Kliknutím prejdeš na
rockmachine.sk
Reklama

Cyklocomputer Na E-bike Teasi Volt Znížená Cena

viktor104 30.05.2020 Ružomberok 465 x

Ponúkam na predaj nový GPS navigáciu a cyklocomputer Teasi Volt, vyvinutý špecialne pre E-bike. Na druhom obrázku vidno prístroj zozadu a usporiadanie pinov , aby ste si vedeli preveriť kompatibilitu.Viac sa dočítate a kompatibilitu si overíte na stránke výrobcu:https://tahuna.com/en/devices-accessories/#
Prístroj je nový.Dohoda.

Cena: €120

Napísať predajcovi súkromnú správu:

Kontakt: viktor104atlas.sk 0903531765

Viac informácii o inzerentovi nájdeš v jeho profile. Tu si môžete pozrieť ďalšie inzeráty od viktor104.


Štatistiky predajcu

 Spolu inzeráty80
 Aktuálne inzeráty8
 Neaktuálne inzeráty72
 Zobrazení inzerátov 74,180


Posledné hodnotenia predajcu

Ďalšie inzeráty od predajcu

Campagnolo Potenza 11 Ho.Campagnolo Potenza 11 Ho.

RADENIE Potenza ™ 11s je dizajnovo vyvedené tak, že evokuje vzhľad elektronického radenia EPS. Telo radenie je vyrobené z kompozitného materiálu, duralová os radiaceho mechanizmu je uložená v klznom puzdre. Vnútorné časti radiaceho mechanizmu sú vyrobené z ocele, duralu a pevnostného plastu. Mechanizmus radiacich pák nesie označenie POWER-SHIFT TM , čo znamená, že pravá radiaca páka ponúka komfortné radenie až o 3 pastorky naraz (smerom nahor) ao 1 pastorok smerom nadol. Ľavá páka potom ponúka tzv. Mikro nastavenie pre upravenie polohy prešmýkača voči linke reťaze smerom nahor. Páky sú vybavené gumovými návleky Vari-Cushion ™. No-Bulge ™ technológia vedenia kabeláže zaisťuje presný tvar páky bez nežiaducich hrčiek. Radenie je kompatibilná iba s prehadzovačkou a prešmýkač radu Potenza.
Krátko použité.

Cena: 129€

Campagnolo Potenza 11Campagnolo Potenza 11

Cestný 11-rýchlostný prešmykač, uchytenie na návarky, prevedenie Black, maximálna veľkosť prevodníka 55 zubov, spodný ťah.
Nový prešmykač Potenza ™ z 11 rýchlostnej sady , je vyrobený z kovaného duralu (telo) a oceľových vodítok sa špeciálny chróm-niklovou povrchovou úpravou, ktorá dobre odoláva trenia reťaze.
Nová geometria prešmykača v spojení s novými radiacimi pákami zaisťuje veľmi presné a ľahké radenie . Využitie prešmykača je univerzálna pre všetky kombinácie prevodníkov (53-39 / 52-36 / 50-34).
Prešmykač je kompatibilná iba s radením radu Potenza. Maximálny rozsah prešmykača je 16 zubov medzi malým a veľkým prevodníkom.
Prešmykač Potenza je dodávaný v montážnej verzii-nie je dodávaný v papierovej škatuľke.
Technické označenie: FD17-POB2B
Určenie: 11-rýchlostné cestné systémy Campagnolo
Uchytenie: na návarky
Ťah: spodný
Hmotnosť: 94 g
Farba: čierna
Pre prevodníky: max. 55 zubov
Materiál: alu, oceľ
Krátko používaná.

Cena: 45€

Diadora Phantom 44Diadora Phantom 44

Ponúkam na predaj cestné tretry Diadora Phantom, strieborno-čierno- červené, číslo 44 v zachovalom stave, len zopár oderkov.

Cena: 55€

Radenie Campagnolo Athena 11Radenie Campagnolo Athena 11

RADENIE ERGOPOWER™ POWER-SHIFT™ Athena™ Alu black 11s je vybavené duralovou brzdovou páčkou a radiacou kompozitovou páčkou. Mechanizmus páky je uložený v klznom puzdre zaisťujúci hladký chod celého mechanizmu, inovovaná odraďovacia páčka s rovnakým tvarom ako u radenia Campagnolo EPS, výborná ergonómia pre odraďovanie aj v spodnom úchyte. Väčší tvar tela páky poskytuje pohodlnejšiu oporu dlane. Páky sú vybavené gumovými návlekmi Vari-Cushion™. No-Bulge™ technológie vedenia kabeláže zaisťuje presný tvar páky bez nežiadúcich guličiek. Systém ponúka možnosť radenia na vyšší pastorok až o 3 pastorky na jedno zaradenie. Radenie smerom dole je potom riešené vždy po jednotlivých pastorkoch.
Radenie je kompatibilné iba so systémami 11s.

Cena: 90€

Campagnolo Athena 11 PrešmykačCampagnolo Athena 11 Prešmykač

Predám málo používaný prešmýkač campagnolo Athena 11, rozsah 34-53 zubov.Na návarok.

Cena: 29€

Všetky inzeráty od predajcu

Nové produkty so zárukou v MTBIKER shope

Prejsť do shopu (Príslušenstvo ~ Cyklopočítače a GPS ~ GPS prístroje)

Otázky pre predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem:

Pridaj otázku pre predajcu