiaky a Mini-USB kábel. Cyklopočítač som kupoval z druhej ruky - neboli k nemu držiaky ani kábel. Inzerát je platný do zmazania. Pošlem aj na dobierku + 3,30 €.
60 €

Sada Shimano Xt

Dobrý deň, predám samostatne alebo komplet celú sadu zhodenú z horského bicykla Shimano XT, 2x11, a to: prevodník 36z (rozteč 96 mm)= 10€, prevodník 26z (rozteč 64 mm)= 10 €, radenie SL- M8000 s objímkou (pravá páčka má možnosť duálneho podraďovania= 80 €, reťaz KMC (schopná dojazdu)= 6 €, prešmykač FD-M8020 = 35 €, prehadzovačka FD-M8000 GS Shadow = 60 €. Inzeráte je platný do zmazania. Preferujem osobný odber.
261 €
keyboard_arrow_up