Tomtom Runner 2 +hrudný Pás

Cena: 40 €

Popis produktu

Predám GPS Multi-Sport hodinky TomTom +hrudný pás. Výborne hodinky na beh, cyklistiku, túru a iné športy. Hrudný pás stoji nový okolo 50€ ale tu je v cene je skoro ako nový bol možno 10 krát na tele.
Dôvod predaja je prechod na Garmin. Možná dohoda
Základné parametre:
Hmotnosť 49 g, monochromatický displej 144 x 168 px (22 x 25 mm), hrúbka 12 mm, GPS, GLONASS, odolnosť voči vode 5 ATM, Bluetooth, akcelerometer, gyroskop, kompas, krokomer, výdrž do 11 h merania s GPS.
V prípade záujmu písať SMS budem volať späť alebo mail

Farba: modrá

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 2
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 156

Inzeráty predajcu

Garmin Forerunner 225

Predám hodinky Garmin Forerunner 225,vstavaným meraním srdcového tepu. Sú to skvelé hodinky pre začínajúceho bežca/bežkyňu k hodinkám je ešte jeden remienok a vymeniteľné púzdro pod tepový merač. Hodinky sú v skvelom stave a dúfam že ešte poslúžia dalšiemu majiteľovi. Dôvod predaja je prechod a vyšší model od Garmin Celkové info: Track log / záznam a správa trás Tras. počítač (rýchlosti, vzdialenosti a pod.) Snímač srdcovej frekvencie Krokomer Automatická synchronizácia s PC Garmin Connect™ kompatibilita Okruhy (auto/manual záznam okruhov) Auto Pause® (zast. tréning podla rýchl.) Auto Lap® (začne okruh po urč. vzial.) Auto Scroll (zobrazovanie stránok) Pokročilé tréningy -tvorba vl. tréningov Jednoduché tréningy (čas,vzdial., kalóri Alarm na tempo/kadenciu počas aktivity Intervalový tréning Bluetooth Hodinkové funkcie (čas, dátum, budík) Kompatibilita s ext. zariadeniami (ANT) Sledovanie počtu krokov V prípade záujmu písať SMS alebo na mail
40 €
keyboard_arrow_up