Cyklovozík Pre Dieťa /prives Za Bicykel 2v1 Odpružený

Cena: 180 €

Popis produktu

Pohodlná a bezpečná preprava detí vo vozíku za bicykel Jogger alebo na prechádzky ku kolieskovým korčuliam. 2v1. Ochrana pred dažďom a obtiažnym hmyzom. Je možné prepravovať dve deti. 5-bodové bezpečnostné pásy zaistia bezpečnosť detí v sedačke Celoodpružený, pevná zadná náprava tlmí nárazy a chráni zadnú časť malého cestujúceho Parkovacia brzda zabraňuje nechcenému pohybu prívesu Kolesá sú rýchloupínacie s pneumatikami Pláštenka chráni proti dažďu a striekajúcej vode Praktický úložný priestor so zosilnenou podlahou Prídavné vnútorné vrecká v priestore pre cestujúcich Flexibilné použitie: Je vhodný aj pre nákupy Hmotnosť: 15 kg Rozmery: 130 x 81 x 107 cm (dx š xv) (S zástavkou 150 cm výšky) Zložené-rozmery: cca 78 x 64 x 25 cm (dx š xv)
Rozmery vnútorné: výška opretia - cca 45 cm
šírka sedenia pre deti - cca 55 cm
hlbka sedenia - cca 25 cm
miesto na nohy cca 55 x 20 cm.
Rám: oceľ, lakované, čierne Materiál: 100% polyester Maximálne zaťaženie: 40 kg (deti a batožinu v nákladovom priestore) Maximálna výška sedáku detí: 50 cm Farba: "Aurora Red" (červená-čierna) Vhodné pre všetky typy bicyklov Homologácia pre dodatočnú montáž schváleného zadného svetla Perfektný odpružený cyklovozík pre 1 alebo 2 deti.
Máme vo farbách: červená a modrá. plus poštovné
PRÍVES, VOZÍK, DETI, BICYKEL, NOSIČ PRE DETI

Farba: červená

comment Otázky na predajcu

Momentálne sa tu nenachádzajú žiadne otázky. Ak máš otázku, napíš ju sem.

Pridaj otázku na predajcu
Formulár sa odosiela

Štatistiky a hodnotenia predajcu

list Spolu inzerátov: 2
check_circle Aktívne inzeráty: 2
visibility Zobrazenia inzerátov: 157

Inzeráty predajcu

Nosič Bicyklov Na ťažné Zariadenie

Predám nosič na bicykle Amos Giro môžete na ňom prepravovať bicykle akéhokoľvek typu a akéhokoľvek priemeru rámu. Je to výrobok s certifikáciou TÜV GS, ktorý potvrdzuje, že nosič na bicykle je prispôsobený na účasť v cestnej premávke v súlade so všetkými predpismi. Najnovšia verzia stojana Giro je vybavená novým a rýchlejším systémom montáže na ťažnú guľu. Lyžiny, na ktorých sú bicykle podopreté, sú vyrobené z hliníka. Tieto lyžiny majú tiež možnosť plynulého nastavenia rozstupu podpier pod kolesami. Má tiež pohodlnú funkciu náklonu, ktorá umožňuje prístup do kufra auta bez nutnosti demontáže plošiny a bicyklov. Vďaka tomu môžete na tomto stojane prepravovať bicykle s veľmi rozdielnym rozchodom kolies: od horských bicyklov, mestských bicyklov až po detské bicykle. Prítomnosť chápadiel rámu, udržuje bicykle v konštantnej vzdialenosti od seba, čím sa minimalizuje riziko poškodenia počas prepravy. Nosič je uzamykateľný na ťažné zariadenie a bicykle sa dajú uzamknúť každý samostatne k nosiču. Pre 2 bicykle s max. nosnosťou: 45kg - DĹŽKA: 66cm - ŠÍRKA: 113cm - VÝŠKA:: po sklopení držiaka 24 cm, s postaveným držiakom 70cm - Váha samotného nosiča: 19kg - Zásuvka 7 PIN - Cena 255-€ + 10€ poštovné Pre 3 bicykle s max. nosnosťou 45kg - DĹŽKA: 73 cm - ŠÍRKA: 113 cm - VÝŠKA: po sklopení držiaka 24cm, s postaveným držiakom 70 cm - Váha samotného nosiča: 21 kg - Zásuvka 7 PIN - Cena 275-€ + 10€ poštovné Pre 4 bicykle s max. nosnosťou 60kg - DĹŽKA: 94 cm - ŠÍRKA: 113 cm - VÝŠKA: po sklopení držiaka 24 cm, s postaveným držiakom 70 cm - Váha samotného držiaka: 24 kg - Zásuvka 7 PIN - Cena 295-€ + 10€ poštovné AUTO, BICYKEL, PRÍVES, NOSIČ,
255 €
keyboard_arrow_up