Kľúčenka Vyrobená Recyklovaním Reťaze Z Bicykla

Cena: 10 €

Popis produktu

Vyrobil som kľúčenku recyklovaním reťaze bicykla s krúžkom na kľúče. Môže byť jedinečný darček na vianoce. Ponúkam 1 kus presne ako na fotke. Cena aj s poštovným 10 eur. Vyrábam aj ďalšie veci z recyklovaných súčiastok bicyklov. Pozrite si moje inzeráty.

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 54
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 31 872

Inzeráty predajcu

Peňaženka Vyrobená Z Recyklovanej Duše Bicykla

Vyrobil som peňaženku z recyklovanej duše bicykla - môže byť jedinečný darček na Vianoce. Hlavným odhodlaním bolo zníženie znečisťovania životného prostredia znovu využitím použitých súčiastok bicyklov. Peňaženka má miesto pre 4 karty, vačok so zipsom na drobné mince a zvlášť miesto na papierové bankovky. Vyrobené presne na mieru zadného vačku nohavíc. Výška: 9 cm Šírka: 11 cm Hrúbka: 2 cm Farby: červená (1 kus), zelená (1 kus) Cena vrátane poštovného: 25 EUR Vyrábam aj ďalšie veci z recyklovaných súčiastok bicyklov. Pozrite si moje inzeráty.
25 €

Peračník - Vianočný Darček Pre Cyklistov

Vyrobil som jedinečný darček z recyklovanej duše bicykla. Hlavným odhodlaním bolo zníženie znečisťovania životného prostredia znovu využitím použitých súčiastok bicyklov. Vnútrajšok tvorí mäkké tkanivo. Uzáver zipsu je z ventilu. Rozmery: 9 x22 cm. Farba zipsu modrá (1 kus) alebo červená (1 kus). Cena 11 eur vrátane poštovného. (2 kusy 20 eur). Vyrábam aj ďalšie veci z recyklovaných súčiastok bicyklov. Pozrite si moje inzeráty.
11 €
keyboard_arrow_up