Používateľove komentáre (1 - 15 z 112)

emel 21.09.2021 (19:08) · k príspevku Ako sa so starým cesťáčikom vrátiť späť v čase?

thumb_up0thumb_down


Zdá sa mi to, alebo je brzdový špalík na pravej prednej brzde otočený hore nohami?

 
emel 19.09.2021 (07:13) · k príspevku ŠKODA MTB Rajecké Teplice

thumb_up0thumb_down


Krásne zakončenie ŠBOT. Trať bola značená vynikajúco, regulovčíci všade kde to bolo potrebné - tu nie je čo vytknúť. Ten bahenný záver od 3. občerstvovačky cez lúku si ale organizátori vzhľadom na podmienky mohli odpustiť - myslím, že preteky boli výživné aj bez tej časti.
Jediné, čo nebolo na 1 s hviezdičkou bolo nekonečné čakanie na WAPku.
Celkovo to ale boli veľmi pekné preteky a o rok sa opäť rád zúčastním.

 
emel 03.09.2021 (09:58) · k príspevku FORCE CARE krém / masť ochranná na zadok, dóza 200ml

thumb_up0thumb_down


Plní účel, maximálna spokojnosť.

 
emel 03.09.2021 (09:58) · k príspevku Weldtite mazací olej na reťaz PURE Dry Lube (100 ml)

thumb_up0thumb_down


Do suchých podmienok najlepšie mazivo aké som kedy mal.

 
emel 28.08.2021 (18:50) · k príspevku Kaktus bike Stupava Trophy MTB & RUN

thumb_up0thumb_down


Keby sa dalo udeliť záporné hodnotenie, dal by som mínus 10 bodov. Značenie trate nič moc (zlatý Horal, kde by nezablúdil ani slepý), GPX súbor na OFICIÁLNEJ STRÁNKE (!!!) sa po cca 35. km totálne líšil od reálneho značenia, takže som sa spoliehal regulovčíka, ktorý ma bez problémov poslal na križovatke na dlhú trať 76km, a v zjazde dole smerom na Borinku sa tie kinder-regulovčíčky radšej hrali na mobile a namiesto navigovania na všetko sr..i Samozrejme že inak ako zblúdením sa to skončiť ani nemohlo, keď som sa vracal späť, stretol som ďalších 3 pretekárov, ktorí sa radšej vracali do cieľa po asfaltke cez Borinku, ako sa spoliehať na regulovčíkov a značenie trate. Pridal som sa k nim, po blúdení v Borinke konečne regulovčíčka, pýtam sa jej kadiaľ do cieľa - odpoveď: ja neviem, ja nie som miestna... Pozerám na ňu, či si robí zo mňa srandu a keď sa jej opýtam, či vie na akej akcii vlastne robí regulovčíčku - jaj by myslíte maratón? No nie, ostrihať vlasy som sem prišiel...🤦
Akože 40 EUR štartovné a tak nekompetentných regulovčíkov som ešte na žiadnom maratóne nezažil.
Už minulý rok boli problémy s regulovčíkmi a značením trate, no tento ročník ma definitívne utvrdil, že Stupavský maratón nikdy viac!

 
emel 22.08.2021 (07:51) · k príspevku MTBIKER Novodubnický maratón 26.ročník

thumb_up1thumb_down


Skvelý maratón, pekná trať, no značenie sa rozhodne dalo urobiť aj lepšie. Síce som nikde nezablúdil, ale značenie napr. na Horalovi bolo doslova neprehliadnuteľné. Nie je to výčitka, skôr nápad na zlepšenie (smerovníky na drevených tyčiach, vyššie nad zemou a dostatočne veľké)
Zázemie pretekov fajn, len nejak sme nevedeli nájsť toalety pre verejnosť (pretekári mali v športovej hale).
Občerstvovačky super, veľmi kladne hodnotím možnosť dať si aj RedBull (rozhodne pomohol), ale banán rezať na na cca tretiny, preboha prečo? Prsty potom boli zbytočne lepkavé pri rokovaní banána zo šupky va vnútorné vrecká v drese detto.
Taktiež ďalší ročník, ak budú ako darček ponožky (super nápad a vďaka za ne), snáď budú usporiadatelia myslieť aj na tých, ktorí si žijú na nohe väčšej ako č. 45 😉)

 
emel 15.08.2021 (08:02) · k príspevku ŠKODA Horal MTB maratón

thumb_up0thumb_down


Vynikajúci maratón, ktorý otestoval kondičku, odhodlanie dokončiť pretek ale aj techniku jazdy. Hoci posledné dva kilometre nemali konca, bola to skvelá akcia, za ktorú organizátorom veľmi pekne ďakujem.
Čo však treba organizátorom v súčasnej situácii vytknúť, je totálne ignorovanie proticovidových opatrení - test ani potvrdenie o očkovaní po mne nikto nechcel, taktiež pri registrácii v kolibe nemal rúško absolútne nikto, ani pretekári ani organizátori.
Značenie trate pri cieli bolo trochu mätúce, pri výjazde z lesa sa dalo odbočiť priamo ku kolibe a nie smerom k cintorínu, čo aj pár pretekárov urobilo a potom sa museli vracať späť na trať.
Pozitívne ale hodnotím občerstvovačky a zázemie pretekov, taktiež zabezpečenie polície na križovatkách trate s cestami a aj regulovčíkov všade tam, kde to bolo potrebné.

 
emel 01.08.2021 (07:23) · k príspevku Giant Trance

thumb_up0thumb_down


Dobrý deň, bola by dostupná aj veľkosť S?

 
emel 16.07.2021 (10:15) · k príspevku Park Tool stojan montážny Home Mechanic PT-PCS-10-3

thumb_up0thumb_down


Dobrý deň,
aký je prosím vás rozdiel medzi PCS-10.2 a 10.3? To plastové krytovanie pri zavesení za sedlo mal už aj 10.2...

 
emel 15.07.2021 (13:32) · k príspevku Test: Okuliare KLS Dice II - okuliare s veľkým rozhľadom

thumb_up1thumb_down


Skús 3fvision. Mám od nich jedny okuliare, ktoré sú fotochromatické, polarizované aj s dioptrickou vložkou. Celková cena aj diopriami a zabrusom neprekročila 110 EUR

 
emel 14.07.2021 (16:08) · k príspevku GT Sensor 29 Sport

thumb_up0thumb_down


Dobry den, bolo by dostupne aj S-ko?

 
emel 08.07.2021 (14:40) · k príspevku Weldtite Mazací olej na reťaz TF2 Ultra Dry Wax /100ml

thumb_up0thumb_down


Kúpil som v domnení, že na suché podmienky bude fajn a niečo aj vydrží. No realita je taká, že v teplých, suchých a prašných podmienkach, aké boli toho roku na ŠBOT maratóne v Topoľčiankach nevydržal viac ako 25-30km a reťaz už bolo počuť. Reťaz pritom bola pred namazaním poctivo vyčistená a vysušená.
Bordel síce nelepí vôbec, to je pravda, ale ani nič nevydrží. Nabudúce už určite nekúpim.

 
emel 08.07.2021 (13:21) · k príspevku ŠKODA Slovenský raj

thumb_up1thumb_down


Maratón: super, nie je čo vytknúť. Značenie trate dostatočné.
Jediná výtka je na fotoservis: je nemysliteľné, aby sa zbalili pred prejazdom posledných pretekárov, tobôž keď jediné 2 fotopointy boli tesne pred cieľom. Zaplatil som si aj za fotky vopred, lebo som čakal, že z Raja budú pekné foto a mám prd, lebo páni fotografi už boli zbalení

 
emel 06.07.2021 (06:18) · k príspevku Park Tool držiak papiera PT-PTH-1 pre montážny stojan

thumb_up0thumb_down


Dobrý deň, kedy by mohol byť opäť dostupný?

 
emel 27.06.2021 (06:55) · k príspevku Škoda MTB Cyklomaratón Topoľčianky

thumb_up1thumb_down


Skvelý maratón, kde nechýbalo skutočne nič. Za mňa úplná TOPka, pretože:
- organizátori mysleli na bezpečnosť pretekárov a na konci vždy išla motorka, čiže ak by sa aj poslednému pretekárovi čokoľvek stalo, vždy by ho niekto našiel. Toto je jednoznačne veľké plus a organizátorom za to patrí veľké uznanie.
- vecí v štartovacom balíčku nebolo veľa, ale konečne to boli zmysluplné "darčeky" (uterák, bidon, energy gél) a nie len kopec papierovej reklamy, ktorú človek hneď vyhodí do najbližšieho odpadového koša. Vďaka tomu ostanú spomienky na pretek na dlho v pamäti.
- zázemie (časomiera, sprchy, umývanie bikov, jedlo a nápoje pre pretekárov v cieli...) bola k dispozícii až do úplného záveru, takže aj poslední pretekári mali možnosť toto zázemie využiť.
- sprievodný program bol taktiež kvalitný (nafukovací hrad pre deti, skladanie lega...)
- značenie trate vynikajúce a regulovčíci všade kde boli potrebnî

Ďakujem organizátorom za skvelý maratón a o rok sa teším opäť 🙂

 
keyboard_arrow_up